Nowości TFP #42

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #42

Post autor: gioconda2 »

konwicki1980 pisze: ndz mar 28, 2021 1:07 am Jeszcze na zegarze trzecia nie wybiła wg nowego czasu, a już Tymek i Favst zebrali 3 zera :lol: Liczyłem, że kajman doceni sexofon i da choć 0,5. :lol:
Tymek nie jest zły. Czasami śpiewa tak jak Bluszcz :wink: , który cieszy się tu powodzeniem. Ja mu zera nie dam, choć do premiowanej 5 pewnie się nie dopcha :roll: .
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #42

Post autor: gioconda2 »

TStudent pisze: ndz mar 28, 2021 11:58 am
kajman pisze: ndz mar 28, 2021 8:51 am4. 9 Lady Pank - SPIRALA
Oj, żeby nie było, że przez taką zagrywkę LP znowu nie wejdzie. ;)
Na tej płycie jest coś lepszego, ale poczekam ze zgłoszeniem, bo obawiam się "efektu Kazika". A zgłoszenie "Spirali" spowoduje, że tym razem przejdzie (jestem wróżką :wink: ), a później w głosach wielu osób 5/10 to będą głosy na LP i J. Panasewicza. Zostanie mniej miejsca na Wasze inne propozycje.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

5

Post autor: djjack »

1/ Frozen Crown - BATTLES IN THE NIGHT
2/ Jessie Ware - REMEMBER WHERE YOU ARE
3/ Serj Tankian - ELASTICITY
4/ Billie Joe Armstrong of Green Day - KIDS IN AMERICA
5/ Imagine Dragons - FOLLOW YOU
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8752
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nowości TFP #42

Post autor: VILKI »

gioconda2 pisze: ndz mar 28, 2021 12:27 pm
Na tej płycie jest coś lepszego, ale poczekam ze zgłoszeniem, bo obawiam się "efektu Kazika". A zgłoszenie "Spirali" spowoduje, że tym razem przejdzie (jestem wróżką :wink: ), a później w głosach wielu osób 5/10 to będą głosy na LP i J. Panasewicza. Zostanie mniej miejsca na Wasze inne propozycje.
dla mnie to totalny bezsens zgłaszać utwór zespołu który ma w zasadzie 4 inne obecnie w top30 :STOP:
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #42

Post autor: gioconda2 »

VILKI pisze: ndz mar 28, 2021 2:01 pm dla mnie to totalny bezsens zgłaszać utwór zespołu który ma w zasadzie 4 inne obecnie w top30 :STOP:
Dla mnie też, dlatego nie zgłaszam, ale robią to inni i trzeba się do tego jakoś odnieść. Mi wystarczą 2 utwory danego wykonawcy na liście. Nawet 3 to już za dużo. Za dużo jest też Bluszcza. Na początku mi się podobał, a teraz czuję przesyt. LP czy Bon Jovi to inna kategoria, tu na punkty mogą liczyć, choć wolałabym byśmy na dłużej zatrzymali się przy tym, co już jest.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

1. 8,5 Misty Blues - CHANGE MY LUCK
2. 8,0 Joanna Connor & Joe Bonamassa - PART TIME LOVE
3. 7,5 Eric Clapton - STAND AND DELIVER
4. 6,5 Marta Wajdzik Quartet - SPARKS OF ABSTRACTION
5. 5,5 Smith/Kotzen - RUNNING

0,0 Kwiat Jabłoni - PRZEZROCZYSTY ŚWIAT
1,5 Lady Pank - SPIRALA
0,0 Kaśka Sochacka & Vito Bambino - BOJĘ SIĘ O CIEBIE
0,0 Patryk Pietrzak - MARYŚ
3,0 Bernard Maseli feat. Kuba Badach, Michał Barański, Daniel Soltis - WINDFALLS
5,0 Serj Tankian - ELASTICITY
1,0 Kwiat Jabłoni - BANKIET
2,0 Whole Damn Mess - NOTHING IN THE WORLD FEELS BETTER
2,0 Iron Mask - MASTER OF MASTERS
0,0 Jessie Ware - REMEMBER WHERE YOU ARE
0,5 Frozen Crown - BATTLES IN THE NIGHT
4,0 MEER - ALL AT SEA
0,0 St. Vincent - PAY YOUR WAY IN PAIN
0,0 Imagine Dragons - FOLLOW YOU
2,5 Moon Shot - BIG BANG
0,0 Pomplamoose - DRIVERS LICENSE
0,0 Tymek/Favst - MIMOSA
0,0 Purple Disco Machine feat. Moss Kena & The Knocks - FIREWORKS
1,5 Billie Joe Armstrong of Green Day – KIDS IN AMERICA

Kolejny z rzędu bardzo dobry zestaw :)
Zer jest mało, a takich "totalnych" może ze cztery - Purple Disco, Pietrzak, Tymek i St. Vincent (za dużo niestrawnej elektroniki).
Kwiat Jabłoni powoli się rozwija w dobrą stronę i gdyby poszedł tropem "Bankietu" to byłoby ok. Niestety jest też "Przezroczysty świat", który niepotrzebnie wykorzystuje głupkowate elektroniczne efekty i bity. Naprawdę, gitara sama sobie doskonale u Was radzi :wink:
Metale dziś jakoś specjalnie nie raziły wściekłymi rykami, a Iron nawet miał "ręce i nogi", a nie rogi tak jak ostatnio :lol:
Rockowe utwory tym razem mają spory rozrzut - od kiepskiego Billie'go Joe i Lady Pank, przez średni Moon Shot i Whole Damn Mess, dobre MEER i jeszcze lepszego Tankiana do najlepszych w tym gronie Smitha i Kotzena.
Dalej jest jeszcze lepiej, bo naprawdę świetny i stylowo zagrany jazz kwartetu pani Marty, bluesujący zawodowo Clapton (aczkolwiek słychać w tym nagraniu, że jest to utwór Vana Morrisona a nie np. B.B. Kinga, bo wtedy byłoby jeszcze lepiej :wink: ), Joanna i Joe też stylowo pogrywają, ale odrobinę bardziej spodobał mi się dziś wybór kajmana, który robi się na tym Forum większym ekspertem od bluesa ode mnie :wink: (a przynajmniej od tego nowego bluesa), bo to już kolejna perełka, jaką do tej pory zgłosił :) A byłoby nawet 9, gdyby utwór mi się odrobinkę nie dłużył.
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #42

Post autor: santosz »

AlekOb pisze: sob mar 27, 2021 11:17 pm
kajman pisze: sob mar 27, 2021 12:31 pm 2 Patryk Pietrzak - MARYŚ - Czy to jeszcze disco czy już disco polo? Ale są niezłe momenty.
Jakie disco polo? :lol: Raczej jakiś electrofolk albo coś w tym rodzaju. W każdym razie dla mnie brzmi bardzo intrygująco.
Co jak co, ale trzeba przyznać, że nikt inny tylko kajman zdolny jest jednym zdaniem sprowadzić pewną część forumowiczów do poziomu wyznawców disco polo. To jest jednak kajmanizm w najczystszej postaci :)
Nicoletta pisze: ndz mar 28, 2021 12:55 am 2. 8,0 Joanna Connor & Joe Bonamassa - PART TIME LOVE (jest fajnie, choć nie mogłam dać więcej ze względu na barwę wokalu)
Moim zdaniem barwę ma idealną. Zresztą sama pani Joanna wygląda jakby zjadła kilka Bonamassów na śniadanie, co nie jest naśmiewaniem się z tuszy broń boże, tylko stwierdzeniem opinii, że w dużym ciele duży głos z odpowiednią do tego barwą wokalu.
Nicoletta pisze: ndz mar 28, 2021 12:55 am
2,5 MEER - ALL AT SEA (za bardzo przypomina Dudę i jego zespoły - a ja gościa wybitnie nie trawię, więc i to mi nie podeszło).
:shock: Tu aż mi oczy z orbit powychodziły, chyba że masz na myśli tego słynnego rapera, którego przestałem śledzić po Ostrym cieniu mgły a może szkoda, bo jeśli dalsza część jego twórczości przypomina w czymkolwiek to co grają Meer, to chętnie bym posłuchał, natomiast jeśli przypomina to w czymkolwiek Riverside czy Lunatic Soul, to ja już nic nie rozumiem :( Ale ok. Piszcie dalej. Naprawdę, bez cienia ironii. Nawet jeśli niektóre opisy lub skojarzenia nacechowane są szaleństwem, to zawsze ciekawa jest konfrontacja różnych odbiorów muzyki. :)
VILKI pisze: ndz mar 28, 2021 2:01 pm
gioconda2 pisze: ndz mar 28, 2021 12:27 pm Na tej płycie jest coś lepszego, ale poczekam ze zgłoszeniem, bo obawiam się "efektu Kazika". A zgłoszenie "Spirali" spowoduje, że tym razem przejdzie (jestem wróżką :wink: ), a później w głosach wielu osób 5/10 to będą głosy na LP i J. Panasewicza. Zostanie mniej miejsca na Wasze inne propozycje.
dla mnie to totalny bezsens zgłaszać utwór zespołu który ma w zasadzie 4 inne obecnie w top30 :STOP:
Ja proponuję od razu zgłosić całą płytę jako całość po prostu. Ja wiem, że jak nie zgłosimy każdego utworu z osobna to nikt nigdy nie zorientuje się, że istnieje taki zespół jak Lady Pank i nikt nigdy do tych nagrań nie dotrze, ale byłoby szybciej
Kuba1201
Posty: 2042
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Kuba1201 »

1. 9,5 Jessie Ware - REMEMBER WHERE YOU ARE
2. 9,0 Eric Clapton - STAND AND DELIVER
3. 8,5 St. Vincent - PAY YOUR WAY IN PAIN
4. 8,0 Whole Damn Mess - NOTHING IN THE WORLD FEELS BETTER
5. 8,0 Billie Joe Armstrong of Green Day - KIDS IN AMERICA

8,0 Pomplamoose - DRIVERS LICENSE
8,0 Joanna Connor & Joe Bonamassa - PART TIME LOVE
7,5 Misty Blues - CHANGE MY LUCK
7,5 Patryk Pietrzak - MARYŚ
7,5 Smith/Kotzen – RUNNING
6,5 Moon Shot - BIG BANG
6,0 Purple Disco Machine feat. Moss Kena & The Knocks - FIREWORKS
6,0 Iron Mask - MASTER OF MASTERS
5,5 Kwiat Jabłoni - BANKIET
5,5 MEER - ALL AT SEA
5,0 Kwiat Jabłoni - PRZEZROCZYSTY ŚWIAT
5,0 Imagine Dragons - FOLLOW YOU
5,0 Kaśka Sochacka & Vito Bambino - BOJĘ SIĘ O CIEBIE
4,0 Lady Pank - SPIRALA
3,5 Tymek/Favst - MIMOSA
3,0 Marta Wajdzik Quartet - SPARKS OF ABSTRACTION
2,0 Frozen Crown - BATTLES IN THE NIGHT
1,0 Serj Tankian - ELASTICITY
0,5 Bernard Maseli feat. Kuba Badach, Michał Barański, Daniel Soltis - WINDFALLS
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: ndz mar 28, 2021 12:27 pm Na tej płycie jest coś lepszego
Jest - Pokolenia. Ale one już są na liście. Poza tym jest jeden dobry utwór z jakimś koszmarnym zgrzytem w środku.
TStudent pisze: ndz mar 28, 2021 11:58 am Oj, żeby nie było, że przez taką zagrywkę LP znowu nie wejdzie.
To nie wejdzie. Kolejność ustawiam według miejsc na mojej liście lub jej obecności w gronie kandydatów. Spirala już odpadła, a dwójka powyżej ma szanse.
VILKI pisze: ndz mar 28, 2021 2:01 pm dla mnie to totalny bezsens zgłaszać utwór zespołu który ma w zasadzie 4 inne obecnie w top30
Dla zgłaszającego widocznie nie. Pewnie bym w takiej sytuacji nie zgłaszał, ale na mojej liście potrafiło być kilkanaście utworów z jednej płyty.
lady pisze: ndz mar 28, 2021 2:27 pm który robi się na tym Forum większym ekspertem od bluesa ode mnie (a przynajmniej od tego nowego).
No tutaj przesadziłaś. Po prostu słucham dużo i część z tego bardzo mi się podoba. Zgłosiłbym coś, co podoba mi się jeszcze bardziej (drugie miejsce na mojej liście - na moje uszy to blues), ale na tubie nie ma wersji studyjnej na tubie.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

kajman pisze: ndz mar 28, 2021 5:26 pm No tutaj przesadziłaś.
No niekoniecznie :wink:
Po pierwsze zaznaczyłam, że chodzi o nową muzykę bluesową, choć swoim konkursem na Zlocie pokazałeś że parę staroci też znasz. Choć ja znam więcej :mrgreen:
Ale śledzę na bieżąco Twoją Listę i znajduję tam bluesowych wykonawców i utwory, o których nie miałam pojęcia że istnieją. Ostatnio np. moją uwagę zwrócił Harmonica Shah. Nie wiem skąd Ty ich 'bierzesz', skoro wspominałeś że praktycznie nie słuchasz radia, bo ja z kolei 'swoich' poznaję przede wszystkim w nielicznych audycjach bluesowych, jakie jeszcze znajduję na falach Polskiego Radia.
Dlatego śmiem twierdzić, że naprawdę znasz się bluesie i potrafisz wyszukać całkiem przyzwoite utwory w tym klimacie :)
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Nicoletta »

santosz pisze: ndz mar 28, 2021 3:05 pm
Moim zdaniem barwę ma idealną. Zresztą sama pani Joanna wygląda jakby zjadła kilka Bonamassów na śniadanie,
no właśnie w tym sęk, że mnie się nie podoba taki mocny, gruby wokal. Nie są to moje klimaty, subtelniejszy wg mnie lepiej by pasował.
:shock: Tu aż mi oczy z orbit powychodziły, (...)czymkolwiek Riverside czy Lunatic Soul, to ja już nic nie rozumiem :( Ale ok. Piszcie dalej. Naprawdę, bez cienia ironii. Nawet jeśli niektóre opisy lub skojarzenia nacechowane są szaleństwem, to zawsze ciekawa jest konfrontacja różnych odbiorów muzyki. :)
nie musisz rozumieć, po prostu zaakceptuj, że każdy ma swoje skojarzenia. Natomiast ja jestem bardzo wyczulona na Mariusza Dudę i bardzo mocno nie podchodzi mi jego głos, muzyka i ogólnie ten typ. Tyle.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #42

Post autor: TStudent »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 2:27 pmKwiat Jabłoni powoli się rozwija w dobrą stronę i gdyby poszedł tropem "Bankietu" to byłoby ok. (...) Naprawdę, gitara sama sobie doskonale u Was radzi :wink:
No właśnie to chcę uświadomić. ;) Dlatego na podium albumu są bardzo gitarowe i mocno przypominające poprzedni album ;) Drogi proste. Nie pamiętam tylko czy one nadal są w suplemencie.
lady pisze: ndz mar 28, 2021 2:27 pmjeszcze lepszego Tankiana
Aż dziwię się, że elektrorock Ci podchodzi. A jeszcze dwa lata temu cieszyłem się z zer za - może mniej rockowe, a bardziej elektroniczne, no ale zawsze - propozycje Sama Fendera :lol:
lady pisze: ndz mar 28, 2021 2:27 pmA byłoby nawet 9, gdyby utwór mi się odrobinkę nie dłużył.
Takie wrażenie dłużenia miałem na początku i po pierwszych dwóch minutach nawet zastanawiałem się, czy nie potraktować tego surowiej i dać mu raczej ocenę bliską przeciętnej.
kajman pisze: ndz mar 28, 2021 5:26 pmPoza tym jest jeden dobry utwór z jakimś koszmarnym zgrzytem w środku.
On z kolei bardzo podoba się mnie. Ostatnio dopadł mnie jednak mocny kryzys i przez to utwór zamiast o jakieś pięć-siedem awansował tylko o dwa w drugim tygodniu na liście.
kajman pisze: ndz mar 28, 2021 5:26 pmDla zgłaszającego widocznie nie. Pewnie bym w takiej sytuacji nie zgłaszał, ale na mojej liście potrafiło być kilkanaście utworów z jednej płyty.
Mnie wprawdzie zdarza się mieć kilka utworów z jednej płyty na liście, ale jednocześnie nie więcej niż trzy-cztery. Często jeśli album jest niedoceniony z mojej strony, robię drugi nasłuch po kilku miesiącach. Jeżeli jestem albumem przesycony albo w ogóle nie spełnia moich oczekiwań, pomijam ponowne przesłuchanie, żeby nie być przesyconym ponownie. ;)
gioconda2 pisze: ndz mar 28, 2021 2:23 pmZa dużo jest też Bluszcza.
Były też cztery wydania TOPnowości z rzędu z nowym albumem McCartneya, ale to dlatego że akurat miałem kaprys słuchać go w Nowy Rok. To ja poleciłem Lavatory Lil lady, przyznaję bez bicia (szkoda tylko, że odpadło także przy drugim podejściu), Slidin' to dotychczasowy nr 1 płyty, a Find My Way promowało Radio 357 i może dlatego ktoś zgłosił (bo ja nie, chociaż ten utwór również bardzo lubię ;)).
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Nicoletta »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 6:11 pm choć swoim konkursem na Zlocie pokazałeś że parę staroci też znasz. Choć ja znam więcej :mrgreen:
lady byłaś kiedyś na zlocie?
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

Tak, na ostatnim jak do tej pory - listopad 2019. Polecam - świetni ludzie, atmosfera i konkursy :D

A wcześniej jeszcze gościłam przez chwilę na mini Zlocie w Bieszczadach i również było ekstra :D
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 6:11 pm potrafisz wyszukać całkiem przyzwoite utwory w tym klimacie
Jak mam tyle do wyboru to nic dziwnego, że coś dobrego wyłapię. Ja i tak nie ogarniam wszystkiego, bo jest tego za dużo, a nie ograniczam się tylko do bluesa. W marcu trafiłem na około 100 płyt bluesowych (ale to dużo, średnio miesięcznie to pewnie jest połowa tego). Sprawdzam dwa, trzy utwory, a jeżeli coś mnie mocno zainteresuje to całą płytę (ale wtedy słucham tylko fragmentów utworów).
lady pisze: ndz mar 28, 2021 6:11 pm Nie wiem skąd Ty ich 'bierzesz'
Jest taki jeden chomik, ale jest tak jakby zahasłowany, więc namiar mogę podać na PW.
lady pisze: ndz mar 28, 2021 6:11 pm choć swoim konkursem na Zlocie pokazałeś że parę staroci też znasz
A tutaj to żadna moja zasługa. Wchodziłem na https://secondhandsongs.com/artist wpisywałem nazwisko artysty, potem originals i pojawiały się utwory artysty, które były coverowane. Przez covers można w drugą stronę czyli co artysta przerabiał.
TStudent pisze: ndz mar 28, 2021 7:33 pm jednocześnie nie więcej niż trzy-cztery
No ja minimum dwanaście, ale może to nie rekord, bo sprawdziłem jedną z list sprzed około 7 lat i było tam 12 Myśli.
lady pisze: ndz mar 28, 2021 7:45 pmkonkursy
Specjalnie dla lady przygotowałem konkurs coverów bluesowych. Razem z bratem rozwalili system.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

Sorki że bez cytatów ale piszę z telefonu :wink:
Kajman - nie wiem czy będę miała czas by sprawdzić te sto płyt (raczej na pewno nie), ale możesz mi przesłać ten link i hasło na PW.
A o tej stronie z coverami nie miałam pojęcia.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 9:07 pm nie wiem czy będę miała czas by sprawdzić te sto płyt (raczej na pewno nie)
Zwykle jest tego połowa. Tylko marzec był taki obfity.
lady pisze: ndz mar 28, 2021 9:07 pm A o tej stronie z coverami nie miałam pojęcia.
Jakoś nigdy nie było rozmowy na ten temat. A ja z niej często korzystam, także w celach zlotowych.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Nicoletta »

To brat lady też jest na forum? 8)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

Na forum chyba nie, ale na zlocie był. Jesteśmy otwarci i w zasadzie przyjmujemy wszystkich chętnych (w każdym razie do tej pory przyjmowaliśmy i pewnie się to nie zmieni).
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

Na Forum nie (choć nie wykluczam że może kiedyś się pojawi :wink: ), ale na Zlocie był.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 10:24 pm choć nie wykluczam że może kiedyś się pojawi
Pracujesz nad tym?
Swoją drogą o ile kojarzę jego gust to miło by było gdyby głosował na forumową i w topie nowości.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #42

Post autor: lady »

kajman pisze: ndz mar 28, 2021 10:31 pm Pracujesz nad tym?
Czasami go namawiam, może kiedyś mi się uda go namówić :wink:
Ma bardzo dobry gust, ale chyba bardziej od bluesa lubi jednak rocka ze wskazaniem na progresywny :wink: I zła wiadomość dla Nicoletty - bardzo lubi wszystkie 'wcielenia' Mariusza Dudy.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #42

Post autor: gioconda2 »

TStudent pisze: ndz mar 28, 2021 7:33 pm
kajman pisze: ndz mar 28, 2021 5:26 pmPoza tym jest jeden dobry utwór z jakimś koszmarnym zgrzytem w środku.
On z kolei bardzo podoba się mnie.
Być może wszyscy mamy na myśli ten sam kawałek? Zaczyna się jakże aktualnym stwierdzeniem "I znowu ktoś odwołał Święta..." . A tytuł to " Tego nie mogą zabrać nam". Mnie zachwycił. I w środku jest właśnie trochę dziwna wstawka molorecytacyjna.
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #42

Post autor: santosz »

lady pisze: ndz mar 28, 2021 10:41 pm Ma bardzo dobry gust, ale chyba bardziej od bluesa lubi jednak rocka ze wskazaniem na progresywny :wink:
Idealny kandydat na forumowicza. Dawać go tu.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: ndz mar 28, 2021 10:55 pm I w środku jest właśnie trochę dziwna wstawka molorecytacyjna.
I ona rozwala mi cały utwór. Bez niej pewnie byłby u mnie na drugim.
ODPOWIEDZ