Nowości TFP #41

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

czarny119
Posty: 575
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #41

Post autor: czarny119 »

santosz pisze: czw mar 25, 2021 7:17 pm
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 6:48 pm Chłopie muszę odpisać no najwyraźniej tego potrzebujesz.
Jezu, ale z ciebie pretensjonalny typ... mistrz ciętej riposty od siedmiu boleści...
Znalazł się obrońca uciśnionych. Z Tobą nie prowadziłem dyskusji i jak nie wiesz o co kaman to nie pchaj nosa. Bez urazy ale lizusy to na poprzedniej płycie zespołu były i nikomu tu nie trzeba a kajmanów to na bank nie. Nie znasz mnie nie oceniam bo najłatwiej oceniać kogoś kogo się nie zna. Siemanarapochwa. Myślę że nie będziesz się czuł z tym moim pitoleniem źle. Przylaxl czarny nigdy nie odzywał się nagle się odezwał i huzia na kozia bo się nie odezwie.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #41

Post autor: szeptun68 »

Przerwa w Budapeszcie to:

1. John Coghlan's Quo - LOCKDOWN
2. Myles Kennedy - IN STRIDE
3. Alanis Morissette - PREDATOR
4. Declan McKenna - THE KEY TO LIFE ON EARTH
5. Black Stone Cherry - DON’T BRING ME DOWN
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #41

Post autor: gioconda2 »

czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Przylaxl czarny nigdy nie odzywał się nagle się odezwał i huzia na kozia bo się nie odezwie.
+1.
Nigdy się nie odzywałeś, ale jak już odezwałeś, to... rozwaliłeś dziś mnie dobrym humorem :D zwłaszcza w uzasadnieniach dot. wyboru nowości i głosów na TFP. Pisz częściej, chętnie poczytam.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #41

Post autor: kajman »

czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Znalazł się obrońca uciśnionych.
I bardzo dobrze. Właśnie ktoś z zewnątrz powinien takie sprawy komentować, a nie zwaśnione strony.
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Z Tobą nie prowadziłem dyskusji
Zgadza się. Ale czy na forum publicznym nie można komentować tego, co się czyta?
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm jak nie wiesz o co kaman to nie pchaj nosa
Czyli on czytać nie umie i nie rozumie o czym mowa? I całe to sformułowanie jest co najmniej niekulturalne.
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Bez urazy ale lizusy to na poprzedniej płycie zespołu były
To nie lizusostwo a zdrowa reakcja, podobnie zresztą jak jollyrogera72 na moją wypowiedź.
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm nikomu tu nie trzeba a kajmanów to na bank nie
Sorry, ale może ktoś jest w tym lepszy, ale ja gramatyki w tym stwierdzeniu pojąć nie potrafię.
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Nie znasz mnie nie oceniam bo najłatwiej oceniać kogoś kogo się nie zna.
Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i na podstawie tego, co piszesz można jakieś wnioski wyciągnąć.
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Nowości TFP #41

Post autor: LokiWawa »

Okiem zoila BIS - wydanie 41.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
1. ---> 7,0 * ALANIS MORISSETTE - "Predator".
2. ---> 4,0 * BLACKBIRD & CROW - "A Pox On You".
3. ---> 3,5 * CALIGONAUT - "Magnified As Giants".
4. ---> 3,0 * BLACK STONE CHERRY - "Don't Bring Me Down".
5. ---> 2,5 * JOHN COGHLAN'S QUO - "Lockdown".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
1,0 * TOM JONES - "No Hole In My Head".
0,5 * NICK CAVE & WARREN ELLIS - "Balcony Man".
0,0 * AEPHANEMER - "If I Should Die". :evil: :evil: :evil:
0,0 * CHEMIA - "Angina".
0,0 * DECLAN MCKENNA - "The Key To Life On Earth".
0,0 * FAITHLESS - I Need Someone". :evil:
0,0 * KAMIL HUSSEIN - "Mandala". :evil:
0,0 * KAMIL HUSSEIN - "Muszę iść tam sam". :evil:
0,0 * KASIA CEREKWICKA - "Nigdy".
0,0 * LA PORÉ - "Blame".
0,0 * LIBRA AND SPECIAL GUESTS - "It Doesn't Matter Two".
0,0 * MYLES KENNEDY - "In Stride".
0,0 * NANCY WILSON - "The Rising".
0,0 * PET SHOP BOYS - "You Are The One".
0,0 * RAG'N'BONE MAN - "All You Ever Wanted".
0,0 * SEASICK STEVE - "Buddy Brown".
0,0 * TEMPLES - "Paraphernalia".
0,0 * THE ANALOGS - "Butelka pełna łez". :evil: :evil: :evil:

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

ŚREDNIA OCEN: 0,934.

W porównaniu z poprzednim tygodniem: -0,97.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

:evil: - powinno być mniej niż zero, bo to koszmarzy wręcz paskudnie.
Awatar użytkownika
23091972
Posty: 258
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:11 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1988

Re: Nowości TFP #41

Post autor: 23091972 »

1. Kamil Hussein - MANDALA
2. Pet Shop Boys - YOU ARE THE ONE
3. Kamil Hussein - MUSZĘ IŚĆ TAM SAM
4. Kasia Cerekwicka - NIGDY
5. The Analogs - BUTELKA PEŁNA ŁEZ
Awatar użytkownika
Dx2
Posty: 1531
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 8:59 pm
Kontakt:

Re: Nowości TFP #41

Post autor: Dx2 »

Czwartek,

5 pkt Pet Shop Boys - YOU ARE THE ONE
4 pkt Kamil Hussein - MANDALA
3 pkt Faithless - I NEED SOMEONE
2 pkt Tom Jones - NO HOLE IN MY HEAD
1 pkt Kamil Hussein - MUSZĘ IŚĆ TAM SAM

Nie wiem dlaczego, ale przy okazji Pet Shop Boys tu na forum wybuchają dość dynamiczne spory.
(Sam brałem w jednym bardzo aktywny udział :oops: )

Może czas na re-top PSB :D ?

Pozdrawiam
Dx2
majster
Posty: 756
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:19 pm

Re: Nowości TFP #41

Post autor: majster »

1. Pet Shop Boys - YOU ARE THE ONE
2. Rag'n'Bone Man - ALL YOU EVER WANTED
3. The Analogs - BUTELKA PEŁNA ŁEZ
4. Tom Jones - NO HOLE IN MY HEAD
5. Black Stone Cherry - DON’T BRING ME DOWN
czarny119
Posty: 575
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #41

Post autor: czarny119 »

kajman pisze: czw mar 25, 2021 11:45 pmI bardzo dobrze. Właśnie ktoś z zewnątrz powinien takie sprawy komentować, a nie zwaśnione ...
A jak ja bym ciebie nazwał głupkiem to fajnie by ci było? Jeśli nie to niech mnie gościu nie nazywa pretensjonalnym typem bo sroce spod ogona nie wypadłem. Więc luzik troszkę swoje wpisy bo nie jesteś tu wyrocznia. Rzadko tu bywam bo właśnie przez takie jak twoje wpisy to nie mam ochoty zabierać głosu. Nie jesteś najmądrzejszy ja tym bardziej, ale nie będę się kajał bo ty uważasz siebie za guru i zjadłeś wszystkie rozumy. Jak ci się nie podoba moja opinia o muzyce to nie musisz się odzywać. Ja nie krytykuje twojego mega muzycznego raju bo nic mi do tego, jak mi się spodoba co tobie się podoba to ci przyznam rację. A ty nie krytykuj tego co mi się podoba szanuj opinie innych. Krytykować każdy umie,.
czarny119
Posty: 575
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #41

Post autor: czarny119 »

kajman pisze: czw mar 25, 2021 11:45 pm [Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i na podstawie tego, co piszesz można jakieś wnioski wyciągnąć.
Równie dobrze mogę napisać, że po twoich wypowiedziach mogę różne wnioski wyciągać. Tym wpisem tylko potwierdzasz, że chcesz być najmądrzejszym jaśnie panie na tym forum. Oceniać innych nie mając pojęcia kim są. Po prostu bezczelność.
czarny119
Posty: 575
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #41

Post autor: czarny119 »

gioconda2 pisze: czw mar 25, 2021 11:06 pm
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm Przylaxl czarny nigdy nie odzywał się nagle się odezwał i huzia na kozia bo się nie odezwie.
+1.
Nigdy się nie odzywałeś, ale jak już odezwałeś, to... rozwaliłeś dziś mnie dobrym humorem :D zwłaszcza w uzasadnieniach dot. wyboru nowości i głosów na TFP. Pisz częściej, chętnie poczytam.
A to jest mi miło. Jedna pozytywnie nastawiona dla czy do mnie osoba. Po takiej jeździe to mi już się nic nie chce pisać bo jak napisze to zawsze mądrale muszą wtrącić swoje 12 groszy. A po jaka cholerę? Co leszcz czarny coś napisał i jemu nie wolno bo szeryf kajman będzie go ustawiał w szeregu? Szuka punktu zaczepienia i prowokacji? A nie można sympatycznie rozmawiać? Gorszy sort jestem? Sorry, ale wkurzyłem się bo nie pozwolę się atakować. Do tej pory sobie czasem wrzucałem moją listę i chyba niepotrzebnie coś napisałem. Dziękuję za dobre słowo siostro ma w bieli ratuj, ratuj tylko mnie.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #41

Post autor: szeptun68 »

santosz pisze: czw mar 25, 2021 7:17 pm
czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 6:48 pm Chłopie muszę odpisać no najwyraźniej tego potrzebujesz.
Jezu, ale z ciebie pretensjonalny typ... mistrz ciętej riposty od siedmiu boleści...
Ciężko Ci było włączyć się do dyskusji wnosząc do niej kolejną garść śmiechu tak jak to uczynili forowicze:
gioconda2
konwicki1980
jollyroger72
lady
i Artur?
Nie dało się? Nieee kuźwa. Arcytrudne zadanie. Kombinujemy jak to wszystko obrócić w żart a ten nieeee. Po jakiego grzyba dolewasz oliwy do ognia? Nie można było napisać inaczej? Nie widzisz co się dzieje?
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #41

Post autor: gioconda2 »

czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 1:20 am Dziękuję za dobre słowo siostro ma w bieli ratuj, ratuj tylko mnie.
Rzucam Ci koło ratunkowe :D :D :D Chyba, że oczekujesz uratowania w inny sposób?
A było nas więcej. Listę sporządził szeptun68, a ja dorzucę do niej gżegoża.
Jest tu dużo życzliwych Tobie.

P.S.
Kajmana też lubię, ma swoje specyficzne wypowiedzi, ale też i humorystyczne, santosza też lubię.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #41

Post autor: szeptun68 »

gioconda2 pisze: pt mar 26, 2021 1:39 am
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 1:20 am Dziękuję za dobre słowo siostro ma w bieli ratuj, ratuj tylko mnie.
Rzucam Ci koło ratunkowe :D :D :D Chyba, że oczekujesz uratowania w inny sposób?
A było nas więcej. Listę sporządził szeptun68, a ja dorzucę do niej gżegoża.
Jest tu dużo życzliwych Tobie.

P.S.
Kajmana też lubię, ma swoje specyficzne wypowiedzi, ale też i humorystyczne, santosza też lubię.
Jak tak dalej "siostro" pójdzie to będziemy do świąt "naparzać" kołami ratunkowymi :lol:
Ostatnio zmieniony pt mar 26, 2021 3:41 am przez szeptun68, łącznie zmieniany 1 raz.
AlekOb
Posty: 2924
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #41

Post autor: AlekOb »

1. Temples - PARAPHERNALIA
2. Black Stone Cherry - DON’T BRING ME DOWN
3. Kamil Hussein - MANDALA
4. Kamil Hussein - MUSZĘ IŚĆ TAM SAM
5. Alanis Morissette - PREDATOR
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #41

Post autor: gioconda2 »

szeptun68 pisze: pt mar 26, 2021 1:53 am Jak tak dalej "siostro" pójdzie to będziemy do świąt "naparzać" kołami ratunkowymi :lol:
Mi też "bracie" rzucano koła ratunkowe, gdy sama byłam wątpiąca i chciałam odejść, więc oddaję, bo na razie płynę :wink:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19575
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #41

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: pt mar 26, 2021 8:32 am więc oddaję, bo na razie płynę
Omijaj mielizny, Siostro :wink:
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #41

Post autor: gioconda2 »

jollyroger72 pisze: pt mar 26, 2021 8:37 am Omijaj mielizny, Siostro :wink:
Dziękuję za poradę - od Starego "Brata" Pirata bezcenna :wink:
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #41

Post autor: santosz »

czarny119 pisze: czw mar 25, 2021 10:07 pm
Znalazł się obrońca uciśnionych. Z Tobą nie prowadziłem dyskusji i jak nie wiesz o co kaman to nie pchaj nosa. Bez urazy ale lizusy to na poprzedniej płycie zespołu były i nikomu tu nie trzeba a kajmanów to na bank nie. Nie znasz mnie nie oceniam bo najłatwiej oceniać kogoś kogo się nie zna. Siemanarapochwa. Myślę że nie będziesz się czuł z tym moim pitoleniem źle. Przylaxl czarny nigdy nie odzywał się nagle się odezwał i huzia na kozia bo się nie odezwie.
Wciąż właściwie nie wiem co miało być puentą Twych wypowiedzi. Kojarzysz mi się z kowbojem co wpada do salonu, ogłasza wszem i wobec, że lubi gitary, po czym rozwala wszystko wkoło w drobny pył, szukając ostatecznie pocieszenia w ramionach giocondy. Pretensjonalny typ jak nic :lol:
szeptun68 pisze: pt mar 26, 2021 1:24 am
Ciężko Ci było włączyć się do dyskusji wnosząc do niej kolejną garść śmiechu tak jak to uczynili forowicze:
gioconda2
konwicki1980
jollyroger72
lady
i Artur?
Nie dało się? Nieee kuźwa. Arcytrudne zadanie. Kombinujemy jak to wszystko obrócić w żart a ten nieeee. Po jakiego grzyba dolewasz oliwy do ognia? Nie można było napisać inaczej? Nie widzisz co się dzieje?
jak kiedyś zażartowałem, podczas Twojej dysputy z kajmanem o domniemanej wyższości Andrzejczaka nad Cugowskim, że lepsza ciepła wódka niż Suflera Budka, to mnie ironicznie wyśmiałeś i oskarżyłeś, że szargam... a to miał być tylko taki wtręt - do śmichu, może nie taki żeby od razu robić ze śmiechu pod siebie, ale dla rozładowania napiętej atmosfery, a teraz zarzucasz, że nie wnoszę garści śmiechu... a Ty mi tu nie wypisuj słupków użytkowników których niejako chcesz stawiać w opozycji do mnie, bo ja się nie dam wciągnąć w jakieś prowokacje do wojenek plemiennych, na pewno nie na forum muzycznym
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #41

Post autor: kajman »

czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:49 am A jak ja bym ciebie nazwał głupkiem to fajnie by ci było?
By mi to zwisało. Twój problem, a nie mój, jak mnie nazywasz. Ale fakt, przesadził. Tylko że Ty też przesadzałeś w stosunku do mnie.
Dx2 pisze: pt mar 26, 2021 12:25 am Nie wiem dlaczego, ale przy okazji Pet Shop Boys tu na forum wybuchają dość dynamiczne spory.
Widać zespół budzi kontrowersje. Mnie to nie dziwi.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:49 am Więc luzik troszkę swoje wpisy bo nie jesteś tu wyrocznia.
Nie jestem, ale mogę się wypowiadać i z tego prawa korzystam.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:49 am ty uważasz siebie za guru i zjadłeś wszystkie rozumy
Wniosek wyciągnięty nie wiadomo skąd.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:49 am A ty nie krytykuj tego co mi się podoba szanuj opinie innych.
Krytykować mogę, ale poza moją opinią o PSB chciałem się dowiedzieć coś o Twoim guście. Szanowałbym Twoją opinię gdybym ją poznał ale nie za bardzo na to pozwalasz.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:52 am Równie dobrze mogę napisać, że po twoich wypowiedziach mogę różne wnioski wyciągać.
Oczywiście, że możesz i może dobrze by było, gdybyś to zrobił.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 12:52 am Oceniać innych nie mając pojęcia kim są.
Fakt, nie za bardzo mi dajesz szanse poznania.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 1:20 am jemu nie wolno bo szeryf kajman będzie go ustawiał w szeregu
Ale gdzie napisałem, że Tobie nie wolno. Ale chciałbym poznać Twoją opinię, jednak nie wiem dlaczego nie chcesz jej zdradzić. Forum jest miejscem swobodnej wymiany opinii.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 1:20 am Szuka punktu zaczepienia i prowokacji?
Wyraziłem swoją opinię o jednym (w moim odczuciu) z najlepszych utworów PSB i mogliśmy na PSB zakończyć.
czarny119 pisze: pt mar 26, 2021 1:20 am A nie można sympatycznie rozmawiać
No cóż, można. I czy ja rozmawiam niesympatycznie?
santosz pisze: pt mar 26, 2021 8:41 am Pretensjonalny typ jak nic
No to jest faktycznie personalny atak. Moim zdaniem należy odnosić się do wypowiedzi, a nie do osoby wypowiadającej.
santosz pisze: pt mar 26, 2021 8:41 am Wciąż właściwie nie wiem co miało być puentą Twych wypowiedzi.
Ja części z nich nie mogę zrozumieć i może dlatego tak trudno nam się porozumieć.
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #41

Post autor: santosz »

kajman pisze: pt mar 26, 2021 8:51 am
santosz pisze: pt mar 26, 2021 8:41 am Pretensjonalny typ jak nic
No to jest faktycznie personalny atak. Moim zdaniem należy odnosić się do wypowiedzi, a nie do osoby wypowiadającej.
santosz pisze: pt mar 26, 2021 8:41 am Wciąż właściwie nie wiem co miało być puentą Twych wypowiedzi.
Ja części z nich nie mogę zrozumieć i może dlatego tak trudno nam się porozumieć.
ok, zwracam honor, nie jest pretensjonalnym typem, tylko pisze pretensjonalnie, niedbale pod względem semantycznym i ortograficznym co prowadzi do nieporozumień , oczywiście tą niedbałość wykorzystuje na swoją korzyść wyciągając pochopne wnioski oparte na domniemaniach, ale poza tym oczywiście to może być sympatyczny gość :mrgreen:
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6620
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Nowości TFP #41

Post autor: 4989341 »

01. 10,0 Alanis Morissette - PREDATOR
02. 10,0 Faithless - I NEED SOMEONE
03. 10,0 Kamil Hussein - MANDALA
04. 10,0 La Poré - BLAME
05. 9,0 Blackbird & Crow - A POX ON YOU
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #41

Post autor: santosz »

1. 8 Chemia - ANGINA
2. 7 Caligonaut - MAGNIFIED AS GIANTS
3. 6 Kasia Cerekwicka - NIGDY
4. 6 Pet Shop Boys - YOU ARE THE ONE
5. 6 Nick Cave & Warren Ellis - BALCONY MAN

6 Alanis Morissette - PREDATOR
6 Myles Kennedy - IN STRIDE
6 Temples - PARAPHERNALIA
6 Tom Jones - NO HOLE IN MY HEAD
5 Aephanemer - IF I SHOULD DIE
5 Libra and Special Guests - IT DOESN'T MATTER TWO
5 Seasick Steve - BUDDY BROWN
4 Blackbird & Crow - A POX ON YOU
4 Declan McKenna - THE KEY TO LIFE ON EARTH
3 Faithless - I NEED SOMEONE
3 John Coghlan's Quo - LOCKDOWN
3 Kamil Hussein - MUSZĘ IŚĆ TAM SAM
3 La Poré - BLAME
3 Nancy Wilson - THE RISING
3 Rag'n'Bone Man - ALL YOU EVER WANTED
3 The Analogs - BUTELKA PEŁNA ŁEZ
2 Kamil Hussein - MANDALA
1 Black Stone Cherry - DON’T BRING ME DOWN
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #41

Post autor: temik3 »

Ponad miesiąc temu postanowiłem sobie, że nie będę wchodził w żadne dyskusje tu na forum, powód jest jeden, co bym nie napisał to odezwie się kajman i muszę prowadzić dialog :D . Nigdy jeszcze nie zdarzyło się tak by to ktoś inny zakończył dyskusję niż kajman. Lubię i szanuję ocenę muzyczną kajmana i przez ponad 10 lat poznałem jego dobre strony, ale czasem odnoszę wrażenie, że jednak potrafi kusić innych swymi troszkę prowokacyjnymi wpisami. I Boże broń nie posądzam go o to bo go już znam, ale zauważam fakt, że każdy nowy użytkownik, który coś na początku od siebie napisze zostaje przez niego wymaglowany. Z ostatnich dokonań to tarcia z szeptun98, teraz kolejny czarny119. A powodem jeden mały szczegół, bo czarny119 napisał coś o Suburbii, że lepsze niż to nowe nagranie. Zarzucił kajman czarnemu119, że jak lubi gitarowe granie to tam tego nie ma. No i dobra, jest czy nie ma to odrębna sprawa, ale nie znaczy to, że komuś coś innego już nie może się podobać. Sam lubię brzmienie gitar, ale nie wszystkie mi się podobają, ale sam też lubię stare Papa Dance, stare Kombi, zawsze lubiłem Mad Money, wspomniane Pety i New Order. Czy czarny119 prócz dobrego grania na gitarach może nie uwielbiać PSB? Chyba może. Każdy z Nas w utworze widzi coś co go, albo odrzuca, albo przyciąga. Ale wracając do sedna ?sporu?? to chciałbym byś postawił się w sytuacji kolegi i usłyszał to co napisał santosz, który niżej zarzucił szeptun98, że jak zażartował z BS to go wyśmiał. O i teraz tak, ktoś może z kogoś z czegoś żartować inny nie?. A odwróćmy sytuację i powiedzmy, że szeptun98 też żartował, bo jak widzę jego wpisy to bardziej skłaniałbym się, że są one puszczaniem oczka. Więc dla mnie nazwaniem czarny119 (pretensjonalny typ?) jest niedopuszczalne i powinno być napiętnowane. Wątpię by odwrotność tego nie skończyła się linczem na czarny119. Troszkę hamujmy zapędy słowne w stosunku do innych, bo za moment będziemy się tu rżnąć, a chyba nie to jest celem Naszych dyskusji, nie wycieczki personalne tylko muzyka. Czy czarny119 rymując Kazika nie chciał zażartować? Być może. Ale nie dla niektórych tak nie wolno. Kajman piszesz, że by Ci zwisało gdyby Cię nazwał głupkiem, ale jednocześnie wysuwasz teorię, że On przesadził w stosunku do Ciebie. Nie siedzisz w jego wnętrzu i nie masz raczej pojęcia co w danej chwili sobie myślał. Piszesz kajmanie, że czarny119 nie daje Ci szansy poznania, a co na podstawie wpisu można powiedzieć o człowieku? Grając w piłkę na boisku miałem wielu rywali i z wieloma toczyłem zażartą walkę, nie raz nie dwa coś sobie powiedzieliśmy brzydkiego i mogło by się wydawać dla mnie czy dla tego mojego rywala, że On jest taki, a ja taki. Tak, ale do czasu, bo za boiskiem, nie spotkałem się aby ten mój rywal był zły, rozmowa między ludzka całkowicie odmienia pogląd czasem na osobę. A tutaj zaatakowałeś jego zdaniem czuły punkt, On nie do końca Cię zna, choć widać, że coś tam już poczytał i wyrobił sobie zdanie, mam nadzieję, że dojdzie do wniosku, że jednak jesteś bardzo spokojnym aligatorem :D , tylko czasem lubisz dużo pisać :D . Tyle ode mnie, napisałem to co tutaj przeczytałem i absolutnie nikogo z piszących nie oceniam źle, bo zapewne, każdy chciał napisać coś innego a nie został zrozumiany przez odbiorcę. Mój pobyt kończy się tutaj na tym wpisie, dziękuję i ściskam Wszystkich zainteresowanych, bądźcie zdrowi, tego nam tylko potrzeba.
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #41

Post autor: santosz »

temik3 pisze: pt mar 26, 2021 9:48 am a chyba nie to jest celem Naszych dyskusji, nie wycieczki personalne tylko muzyka.
a no właśnie - tylko muzyka, na wzmiankę kajmana, że Suburbia nie ma startu do You Are The One czarny119 odpowiedział TStudentowi że słucha pitu pitu a gdyby miał się słuchać kajmana to słuchał by tylko Martyniuka i Boysów... wtf :mrgreen: gdy kajman odpisał mu, że mają odmienne zdanie co do porządnych gitar, czarny119 odpowiedział, że szkoda mu czasu na dyskusję, że na gitarach się nie zna, pewnie jest nudziarzem i zakończył kultowym na wszystkich forach internetowych - BEZ ODBIORU :mrgreen: i kto tu stosuje wycieczki personalne? ludzie, ale wy macie wybiórcze czytanie i interpretacje :lol: ale co mi tam, ja wszystkie spory traktuję jako nieodzowną część życia każdego forum, nie wyrabiam sobie na podstawie nich opinii o użytkownikach, nawet jeśli nazywam kogoś pretensjonalnym robię to tu i teraz dla potrzeb dyskusji, później o tym najczęściej zapominam
ODPOWIEDZ