Nowości TFP #42

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #42

Post autor: kajman »

Zależy o jakiego Zenka Ci chodzi. Ja uznaję tylko jednego.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Sundrajta »

jollyroger72 pisze: pn kwie 05, 2021 5:33 pm Nabijacie sobie jedynie liczbę postów i nic poza tym.
Pan kajman już niczego nie musi, on tylko może. :twisted:
kajman pisze: wt kwie 06, 2021 11:48 am gorzej, że przechodzi taki Tymek, Pietrzak czy Purple
Akurat "Maryś" jest bardzo w porządku (wg mnie rzecz jasna, żeby nie było). :wink:
Nicoletta pisze: wt kwie 06, 2021 10:40 pm Ale ten dzień byłby zapewne mym ostatnim na tym forum
Ja i bez tej "profanacji" wiszę tutaj na włosku...
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #42

Post autor: Sundrajta »

Pora zacząć nadrabiać zaległości.
Jakiś czas temu wygrał tutaj (no proszę) Lady Pank, a toś mi niespodzianko! Myślałem, że słuchacze z forum drugi raz "oleją" ten prze-bój? Za nim Joe z Joanną i Marta z własną (niemalże) smyczkową kapelą.
Najwyżej notowaną propozycją bez kwalifikacji jest właśnie MWQ z trzeciej lokaty, a poza nią znajdziemy jeszcze trzy takie utwory w pierwszej dziesiątce. A na dodatek najniżej notowanym kawałkiem z kwalifikacją jest jakby nie było BJA na 21. miejscu, aha i dodawanie w nazwie wykonawcy jego zespołu jest dla mnie głupotą niebywałą! Bo jakby to brzmiało: "Janusz Panasewicz z Lady Pank" i tak przecież wszyscy wiedzą o kogo chodzi. :wink: A do tego w ostatniej dyszce również znalazłem jeszcze trzy piosenki, które zdołały się zakwalifikować.
Na ostatnim miejscu mamy Świętego Wincentego i naprawdę nie wiem skąd u nas taka niechęć do ludzi kościoła? :lol:

01. [5,88] Lady Pank — SPIRALA
02. [5,73] Joanna Connor & Joe Bonamassa — PART TIME LOVE

-----------------------------------------------------------------------------------------------
03. [5,35] Marta Wajdzik Quartet — SPARKS OF ABSTRACTION
04. [4,93] Bernard Maseli feat. Kuba Badach, Michał Barański, Daniel Soltis — WINDFALLS
05. [4,77] Whole Damn Mess — NOTHING IN THE WORLD FEELS BETTER
06. [4,73] Eric Clapton — STAND AND DELIVER
07. [4,64] Kaśka Sochacka & Vito Bambino — BOJĘ SIĘ O CIEBIE
08. [4,58] Misty Blues — CHANGE MY LUCK
09. [4,50] Iron Mask — MASTER OF MASTERS

--------------------------------------------------------
10. [4,37] Imagine Dragons — FOLLOW YOU
11. [4,27] Meer — ALL AT SEA
12. [4,18] Jessie Ware — REMEMBER WHERE YOU ARE
13. [4,15] Moon Shot — BIG BANG
14. [4,08] Serj Tankian — ELASTICITY
15. [3,85] Patryk Pietrzak — MARYŚ
16. [3,69] Smith / Kotzen — RUNNING
17. [3,54] Tymek / Favst — MIMOSA
18. [3,50] Kwiat Jabłoni — BANKIET

--------------------------------------------------------
19. [3,46] Pomplamoose — DRIVERS LICENSE
20. [3,43] Purple Disco Machine feat. Moss Kena & the Knocks — FIREWORKS
21. [3,19] Billie Joe Armstrong — KIDS IN AMERICA
22. [3,04] Kwiat Jabłoni — PRZEZROCZYSTY ŚWIAT
23. [2,88] Frozen Crown — BATTLES IN THE NIGHT
24. [2,08] St. Vincent — PAY YOUR WAY IN PAIN


Po kres skrajnych not sięgnęły następujące piosenki: "Mimosa" (2/5); "Boję się o ciebie" (2/4); "Przezroczysty Świat" (1/5); "Change My Luck" i "Follow You" (obie po 2/3); "Bankiet" i "Fireworks" (także obie po 1/4) oraz "Remember Where You Are" (1/3) i jeszcze tylko dwie inne o mniejszej liczbie tychże skrajności. Do tego ogólny bilans dziesiątek i zer wyniósł 16/58 czyli te pierwsze stanowią jedyne 21,6% ogółu.
Największy wzrost średniej zanotował temik3 i jest to dokładnie +1,5 pkt. zaś największy spadek przypadł w udziale dla Kuby1201 i giocondy2, a oboje osiągnęli identyczny wynik -0,7 pkt. :roll:
I kolejna ciekawostka, bowiem najbliżej ŚWO tym razem znaleźli się wspólnie kajman (znowu?), a także gioconda2, będąc ledwie o 2,5 setne poniżej tej wartości.
A ocen zabrakło tylko ode mnie i nikt nowy nie pojawił się na horyzoncie...

frekwencja wyniosła 13 osób (-1) [ średnia wszystkich ocen ^ 4,11 pkt. (-0,07) ]
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #42

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: czw kwie 15, 2021 5:20 pm (...) największy spadek przypadł w udziale dla Kuby1201 i giocondy2, a oboje osiągnęli identyczny wynik -0,7 pkt.
I kolejna ciekawostka, bowiem najbliżej ŚWO tym razem znaleźli się wspólnie kajman (znowu?), a także gioconda2, będąc ledwie o 2,5 setne poniżej tej wartości.
Spadek średniej (niby dramat :wink: ) by osiągnąć tytuł ŚWO (sukces :D ) :idea: Niezła taktyka :lol: Ciekawe czy w tym tygodniu pójdę tym śladem :know: ?
ODPOWIEDZ