Nowości TFP #31

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #31

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:44 pm
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 2:23 pm Napisałeś że by sobie poradził, a ja Ci napisałem że by zepsuł bo by zepsuł, a jesli nie wiesz o co chodzi to sorry widocznie tak znasz jednego i drugiego.
Nie mam pojęcia do czego odnosi się to zdanie.
Skoro nadal nie wiesz o czym to zdanie to wyjaśnię. Napisałeś, że Panas by sobie poradził a to moim zdaniem znaczy, że zaśpiewałby to chociaż tak jak Janek, ja zaś że by zepsuł i że skoro jesteś lepszym znawcą możliwości głosu Panasewicza niż On sam to wielki szacunek dla Ciebie. Chciałem Ci tylko uświadomić, że sam Panas powiedział, że On sam nie dałby rady Obcego zaśpiewać bo to kompletnie nie jest utwór do jego głosu, mimo, że próbowali by to śpiewał na płycie. I skoro Ty sądzisz, że Panas nie ma racji to oznacza tylko to, że masz większą wiedzę od niego. Tak w skrócie. No ale oczywiście Ty odwrócisz kota ogonem.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #31

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 4:51 pm Napisałeś, że Panas by sobie poradził a to moim zdaniem znaczy, że zaśpiewałby to chociaż tak jak Janek
Napisałem, że sądzę, że by sobie poradził, a nie że jestem tego pewien. I to nie oznaczało, że zaśpiewałby co najmniej tak samo, ale że dałby to radę dobrze zaśpiewać.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 4:51 pm I skoro Ty sądzisz, że Panas nie ma racji to oznacza tylko to, że masz większą wiedzę od niego.
Nie sądzę. I tego nie wiedziałem. Sądziłem, że Borysewicz chciał to zaśpiewać jako utwór bardzo osobisty, bo tak go odbieram. Bylem w błędzie i cieszę się, że o tym się dowiedziałem.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #31

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 4:59 pm Napisałem, że sądzę, że by sobie poradził, a nie że jestem tego pewien. I to nie oznaczało, że zaśpiewałby co najmniej tak samo, ale że dałby to radę dobrze zaśpiewać.[
Skoro sądzisz, że by sobie poradził to przecież tak uważasz, I o czym innym nie było mowy z mej strony.
Przecież automatycznie Twoim zdaniem wychodzi na to, że by sobie poradził. A skoro nie wiedziałeś o tym że by sobie nie poradził to dlaczego wyciągasz takie wnioski skoro nie masz bladego pojęcia o tym utworze. Nie jesteś alfą i omegą a o tym zespole chyba raczej masz marne pojęcie, tak samo jak ja o wielu, a akurat o tym dużo wiem. I dlatego nie cierpię jak ktoś dyskutuje o Lady Pank a jest w tym temacie kompletnie słaby.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #31

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 4:59 pm Nie sądzę. I tego nie wiedziałem. Sądziłem, że Borysewicz chciał to zaśpiewać jako utwór bardzo osobisty, bo tak go odbieram. Bylem w błędzie i cieszę się, że o tym się dowiedziałem.
Całe szczęście, że nie wiesz o tym utworze jaki jest "osobisty" :D :D :D :D
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #31

Post autor: kajman »

Nie miałem żadnych podstaw żeby uważać inaczej niż uważam więc na podstawie znanych mi przesłanek się wypowiedziałem. Ty wiedziałeś więcej, więc po tym co napisałeś zaakceptowałem to.
I nie wiem czy to, że nie wiem wszystkiego o wszystkim oznacza, że nie mogę dyskutować.
antek
Posty: 1253
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 12:45 am
Lokalizacja: z Polski

Re: Nowości TFP #31

Post autor: antek »

1. Taylor Swift - WILLOW
2. Foo Fighters - NO SON OF MINE
3. Organek - WALCZ
4. Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
5. Kings Of Leon - THE BANDIT
tomickm
Posty: 793
Rejestracja: wt gru 29, 2020 12:17 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992

Re: Nowości TFP #31

Post autor: tomickm »

1. Dziwna Wiosna - SEN
2. Michał Kowalonek & Aga Czyż - WRZESIEŃ
3.WaluśKraksaKryzys & Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
4. Taylor Swift - WILLOW
5. Zenek Kupatasa – RZEPAKI
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #31

Post autor: gioconda2 »

Lady zdradziła nam swój sekret, iż przy ocenianiu „jedzie alfabetem”. Mój system jest nieco inny, bo kieruję się ciekawością i dopiero jak zaspokoję klikanie po rzeczach nieoczywistych, nieznanych mi lub w jakikolwiek intrygujących (np. po opisach kajmana), to dopiero „zabieram się za alfabet”. Dzięki temu nie trafiłam w pierwszej kolejności na Natalię Nykiel, na którą mam alergię i wiedziałam, że będzie źle. I było. Uszokat. Rzeczy maltretujących uszy jeszcze kilka było. I to z krajowego podwórka. Niejaki Ralph Kaminski - czemuż on się cofa do 2009r.? Miał lepsze rzeczy w swoim dorobku. Ta taka sobie. Ani muzycznie, ani tekstowo nie powala. Dla mnie to nie jest coś, do słuchania czego się wraca. Raczej z takich: przesłuchać i zapomnieć. W przypadku Walusia i company to, co się dzieje w piosence jest zgodne z nazwami podmiotów wykonawczych. Rytmicznie nawet buja, ale w konsekwencji wali po głowie, prowadzi do kryzysu, poprzedzonego kraksą (choć przez chwilę daj złudne poczucie bycia królem życia). Co to jest? Namawianie do alkoholizmu? ”Chciałbym nie trzeźwieć przez 120 lat”?. Gdyby dane mi było przeżyć 120 lat, to wolałabym więcej trzeźwości mieć na liczniku.
Skąd ci od wampira wiedzą, że Kraków kocha Adana? Poznań (w mojej osobie) nie kocha, więc wampir nie jest uniwersalny. We mnie się nie wbił i krwi nie wyssał. Trzeba zapytać kogoś z Krakowa. Może u nich to działa? A Tomasz Organek to się mocno zbratał w czasie Męskiego Grania z Krzysztofem Zalewskim, bo obaj poszli w taneczne disco. Tytuł WALCZ a tam ciągle tańcz, tańcz. Jakbym słyszała Zalewskiego ZABAWA, ZABAWA. Obaj się roztańczyli. Wolę organkowe filozoficzne opowiastki o głupocie czy o Anieli, do której świetnie by się tańczyło tango. Tanecznie, ale z morałem i wysmakowane.

Nieco lepsze propozycje, choć nadal pozostające w stanach niskich, jak i średniaki opisałam krótko przy ocenach. A więcej miejsca poświęcę tym propozycjom, które miały w sobie coś ciekawego, intrygującego, zaskakującego, czyli to, czego szukam w nowościach.

Akcja aż dwóch piosenek została osadzona w kręgu hiszpańskojęzycznym – na spalonej prerii lub w pueblo. I zaskakująco jedna krajowa. Po tytule, to spodziewałam się, że historia będzie się toczyć na poznańskim Łazarzu. A tu Santiago normalnie z szeryfem Piotrem Fronczewskim, który zdecydowanie podnosi ocenę. Nie jest to zła propozycja, ale były lepsze Luxtorpedy, ta, jak tytuł wskazuje, jest trochę (bo)nędzna. A druga to Tercet Egzotyczny skrócony do duetu. Na Tercet też wylewano pomyje, a mimo to mieli rzeszę fanów. I nawet sam Wojciech Mann musiał się zapoznać z ich twórczością, bo byli gośćmi Szansy na sukces. Kiedyś widziałam ich na koncercie kończącym festiwal teatralny i p. Izabella potrafiła dać show. A tu miły obrazek stanowią Christian Nodal i Ángela Aguilar. Pamela tu nie płacze, nikogo nie żegna, fajna muzyczka na karnawał, taneczna. Piękne stroje i krajobraz. Miło posłuchać czegoś innego, nawet jak to jest lekkie, łatwe i przyjemne.

Nie mając szans na przeniesienie się do palącego słońca w Ameryce chciałabym wykorzystać poradę Dziwnej Wiosny. O tej porze roku „nic nie smakuje tak jak sen”. Chciałabym wzorem niedźwiedzi, abyśmy i my przesypiali zimę, bo po co nam krótkie i zimne dnie? A tak milutko by było – zapas jedzenia obok i przez 3 miesiące nie wychodzimy z ciepłego łóżka. Zwierzęta są mądrzejsze od ludzi! I muzycznie fajnie brzmi ten rytm, buja i wchodzi w głowę wraz z tekstem.

Niestety nasza cywilizacja wzgardziła dobrodziejstwem zimowego snu i aby przetrwać trzeba się pobudzić, choćby fajnymi rockowymi dźwiękami płynącymi od Kansas. Dostali nominację w boju o mój finał top5. Na nominacji się skończyło. Podobny los spotkał Jana Borysewicza i Wojtka Pilichowskiego. Z nimi miałam ogromny problem, bo dobrze grają, ale ja nie przepadam za utworami instrumentalnymi. Wolę piosenki, czyli musi być wokal. Tu go brakuje, ale z drugiej strony gdyby był – zagłuszyłby i przyćmił granie. A zatem chyba tak musi być jak jest.

Z kolei intrygujące operowanie głosem spotkałam we Wrześniu. Zastanawiałam się kiedyś czy nawet tego nie zgłosić, ale wówczas wybrałam inną propozycję wydaną przez Estradę Poznańską – Małgorzatę Ostrowską ze Swiernalisem (19 not. Nowości). To było w październiku ubr., a co jest we Wrześniu? Jest ceniony przeze mnie, ale tu bezbarwny Michał Kowalonek. I jest Pani Czyż (której imienia nie napiszę, bo nie znoszę tej formy). Wokalistka zdecydowanie ciągnie swoim śpiewem wartość propozycji. Tekst jakiś beznadziejny, bo go nie pamiętam, ale barwa głosu i sposób śpiewania mają w sobie coś intrygującego, a zwłaszcza refren (tylko te słowa zapamiętałam) „ A jednak to możliwe”. Tych 4 słów mogłabym słuchać na okrągło przez kilka minut. Jak ona to zaśpiewała!

W tym tygodniu jestem absolutnie pewna tylko 3 propozycji, które znalazły się w mojej 5. I te 3 awansowały od razu. O miejsca 4-5 trzeba było się bić i równie dobrze mogły się tam znaleźć pozycje 6 i 7 z mojego zestawienia.
Pierwszą bardzo intrygującą piosenką okazała się STYROXISTA RAKENNETTU TALO. I to jest fińskie? Słyszę tam fuzję z sąsiadami (Finlandii) Rosjanami. Ale skoro jak wyczytałam ”Finlandia, Republika Finlandii – państwo w Europie Północnej, powstałe po odłączeniu od Rosji w 1917 r.”, to wiem dlaczego myślałam, że to rosyjski zaśpiew. I ta fuzja głosów, wzajemnego wpływu krajów jest fascynująca.

Drugą była Wardruna. Ich śpiew kojarzy mi się z jodłowaniem w górach rozpisanym na chór. Piękna harmonia głosów i muzyki. Wysokogórska ocena.

A (górski) szczyt zdobywa Zenek Kupatasa, który wyraża pragnienie każdego z nas – wyjścia z aresztu domowego, wybicia się z paki w piękne rzepaki, w krajobraz późnej wiosny/ wczesnego lata. Taneczna (taniec lekko alternatywny) i przebojowa. Kajman napisał, że stać go na więcej, bo i stać. Na płycie są trudniejsze i ambitniejsze rzeczy do posłuchania, ale my tu jesteśmy jakby nie było na liście przebojów, więc wybrałam coś bardziej przebojowego i karnawałowego, a także z przesłaniem do ludzkości związanej z przewartościowaniem życia i morałem „Nie ma lepszej pogody niż pogoda ducha”. A więc „idźmy wszyscy w rzepaki, nie buraki!”


1. [10,0] Zenek Kupatasa – RZEPAKI
2. [10,0] Wardruna — ANDVEVARLJOD
3. [9,0] Pyhimys feat. Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO
4. [5,0] Michał Kowalonek x Aga Czyż - WRZESIEŃ
5. [6,0] Dziwna Wiosna - SEN
=================================================================================
[7,0] 6. Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE - fajne, rockowe granie. Nominacja do finału boju o top5.
[7,0] 7. Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN – również nominacja do top5.
==============================================================================
[6,0] Christian Nodal, Ángela Aguilar - Dime Cómo Quieres
[6,0] Luxtorpeda - BONĘDZA CITY
[5,5] Pete Murray - FOUND MY PLACE - miłe klimatyczne i wyciszające granie, muzyka relaksująca.
[5,0] Lunatic Soul - THE FOUNTAIN - granie jak grzeczna uczennica, czyli dobre, ale monotonne i bez krzty intrygi w brzmieniu, grzeczna nuda.
================================================================================
[4,0] Louane - SANS TA VOIX - nie słyszę tego, nad czym rozpływa się kajman.
[4,0] Kings Of Leon - THE BANDIT - dobre, ale brak pazura.
[4,0] Fiona Apple - SHAMEIKA - zakręcona, dziwna, trochę przerażająca propozycja.
[3,0] Freya Ridings - CASTLES – jest coś intrygującego w tym głosie, w tej kompozycji, za mało do finału, ale na środek tabeli w sam raz.
===================================================
[2,0] Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS - nadal dla mnie za słodki o smaku arbuza, tu niby na retro się stylizuje, a retra w tym nie ma.
[2,0] Foo Fighters - NO SON OF MINE - to jakoś nigdy nie był zespół dla mnie. Grzałka, ale taka zbyt metalowa, chrobocząca.
[2,0] Paul McCartney - LAVATORY LIL - nie łyknęłam bakcyla Beatlesów, nie łyknę i jego elementarnych cząstek. Tylko Ringo jakoś mi pasował w którymś z poprzednich zestawień nowości.
[2,0] Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS - dobry dla nastolatek, bo wokalista ciacho. Przypomina mi którąś z piosenek Blue Cafe.
[1,5] Taylor Swift - WILLOW - takie grzeczne i nijakie.
==============================================================
[1,0] Organek - WALCZ
[0,5] Kraków Loves Adana - UNIVERSAL VAMPIRE
[0,5] WaluśKraksaKryzys feat. Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
[0,0] Ralph Kaminski - 2009
[0,0] Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #31

Post autor: TStudent »

Raczej nie będę ułatwiał Walusiowi wejścia do TFP. Nie będę również go ułatwiał Organkowi, który nie kojarzę, aby tak koszmarzył solo (bo tamto z Ostrym było jeszcze gorsze, ale to było z Ostrym, czyli nie solo ;)). Kowalonka chyba też kojarzyłem znacznie lepiej. Z kolei mam chyba wrażenie, że moja sympatia z Louane dobiegła już końca, bo niby tu nie gra kiczowatego popu i to cieszy, ale jednak chyba najlepszy okres ma za sobą niestety (może jeszcze powróci na szczyt swoich możliwości, ale pewnie nie za prędko). Nawet Kraków wypadł lepiej, czy też Crane'y, nic jakiegoś nadzwyczajnie dobrego jak na elektronikę, ale albo jestem pod wpływem (a czego to powiem już... kiedyś, w innym wątku może), albo naprawdę mi tak brzmi mało koszmarnie. Z 25 utworów jednak dobrych jest bardzo dużo, zaczyna się od najsłabszej z nich Freyi, którą chyba już słyszałem, ale przekonuje w mniejszym stopniu niż bym się tego spodziewał, Harry generalnie dobrze ale bywało lepiej, Ralph to samo, Jan Bo gra przyjemnego rocka i gdyby tylko dodać śpiew, to oj jak byłoby miło. Foo Fightersom zabrakło też do piątki, ale wypadają bardzo solidnie, mocne, gitarowe granie bardzo mi przypada do gustu. Kelly - szkoda że tak lady się na niego zezłościła, bo jak na pop brzmi wręcz rewelacyjnie. Lunatycy tym razem bardziej smętnie, ale jednak w najlepszym porządku jak dla mnie. Fiona zakręcona, ale wystarczyło zgłosić Ją wcześniej (chociaż z mojej listy wypadła w połowie czerwca, a więc przed startem TOPnowości w obecnym kształcie :roll: ). Luxów oceniałem. Wardruna w troszkę odmiennym utworze niż poprzednio, ale i tak na dychę się łapie. Paul w moim nr. 3 albumu jest niezawodny, gra bardzo dobrego rocka, podchodzącego poniekąd pod blues. Ale najwięcej punktów chciałbym dać Finom czyli raperowi i prog-rockowemu zespołowi - choć w tym drugim przypadku trudno uwierzyć w to, że tak jest, żaden prog-rock z tego lajtowego ludycznego grania. :P

1. 10,0 Pyhimys feat. Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO
2. 10,0 Paul McCartney - LAVATORY LIL
3. 10,0 Wardruna - ANDVEVARLJOD
4. 10,0 Luxtorpeda - BONĘDZA CITY
5. 10,0 Fiona Apple - SHAMEIKA

9,5 Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
9,5 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
9,0 Foo Fighters - NO SON OF MINE
9,0 Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN
8,5 Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
8,5 Ralph Kaminski - 2009
8,0 Taylor Swift - WILLOW
7,5 Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
7,0 Dziwna Wiosna - SEN
7,0 Pete Murray - FOUND MY PLACE
6,5 Freya Ridings - CASTLES
5,5 Kings Of Leon - THE BANDIT
5,5 Zenek Kupatasa - RZEPAKI
5,0 Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN
4,0 Kraków Loves Adana - UNIVERSAL VAMPIRE
3,5 Louane - SANS TA VOIX
3,0 Christian Nodal & Ángela Aguilar - DIME CÓMO QUIERES
2,0 Michał Kowalonek x Aga Czyż - WRZESIEŃ
1,0 Organek - WALCZ
0,0 WaluśKraksaKryzys feat. Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #31

Post autor: kajman »

TStudent pisze: wt sty 12, 2021 8:13 pm który nie kojarzę, aby tak koszmarzył solo
A Pogo to nie był koszmar?
TStudent pisze: wt sty 12, 2021 8:13 pm gdyby tylko dodać śpiew
Ja bym tam dołożył zamiast wokalu saxofon jako opozycję i może by się coś ciekawego z tego urodziło.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #31

Post autor: TStudent »

kajman pisze: wt sty 12, 2021 8:32 pm
TStudent pisze: wt sty 12, 2021 8:13 pm który nie kojarzę, aby tak koszmarzył solo
A Pogo to nie był koszmar?
Zapomniałem. :lol: Tak, to był jeszcze większy koszmar. Nawet niż ten z Ostrym, z tego co teraz przypominam se to go nawet wyróżniłem na niebiesko.
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #31

Post autor: lady »

A, zapomniałam dodać, że Waluś też mi nieźle dowalił. Chyba mój mózg po prostu go wykasował z pamięci zaraz po przesłuchaniu, aby nie eksplodować :lol:
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowości TFP #31

Post autor: konwicki1980 »

TStudent pisze: wt sty 12, 2021 8:13 pm że moja sympatia z Louane dobiegła już końca
Język polski trudny język.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

5

Post autor: djjack »

1/ Christian Nodal, Ángela Aguilar - Dime Cómo Quieres
2/ Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
3/ Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
4/ Ralph Kaminski - 2009
5/ Fiona Apple - SHAMEIKA
czarny119
Posty: 575
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #31

Post autor: czarny119 »

1. Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN
2. Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
3. Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
4. Foo Fighters - NO SON OF MINE
5. Paul McCartney - LAVATORY LIL

Ale słabe te nowości gdyby nie najlepsza gitara to szkoda głosować. Na jeden utwór nie można bo zabierzecie 4 punkty to muszę dołożyć sztucznie. Ale jakby takich Walusiow było Mnóstwo to by nic nie wybrał.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowości TFP #31

Post autor: Yacy »

1. 8,0 Luxtorpeda - BONĘDZA CITY
2. 7,0 Foo Fighters - NO SON OF MINE
3. 6,5 Taylor Swift - WILLOW
4. 6,5 Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
5. 6,0 Pete Murray - FOUND MY PLACE

6,0 Organek - WALCZ
6,0 Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN
5,5 Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
5,5 Wardruna — ANDVEVARLJOD
5,0 Kings Of Leon - THE BANDIT
5,0 Paul McCartney - LAVATORY LIL
4,5 Fiona Apple - SHAMEIKA
4,5 Louane - SANS TA VOIX
4,0 Dziwna Wiosna - SEN
4,0 Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
4,0 Michał Kowalonek x Aga Czyż - WRZESIEŃ
3,5 Freya Ridings - CASTLES
3,5 Kraków Loves Adana - UNIVERSAL VAMPIRE
3,5 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
3,5 Pyhimys feat. Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO
3,5 WaluśKraksaKryzys feat. Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
3,0 Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN
3,0 Christian Nodal, Ángela Aguilar - Dime Cómo Quieres
3,0 Ralph Kaminski - 2009
3,0 Zenek Kupatasa – RZEPAKI
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowości TFP #31

Post autor: konwicki1980 »

1. Louane - SANS TA VOIX - 10
2. Kraków Loves Adana - UNIVERSAL VAMPIRE - 10
3. Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN - 9.5
4. Lunatic Soul - THE FOUNTAIN - 9.5
5. Luxtorpeda - BONĘDZA CITY - 9

Kings Of Leon - THE BANDIT - 8.5
Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS - 7
Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN - 7
Freya Ridings - CASTLES - 7
Michał Kowalonek x Aga Czyż - WRZESIEŃ - 6.5
Wardruna — ANDVEVARLJOD - 6
Pete Murray - FOUND MY PLACE - 5.5
Christian Nodal, Ángela Aguilar - Dime Cómo Quieres - 5.5
Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE - 5.5
Dziwna Wiosna - SEN - 5
Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS - 5
Ralph Kaminski - 2009 - 4.5
Zenek Kupatasa – RZEPAKI - 4
Organek - WALCZ - 4
Foo Fighters - NO SON OF MINE - 3.5
Fiona Apple - SHAMEIKA - 3
Taylor Swift - WILLOW - 3
WaluśKraksaKryzys feat. Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ - 3
Paul McCartney - LAVATORY LIL - 1.5
Pyhimys feat. Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO - 1
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Nowości TFP #31

Post autor: miszony »

1 . 8,00 Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KIDNESS
2 . 8,00 Foo Fighters - NO SON OF MINE
3 . 6,50 Kings Of Leon - THE BANDIT
4 . 6,50  Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
5 . 5,50 WaluśKraksaKryzys & Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ

5,50 Louane - SANS TA VOIX
5,50 Taylor Swift - WILLOW
5,00 Ralph Kaminski - 2009
5,00 Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
4,50 Freya Ridings - CASTLES
4,50 Organek - WALCZ
4,00 Pyhimys & Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO
4,00 Kraków Loves Adana - UNIVERSAL VAMPIRE
4,00 Luxtorpeda - BONĘDZA CITY
4,00 Fiona Apple - SHAMEIKA
4,00 Pete Murray - FOUND MY PLACE
4,00 Wardruna - ANDVEVARLJOD
4,00 Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN
3,50 Paul McCartney - LAVATORY LIL
3,50 Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN
3,00 Michał Kowalonek & Aga Czyż - WRZESIEŃ
0,50 Zenek Kupatasa - RZEPAKI
0,00 Dziwna Wiosna - SEN
0,00 Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
0,00 Christian Nodal & Ángela Aguilar - DIME COMO QUIERAS
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nowości TFP #31

Post autor: Artur »

1 Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
2 Christian Nodal, Ángela Aguilar - Dime Cómo Quieres
3 Organek - WALCZ
4 WaluśKraksaKryzys feat. Król - TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ
5 Taylor Swift - WILLOW
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #31

Post autor: kajman »

1. Louane - SANS TA VOIX
2. Wardruna - ANDVEVARLJOD
3. Fiona Apple - SHAMEIKA
4. Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
5. Pyhimys & Saimaa - STYROXISTA RAKENNETTU TALO
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Nowości TFP #31

Post autor: kacper94 »

Oto moja "5" z aktualnego zestawu nowości:

1. Foo Fighters - NO SON OF MINE
2. Kings of Leon - THE BANDIT
3. Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
4. Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
5. Pete Murray - FOUND MY PLACE
staśka
Posty: 411
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 9:38 pm

Re: Nowości TFP #31

Post autor: staśka »

1. Ralph Kaminski - 2009
2. Christian Nodal, Ángela Aguilar - DIME COMO QUIERES
3. Taylor Swift - WILLOW
4. Foo Fighters - NO SON OF MINE
5. Harry Styles - TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8801
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nowości TFP #31

Post autor: VILKI »

1. Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
2. Kings Of Leon - THE BANDIT
3. Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
4. Dziwna Wiosna - SEN
5. Organek - WALCZ
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nowości TFP #31

Post autor: Aro »

1. Wardruna - ANDVEVARLJOD
2. Lunatic Soul - THE FOUNTAIN
3. Fiona Apple - SHAMEIKA
4. Kansas - MEMORIES DOWN THE LINE
5. Foo Fighters - NO SON OF MINE
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #31

Post autor: szeptun68 »

1. Jan Borysewicz & Wojtek Pilichowski - THE CROWN
2. Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
3. Louane - SANS TA VOIX
4. Bloo Crane & Natalia Nykiel - FALLIN
5. Taylor Swift - WILLOW
ODPOWIEDZ