Nowości TFP #52

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

PriapMusic
Posty: 1078
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:24 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #52

Post autor: PriapMusic »

01 - Beata Kozidrak - GAMBIT 10,0
02 - G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE 10,0
03 - Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE 10,0
04 - Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH 10,0
05 - Cannons - FIRE FOR YOU 10,0
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Gwoli wyjaśnienia pewnego szczegółu i tylko tego.
gioconda2 pisze: śr cze 09, 2021 8:51 am od 24.05 2020, a post był ,jak gdzieś wspomniałeś, z 04.06.2020
Dopiero teraz zauważyłem, że temik3 zacytował w swoim poście jeden pod drugim Twój post sprzed roku (zaćmiło mnie chyba, bo myślałem, że coś takiego napisałaś nieco wcześniej w tym wątku, a nawet nie pomyślałem, że cytuje coś starego) i mój post z tego dnia. Więc chodziło mi o mój post z 4.06.2021, a Twój, który temik3 zacytował pochodził z końca lipca.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

5

Post autor: djjack »

1/ Echo - OGIEŃ
2/ Joanna Connor - COME BACK HOME
3/ The Warning - CHOKE
4/ Girl in Red - YOU STUPID BITCH
5/ Smith & Thell - GOLIATH
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Tak złego zestawu jeszcze nie było, nie było także takich sytuacji, że punkty dostaje ode mnie utwór z oceną 2, a moja średnia ocena jest niższa od średniej oceny lady (wynosi 1,(3)), chociaż zer dałem mniej, bo tylko 12.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8802
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nowości TFP #52

Post autor: VILKI »

trudno się nie zgodzić z Twoją opinią. dawno nie było tak słabego zestawu :know:
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #52

Post autor: TStudent »

kajman pisze: śr cze 09, 2021 7:03 pmTak złego zestawu jeszcze nie było
No niestety po moim niedzielnym nastroju widzisz, że raczej się nie zgadzamy.
kajman pisze: śr cze 09, 2021 7:03 pmchociaż zer dałem mniej, bo tylko 12.
Z czego aż 5 dotyczy utworów z mojej dziewiątki, którą chętnie widziałbym w zestawie na TFP. ;)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

A skąd wiesz, jakim utworom dałem zera? Nota bene może nigdy się nie dowiesz.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #52

Post autor: TStudent »

Po Twoich gustach mogę tak sądzić. Nawet jeśli bym miał nigdy się nie dowiedzieć. Jedno z nich to na pewno powtórka z kiedyś.
tomickm
Posty: 793
Rejestracja: wt gru 29, 2020 12:17 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992

Re: Nowości TFP #52

Post autor: tomickm »

1. Cannons - FIRE FOR YOU
2. Brodka - HEY MAN
3. Garbage - NO GODS NO MASTERS
4. Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH
5. The Warning - CHOKE
Awatar użytkownika
KrzysztofK
Posty: 253
Rejestracja: pt cze 26, 2020 11:45 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: Nowości TFP #52

Post autor: KrzysztofK »

1. Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE
2. Cannons - FIRE FOR YOU
3. Celeste - Love Is Back
4. G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
5. DeDe Negra - SPÓŹNIONA
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Swoje głosy przesłałem tajnie. Jeżeli nie zostaną uwzględnione będzie to oznaczać, że jest tutaj totalna samowolka i pewnych osób nie obchodzą reguły.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

kajman pisze: czw cze 10, 2021 12:20 am Swoje głosy przesłałem tajnie. Jeżeli nie zostaną uwzględnione będzie to oznaczać, że jest tutaj totalna samowolka i pewnych osób nie obchodzą reguły.
wręcz przeciwnie
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

AlekOb pisze: pt cze 04, 2021 9:35 pm Wybieramy TOP5, przydzielając im od 1 do 5 pkt.
W przypadku oddania głosu na mniej utworów punktację liczymy tak samo (czyli po kolei) od jednego oczka dla najniższej lokaty.
Głosować można do piątku do godziny 12 (punkty przyznane po nie będą brane pod uwagę).
10 najwyżej ocenionych propozycji przejdzie do zestawu podstawowego.
Swoje typy zgłaszamy w bieżącym wątku z głosowaniem na TFP.
Gdzie tutaj jest zapisane, że głosy mają być oddawane jawnie?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

Kajmanie, albo zastosujesz się do obowiązujących zasad, albo Twoje głosy tajne nie będą brane pod uwagę.
I naprawdę mało ważne, co sobie myślisz w tej kwestii.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Ale w zasadach nie ma ani słowa o jawności głosów więc wysyłając tajny dostosowuję się do zasad.
A jeżeli zasady są łamane to mam w nosie całą tą zabawę.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

kajman pisze: czw cze 10, 2021 7:50 am Ale w zasadach nie ma ani słowa o jawności głosów więc wysyłając tajny dostosowuję się do zasad.
A jeżeli zasady są łamane to mam w nosie całą tą zabawę.
dla mnie jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest opublikowanie głosów na forum po 12.00 w piątek tak aby nie było wątpliwości że wszystkie głosy zostały policzone rzetelnie.
Podsumowując: jeśli ktoś chce głosować tajnie może to robić pod warunkiem że opublikuje swoje głosy po 12:00 w piątek, po zamknięciu głosowania ale jeszcze przed ogłoszeniem wyników.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Może to opublikować prowadzący głosowanie. Mogę to wysłać do jeszcze innej osoby, która potwierdzi, że moje głosy faktycznie tak wyglądały. Nie ma problemu. Mogę sam je opublikować po 12.00 w piątek tylko nie wiem czy w pracy dam radę zrobić to tuż po.
AlekOb
Posty: 2930
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #52

Post autor: AlekOb »

kajman pisze: czw cze 10, 2021 12:20 am Swoje głosy przesłałem tajnie. Jeżeli nie zostaną uwzględnione będzie to oznaczać, że jest tutaj totalna samowolka i pewnych osób nie obchodzą reguły.
Mam nadzieję, że nie piszesz o mnie? :shock: Jeśli chodzi o mnie to już dość wyczrpująco odpisywałem Ci w wiadomości.

Przyznam, że jestem trochę zaskoczony w tej kwestii. Owszem, była niedawno dyskusja o takiej możliwości, ale część osób raczej nie poparła tego pomysłu.
Aż tu nagle nagle kajman wysyła do mnie tajne głosy, bo tak. Ok, może nie jest to sprecyzowane, że tak robić nie można, ale też nigdzie nie jest napisane, że można. Wydaje mi się, że w tych zabawach, gdzie jest taka możliwość, jest to wyraźnie napisane... Z resztą na Foraliście chyba jest podobnie, a chyba nikt VILKI-emu czy Krukalnki tajnych głosów nie przysyła...
No a tak zostałem postawiony w jakiejś dziwnej sytuacji, gdzie przecież oczywiste jest, że ewentualne doliczenie takiego głosu wielu osobom by się nie spodobało, a z drugiej strony kajman, który pisze o jakichś samowolkach itp. :roll:
kajman pisze: czw cze 10, 2021 8:07 am Może to opublikować prowadzący głosowanie.
Artur pisze: czw cze 10, 2021 7:59 am dla mnie jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest opublikowanie głosów na forum po 12.00 w piątek tak aby nie było wątpliwości że wszystkie głosy zostały policzone rzetelnie.
Równie dobrze mogę niczego nie liczyć. Nie mam zamiaru się denerwować i zastanawiać, że coś policzyłem, nie policzyłem, opublikowałem itp. Nie wiem, może nie nadaję się na prowadzenie tego działu... :(
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5187
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowości TFP #52

Post autor: konwicki1980 »

Bez sensu głosy tajne, trzeba iść raczej w drugą stronę, a nie jakieś dziwactwa kolejne. AlekOb, robisz dobrą robotę i oby tak dalej. Nie może być tak, że regulamin ma mieć 100 stron i do tego jeszcze, co się w nim nie znajduje, to jest dozwolone :lol: To tylko nasza mała zabawa, dzięki której inni poznają piosenki, a nie amerykańskie prawo precedensów. W plebiscycie topowym bardzo mi się nie podobały głosy tajne, ale w końcu uległem sile większości, no ale dalej tego nie kopiujmy. Takie moje zdanie.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Kruklanki »

AlekOb pisze: czw cze 10, 2021 3:17 pm Z resztą na Foraliście chyba jest podobnie, a chyba nikt VILKI-emu czy Krukalnki tajnych głosów nie przysyła...
Podliczane są tylko głosy ujawnione w aktualnym wątku do bieżących notowań i żadnego (żadnych) głosu(ów) na PW nie było.
AlekOb
Posty: 2930
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #52

Post autor: AlekOb »

konwicki1980 pisze: czw cze 10, 2021 3:43 pm To tylko nasza mała zabawa, dzięki której inni poznają piosenki, a nie amerykańskie prawo precedensów.
+1
Dokładnie mam takie samo zdanie. Nie rozumiem dlaczego niektórzy robią z tego takie mecyje. A im tego więcej to mam wrażenie, że zabawa przestaje być zabawą, więc traci powoli sens :roll:
Kruklanki pisze: czw cze 10, 2021 3:44 pm
AlekOb pisze: czw cze 10, 2021 3:17 pm Z resztą na Foraliście chyba jest podobnie, a chyba nikt VILKI-emu czy Krukalnki tajnych głosów nie przysyła...
Podliczane są tylko głosy ujawnione w aktualnym wątku do bieżących notowań i żadnego (żadnych) głosu(ów) na PW nie było.
No właśnie, a z tego co widzę, analogicznie też chyba nie jest sprecyzowane, że tajnych głosów wysyłać nie można, więc może zaraz ktoś wpadnie na taki pomysł i Wam wyśle :lol:
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Kruklanki »

AlekOb pisze: czw cze 10, 2021 3:58 pm
No właśnie, a z tego co widzę, analogicznie też chyba nie jest sprecyzowane, że tajnych głosów wysyłać nie można, więc może zaraz ktoś wpadnie na taki pomysł i Wam wyśle :lol:
I tak jest już tyle niekończących się dyskusji (że tematy zaczęły być zamykane) że niektórzy rezygnują z Foralisty nie tylko w głosowaniu ale o tym jutro. Nie przyjmuję żadnych głosów na PW od razu wylądują w koszu jest do tego odpowiedni wątek viewtopic.php?f=37&t=14016.
darewski
Posty: 370
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 2:38 pm
Lokalizacja: STĄPORKOW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: darewski »

1. Girl in Red - YOU STUPID BITCH
2. Garbage - NO GODS NO MASTERS
3. Colin Clue - SHINE
4. Krzysztof Zalewski - WILK
5. Brodka - HEY MAN
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Skoro mój tajny głos będzie nieważny to wkleję jawnie moje oceny bez ustalania kolejności i oczywiście nie chcę, żeby był liczony.
Robię to dlatego, że być może kiedyś wróci Sundrajta i chciałbym by do swojego podsumowania wliczał też moje oceny. I tak słucham tych utworów licząc, że znajdę w nich coś dla siebie, więc skoro wystawiam oceny to czemu ich nie publikować.
9 The Warning - CHOKE
5 Joanna Connor - COME BACK HOME
4 James LaBrie & Steve Stevens & Rat Scabies & Jah Wobble & Patrick Moraz - HAVE A CIGAR
3 Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH
2 Kamil Bednarek - PULL UP
2 The Wombats - METHOD TO THE MADNESS
2 Guy King & Joe Bonamassa - DEVIL'S TOY
1 Beata Kozidrak - GAMBIT
1 Celeste - LOVE IS BACK
1 Echo - OGIEŃ
1 Girl In Red - YOU STUPID BITCH
1 Krzysztof Zalewski - WILK
0 Brodka - HEY MAN
0 Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE
0 Colin Clue - SHINE
0 DeDe Negra - SPÓŹNIONA
0 Garbage - NO GODS NO MASTERS
0 G-Stan & Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
0 Rondé - REAL FEELINGS
0 Smith & Thell - GOLIATH
0 Smoking Boys - MUULI
0 Daði Og Gagnamagnið - 10 YEARS*
0 Gjon's Tears - TOUT L'UNIVERS
0 Cannons - FIRE FOR YOU
*oceniłem wersję studyjną
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

1 Rondé - REAL FEELINGS
2 Girl in Red - YOU STUPID BITCH
3 G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
4 Smith & Thell - GOLIATH
5 Garbage - NO GODS NO MASTERS
ODPOWIEDZ