Nowości TFP #32

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #32

Post autor: kajman »

LP tak mało? :shock:
Szkoda Cummingsa i Skaldów.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #32

Post autor: TStudent »

Mnie za to cieszy szczególnie dziadek Paul i trochę mniej Bleachersi z szansami na mój głos i na moją listę. Bo akurat Coldplay z gry już u mnie wypadł po kilku dniach... :roll:
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #32

Post autor: gioconda2 »

Zaskoczył mnie wynik KSU. Nie spodziewałam się, ze w ogóle przejdą dalej, a tu 2 miejsce :shock: :D :!: Do zgłoszenia przekonał mnie reportaż
https://www.youtube.com/watch?v=BSkJMC1BhuM
Nagranie nowej płyty jest być może właśnie wchodzeniem na szczyt, wychodzeniem z rozpaczy po stracie bliskiej osoby, walką z nałogiem - dlatego wokal może taki sobie, ale w tym utworze jest moc. Wahałam się pomiędzy tym zgłoszonym, a innym ŻYCIE TRWA. Wybrałam NA SZCZYT i cieszę się, ze spotkał się z takim odbiorem. A z innych rzeczy, które przeszły cieszy: Lady Pank, Mag Chlebowska, jucho, Paul, Nena, Coldplay i Róże.
Kuba1201
Posty: 2065
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Nowości TFP #32

Post autor: Kuba1201 »

Nauka do sesji spowodowała, że nie głosowałem, ale moje głosy niczego by nie zmieniły ;)
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #32

Post autor: lady »

Cieszę się z każdego głosu na Alberta, ale niestety tym razem także trochę ich zabrakło ... :(
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości TFP #32

Post autor: mateusz15 »

Przesłuchałem listę, ale zapomniałem zagłosować 🙄 na szczęście Darii się udało, ale szkoda Lany.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6550
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #32

Post autor: Sundrajta »

Już jestem. Najpierw sam zrobiłem zaległości, później zaskoczyła mnie natura i w środku zimy odebrała prąd w moim domu na cztery dni. Co za ekstremalne przeżycie! :mrgreen: A że weekendy poświęcam na inne zajęcia i fora, to w końcu doszło do tego, że mam blisko dwa tygodnie zaległości (przede wszystkim tutaj), które powoli postaram się nadrobić...
O proszę, to zaległe notowanie wygrał Lady Pank, a już wiem że całe podium ostatniego notowania TFP zajął Janek Borysewicz z ekipą. :lol:
Na drugim miejscu uplasowała się Justyna Chowaniak (dawniej Domowe Melodie), a na trzecim legenda Bieszczad, a wszyscy z bardzo wysoką średnią. 8) Najwyżej notowaną propozycją bez kwalifikacji jest "A kiedy zamkną moją fabrykę" na piątym i w pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze dwie takie piosenki. Najniżej zaś notowaną z takąż kwalifikacją jest utwór Róż Europy na osiemnastym i to jedyny przedstawiciel laureatów w ostatniej dziesiątce.
A w ogóle najsłabiej wypadła niejaka Phoebe Bridgers ze średnią oceną poniżej najniższego progu i tym samym w tym notowaniu mamy pełną skalę tychże. :cwany:
A gdyby nie trzy dziesiątki przyznane przez okazjonalnych oceniaczy :mrgreen: dla Darii Zawiałow to jej piosenka byłaby na przedostatnim miejscu ze średnią ledwie powyżej dwóch oczek!

01. [7,25] Lady Pank — POKOLENIA
02. [7,15] jucho — KOLOREM
03. [7,06] KSU — NA SZCZYT

---------------------------------------------
04. [6,65] Paul McCartney — SLIDIN'
05. [5,78] Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc — A KIEDY ZAMKNĄ MOJĄ FABRYKĘ
06. [5,60] Mag Chlebowska — TO FALL IN LOVE IS EASY
07. [5,50] L.A. Guns — LET YOU DOWN

---------------------------------------------------------------------------
08. [5,30] Bleachers feat. Bruce Springsteen — CHINATOWN
09. [5,22] Albert Cummings — RED ROOSTER
10. [5,22] Coldplay — FLAGS
11. [4,78] Skáld — GROTTI
12. [4,59] Amy Macdonald — FIRE
13. [4,50] Nena — METAL GURU

---------------------------------------------------------------------------------
14. [4,20] Lana del Rey — CHEMTRAILS OVER THE COUNTRY CLUB
15. [4,18] Maria Sadowska — WOLNO UMIERAĆ
16. [4,04] Daria Zawiałow — KAONASHI
17. [3,95] Calogero — CENTRE VILLE
18. [3,89] Róże Europy — DOLINA KROKÓW
19. [3,83] Kreator — 666 - WORLD DIVIDED

---------------------------------------------------------
20. [3,31] Polish Metal Alliance — PAINKILLER
21. [3,28] Kokon oraz Krzysztof Jackowski — WIDZĘ JASNO
22. [3,10] sanah & Vito Bambino — ALE JAZZ!
23. [2,75] Miley Cyrus & Dua Lipa — PRISONER
24. [2,56] ONR feat. Sarah Barthel of Phantogram — MUST STOP
25. [2,06] Haim — MAN FROM THE MAGAZINE

--------------------------------------------------------
26. [1,94] Phoebe Bridgers — KYOTO

Po kres skrajnych not sięgnęły te oto piosenki: "Kaonashi" (3/5) i "Centre Ville" (1/4), a także cztery o pomniejszej liczbie tychże skrajności. Do tego ogólny bilans dziesiątek i zer wyniósł 20/36 czyli te pierwsze stanowią wciąż przyzwoite 35,7% ogółu.
Największy przyrost średniej uzyskali temik3 + 1,32 i nie, nie ten którego być może się spodziewaliście, tylko LokiWawa +1,11 pkt. Zaś największy spadek przypadł w udziale konwickiemu1980 i wyniósł aż -1,59! Najbliżej ŚWO uplasowali się ex equo miszony oraz gioconda2 i zabrakło im do tejże ledwie ośmiu setnych.
Tym razem zabrakło ocen od Seadry i znowu niestety nikt nie powrócił.

frekwencja wyniosła 9 osób (-1) [ średnia wszystkich ocen ^ 4,54 pkt. (+0,18) ]
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #32

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: wt lut 02, 2021 12:39 am Już jestem. Najpierw sam zrobiłem zaległości, później zaskoczyła mnie natura i w środku zimy odebrała prąd w moim domu na cztery dni. Co za ekstremalne przeżycie!
Cieszę się, że jesteś :D , bo już myślałam, że dopadła Cię covidowa rzeczywistość, a to "tylko" prąd :wink: , choć w wielu nowych obiektach budowlanych rezygnuje się z podłączania gazu, a wszystko działa na prąd, a tu ... nie ma go 4 dni, czyli brak ciepłych posiłków i napoi w środku zimy przez 4 dni to naprawdę surival :idea: Gratuluję przetrwania o zimnej wodzie :wink: Chyba, że masz gaz, to całkowicie zmienia postać rzeczy :lol:
Sundrajta pisze: wt lut 02, 2021 12:39 am 05. [5,78] Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc — A KIEDY ZAMKNĄ MOJĄ FABRYKĘ
Duże zaskoczenie - 5 pozycja z wysoką ocen a nie wchodzi do nominowanej awansem 10 :know:
Sundrajta pisze: wt lut 02, 2021 12:39 am Najbliżej ŚWO uplasowali się ex equo miszony oraz gioconda2 i zabrakło im do tejże ledwie ośmiu setnych.
Dziękuję za 11 tytuł, a że Seadra spasowała (może też prądu nie miała?), to przynajmniej nie nadrobiła straty do mnie :mrgreen: i nadal utrzymuję bezpieczny dystans przewagi :mrgreen:
ODPOWIEDZ