Nowości TFP #51

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #51

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Kajman sorry, ale czy Ty naprawdę nie widzisz problemu?
Widzę, ale propozycja rozwiązania jest według mnie nie do przyjęcia. Jeżeli szukamy rozwiązania to znajdźmy inne (na przykład proponowana tutaj opcja głosowania tajnego).
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Choćby dlatego szef(admin) tego czy tamtego wątku powinien mieć możliwość stosowania pewnych regulacji.
Regulacji będącej dyskryminacją jakiejś osoby? Do tego formalnie taki proceder nie jest zakazany. Więc za co go karać?
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Tu wyciągasz kolejny nie poruszany temat
Jeżeli piszecie o usprawnieniu pracy prowadzących to piszę, co mogłoby ją usprawnić. Akurat przesłuchuję propozycje w piątek i sporo czasu zajmuje mi poprawianie zapisów.
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am jak ma wyglądać ten właściwy format nowości
Tak, jak wygląda w pierwszym poście i tak jak ja zapisałem. Jeżeli ktoś zapisuje WYKONAWCA - Tytuł to trzeba zmienić format i pierwszego i drugiego. Prowadzący musi poprawiać co najmniej kilka tytułów, a zgłaszającemu taka poprawka zajęłaby znacznie mniej czasu.
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am jeśli zaś chodzi Ci o Forliste (o czym nie wspominasz) to jak najbardziej jestem za
Ja też, ale akurat nie o Foraliście tutaj piszemy. Ale może faktycznie trzeba to wszystko poruszyć.
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am A jeśli chodzi o robotę w tym aspekcie to jest nieporównywalnie mniejsza niż szukanie nowości po stronach wątku, więc?
Całkowita zgoda, ale akurat w tym aspekcie 12 czy 19 nie czyni wielkiej różnicy (ale to nie oznacza, że chcę walczyć o 19), bo przez te siedem godzin jeżeli coś się pojawiało to w zasadzie tylko propozycje.
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am ktoś sobie przesłuchuje nowości od razu, a potem nagle patrzy i są inne które nie słuchał
Sam tak mam, ale po prostu potem uzupełniam, chociaż faktycznie jest to pewna niedogodność i wolałbym wszystko oceniać razem, co akurat teraz będzie w zasadzie możliwe (w zasadzie bo mogę przeoczyć propozycję bez linku, ale to tylko moja wina).
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Ktoś jak VILKI zapisuje i potem okazuje się, że ktoś nagle sobie zamienił propozycję i następuje efekt kolejnych przeszukiwań.
Na to niestety nic nie można poradzić. Przecież usunąć może równie dobrze przed południem. Ale fakt, jest to wkurzające.
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am pewne zasady których Ty akurat nie widzisz
Widzę coś, co można uznać za niesportowe zachowanie, ale nie jest to formalnie zapisana zasada (co zresztą trudno byłoby uczynić).
temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Tu nie chodzi o żadną dyskryminacje
szeptun68 pisze: ndz maja 30, 2021 9:38 am Skąd Ci do głowy przyszła dyskryminacja?
Jeżeli jedna osoba ma mniejsze prawa niż inne to jest to dyskryminacja. A ograniczanie czasu jest ograniczeniem prawa do głosowania.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #51

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz maja 30, 2021 10:52 am Jeżeli jedna osoba ma mniejsze prawa niż inne to jest to dyskryminacja. A ograniczanie czasu jest ograniczeniem prawa do głosowania.
A nie jest dyskryminacją innych jak jeden z +trójkowiczów", zabiera innym głosującym wcześniej możliwość usłyszenia swej nowości w zestawie, a potem może na Forliście? Oszustowi wolno więcej?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz maja 30, 2021 10:52 am Jeżeli jedna osoba ma mniejsze prawa niż inne to jest to dyskryminacja. A ograniczanie czasu jest ograniczeniem prawa do głosowania.
Jeżeli tak stawiasz sprawę (niejako broniąc oszusta), to stawiam wniosek o wykluczenie głosowania forowicza 4989341 z ogólnego podsumowania punktowego.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #51

Post autor: TStudent »

Nie chcę być adwokatem diabła, ale czy regulamin to w ogóle przewiduje?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz maja 30, 2021 12:12 pm ale czy regulamin to w ogóle przewiduje?
Regulamin nie, ale specustawa tak.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #51

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 10:57 am Oszustowi wolno więcej?
Slowo oszust nie jest adekwatne, manipulator tak.
jollyroger72 pisze: ndz maja 30, 2021 11:32 am stawiam wniosek o wykluczenie głosowania forowicza 4989341 z ogólnego podsumowania punktowego
Za co? Przecież nie złamał żadnego regulaminu. Można jego postępowanie uznać jako naganne moralnie, ale za moralność karać nie powinniśmy.
TStudent pisze: ndz maja 30, 2021 12:12 pm czy regulamin to w ogóle przewiduje
Karanie za manipulacje? Ciężko byłoby wprowadzić to do regulaminu.
Jakby co to mogę się zdeklarować, że będę głosował tajnie.
jollyroger72 pisze: ndz maja 30, 2021 12:45 pm specustawa
Oczywiście nigdzie nie zapisana.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #51

Post autor: TStudent »

+1.
Twoja reakcja z tą specustawą, jolly, jest trochę przesadzona, naprawdę. To, że kolega numeryczny rzeczywiście robi często wszystko, by przepchnąć propozycje w Jego klimatach (lub nawet prędzej - odepchnąć te Jego nieulubione), jest nieuczciwe nawet dla niego samego, bo może faktycznie podobają Mu się bardziej niektóre inne i nie głosuje bynajmniej subiektywnie. Ale może trzeba Mu to napisać na PW.
Jeżeli będą dalej takie wymiany zdań, to ja podziękuję za współpracę, nie będę się sprzeczał w kółko o takie pierdoły.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz maja 30, 2021 1:55 pm Twoja reakcja z tą specustawą, jolly, jest trochę przesadzona, naprawdę.
TStudent, jeśli nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi, to może rzeczywiście sobie odpuść.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #51

Post autor: lady »

1. 9,5 Seasick Steve - WHISKY HEADED WOMAN
2. 5,0 Tony Joe White - LISTEN TO YOUR SONG
3. 4,5 Thunder - LAST ONE OUT TURN OFF THE LIGHTS
4. 4,0 Phil Hendriks - RADIO BLARING OUT FROM A BURNING CAR
5. 3,5 Foo Fighters - CHASING BIRDS

3,0 Pet Shop Boys - CRICKET WIFE
2,0 Simply Red - EARTH IN A LONELY SPACE
3,0 Gojira - THE CHANT
0,5 Cher - WALLS
0,5 St. Vincent - MY BABY WANTS A BABY
0,5 Kazik - BOHATER
3,5 Dirkschneider & The Old Gang - EVERY HEART IS BURNING
0,5 Florence & The Machine - CALL ME CRUELLA
2,5 Muniek & Przyjaciele - ZABAWKI
0,5 Lord Vigo - AT THE VERGE OF TIME
0,0 Oly. - Z ZIEMI
0,0 Muchy - SZARORÓŻOWE
0,0 Barbara Pravi - VOILA
0,0 WaluśKraksaKryzys - DBAJ O MIŁOŚĆ
0,0 African Music School - MAKUMBA
0,0 Kshmr & Karra - THE WORD WE LEFT BEHIND
0,0 Kuba Kawalec & Ana Andrzejewska - ZDECHŁAM
0,0 Billie Eilish - YOUR POWER
0,0 Marina - ANCIENT DREAMS IN A MODERN LAND
3,0 Sinplus - PRIVATE SHOW (MY RNR)
0,5 Mrozu - ZŁOTO
1,5 Chunk! No, Captain Chunk! - BITTER
0,0 Johan Agebjörn & Mikael Ögren - SPACE TRAVEL
0,0 Sobel - FIOŁKOWE POLE
0,5 Natalia Świerczyńska - LAS
0,0 Arek Kłusowski - IDEALNY SYN

I znowu zestaw cienki jak ogon węża.
Nie mam nawet za bardzo siły komentować. Najbardziej dowalił mi elektroniczny duecik oraz niejaki Kshmr & Karra. A i reszta zer strasznie marna, w tym Walusiowi udało się koncertowo spierniczyć świetny utwór Nalepy. Połówki też tak "za uszy" naciągnięte, bo na pewno bym nie chciała usłyszeć ich ponownie.
I wychodzi na to, że bardzo średni Foo Fighters dostają punkt, choć nie przepadam za balladami, Phil Hendriks przyzwoicie, ale to by było na tyle, fajny Thunder, jeszcze bardziej fajny Tony i na koniec jedyny utwór, dla którego warto było dziś przemęczyć ten zestaw. "Pijana kobieta" ...? Spoko, aż tak nie rozpaczam, "odtruję się" starym bluesem :lol:
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #51

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: ndz maja 30, 2021 2:04 pmjeśli nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi, to może rzeczywiście sobie odpuść.
Nie wiem, kiedy u Ciebie jest ironia, a kiedy myślisz na poważnie. Kropka.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1762
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #51

Post autor: Kruklanki »

Ja tak na chwilę że tak powiem przy okazji niekończących się jak zawsze dyskusji. Wiem że głosowanie na TFP trwa do 12:00 w piątek (sam je zamykam) ale czy możliwe aby głosujący oddawali wcześniej swoje głosy a nie na ostatnią chwilę w piątek. Przecież jest tyle czasu od piątku od 22:00 przez cały tydzień. To tylko taka mała prośba nie żaden przymus. Jak nie zostanie spełniona nic się nie stanie. Po prostu w piątek jest sporo do ogarnięcia nie tylko przy foraliście (m.i. podliczanie), nie samą foralistą człowiek żyje. Tak samo prezentacje listy przez Vilkiego zostały przeniesione od 28.05 z 19:00 na 20:00.

Pozdrawiam Podliczeniowo-Prezentacyjny
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #51

Post autor: TStudent »

Spotify: :arrow: https://open.spotify.com/playlist/0p59V ... 63ada7498b

Nie ma:
African Music School - MAKUMBA
WaluśKraksaKryzys - DBAJ O MIŁOŚĆ
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #51

Post autor: TStudent »

TStudent pisze: pt maja 21, 2021 9:51 pmBo ja osobiście teraz jestem zmęczony (a zarazem zrelaksowany) i jest tragedia.
kajman pisze: pt maja 21, 2021 9:55 pmJa tego utworu chyba bym mógł słychać w każdych warunkach.
Teraz bliżej mi dużo jest do kajmana niż do siebie sprzed niemal dziesięciu dni. :lol: No może dychy nie dałbym, ale tak ze osiem. ;)

Ale uwaga, zaskoczeń jest mnogość. Bohater to tak klimatycznie jak Czas ołowiu, a przy nasłuchu Zarazy nawet nie zwróciłem uwagi! Ta Francuzka na Eurowizji to jakaś rewelacja jest, lepsza chyba od tego Gruzina. Billie w tej propozycji osiągnęła nareszcie bardzo wysoki poziom, a przecież pamiętacie, jak narzekałem na Very Bad Guy czy Everything I Didn't Want. Zresztą poprzednia propozycja, czyli Therefore, to także koszmarek. Florence - myślałem że wydaje nową płytę, a tutaj to tylko będzie soundtraczek do filmu, szkoda. Vincent to też chłopaczek nie wzbudzający we mnie wielkiego zachwytu jak dotychczas, a tu proszę, pokazał się ze świetnej strony. Nic jednak nie przebija w tym zestawie Oli Komsty, która po pierwszym przeciętnym singlu (ten tak w sumie sprawił spory zawód) wyszła z kapitalnym drugim i tu z chęcią poczekam na EPkę na 11 czerwca.

1. Oly. - Z ZIEMI
2. Billie Eilish - YOUR POWER :shock: :shock: :shock:
3. Barbara Pravi - VOILÀ :shock: :shock: :shock:
4. Tony Joe White - LISTEN TO YOUR SONG
5. Kazik - BOHATER :shock:

6. Florence & The Machine - CALL ME CRUELLA
7. Thunder - LAST ONE OUT TURN OFF THE LIGHTS
8. St. Vincent - MY BABY WANTS A BABY :shock:
9. Simply Red - EARTH IN A LONELY SPACE
10. Gojira - THE CHANT
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #51

Post autor: szeptun68 »

To nie jest pierwszy raz kiedy poruszam temat zwykłego chamstwa, oszustwa, krętactwa, manipulacji i robienia(nieskutecznie)kilku osób w wała.
Jeśli takie machloje są dopuszczalne i nikt za to nie ponosi konsekwencji to...z dyskryminacją będziemy mieć doczynienia dopiero wtedy gdy jedna z dwóch osób postępujących tak samo chamsko zostanie ukarana.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #51

Post autor: kajman »

Ja wrócę jeszcze do 49 notowania.
Przed głosami dwóch ostatnich osób przechodzą (pomijam top 6, bo nie ma znaczenia dla całości):
23 Lanberry - TYLKO TAŃCZĘ 3+1+5+1+3+5+5
23 Steven Wilson - KING GHOST 1+3+2+3+4+5+5
21 Classix Nouveaux - INSIDE OUTSIDE 2021 3+1+1+2+3+3+4+4
21 MARINA - PURGE THE POISON 2+3+5+5+2+1+3
Kolejny głos wyrzuca CN i Marinę, a wprowadza AP i RB:
23 Royal Blood - BOILERMAKER 1+2+3+3+2+5+3+4
23 Lanberry - TYLKO TAŃCZĘ 3+1+5+1+3+5+5
23 Steven Wilson - KING GHOST 1+3+2+3+4+5+5
23 Andrzej Piaseczny - PRZEDOSTATNI 5+5+2+4+2+5
Ostatni głos usuwa owszem wprowadzonych chwilę wcześniej AP i RB, ale także Lanberry, przywraca CN, ale dodaje TS i TF, które przed tymi głosami nie byłyby w dziesiątce:
25 The Stranglers - AND IF YOU SHOULD SEE DAVE 3+5+2+2+1+2+1+3+1+5
25 Steven Wilson - KING GHOST 1+3+2+3+4+5+5+2
24 The Fratellis - NEED A LITTLE LOVE 2+2+5+2+1+1+3+4+4
24 Classix Nouveaux - INSIDE OUTSIDE 2021 3+1+1+2+3+3+4+4+3
Ostatecznym efektem tego jest wyrzucenie Lanberry (7 miejsce przed dwoma ostatnimi glosami) i Mariny, a wprowadzenie Stranglers i Fratellis, które były wcześniej tuż (ale jednak) poza top 10. Nie do końca to prostowanie wyszło, jeżeli to miało być prostowanie.

Patrząc na to mam wrażenie, że najlepszym ze złych rozwiązań (dobrych nie widzę) będzie wprowadzenie możliwości tajnego głosowania.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #51

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz maja 30, 2021 12:52 pm Za co? Przecież nie złamał żadnego regulaminu. Można jego postępowanie uznać jako naganne moralnie, ale za moralność karać nie powinniśmy.
Kajman ale Ty dalej nie rozumiesz o czym jollyroger72 pisze, dalej tkwisz w swoim światku, przyjrzyj się dokładnie temu o czym od trzech dni się tu pisze. Tu od trzech dni nie chodzi tylko i wyłącznie o to, że ktoś "jeden" złamał regulamin, bo nie złamał, ale tu chodzi o "trójkowych" i o to jak to wpływa na wyniki. Zrozum to wreszcie.
Kruklanki pisze: ndz maja 30, 2021 3:08 pm Ja tak na chwilę że tak powiem przy okazji niekończących się jak zawsze dyskusji. Wiem że głosowanie na TFP trwa do 12:00 w piątek (sam je zamykam) ale czy możliwe aby głosujący oddawali wcześniej swoje głosy a nie na ostatnią chwilę w piątek. Przecież jest tyle czasu od piątku od 22:00 przez cały tydzień. To tylko taka mała prośba nie żaden przymus. Jak nie zostanie spełniona nic się nie stanie. Po prostu w piątek jest sporo do ogarnięcia nie tylko przy foraliście (m.i. podliczanie), nie samą foralistą człowiek żyje. Tak samo prezentacje listy przez Vilkiego zostały przeniesione od 28.05 z 19:00 na 20:00.

Pozdrawiam Podliczeniowo-Prezentacyjny
Widzisz podnosisz temat, który też tu jest wałkowany, Wy czy (czasem ja), też musiałem siedzieć mnóstwo czasu żeby to policzyć i też mi tego czasu brakowało, a akurat w Forliście sprawa jest o tyle prostsza, że są dziesiątki do policzenia, a w nowościach nie dość, że piątki, to jeszcze mnóstwo linków potem do dodania, przeszukania a kajman twierdzi, że dla niego dobra pora to 19 nie patrząc na prowadzących, tak to odbieram.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: pn maja 31, 2021 7:43 am Nie do końca to prostowanie wyszło, jeżeli to miało być prostowanie.
Kajman, oprócz "prostowania", jak to określiłeś, są jeszcze moje gusta.
Punktem G tej sytuacji jest podciąganie do awansu Piasecznego, który to był propozycją Priapa.
A jeśli nie kojarzysz - 4989..., Priap i prawdopodobnie ktoś trzeci to "spółka".
Kończę udzielanie się w tej kwestii, bo to się robi opera typu "moda na sukces".

I jestem zdecydowanie przeciw głosowaniu tajnemu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowości TFP #51

Post autor: Neo01 »

Ja napiszę tylko, że kajmanowi chodziło o możliwość tajnego głosowania, czyli np. jedna czy dwie osoby oddałyby tak głosy, co mogłoby zmniejszyć możliwość manipulacji, jak przy głosowaniu w plebiscycie topowym, ale mnie w zasadzie to mało obchodzi, bo jak coś w wyniku jednego czy dwóch głosów nie dostanie się do tej dychy to i tak pewnie nie miałoby szans zaistnieć, a problem dla mnie z tą listą i tak leży gdzie indziej.
antek
Posty: 1243
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 12:45 am
Lokalizacja: z Polski

Re: Nowości TFP #51

Post autor: antek »

1. Muchy - SZARORÓŻOWE
2. Foo Fighters - CHASING BIRDS
3. Billie Eilish - YOUR POWER
4. Florence + The Machine - CALL ME CRUELLA
5. Simply Red - EARTH IN A LONELY SPACE
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #51

Post autor: stavanger »

01. Natalia Świerczyńska - LAS
02. Barbara Pravi - VOILÀ
03. Muchy - SZARORÓŻOWE
04. WaluśKraksaKryzys - DBAJ O MIŁOŚĆ
05. Simply Red - EARTH IN A LONELY SPACE
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #51

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: pn maja 31, 2021 8:13 am Kajman, oprócz "prostowania", jak to określiłeś, są jeszcze moje gusta.
O tym wcześniej nie pisałeś albo to przeoczyłem. Czyli krótko mówiąc wprowadziłeś swoje propozycje przy okazji udupiając manipulacje 4989341. Nie do końca mnie to przekonuje, ale inne rzeczy przekonują mnie jeszcze mniej.
temik3 pisze: pn maja 31, 2021 7:54 am ale tu chodzi o "trójkowych"
Nie za bardzo rozumiem, o co chodzi w trójkowych, ale jeżeli chodzi, że to współdziałanie to niestety też nie jest nielegalne.
Neo01 pisze: pn maja 31, 2021 9:16 am Ja napiszę tylko, że kajmanowi chodziło o możliwość tajnego głosowania, czyli np. jedna czy dwie osoby oddałyby tak głosy
Dokładnie o tym myślałem. Deklarowałem też, że ja mogę być taką osobą. A fakt takiego głosowania, a przynajmniej jego możliwość na pewno by utrudniła manipulowanie wynikami.
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #51

Post autor: santosz »

kajman pisze: pn maja 31, 2021 3:41 pm
Neo01 pisze: pn maja 31, 2021 9:16 am Ja napiszę tylko, że kajmanowi chodziło o możliwość tajnego głosowania, czyli np. jedna czy dwie osoby oddałyby tak głosy
Dokładnie o tym myślałem. Deklarowałem też, że ja mogę być taką osobą. A fakt takiego głosowania, a przynajmniej jego możliwość na pewno by utrudniła manipulowanie wynikami.
To jest w sumie bardzo sensowny pomysł. Myślę, że powinniśmy spróbować jak to się sprawdzi w praktyce.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

santosz pisze: pn maja 31, 2021 3:56 pm Myślę, że powinniśmy spróbować jak to się sprawdzi w praktyce.
Tak się sprawdzi, że odejdą kolejni oceniający.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #51

Post autor: kajman »

O sobie piszesz?
Wolisz się męczyć z prostowaniem co tydzień wyników?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #51

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: pn maja 31, 2021 4:30 pm O sobie piszesz?
Akurat nie, bo ja odszedłem tak naprawdę kilka tygodni temu.
Ale irytujące są te triki numerycznego i spółki, więc z musu...

Poza tym - nie każdego piątku będę mógł być na czuwaniu.
Zablokowany