Nowości TFP #52

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Piotrek1979
Posty: 299
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 12:53 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Podsumowanie 1991r.

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Piotrek1979 »

1. Krzysztof Zalewski - WILK
2. Brodka - HEY MAN
3. Garbage - NO GODS NO MASTERS
4. Beata Kozidrak - GAMBIT
5. Kamil Bednarek - PULL UP
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: sob cze 05, 2021 10:01 am Jeżeli tak stwierdziłem to popełniłem błąd. Nie pamiętam sytuacji więc nie napiszę teraz czy uczyniłem to z niewiedzy, że była w pierwszym zestawie czy z jakiś innych przyczyn.
Ogólnie nic nie kręcę tylko nie pamiętam tej sytuacji.
Edit: Szukałem swojej wypowiedzi, ale nie mogłem jej znaleźć. Czy mógłbyś podać jakiś namiar?
Przytoczyłem Ci Twoją wypowiedź nic w niej nie zmieniałem. Przyczyna była moim zdaniem prosta, wyszedłeś z założenia, że skoro na LP3 nie zaistniała i potem wypadła z zestawu do TFP z powodu braku punktów i że nie była to Nasza propozycja to można ją dodać. Chyba trochę poszedłeś śladem Unbroken, tyle, że nie wziąłeś pod uwagę tego, że to jest inna sytuacja. Ale Autobiografia czy inne też wracały na LP3. :D :D :D
antek
Posty: 1243
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 12:45 am
Lokalizacja: z Polski

Re: Nowości TFP #52

Post autor: antek »

1. Chicane - ONE FOOT IN THE PAST, ONE FOOT IN THE FUTURE
2. Wolf Alice - THE LAST MAN ON EARTH
3. Krzysztof Zalewski - WILK
4. Brodka - HEY MAN
5. Beata Kozidrak - GAMBIT
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pn cze 07, 2021 9:52 am Przytoczyłem Ci Twoją wypowiedź nic w niej nie zmieniałem.
Czy chodzi Ci o moją wypowiedź z 4.06? Jeżeli tak to pisałem o zestawie do głosowania na LP3 i nie wpadłem na to, że ktokolwiek mógłby sądzić, że piszę o czymś innym. To co cytowałeś to chyba coś nieco innego, ale nadal dotyczy zestawu utworów do głosowania na LP3. Skoro napisałem "Było w zestawie, ale nie weszło na LP3" toi w życiu bym nie wpadł, że może chodzić o zestaw do głosowania na LP3.
Jeżeli znajdziesz moją wypowiedź, że odnoszę się do zestawu do głosowania na FLP to proszę o poinformowanie mnie o tym.
Nota bene dopiero po Twoim ostatnim poście zrozumiałem, że mogłeś potraktować to jako wypowiedź na temat zestawu do LP3. Wcześniej mi to do głowy nie przyszło. Szczególnie, że po pierwsze moja wypowiedź z 4.06 byłaby wtedy sprzeczna wewnętrznie, po drugie w kolejnym poście VILKI zrozumiał moją odpowiedź zgodnie z moimi intencjami.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 3:46 pm
temik3 pisze: pn cze 07, 2021 9:52 am Przytoczyłem Ci Twoją wypowiedź nic w niej nie zmieniałem.
Czy chodzi Ci o moją wypowiedź z 4.06? Jeżeli tak to pisałem o zestawie do głosowania na LP3 i nie wpadłem na to, że ktokolwiek mógłby sądzić, że piszę o czymś innym. To co cytowałeś to chyba coś nieco innego, ale nadal dotyczy zestawu utworów do głosowania na LP3. Skoro napisałem "Było w zestawie, ale nie weszło na LP3" toi w życiu bym nie wpadł, że może chodzić o zestaw do głosowania na LP3.
Jeżeli znajdziesz moją wypowiedź, że odnoszę się do zestawu do głosowania na FLP to proszę o poinformowanie mnie o tym.
Nota bene dopiero po Twoim ostatnim poście zrozumiałem, że mogłeś potraktować to jako wypowiedź na temat zestawu do LP3. Wcześniej mi to do głowy nie przyszło. Szczególnie, że po pierwsze moja wypowiedź z 4.06 byłaby wtedy sprzeczna wewnętrznie, po drugie w kolejnym poście VILKI zrozumiał moją odpowiedź zgodnie z moimi intencjami.
Kajman prosta piłka. Zestaw do LP3 - Zimowa -Pragnę i wiem, Forlista zestaw Zimowa - Pragnę i wiem (do notowania 1), następnie zimowa zdobywa 0 pkt. wypada z zestawu, następnie czyku zgłasza do nowości Zimowa -Pragnę i wiem. Gioconda2 piszę czy może on byc brany pod uwagę skoro wypadł z zestawu, a Ty piszesz to co zacytowałem. I już nie kombinuj. A swoje i inne wypowiedzi znajdz sobie w początkach Forlisty(bodajże propozycje do 3 lub 4 forlisty). Nie pisałem o jakimś 4.06 i nie chodzi tu o czy VILKI zrozumiał czy nie, skoro i tak napisał całkowicie coś odmiennego niż miało miejsce wtedy.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Czy Ty sobie jaja robisz czy piszesz na poważnie? Przecież gioconda2 pisała o zestawie do LP3 i ja się do tego odniosłem. Nie pisała nic o zestawie do FLP i być może nie wiedziała (lub nie pamiętała) że to w nim było.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

W czym w ogóle jest problem?
Utwór nie został dołączony do zestawu nowości i kropka.
Kajman, jak zawsze, chce postawić jeszcze nad tą kropką swoją kropę.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Nie wiem w czym problem. Też tak uważam (i od początku o tym piszę) ale temik3 usiłuje mi wmówić, że pisałem co innego.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

AlekOb pisze: pt cze 04, 2021 9:35 pm G-Stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro
Pytanie do zgłaszającego, dlaczego z takim opisem a nie jak na YouTube Elektrolust? (pod tą nazwą jest również na Spotify)
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 5:20 pm Nie wiem w czym problem. Też tak uważam (i od początku o tym piszę) ale temik3 usiłuje mi wmówić, że pisałem co innego.
Nie no Ty zawsze musisz postawić na swoim i niech tak będzie. Problemu na szczęście nie było i nie wiem po co znów nabijasz sobie posty. Ale widocznie jak zawsze ostatnie słowo musi należeć do kajmana. On zawsze ma rację choćby jej nie miał. Tyle.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

1. Garbage - NO GODS NO MASTERS
2. James LaBrie, Steve Stevens, Rat Scabies, Jah Wobble & Patrick Moraz - HAVE A CIGAR
3. Girl in Red - YOU STUPID BITCH
4. G-stan ft. Freddie Morales - VISIONS OF THE FUTURE
5. DeDe Negra - SPÓŹNIONA
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Ja tylko nie chcę, żeby ktoś przekręcał to co ja napisałem lub powiedziałem. Jeżeli coś powiedziałem to staram się tego trzymać.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 7:54 pm Ja tylko nie chcę, żeby ktoś przekręcał to co ja napisałem lub powiedziałem. Jeżeli coś powiedziałem to staram się tego trzymać.
kajman pisze: pn cze 07, 2021 4:46 pm Czy Ty sobie jaja robisz czy piszesz na poważnie? Przecież gioconda2 pisała o zestawie do LP3 i ja się do tego odniosłem. Nie pisała nic o zestawie do FLP i być może nie wiedziała (lub nie pamiętała) że to w nim było.
Ale to Ty napisałeś, że może być w nowościach do Forlisty więc to Ty teraz kręcisz, że pisałeś o LP3. Łatwo teraz szukać drogi odwrotu od tego co się napisało. O LP3 napisałeś tylko, że było w zestawie ale nie weszło. Zasada była prosta nie mógł być dodany do propozycji nowości a Ty stwierdziłeś, że może, chyba jaja to sobie robisz Ty.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Bo nie miałem pojęcia, że wcześniej było w zestawie. Po prostu w pierwszym zestawie było mnóstwo utworów i nie wiedziałem, że wśród nich jest Zimowa.
Pytanie giocondy2 dotyczyło tego, czy można brać pod uwagę utwór, który był z zestawie do LP3. A to było dozwolone. Więc napisałem, że może skoro już przedtem takie utwory braliśmy pod uwagę.
Oczywiście gdybym wiedział, że był w zestawie do FLP to napisałbym, że nie, ale nie tylko ja wtedy tego nie zauważyłem.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 8:28 pm Bo nie miałem pojęcia, że wcześniej było w zestawie. Po prostu w pierwszym zestawie było mnóstwo utworów i nie wiedziałem, że wśród nich jest Zimowa.
Pytanie giocondy2 dotyczyło tego, czy można brać pod uwagę utwór, który był z zestawie do LP3. A to było dozwolone. Więc napisałem, że może skoro już przedtem takie utwory braliśmy pod uwagę.
Oczywiście gdybym wiedział, że był w zestawie do FLP to napisałbym, że nie, ale nie tylko ja wtedy tego nie zauważyłem.
No to skoro nie miałeś pojęcia to po co pisałeś, że może? Dla jaj?. Nie wiedziałeś, że był w zestawie do Forlisty to wystarczyło sprawdzić tydzień wcześniej nie zrobiłeś tego i tym samym wprowadziłeś wszystkich wtedy w błąd. Widzisz sam sobie teraz przeczysz, a nikt ani do Ciebie o to nie ma pretensji ani nic, wyszło jak wyszło, ale teraz to Ty znów udajesz uciśnionego i innych odsądzasz od robiących sobie jaja z Ciebie. Nie miałeś racji i koniec tematu, przecież każdy się może pomylić, także i Ty, stało się jak się stało. Bez sensu ciągnięcie tego tematu przez Ciebie, można było go załatwić szybciej, ale nie.
Myślę, że to już tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #52

Post autor: Artur »

Jestem za tym aby stworzyć na forum taki wątek jak KAWIARENKA, gdzie m.in. można byłoby prowadzić takie luźne rozmowy jak powyższa, a Moderatorzy poszczególnych tematów pilnowaliby aby przenosić tam takie nie kończące się dialogi.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Nikt mnie nie pytał o FLP tylko o to, czy skoro ten utwór był w zestawie do LP3 to może być brany pod uwagę. Koniec. Kropka.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn cze 07, 2021 8:43 pm Nikt mnie nie pytał o FLP tylko o to, czy skoro ten utwór był w zestawie do LP3 to może być brany pod uwagę. Koniec. Kropka.
Ta, masz rację :lol: :lol: :lol: . Był, ale go nie było :lol: :lol: :lol: , Teraz to wszystko można po swojemu interpretować, ale wtedy jakoś inaczej to wyglądało. I pewnie gdyby temat był pociągnięty to i wtedy byś brnął dalej po swojemu. :D
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: ndz cze 06, 2021 2:06 pm A, i jeszcze prawie disco-polo w wykonaniu DeDe Negry ... Po co ? :roll:
Otóż poza bluesem i disco polo jest jeszcze coś takiego jak pop.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #52

Post autor: TStudent »

Akurat to, o czym lady pisała, brzmiało bardziej jak dpl niż pop ;) Bez urazy ;) ale nawet jeśli gatunkowo to pop, to jednak ten ewoluuje momentami w strasznym kierunku! :know:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

TStudent, plizzz...
Zajmij się może dziewczynami a nie wciskasz swoje trzy grosze, nie pytany o zdanie. Naprawdę, coraz bardziej stajesz się (mierną) kopią kajmana.
Pewnie zaraz będzie kontra obrońcy praw forowicza... :know:
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #52

Post autor: lady »

jollyroger72 pisze: pn cze 07, 2021 11:30 pm Otóż poza bluesem i disco polo jest jeszcze coś takiego jak pop.
I wiele innych gatunków muzycznych, np. black metal, niestety :mrgreen:

No i dlaczego tak atakujesz TStudenta, przecież ma rację :wink:
Dla mnie to niestety było bardzo blisko pewnego zespołu disco polo, ale każdy może mieć swoje odczucia i Ty jak najbardziej możesz uważać to za pop. Za popem wiadomo też nie przepadam :wink:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: wt cze 08, 2021 1:08 pm No i dlaczego tak atakujesz TStudenta, przecież ma rację
Nie atakuję a stwierdzam, że pcha się pomiędzy wódkę a zakąskę.
A racje są trzy... jak prawdy :wink:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #52

Post autor: kajman »

Oczywiście dialog musi się toczyć między dwoma osobami, na co sama nazwa wskazuje. Wszyscy inni nie powinni się w ogóle odzywać i nie mieć żadnego zdania.
Co do utworu to nie mam zdania, bo jeszcze nie słuchałem i nie wiem czy chce mi się w ogóle tego zestawu słuchać. Ale jeżeli posłucham to wyślę tajny głos do prowadzącego, bo z tego co wiem nie jest to zakazane.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #52

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: wt cze 08, 2021 5:33 pm Ale jeżeli posłucham to wyślę tajny głos do prowadzącego, bo z tego co wiem nie jest to zakazane.
Nie jest również zakazane niebranie takich głosów pod uwagę.
ODPOWIEDZ