Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 3:42 pm I gdyby ta opcja przeszła, to zmusiło by ich do większego wysiłku (...)
:evil: :evil: :evil:
Czy tu ma panować dyktatura? :evil: Wyluzuj. Ja długo jeszcze masz zamiar bić tę pianę?
Szeptun jedną k***ę posłał, a Ty już się bulwersujesz. Naprawdę chcesz więcej?
A jeśli kiedykolwiek wasza propozycja przejdzie, to o ile zostanę, to ocenię 5 utworów pozytywnie a całej reszcie konsekwentnie wp******ę ZERO. I tak zmuszono mnie do głosowania na 5 utworów, z których w moich oczach na głos zasługują dwie, góra trzy w każdym głosowaniu.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

Ty i tak w większości przypadków dawałeś zera, więc nic by się nie zmieniło, wyluzuj. :wink:
Już nie mogę do końca wypowiedzieć swoich przemyśleń w tej sprawie i kto tu wprowadza dyktaturę?
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: temik3 »

Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 3:42 pm Nie pisz w ten sposób o tym pomyśle, bo akurat w gronie oceniających propozycje jesteś w wyraźnej mniejszości, do tej pory poparł Cię jedynie Yacy. Dlatego uważam, że to nie jest wcale głupi pomysł, gdyż większość z nas (oceniających) dostrzegła po prostu pewne niesprawiedliwości w dotychczasowym systemie kwalifikacji, a właśnie ich opinie cenię najbardziej, bo to są ludzie, którzy poświęcają swój cenny czas i niekiedy nawet dwukrotnie przesłuchują cały zestaw propozycji. To nie przypadek, że tej opcji nie poparł nikt z biorących udział w przyznawaniu punktów dla propozycji, ale nie oceniających je. Podejrzewam że większość z nich nie przesłuchuje w całości wszystkich piosenek, a już na pewno nie więcej niż raz. I gdyby ta opcja przeszła, to zmusiło by ich do większego wysiłku, bo chcąc mieć wpływ na wyniki, raczej woleliby też oceniać propozycje.
I z tego względu rozumiem wyjście przed szereg TStudenta, który chciał nas właśnie do tego wysiłku przekonać, ale niestety znowu zwyciężyła "bylejakość" (użyję znowu mocniejszego sformułowania, żeby podkreślić mój żal z tego powodu). Na pewno z ankietą się pospieszył, jednak nie mogę mu odmówić dobrych chęci (którymi wiadomo co jest wybrukowane). :mrgreen:
A przecież na początku było pisane, że jeśli coś się nie sprawdzi, to wtedy ewentualnie będziemy wprowadzać korekty. I stąd moja opinia o "niereformowalnych", bowiem wbrew wcześniejszym obietnicom, teraz idą w zaparte! I gdy czytam opinie, że to jest głupi pomysł, to zaczynam się zastanawiać, czy Wy wszyscy aby na pewno tak sądzicie o samym pomyśle? :twisted:
Soerry, ale czy Ty widziałeś wyniki ankiety póki jej nie usunięto? Jeśli nie widziałeś to nie pisz bredni.
jollyroger72 pisze: pn gru 21, 2020 5:21 pm
Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 3:42 pm I gdyby ta opcja przeszła, to zmusiło by ich do większego wysiłku (...)
:evil: :evil: :evil:
Czy tu ma panować dyktatura? :evil: Wyluzuj. Ja długo jeszcze masz zamiar bić tę pianę?
Szeptun jedną k***ę posłał, a Ty już się bulwersujesz. Naprawdę chcesz więcej?
A jeśli kiedykolwiek wasza propozycja przejdzie, to o ile zostanę, to ocenię 5 utworów pozytywnie a całej reszcie konsekwentnie wp******ę ZERO. I tak zmuszono mnie do głosowania na 5 utworów, z których w moich oczach na głos zasługują dwie, góra trzy w każdym głosowaniu.
Pewnie gdyby ta propozycja przeszła to zrobiłbym coś podobnego i ktoś by mi zabronił? Zapewne byłaby kolejna ankieta, czy wolno dać więcej niż dwa zera, a już coś na ten styl widziałem. Ja nie rozumiem tylko dlaczego ktoś zajmuje się tym co nie potrzeba a tym co trzeba nie. Miał okazję wyprostować złamanie regulaminu z Nosowską to szedł w zaparte, że wszystko w porządku, chyba coś tu nie tak.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 7:15 pm Już nie mogę do końca wypowiedzieć swoich przemyśleń w tej sprawie i kto tu wprowadza dyktaturę?
Odwracasz kota ogonem. Nie chce mi się z Tobą gadać...
Zdrowych świąt życzę.
gioconda2
Posty: 5737
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: gioconda2 »

VILKI pisze: pn gru 21, 2020 11:34 am a mi się od razu przypomniała pewna wcześniejsza sytuacja z TStudentem :wink: po prostu może ten typ tak ma :lol:
Mi też przypomniała się poprzednia sytuacja. TStudent jest chyba zodiakalnym baranem? (Nie podał mi daty urodzenia, ale gdzieś wyczytałam w wątku zlotowym, że w kwietniu czeka na życzenia), a zatem najpierw działa, potem myśli.
A Sundrajta jest zodiakalną panną - pedantyczną, drobiazgową, dzielącą włos na czworo (same panny mówią, iż można im przypisać upierdliwość).

A zatem... to tak będzie co jakiś czas :wink: , pora przyzwyczaić się do tego :mrgreen: ...
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

gioconda2 pisze: pn gru 21, 2020 10:33 pmMi też przypomniała się poprzednia sytuacja. TStudent jest chyba zodiakalnym baranem? (Nie podał mi daty urodzenia, ale gdzieś wyczytałam w wątku zlotowym, że w kwietniu czeka na życzenia), a zatem najpierw działa, potem myśli.
Niestety w kwietniu jestem tylko solenizantem. A jubilatem no to w 2021 będę - i też niestety - w Popielec. :nie: Nie odwołają go, nie martwcie się. :P :roll:
gioconda2
Posty: 5737
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: gioconda2 »

TStudent pisze: pn gru 21, 2020 10:40 pm Niestety w kwietniu jestem tylko solenizantem. A jubilatem no to w 2021 będę - i też niestety - w Popielec. :nie: Nie odwołają go, nie martwcie się. :P :roll:
Tym wyznaniem całkowicie zepsułeś mi koncepcję uzasadnienia Twojego działania :roll: i co ja teraz zrobię :know: jak dorobić teorię do faktów :know:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: pn gru 21, 2020 10:46 pm (...) i co ja teraz zrobię :know:
https://www.youtube.com/watch?v=sYMJ_tJ-OLc :wink:
gioconda2
Posty: 5737
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: gioconda2 »

Dziękuję za instruktaż, ale wiesz ... "jest już późno, piszę bzdury..."
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

temik3 pisze: pn gru 21, 2020 7:19 pm Soerry, ale czy Ty widziałeś wyniki ankiety póki jej nie usunięto?
Przecież wszystkie posty pozostały, nieprawdaż? :roll: No i OK jest z Wami jeszcze miszony, ale trzy głosy to nadal nie większość gdybyś nie zauważył. :wink:
gioconda2 pisze: pn gru 21, 2020 10:46 pm jak dorobić teorię do faktów
Oj radziłbym niczego nie dorabiać, nie o tej porze i nie w tym kraju... :mrgreen:
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: temik3 »

Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 11:11 pm Przecież wszystkie posty pozostały, nieprawdaż? :roll: No i OK jest z Wami jeszcze miszony, ale trzy głosy to nadal nie większość gdybyś nie zauważył. :wink:
Czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? Czy sobie kpisz? W ankiecie wynik był bodajże 14:3 przeciwko Twemu pomysłowi. Chyba ten co głosował nie musiał pisać wyjaśnienia dlaczego głosował tak czy siak. No ale przecież wygraliśmy 27:1. :D :D :D
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

gioconda2 pisze: pn gru 21, 2020 10:46 pmTym wyznaniem całkowicie zepsułeś mi koncepcję uzasadnienia Twojego działania :roll: i co ja teraz zrobię :know: jak dorobić teorię do faktów :know:
To proste. Nie ufam horoskopom. ;)
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: kajman »

Moim zdaniem obie strony przesadzają. Była propozycja która została pozytywnie przyjęta przez kilka osób, a poza tym wyglądała całkiem sensownie i nie dziwi mnie, że została rozpisana ankieta. To lepsze niż niekończące się dyskusje.
temik3 pisze: pn gru 21, 2020 11:16 pm W ankiecie wynik był bodajże 14:3 przeciwko Twemu pomysłowi.
Jak ostatni raz widziałem to było 14:5, a te głosy dwucyfrowe to były w końcówce i przedtem było chyba 9:5 czy nawet mniejsza przewaga.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

Nie no ankieta była zdecydowanie przedwcześnie i w tym względzie jej przeciwnicy niestety mają rację. Najpierw trzeba było to przedyskutować.
temik3 pisze: pn gru 21, 2020 11:16 pm Czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz?
Ale ja pisałem tylko o tych osobach, które oceniają propozycje (czyli skoro nie rozumiesz: te osoby które przyznają oceny całemu zestawowi). Proszę czytaj ze zrozumieniem. Reszta przyznających piątki w tym akurat przypadku mnie za bardzo nie interesuje.
temik3 pisze: pn gru 21, 2020 11:16 pm przeciwko Twemu pomysłowi
Aha i to akurat był pomysł TStudenta, sam bym raczej na to nie wpadł. :twisted:
TStudent pisze: pn gru 21, 2020 11:27 pm To proste. Nie ufam horoskopom.
Bardzo mądrze, to my jesteśmy kowalami swego Losu, a nie jakieś Gwiazdy, chociaż...
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: temik3 »

Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 11:48 pm Ale ja pisałem tylko o tych osobach, które oceniają propozycje (czyli skoro nie rozumiesz: te osoby które przyznają oceny całemu zestawowi). Proszę czytaj ze zrozumieniem. :twisted: Reszta przyznających piątki w tym akurat przypadku mnie za bardzo nie interesuje.
Czyli pozostali nie mają głosu, no doskonałe rozumowanie. Te 14 osób nie chciało dodatkowej (jesli by była) nowości w zestawie i ich nie obchodzą jakieś tam noty, chcą by nowościami było X nowości według zdobytych punktów, a nie średnich. Być może masz rację że niektórzy mogą nie słuchać całego zestawu, robią to skrótowo. ale wypowiedzieć (zagłosować) chyba mogło i nie naszą sprawą jest to w jaki sposób oceniają, jesli ktoś ma takie zasady to dlaczego chcemy im je zmieniać. Jeśli byłoby im to obojętne to by nie głosowali, więc nie mów mi, że nie czytam ze zrozumieniem. Te pięć osób z 14 to też mogły być osoby różne, mogły tylko głosować na piątki punktowane. Czyż nie?
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

Dalej mnie nie rozumiesz, więc nie muszę Ci tłumaczyć, chociaż... Wszak tym trzydziestu paru osobom nikt nie zabiera prawa decydowania, o tym które piosenki mają przechodzić! Nadal będzie to dziesięć (lub więcej) propozycji.
Chodziło mi właśnie o tych jedenastu (w tym gronie trzech przeciwników zmian), którzy naprawdę wkładają w listę nowości WIELKI WYSIŁEK i właśnie im odmawia się prawa dorzucenia jeszcze jednej (ich zdaniem) wartościowej piosenki, ot i cała moja sugestia wynikająca z poprzednich wypowiedzi.
A że ogólnie wynik ankiety był przesądzony, to wiedziałem gdy tylko wszedłem do tego wątku.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Yacy »

Sundrajta pisze: wt gru 22, 2020 12:16 am Chodziło mi właśnie o tych jedenastu (w tym gronie trzech przeciwników zmian), którzy naprawdę wkładają w listę nowości WIELKI WYSIŁEK i właśnie im odmawia się prawa dorzucenia jeszcze jednej (ich zdaniem) wartościowej piosenki
ups... wychodzi na to, że ja sobie sam odmówiłem? o ja...
nie, nic sobie nie odmówiłem ;-) po prostu przyjąłem tę zasadę jaką zastałem.
oceny robię bardziej dla siebie, a pozycje 1-5 do Topu Nowości. i już.

ja od początku byłem za tym aby przechodziły WSZYSTKIE zgłoszone utwory.
a jeśli ktoś ma ochotę to ocenia sobie utwory od 0 do 10. tak jak to robiliśmy do maja.

w takim wypadku można by już teraz głosować na Pewną Rybę ;-)
a może ankieta w tym kierunku skoro:
Sundrajta pisze: pn gru 21, 2020 3:42 pm na początku było pisane, że jeśli coś się nie sprawdzi, to wtedy ewentualnie będziemy wprowadzać korekty.
muszę pomyśleć nad opcjami i jutro, może pojutrze ruszę z ankietą...
taki kiepski żart :-P
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

Za to dobry żart tynfa wart... :lol:
I tyle w temacie, bo się już i tak mocno rozpisałem!
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: Sundrajta »

Jeszcze jedno jednak muszę napisać, otóż dostrzegłem że my nawet na tym forum, gdzie wszak przyświeca nam jeden cel, nie potrafimy dyskutować na argumenty!
I to najbardziej smutny wniosek jaki mi się od wczoraj nasuwa, i wtedy człowiekowi naprawdę robi się przykro...
To taki znak czasów, czy co?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: wt gru 22, 2020 1:55 pm (...) nie potrafimy dyskutować na argumenty!
ŚWIĘTY SPOKÓJ to nie argument? Odpowiedzi nie oczekuję.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: temik3 »

Sundrajta pisze: wt gru 22, 2020 1:55 pm Jeszcze jedno jednak muszę napisać, otóż dostrzegłem że my nawet na tym forum, gdzie wszak przyświeca nam jeden cel, nie potrafimy dyskutować na argumenty!
I to najbardziej smutny wniosek jaki mi się od wczoraj nasuwa, i wtedy człowiekowi naprawdę robi się przykro...
To taki znak czasów, czy co?
Potrafimy, potrafimy, a Ty miałeś argumenty by nie złamać regulaminu i wiele osób dało je byś to wraz z prowadzącym TN pokazał klasę, jednak żadne argumenty do Ciebie nie docierały. Więc trudno. A szkoda. I to dla mnie właśnie jest najsmutniejszy wniosek i niestety nie zwyciężyło prawo a czyjeś widzimisię. Tyle w temacie tego wątku. Pozdrawiam Wszystkich.
PriapMusic
Posty: 1072
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:24 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: PriapMusic »

Nawet w grudniu co niektórzy lubią zawody w błocie
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: szeptun68 »

Sundrajta pisze: ndz gru 20, 2020 11:12 pm
AlekOb pisze: ndz gru 20, 2020 1:26 am W ocenianiu punktowym bierze udział +-35 osób, w ocenowym mniej niż połowa z tego, dlatego czasem coś co jest tam wysoko, w punktowym się nie dostaje. Ja np. nie bawię się w oceny, gdyż nie potrafię tak obektywnie ocenić w skali, ale doceniam tych, którzy to robią. Jest to raczej dodatkowa forma zabawy, trochę niezależna od tej pierwszej, nie wiem w sumie po co to zmieniać
Bo wiesz w czasach zamierzchłej przeszłości, gdy było coś takiego jak LP Trójka, to właśnie oceny były zdecydowanie bardziej prestiżowe, bo w nich brało udział ponad 20 forumowiczów, a w piątce punktowanej bardzo rzadko tę liczbę przekraczano! Oceny były lepsze, bo można było sobie porównywać, które nowości cenimy najbardziej w skali całego roku (a nawet dłuższej), a nie tylko danego notowania.
Na początku faktycznie ustaliliśmy, że punkty będą dobre przy wybieraniu dziesiątki, chociaż jeśli dobrze pamiętam ja byłem za ocenami? :roll:
I teraz niektórzy z nas dostrzegli że wybieranie tylko piątki nie do końca jest sprawiedliwe, ale jak widać na żadne reformy nie ma tu miejsca.
szeptun68 pisze: ndz gru 20, 2020 3:51 am Do TStudent:

Szukasz kwadratowych jaj
Jaka ku..a ankieta?
Z Kaśką były dymy i na dymach się skończyło, bo miało się skończyć
Apelowałem:
"To może wszyscy dopiszmy sobie punkt do regulaminu"
Amnezja czy robisz to specjalnie?
Jeszcze jedna taka wypowiedź, a zmuszony będę zgłosić Twoje posty (chociaż i ten oraz kilka następnych na to zasługuje). :arrow:
Masz raptem kilkadziesiąt postów, a zachowujesz jak admin z dziesięcioletnim stażem na tym forum i już nie pierwszy raz dostrzegam, że wszystkich pouczasz jak mają postępować!
A ja nie życzę sobie takich personalnych wycieczek i aż dziwię się, że dotąd nikt na nie zareagował.
TStudent pisze: ndz gru 20, 2020 9:17 pm Widzę, że pojawiło się kilka tak krytycznych głosów, że aż muszę wycofać się z tej ankiety. :STOP:
Wszystkich, zarówno tych, którzy głosowali za, jak i przeciw, przepraszam i nawet nie za zamieszanie, bo chciałem dobrze i chciałem pokazać, że demokracja w tym już niezbyt demokratycznym świecie (mam oczywiście na myśli sytuację polityczno-zdrowotną na świecie) jeszcze istnieje.
Trochę faktycznie wyszedłeś przed szereg z tą ankietą. Ja chciałem raczej żebyśmy jeszcze temat przedyskutowali i dopiero jak będą jakieś rozsądne pomysły, postanowili co robić dalej? Ankieta to na pewno ostateczność.
Aha i nie powinieneś przepraszać, niektórzy jak widać są niereformowalni. :wink:
temik3 pisze: ndz gru 20, 2020 10:19 pm TStudent tu chyba tak mniemam nie chodzi o Twój jak piszesz upierdliwy charakter bo sporo świeżości wnosisz, ale czasem niepotrzebnie (być może sprowokowany czyimś pomysłem) chcesz zabłysnąć. Żeby przeprowadzać jakieś ankiety to musi być ku temu podejrzewam jakaś dyskusja wiekszej liczby osób a nie ot tak sobie coś ktoś ubzdura. Równie dobrze można by było nie pisać nic w tym temacie i taki miałem początkowo zamiar, tylko oddałem głos, jednak wywołano dyskusję to też się odniosłem.
Wreszcie jakiś głos rozsądku w tej nagonce na niewinnego (w sumie) człowieka. 8)
Jeszcze jedna taka wypowiedź i co mi zrobisz?
Obaj mamy zafajdany obąwiązek się pogodzić
Ja jako pierwszy wyciągam do Ciebie dłoń:
Lewą, bo jestem szempun majkut
A spróbój nie przyjąć :STOP:
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: szeptun68 »

Szeptun68 majkut
Młotek mi literki poprzestawiał
A t :| :mrgreen: :mrgreen: ylko się sunrajtu spróbój ze mną nie pogodzić...to Cię zastrzelę :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2020 3:00 pm przez szeptun68, łącznie zmieniany 1 raz.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Czy jesteś za...? [ANKIETA]

Post autor: szeptun68 »

Nie wiem dlaczego mi pomnożyło x3
Nie mogę usunąć
Ale w sumie...wszyscy zapamiętają to co pozytywne
Wesołych powrotów do prac wszystkim życzę i łagodnego rozruszania kości Tym co pracują fizycznie
A Tym co za biurkiem ponownego wesołego zastania
Wesołych poświąt!
ODPOWIEDZ