Nowości TFP #37

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19616
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #37

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz lut 21, 2021 10:52 pm Po prostu dochodzi do siebie po Covidzie
A skąd takie info? Ja w piątek pisałem o jakimś grypsku, nie o covidzie...
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #37

Post autor: gioconda2 »

lady pisze: ndz lut 21, 2021 10:32 pm trochę jak na dancingu w "Sanatorium Miłości"
Nie obrażaj mojego ulubionego programu :STOP: a że nie mam telewizora, to za pomocą internetu oglądam z opóźnieniem. Właśnie muszę poczytać co tam się dziś wydarzyło, a jutro obejrzę. I pisałam to ja, dwukrotna kuracjuszka sanatoryjna w ramach prewencji rentowej ZUS -u [a co to jest to sobie poczytaj]. Miesiąc kurowania i odpoczynku, by na skrzydłach jak młoda bogini wrócić do pracy :lol: ale co sobie pobalowałam, to moje. I średnia wieku na tej prewencji to 40l. / a ilu 30l. i to takich jak z okładki :shock: :shock: /
antek
Posty: 1253
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 12:45 am
Lokalizacja: z Polski

Re: Nowości TFP #37

Post autor: antek »

1. The Smashing Pumpkins - CONFESSIONS OF A DOPAMINE ADDICT
2. Kombi - MINERAŁ ŻYCIA
3. Monika Borzym, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus - TY TU, JA TAM TANGO
4. Lady Pank - DRZEWA
5. The Smashing Pumpkins - RAMONA
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Nowości TFP #37

Post autor: kacper94 »

Faktycznie, Chris którego zgłosiłem miał swoją "premierę" w 2016 r. Bylem przekonany, że jednak premiera miała miejsce w 2020 Zresztą w Spotify też mi się to pokazało w "Radarze Premier" i tym też się zasugerowałem. Mój błąd... :( Mam nadzieję, że w przyszłości takich błędów uniknę...
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Kruklanki »

4989341 pisze: pt lut 19, 2021 10:23 pm następna lista naszych propozycji
wybieramy top5 przydzielając im od 1 do 5pkt.
W przypadku oddania głosu na mniej utworów punktację liczymy tak samo (czyli po kolei) od jednego oczka dla najniższej lokaty.
głosować można do piątku do godziny 12 (punkty przyznane po nie będą brane pod uwagę)
10 najwyżej ocenionych propozycji przejdzie do zestawu podstawowego
swoje typy można zgłaszać do północy (post na forum + pw do prowadzącego)

Baio - NEVER NEVER NEVER https://youtu.be/vIXrbTJE2hs
Chris Cornell - STAY WITH ME BABY https://www.youtube.com/watch?v=N_fG57jijQA - dyskwalifikacja - utwór z roku 2016 /jollyroger72/
Eleni Foureira – LIGHT IT UP https://www.youtube.com/watch?v=fFDbWnqTcbk
Inquisition - LUCIFERIAN RAYS https://www.youtube.com/watch?v=6abHv9ZhN5o
A czy nie powinno być tak bo propozycję zgłosił kacper94 a nie jollyroger72 on zgłosił Inquisition - LUCIFERIAN RAYS.
Chris Cornell - STAY WITH ME BABY https://www.youtube.com/watch?v=N_fG57jijQA - dyskwalifikacja - utwór z roku 2016 / kacper94
AlekOb
Posty: 2934
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #37

Post autor: AlekOb »

Chyba to właśnie jollyroger72 edytował ten post przy dykswalikfikacji i po prostu się podpisał. Wydaje mi się, że jako jeden z moderatorów działu (chyba od niedawna) ma takie uprawnienia.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Kruklanki »

AlekOb pisze: pn lut 22, 2021 4:34 pm Chyba to właśnie jollyroger72 edytował ten post przy dykswalikfikacji i po prostu się podpisał. Wydaje mi się, że jako jeden z moderatorów działu (chyba od niedawna) ma takie uprawnienia.
Ok ewentualnie w tym stylu:
Chris Cornell - STAY WITH ME BABY https://www.youtube.com/watch?v=N_fG57jijQA - dyskwalifikacja - utwór z roku 2016 / zgłaszający kacper94 / edycja jollyroger72
AlekOb
Posty: 2934
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości TFP #37

Post autor: AlekOb »

Zgłaszający chyba w tym wypadku nie jest aż taki istotny, przy poprzednich dyskwalifikacjach też nie było to uwzględniane.
No ale to już nie do mnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19616
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #37

Post autor: jollyroger72 »

W czymś jest problem?
Tak, ja to dopisałem, bo jak widać, gospodarz wątku nie zareagował w porę...
Mogłem całkiem usunąć tę propozycję, ale mógłby podnieść się rwetes - kto śmiał to uczynić?
Co do uprawnień moderatorskich, nabyłem je w celach "porządkowych" w tym dziale.
TStudent
Posty: 11641
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #37

Post autor: TStudent »

santosz pisze: ndz lut 21, 2021 11:00 pmJa już drugi miesiąc czekam na powrót węchu i smaku i nic.
Nie każdy tak ma. Dużej ilości osób zmysły wracają po miesiącu-półtora. Przynajmniej tak czytałem w różnych artykułach na ten temat. Zresztą nawet jeśli to za jakiś czas pewnie kajman już będzie się czuł na tyle dobrze, że wróci prawidłowy odbiór utworów. :D
jollyroger72 pisze: ndz lut 21, 2021 11:04 pmA skąd takie info? Ja w piątek pisałem o jakimś grypsku, nie o covidzie...
Zasugerowałem się wpisem na mycharts. Tam również są ludzie dobrze znający kajmana. ;)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Yacy »

nie widziałem aby tam ktoś to napisał...
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Sundrajta »

TStudent pisze: pn lut 22, 2021 9:36 pm Zasugerowałem się wpisem na mycharts.
No ale z tego co widziałem to były właśnie tylko sugestie, (w tym moja :roll: ) kajman dotąd nie potwierdził, że na to był chory. :arrow:
santosz pisze: ndz lut 21, 2021 11:00 pm Ja już drugi miesiąc czekam na powrót węchu i smaku i nic.
A to teraz już wiem dlaczego tak zmasakrowałeś moje komentarze do niektórych piosenek jakieś trzy tygodnie temu! :lol:
A tak na poważnie to życzę szybkiego ich powrotu. Moja bratowa też prawdopodobnie przez Covida ma teraz jakieś żołądkowe powikłania. :roll:
gioconda2 pisze: ndz lut 21, 2021 11:23 pm I średnia wieku na tej prewencji to 40l. / a ilu 30l. i to takich jak z okładki
Tacy młodzi i już chorują? :mrgreen: No to faktycznie przynajmniej połączyłaś pożyteczne z przyjemnym. :wink:
kacper94 pisze: pn lut 22, 2021 3:05 pm Zresztą w Spotify też mi się to pokazało w "Radarze Premier" i tym też się zasugerowałem.
Trzeba być ostrożnym bo właśnie często na tej playliście podawane są "odświeżone" wersje dawniejszych kawałków.
***********************************************************************************************************************************************

Wobec ostatniej KOMPROMITACJI systemu kwalifikacji propozycji do TFP nie możemy przejść obojętnie, bo tym samym sygnujemy ją naszymi osobami, dlatego wnioskuję o zakończenie tego trybu ich oceniania. :idea:
Bowiem kto nam zagwarantuje, że za miesiąc dwa nie znajdzie się kolejna grupka dwóch, trzech śmiałków, którzy postanowią w niecny sposób przepchnąć "swoją propozycję"? :STOP:
A jak widać do tego nie potrzeba żadnej magicznej wiedzy, wystarczy excel i sprawne wyciąganie wniosków, i oczywiście głosowanie w ostatniej chwili kiedy wyniki są w miarę przystępne do takiej manipulacji.
Oczywiście mógłbym zaproponować by w zamian zaproponować system ocenowy, bo w nim do podobnych manipulacji, także w sumie wystarczyłby excel, ale jednak liczenia i sprawdzania jest znacznie więcej i często dziwnie by wyglądały ostatnie głosy z kilkoma dziesiątkami, a dla reszty nowości cała masa zer!
Jednak najprostszym rozwiązaniem będzie powrót do propozycji, która także była rozpatrywana na początku, czyli aby każda zgłoszona nowa piosenka przechodziła z automatu do TFP, ale żeby od razu nie było zbyt dużo tych nowości utworzylibyśmy kolejkę. :arrow:
Za tą opcją przemawia także nie dawna wypowiedź santosza, w której twierdził że już od listopada jego propozycja nie przeszła do zestawu głównego i podejrzewam, że takich forumowiczów jest tu znacznie więcej.
A wcześniejsza opinia, że dzięki kwalifikacji odrzucamy kiepskie piosenki w ogóle mnie nie przekonuje, bo po ponad półrocznym doświadczeniu widzę ile (w moim odczuciu rzecz jasna) przechodzi przeciętnych utworów.
I teraz czekam na Wasze opinie w temacie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Yacy »

czyli nowości z automatu mają przechodzić... do kolejki ;-)


1. 8,0 Joshua Radin - BETTER LIFE
2. 8,0 Krzysztof Zalewski - WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE
3. 7,5 Kaśka Sochacka - CICHE DNI
4. 6,0 Monika Borzym, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus - TY TU, JA TAM TANGO
5. 6,0 Kings Of Leon - ECHOING

6,0 Roxette - PIECE OF CAKE
6,0 Lady Pank - DRZEWA
6,0 The Smashing Pumpkins - RAMONA
5,5 Korpiklaani - MIERO
5,5 P!nk & Willow Sage Hart - COVER ME IN SUNSHINE
5,5 Skáld - GRÓTTI
5,0 Moonspell - ALL OR NOTHING
5,0 Selwyn Birchwood - THROUGH A MICROPHONE
5,0 The Smashing Pumpkins - CONFESSIONS OF A DOPAMINE ADDICT
4,5 Inquisition - LUCIFERIAN RAYS
4,5 Still Corners - WHITE SANDS
4,0 Baio - NEVER NEVER NEVER
4,0 Chris Cornell - STAY WITH ME BABY
3,5 Kamil Hussein - MUSZĘ IŚĆ TAM SAM
3,5 Kombi - MINERAŁ ŻYCIA
3,5 Myrath - MONSTER IN MY CLOSET
3,5 Stanisława Celińska - NIECH MINIE ZŁOŚĆ
3,5 Walter Taieb x Diva Surprise feat. YMCA - ON THE TOP OF THE WORLD
3,0 Eleni Foureira – LIGHT IT UP
3,0 Karolina Stanisławczyk - CLICHÉ
0,0 Schiller x Alphaville - SUMMER IN BERLIN
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19616
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #37

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: pn lut 22, 2021 11:10 pm I teraz czekam na Wasze opinie w temacie.
Weto dla Twojej propozycji.
Zabraliśmy się za wyplenienie nieuczciwego głosowania a Ty chcesz nagle skręcić w inną ścieżkę?
Nie mam zamiaru stać w kolejkach. Już wolę liczyć na to, że jakoś będą się podobać moje propozycje i oceniający to docenią.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Kruklanki »

Yacy pisze: pn lut 22, 2021 10:31 pm nie widziałem aby tam ktoś to napisał...
Podczas TFP#37 napisane było cyt:

autor: lady » pt lut 19, 2021 9:13 pm
Gdzie jest kajman ?

autor: jollyroger72 » pt lut 19, 2021 9:14 pm

lady pisze: ↑pt lut 19, 2021 9:13 pm
Gdzie jest kajman ?
Dochodzi do siebie po jakimś grypsku. Info sprawdzone, bo bodajże w poniedziałek z Nim rozmawiałem.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19616
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #37

Post autor: jollyroger72 »

Kruklanki, Yacy miał na myśli Mycharts a nie nasze forum :)
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Kruklanki »

Tak czy siak Wszystkim Dużo Zdrowia !!! Trzymajmy się i nie dajmy się :D
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nowości TFP #37

Post autor: santosz »

Sundrajta pisze: pn lut 22, 2021 11:10 pm I teraz czekam na Wasze opinie w temacie.
Hmm, na razie mam dość mieszane uczucia mimo wszystko...ale przemyślę jeszcze czy jestem za a nawet przeciw i jutro chyba coś więcej napiszę
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #37

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: pn lut 22, 2021 11:10 pm Tacy młodzi i już chorują? No to faktycznie przynajmniej połączyłaś pożyteczne z przyjemnym.
a przeczytałeś w moim wpisie takie słowo jak PREWENCJA?

Pierwsza grupa - to zdrowi, którym coś zaczyna się dziać, co w przyszłości może się rozwinąć i zechcą na rentę pójść. No to ZUS zaprasza na prewencyjne podratowanie zdrowia by na te renty nie iść. Ci normalnie chodzą do pracy, wyjeżdżają na miesiąc i po tym miesiącu wracają do pracy. Tych ZUS lubi, bo renty nie chcą.

Druga grupa to ci, którzy chcieliby na rentę (ok. 60l.), by do 65 jakoś dociągnąć na niej i później emerytura. To tym ZUS też proponuje sanatorium, nawet 2x w roku, byle nie renta.

Trzecia grupa to młodzi 30-40l. po długotrwałych zwolnieniach lekarskich (np. po wypadku), którzy są na świadczeniu rehabilitacyjnym i ZUS też chce ich ozdrowić, byle nie na rentę. Nawet 2x w roku sanatorium funduje.
Sundrajta pisze: pn lut 22, 2021 11:10 pm Jednak najprostszym rozwiązaniem będzie
I tu się skłonię do propozycji nowego forowicza o nick'u: tomickm, którą nieco zmodyfikowałam: głosujmy wszyscy w tym samym czasie, np. pt 11.40 czy czw. 22. Na głosowanie 20 minut, po czym ogłaszamy koniec głosowania. Nikt nie zdąży przeliczyć wcześniej jak głosowali inni.

Dodam, iż ja swoje tabelki zaczynam prowadzić dopiero jak sama zagłosuję. W momencie oceniania staram się nie wiedzieć kto, co zgłosił i jak zagłosował. Nawet jak przeczytam Wasze komentarze, to nie liczę punktów. To takie moje osobiste kryterium obiektywizmu i uczciwości. Dlatego staram się to zrobić na początku tygodnia, by w wt/ śr mieć już tabelkę z tą 1/4 - 1/3 głosów, które wpływają do wtorku. A później już widzę na bieżąco jak zmienia się rozkład punktów.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Sundrajta »

gioconda2 pisze: pn lut 22, 2021 11:54 pm Nawet 2x w roku sanatorium funduje.
Jaki hojny ten nasz ZUS. :mrgreen:
gioconda2 pisze: pn lut 22, 2021 11:54 pm Na głosowanie 20 minut, po czym ogłaszamy koniec głosowania. Nikt nie zdąży przeliczyć wcześniej jak głosowali inni.
To oczywiście nie przejdzie, nie ma takiej możliwości, że wszyscy zagłosują w jednym czasie. Ostatecznie można zrobić tajne głosowanie.
gioconda2 pisze: pn lut 22, 2021 11:54 pm To takie moje osobiste kryterium obiektywizmu i uczciwości.
Ja mam podobnie, bo nie lubię być poddawany sugestii. Dlatego najczęściej w ogóle nie mam pojęcia o aktualnych wynikach (nawet w ocenach).
Yacy pisze: pn lut 22, 2021 11:18 pm czyli nowości z automatu mają przechodzić... do kolejki
Kiedyś mocno wspierałeś tę opcję?
jollyroger72 pisze: pn lut 22, 2021 11:20 pm Weto dla Twojej propozycji.
Zabraliśmy się za wyplenienie nieuczciwego głosowania a Ty chcesz nagle skręcić w inną ścieżkę?
Jakoś nie wierzę, że uda nam się tego typu zachowania wyplenić, chyba już jestem na to za stary?
A do weta rzecz jasna masz prawo.
santosz pisze: pn lut 22, 2021 11:50 pm Hmm, na razie mam dość mieszane uczucia mimo wszystko...ale przemyślę jeszcze czy jestem za a nawet przeciw i jutro chyba coś więcej napiszę
No chodzi mi właśnie o przemyślenia. Na razie nie chcę niczego narzucać, ale mleko się rozlało i to nie był jakiś jednorazowy incydent, tylko wielotygodniowe konsekwentne działanie na szkodę pozostałych uczestników zabawy.
I nie możemy przejść wobec tego obojętnie...
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2021 12:19 am przez Sundrajta, łącznie zmieniany 1 raz.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #37

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: wt lut 23, 2021 12:10 am Ostatecznie można zrobić tajne głosowanie.
To wg mnie gorsza opcja, bo ktoś będzie powiernikiem głosów i też może sobie różne rzeczy z tym zrobić i za naszymi placami naradzać się z kimś innym. Gra w otwarte karty jest lepsza. Tylko stosujmy standardy etyki :idea:
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Sundrajta »

gioconda2 pisze: wt lut 23, 2021 12:18 am bo ktoś będzie powiernikiem głosów i też może sobie różne rzeczy z tym zrobić
No raczej nie może, bo po głosowaniu musi wkleić na forum wszystkie głosy. W takim przypadku machlojki... byłyby tylko możliwe, gdyby ktoś miał np. kilka lewych kont!
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Kruklanki »

1. Schiller x Alphaville - SUMMER IN BERLIN
2. Lady Pank - DRZEWA
3. Eleni Foureira – LIGHT IT UP
4. Roxette - PIECE OF CAKE
5. Baio - NEVER NEVER NEVER
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowości TFP #37

Post autor: Yacy »

Sundrajta pisze: wt lut 23, 2021 12:10 am
Yacy pisze: pn lut 22, 2021 11:18 pm czyli nowości z automatu mają przechodzić... do kolejki
Kiedyś mocno wspierałeś tę opcję?
pytasz, nie stwierdzasz, więc odpowiem - nigdy. ;-)
wszystkie nowości do zestawu, bez kolejki - tak.

za jednym razem przechodzi ile? 10, 20?
a z tymi kilkoma, kilkunastoma to co?
po miesiącu, dwóch kolejka będzie miała kilkadziesiąt pozycji :-P
a samo ustalenie liczby utworów przechodzących i innych elementów tej układanki wydaje mi się koszmarnie trudne do wykonania.

poza tym nawet jeśli to było to jakiś czas temu.
utwory, które zgłaszam lub które zgłaszają inni a mi się podobają, raz przechodzą raz nie.
gdyby trafiły do zestawu to po tygodniu, dwóch i tak by wyleciały lub... nie :-P

w sumie nie ma to różnicy, a tu już jest jakiś pomysł, jakoś to działa. lepiej lub gorzej ale jednak.
nie widzę sensu takich zmian. a już na pewno nie kolejkowania.
bo zestaw będzie za duży? wg kogo? ;-)

lepiej dopracować to co jest.
o ile jest taka potrzeba.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #37

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: wt lut 23, 2021 12:22 am
gioconda2 pisze: wt lut 23, 2021 12:18 am bo ktoś będzie powiernikiem głosów i też może sobie różne rzeczy z tym zrobić
No raczej nie może, bo po głosowaniu musi wkleić na forum wszystkie głosy. W takim przypadku machlojki... byłyby tylko możliwe, gdyby ktoś miał np. kilka lewych kont!
A sądzisz, że gromadzący głosy nie może się z kimś naradzać za pomocą PW? I samemu (wraz z osobami, z którymi się naradzał) głosować na końcu? Mechanizm ten sam, co teraz.
ODPOWIEDZ