Nowości TFP #52

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:07 pm
kajman pisze: wt cze 08, 2021 5:33 pm Ale jeżeli posłucham to wyślę tajny głos do prowadzącego, bo z tego co wiem nie jest to zakazane.
Nie jest również zakazane niebranie takich głosów pod uwagę.
Ja bym dodał, że obowiązkowe jest niebranie takich głosów pod uwagę.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Nie jest również zakazane nie branie pod uwagę głosów jawnych.
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 6:13 pm Ja bym dodał, że obowiązkowe jest niebranie takich głosów pod uwagę.
A znajdź mi taki zapis, który to potwierdza.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 6:13 pm Nie jest również zakazane nie branie pod uwagę głosów jawnych.
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 6:13 pm Ja bym dodał, że obowiązkowe jest niebranie takich głosów pod uwagę.
A znajdź mi taki zapis, który to potwierdza.
Nie ma takiego zapisu, że wysyłamy głosy na PW więc zostanie głos nieuznany za prawidłowy.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19575
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

Kajmanie, męczące są nieustanne Twoje kontry "dla zasady".
Czy tego chcesz, czy nie - idzie nowe.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

temik3 pisze: wt cze 08, 2021 6:18 pm Nie ma takiego zapisu, że wysyłamy głosy na PW więc zostanie głos nieuznany za prawidłowy.
Nie ma też zapisu, że głosujemy w wątku więc czemu te głosy mamy uznawać za ważne.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:21 pm Czy tego chcesz, czy nie - idzie nowe.
No właśnie. Głos oddany na PW będzie czymś nowym.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19575
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 6:43 pm Nie ma też zapisu, że głosujemy w wątku więc czemu te głosy mamy uznawać za ważne.
Przekraczasz granice absurdu.
Równie dobrze można powiedzieć, że nie ma zapisu, iż nie może być np. dwóch miejsc nr 3. I jak ponumeruję 1-2-3-3-5 to głos powinien być uznany?
Dlaczego nie oponujesz, gdy Dx2 oddaje głosy nieregulaminowo? Nie numeruje pozycji. Wtedy wszystko Ci pasuje?
kajman pisze: wt cze 08, 2021 6:43 pm No właśnie. Głos oddany na PW będzie czymś nowym.
I gorzką pigułką...
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:51 pm Przekraczasz granice absurdu.
Zgadza się, ale nie ja zacząłem w te absurdy wchodzić. Ja chciałem tylko wysłać głos na PW, bo w moim odczuciu to utrudni manipulacje.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:51 pm I gorzką pigułką...
Dlatego, że Tobie się to nie podoba?
Ja chciałbym się dowiedzieć w jakim stopniu niewiedza o jednym głosie miałaby coś ułatwiać osobom, które głosują blokowo.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:51 pm Dlaczego nie oponujesz, gdy Dx2 oddaje głosy nieregulaminowo?
Nie oglądam głosów innych więc o tym nie wiedziałem.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 6:51 pm Nie numeruje pozycji.
To niedobrze, bo nie wiadomo, czy na pierwszym miejscu jest to, co na górze czy to, co na dole.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19575
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 7:29 pm To niedobrze, bo nie wiadomo, czy na pierwszym miejscu jest to, co na górze czy to, co na dole.
Domyślnie wiadomo:

5 pkt NINA & The Secret Chord - BERLIN
4 pkt Kombi - ALE CO Z TEGO?
3 pkt Bluszcz - Sopot '86
2 pkt Duran Duran - INVISIBLE
1 pkt Michelle Gurevich - FOR OLD TIME'S SAKE

choć nieregulaminowo.
kajman pisze: wt cze 08, 2021 7:29 pm Dlatego, że Tobie się to nie podoba?
:mrgreen:
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #52

Post autor: TStudent »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 7:29 pmTo niedobrze, bo nie wiadomo, czy na pierwszym miejscu jest to, co na górze czy to, co na dole.
Za to wyraźnie wskazuje, który utwór powinien dostać 5 pkt, a który 1 pkt. O, widzę że przedpiśca mnie wyprzedził. ;) Ale może faktycznie trzeba uściślić regulamin, że piszemy:

1. Xx - XXXXXXX
2. Yy - YYYYYYY
3. Zz - ZZZZZZZ
4. Aa - AAAAAAA
5. Bb - BBBBBBB

To znaczy format dowolny, można tytuł też pisać Jak Nazwy Własne jeśli po angielsku, a Jak w zdaniu jeśli po polsku, można brać tytuł w cudzysłów, wykonawców z kolei pisać WIELKIMI LITERAMI itp. itd., ale podałem tylko taki przykład, że musi być 1 dla najwyższej liczby punktów i 5 dla najniższej, wtedy będzie wiadomo ;)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 7:37 pm 5 pkt NINA & The Secret Chord - BERLIN
4 pkt Kombi - ALE CO Z TEGO?
3 pkt Bluszcz - Sopot '86
2 pkt Duran Duran - INVISIBLE
1 pkt Michelle Gurevich - FOR OLD TIME'S SAKE
Ale tego, że podawał punkty w poprzednim poście nie napisałeś. Z tego co przeczytałem mogło to wyglądać tak:
NINA & The Secret Chord - BERLIN
Kombi - ALE CO Z TEGO?
Bluszcz - Sopot '86
Duran Duran - INVISIBLE
Michelle Gurevich - FOR OLD TIME'S SAKE
a to już by nie było jednoznaczne. Zapis zacytowany przez Ciebie jest jednoznaczny, chociaż faktycznie jak na to patrzę to byłbym za tym, żeby zapisy sformalizować.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #52

Post autor: szeptun68 »

temik3 pisze: pn cze 07, 2021 8:47 pm
kajman pisze: pn cze 07, 2021 8:43 pm Nikt mnie nie pytał o FLP tylko o to, czy skoro ten utwór był w zestawie do LP3 to może być brany pod uwagę. Koniec. Kropka.
Ta, masz rację :lol: :lol: :lol: . Był, ale go nie było :lol: :lol: :lol: , Teraz to wszystko można po swojemu interpretować, ale wtedy jakoś inaczej to wyglądało. I pewnie gdyby temat był pociągnięty to i wtedy byś brnął dalej po swojemu. :D
10:0 :lol:
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Teraz to interpretuje po swojemu temik3 i nic go nie obchodzi, że nie ma żadnego oparcia w faktach. Było pytanie o LP3 i na nie odpowiedziałem, ale nie zajmowałem się nigdy tym, co było lub nie wcześniej w zestawie do FLP i nie do mnie należało tego sprawdzanie.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #52

Post autor: szeptun68 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 10:46 pm Teraz to interpretuje po swojemu temik3 i nic go nie obchodzi, że nie ma żadnego oparcia w faktach. Było pytanie o LP3 i na nie odpowiedziałem, ale nie zajmowałem się nigdy tym, co było lub nie wcześniej w zestawie do FLP i nie do mnie należało tego sprawdzanie.
8 razy wyjąłeś piłkę z siatki...do przerwy :lol:
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1784
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Kruklanki »

1. G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
2. Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE
3. Smith & Thell - GOLIATH
4. DeDe Negra - SPÓŹNIONA
5. Celeste - Love Is Back
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 10:46 pm Teraz to interpretuje po swojemu temik3 i nic go nie obchodzi, że nie ma żadnego oparcia w faktach. Było pytanie o LP3 i na nie odpowiedziałem, ale nie zajmowałem się nigdy tym, co było lub nie wcześniej w zestawie do FLP i nie do mnie należało tego sprawdzanie.
Jak do Ciebie nie należało sprawdzanie to nie trzeba było nic pisać i dziś byłbyś czysty a tak jesteś pierwszą osobą, która do tego stanu rzeczy doprowadziła. Tyle kropka. Ale winny jest temik3, bo kajman jest kryształowy jak Prezes niku swego czasu.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #52

Post autor: szeptun68 »

temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:25 pm
kajman pisze: wt cze 08, 2021 10:46 pm Teraz to interpretuje po swojemu temik3 i nic go nie obchodzi, że nie ma żadnego oparcia w faktach. Było pytanie o LP3 i na nie odpowiedziałem, ale nie zajmowałem się nigdy tym, co było lub nie wcześniej w zestawie do FLP i nie do mnie należało tego sprawdzanie.
Jak do Ciebie nie należało sprawdzanie to nie trzeba było nic pisać i dziś byłbyś czysty a tak jesteś pierwszą osobą, która do tego stanu rzeczy doprowadziła. Tyle kropka. Ale winny jest temik3, bo kajman jest kryształowy jak Prezes niku swego czasu.
15:0 :lol: :lol: :lol:
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:25 pm Jak do Ciebie nie należało sprawdzanie to nie trzeba było nic pisać
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:25 pm Jak do Ciebie nie należało sprawdzanie to nie trzeba było nic pisać
Tylko moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie LP3, bo tego dotyczyło pytanie. A to, co tutaj uskuteczniasz to jest zwykłe czepianie się.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #52

Post autor: gioconda2 »

Tydzień piosenek eurowizyjnych (2) spowodował zgłoszenie i kilku innych popowych propozycji? Ogólnie było dość lekko i tanecznie.
Najgorzej wypadły nasze rodzime tuzy sceny. A rekord pójścia złą drogą pobiła Beata, która w zakresie muzycznym jest jak ofiara nadmiaru operacji plastycznych – nie przypomina samej siebie sprzed lat. Co to za eksperymenty? Moim zdaniem powinna zgłosić się do koleżanki z Echa, bo tam dla odmiany – w refrenach słyszę wokal niczym Beata z dawnych- świetnych lat. W wykonaniu wokalistki z Echa jest ogień. Brawo za „zagranie twarzą” w teledysku (emocje na twarzy).
Beacie w nieudanych eksperymentach wtóruje Monika. Aktualna droga mnie nie przekonuje. Może wróci na ścieżkę Grandy?
W dolnych rejestrach również trochę innych bujanek, „piosenka bez tekstu”, a wiadomo, że on „musi być”, bezbarwny rock oraz coś, co zgodnie z tytułem mnie „zamuliło”. Dość nisko umiejscowiłam również faworytkę lady . Joanna dla mnie w tym numerze została nachalnie przytłumiona przez harmonijki, których tu za dużo. Kamil Bednarek w stylu raporeaggae (?) też nie przekonał mnie za bardzo. Nadmiar słów szybko śpiewanych w zwrotkach, za którymi trudno nadążyć skojarzył mi się z rapem – i to gorsza część propozycji, a refreny reaggae’owe – te są lepsze i zgodne z ogólnym stylem i obliczem Kamilem. A Alicja i Krzysztof Zalewski to dla naszego VILKI-ego nagrali swoje piosenki? Zalewski - pokręcone o antyprzemijaniu czegoś, ale jednocześnie intrygujące. Alicja Wolf intryguje tylko w refrenach.

Najmniej emocji wzbudzały „piosenki środka”.

A na finałowe wyróżnienie zasłużyły: Ognista Zosia z Echa, do której na korepetycje wokalne wysłałabym Beatę, Celeste (w kategorii fryzjer roku (teledyskowy) 10! A w warstwie muzycznej ciekawa barwa głosu i interpretacja oraz Pentagon Wykonawczy, który dał dobry podkład gitarowy pozwalający na 1 plan wybić się mrocznemu i mocnemu wokalowi . Bardzo podoba mi się również strona wizualna – tęczowy pokój i taka jakby zagraniczna odpowiedź na naszą swojską” Czy mogę od Pana ogień?”, a „on taki młody, taki młody”.
A miejsca na szczycie bierze Eurowizja. W przypadku reprezentanta Szwajcarii bardziej podoba mi się wersja studyjna, więc może jednak faktycznie powinno się podlikowywać i taką i live? Gjon’s podobał mi się już w trakcie poprzednich przesłuchań, a jakoś tak na szybko wrzucałam głosy i o nim zapomniałam. Teraz nadrabiam. No i CH Switzerland mnie zobowiązuje (robię zakupy w CH Szwajcarska). A wygrywa propozycja islandzka, bo to mi się po prostu bardzo podoba i świetnie sobie poradzili z wersją live (a to trudniejsze niż nagranie studyjne). Ciekawa kompozycja, zmienność tempa i skali wokalu, charakteryzacja i choreografia wysmakowane i uatrakcyjnia występ na żywo, a jednocześnie nie odciąga uwagi od piosenki. Zasłużenie od naszych telewidzów i jury wysokie noty.



1. [9,0] Daði og Gagnamagnið - 10 YEARS (LIVE - EUROVISION 2021)
2. [8,5] Gjon's Tears - TOUT L'UNIVERS
3. [7,0] James LaBrie, Steve Stevens, Rat Scabies, Jah Wobble & Patrick Moraz - HAVE A CIGAR
4. [6,5] Echo - OGIEŃ
5. [6,5] Celeste - LOVE IS BACK


Dobre, ale poza finałem:

[6,0] Girl in Red - YOU STUPID BITCH – ma cechy nośnego przeboju
[6,0] Colin Clue - SHINE – ciekawie brzmiące i z przesłaniem.


Przyzwoite noty średnie:
[5,5] G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE - na dobrym średnim poziomie i z przesłaniem
[5,0] Guy King feat. Joe Bonamassa - DEVIL'S TOY
[5,0] DeDe Negra - SPÓŹNIONA – bardzo taneczne i ładne w obrazku. Poza tym w sąsiednim wątku jest na 1 miejscu Super 13 Listy Przebojów Radia Supernova. A zatem to przebój!
[5,0] Garbage - NO GODS NO MASTERS


Coś pomiędzy średnim a słabym :
[4,5] Rondé - REAL FEELINGS
[4,0] Krzysztof Zalewski - WILK
[4,0] Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH
[3,5] The Wombats - METHOD TO THE MADNESS
[3,0] Kamil Bednarek - PULL UP
[3,0] Joanna Connor - COME BACK HOME


Słabsze propozycje:
[2,0] Smoking Boys - MUULI – ogólnie nie najgorzej, ale namolny refren (w kółko to samo) mnie zmęczył, czy też zgodnie z tytułem „zamulił”.
[1,0] The Warning - CHOKE - jakieś takie bez wyrazu
[1,0] Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE - „piosenka musi posiadać tekst”. A nie ma go tu. I dla mnie ta propozycja przeleciała obok mnie, kompletnie nie pamiętam, co tam się działo. Ale lepsze od zera.
[1,0] Smith & Thell - GOLIATH - miewali lepsze kawałki
[1,0] Cannons - FIRE FOR YOU – w wokalu ognia z dużo nie ma, podkład muzyczny jako tako, ot miła pioseneczka do wolniejszych numerów na parkiecie
[0,0] Brodka - HEY MAN
[0,0] Beata Kozidrak - GAMBIT
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #52

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 8:28 pm Bo nie miałem pojęcia, że wcześniej było w zestawie. Po prostu w pierwszym zestawie było mnóstwo utworów i nie wiedziałem, że wśród nich jest Zimowa.
Pytanie giocondy2 dotyczyło tego, czy można brać pod uwagę utwór, który był z zestawie do LP3. A to było dozwolone. Więc napisałem, że może skoro już przedtem takie utwory braliśmy pod uwagę.
Oczywiście gdybym wiedział, że był w zestawie do FLP to napisałbym, że nie, ale nie tylko ja wtedy tego nie zauważyłem.
Może i ja się wypowiem w tej niekończącej się telenoweli?

Moje pytanie zostało zadane z pozycji nowicjusza (funkcjonującego na Forum od ok. 2 tygodni) nie za bardzo orientującego się jeszcze w wielu kwestiach. I owszem zadałam pytanie o to, czy jak było na LP3, to może być zgłoszone do TFP? Podobnie, jak i Ty nie "ogarniałam" przejścia zestawu z LP3 do TFP. Gdybym to wówczas zauważyła i miała świadomość pewnych zasad co wypada a co wpada do zestawu - inaczej sformułowałabym pytanie. Zapewne zadałabym je poruszając zestaw LP3 i ten, który przeszedł w spadku po LP3 i był punktem wyjścia do głosowania na not. 1 TFP. Ale jak zaznaczyłam - byłam na Forum bardzo krótko (od 24.05 2020, a post był ,jak gdzieś wspomniałeś, z 04.06.2020). Jeżeli na udzielenie odpowiedzi zdecydował się Forowicz z tak dużym stażem, to myślałam, że spogląda na to wieloaspektowo. Ja po rocznym doświadczeniu bycia tak bym na to spojrzała. Przyznałeś, że nie zauważyłeś istnienia Zimowej w startowym zestawie do TFP. Ja też nie zauważyłam tego. Byłam nowicjuszem, a Twoją odpowiedź przyjęto jako pewnik z pozycji Mentora. AlekOb podjął słuszną decyzję. I nie ma co tego ciągnąć.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

Ja tak to wtedy odebrałem, tak samo bym pomyslał bedąc na Twoim miejscu, dlatego jeżeli ktoś nie do końca wiedział o co chodzi nie powinien się wypowiadać. A jeżeli to robi i to człowiek jak napisałaś z wieloletnim, wielopostowym stażem to jasne jest, że powinien odnieść się do sytuacji wielopunktowej (ładne słowo dziękuję). Niestety nie zrobił tego stąd skutek był jaki był. Dlatego napisałem, że tu nie chodzi o to czy został popełniony błąd tylko o sedno sprawy, że ktoś wprowadził w błąd bezwiednie, a teraz szuka tłumaczenia a wystarczyło raz napisać prosto i zwięźle. Ale lepiej kombinować.
Pewnie znów oberwę, no ale lubię jasne sytuacje. Błędy każdemu się zdarzają bo jesteśmy tylko i wyłącznie ludźmi dlatego nie ma się co obrażać czy kręcić zasłaniać się tym czy tym. Stało się tak, bo widocznie musiało.
Przynajmniej wszystko już teraz jasne.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6620
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Nowości TFP #52

Post autor: 4989341 »

Artur pisze: pn cze 07, 2021 6:58 pm
AlekOb pisze: pt cze 04, 2021 9:35 pm G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro
Pytanie do zgłaszającego, dlaczego z takim opisem a nie jak na YouTube Elektrolust? (pod tą nazwą jest również na Spotify)
przez pośpiech i brak czasu w zeszłym tygodniu :(
pierwotnie ten utwór poznałem pod szyldem G-Stan ft. Freddie Morales a dopiero potem jako Elektrolust
zgłaszając propozycję powinienem to zmienić. mój błąd
AlekOb proszę zmień ten zapis jak możesz. (chyba, że lepiej nie wprowadzać zamieszania podczas głosowania to zostaw to jak jest)
Artur dzięki za czujność
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4971
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

4989341 pisze: śr cze 09, 2021 10:22 am
Artur pisze: pn cze 07, 2021 6:58 pm
AlekOb pisze: pt cze 04, 2021 9:35 pm G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro
Pytanie do zgłaszającego, dlaczego z takim opisem a nie jak na YouTube Elektrolust? (pod tą nazwą jest również na Spotify)
przez pośpiech i brak czasu w zeszłym tygodniu :(
pierwotnie ten utwór poznałem pod szyldem G-Stan ft. Freddie Morales a dopiero potem jako Elektrolust
zgłaszając propozycję powinienem to zmienić. mój błąd
AlekOb proszę zmień ten zapis jak możesz. (chyba, że lepiej nie wprowadzać zamieszania podczas głosowania to zostaw to jak jest)
Artur dzięki za czujność
Nie ma za co :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Yacy »

1. 5,5 Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH
2. 5,5 Guy King feat. Joe Bonamassa - DEVIL'S TOY
3. 5,0 Garbage - NO GODS NO MASTERS
4. 5,0 Celeste - LOVE IS BACK
5. 5,0 Joanna Connor - COME BACK HOME

9,0 James LaBrie, Steve Stevens, Rat Scabies, Jah Wobble & Patrick Moraz - HAVE A CIGAR
4,5 Echo - OGIEŃ
4,5 Rondé - REAL FEELINGS
4,0 Krzysztof Zalewski - WILK
4,0 Smoking Boys - MUULI
4,0 The Warning - CHOKE
3,5 G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
3,5 Smith & Thell - GOLIATH
3,5 The Wombats - METHOD TO THE MADNESS
3,0 Brodka - HEY MAN
3,0 Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE
3,0 Colin Clue - SHINE
3,0 DeDe Negra - SPÓŹNIONA
3,0 Girl in Red - YOU STUPID BITCH
3,0 Kamil Bednarek - PULL UP
2,0 Cannons - FIRE FOR YOU
0,0 Beata Kozidrak - GAMBIT
0,0 Daði og Gagnamagnið - 10 YEARS (LIVE - EUROVISION 2021)
0,0 Gjon's Tears - TOUT L'UNIVERS
AlekOb
Posty: 2924
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #52

Post autor: AlekOb »

4989341 pisze: śr cze 09, 2021 10:22 am
Artur pisze: pn cze 07, 2021 6:58 pm
AlekOb pisze: pt cze 04, 2021 9:35 pm G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro
Pytanie do zgłaszającego, dlaczego z takim opisem a nie jak na YouTube Elektrolust? (pod tą nazwą jest również na Spotify)
przez pośpiech i brak czasu w zeszłym tygodniu :(
pierwotnie ten utwór poznałem pod szyldem G-Stan ft. Freddie Morales a dopiero potem jako Elektrolust
zgłaszając propozycję powinienem to zmienić. mój błąd
AlekOb proszę zmień ten zapis jak możesz. (chyba, że lepiej nie wprowadzać zamieszania podczas głosowania to zostaw to jak jest)
Artur dzięki za czujność
Ogólnie to chyba bardziej sami wykonawcy namieszali, bo wygląda na to, że najpierw było to firmowane pod tym Twoim zapisem (widziałem szukając w necie) a potem zostało podmienione właśnie na Elektrolust.
Zauważyłem to wcześniej, ale stwierdziłem, że znikąd tego nie wziąłeś, wiec żeby nie mieszać, przy wklepywaniu nowości zostawiłem jak jest.
Ale w sumie rzeczywiście aktualnie obowiązujący podmiot wykonawczy pod tym to ten Elektrolust (tak jak na Spotify). Żeby jak piszesz nie robić zamieszania, niech już zostanie na razie jak jest, natomiast przy publikacji wyników będzie już z podmienioną nazwą podmiotu wykonawczego.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #52

Post autor: TStudent »

Możesz za to poprawić w bazie. ;)
ODPOWIEDZ