Nowości TFP #12

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #12

Post autor: Nicoletta »

0,0 Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
1,0 Scott Bradlee's Postmodern Jukebox & Rogelio Douglas Jr. - I STILL HAVEN'T FOUND WHAT I'M LOOKING FOR
0,0 Biffy Clyro - SPACE
5. 4,0 Keith Richards - MY BABE
2. 7,5 IQ - IF ANYTHING (lubię IQ)
1. 8,0 The Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU? (Waterboysów jeszcze bardziej, dlatego niejaka Fiona .... 0,00000000 :evil: )
0,0 Taylor Swift - CARDIGAN
4. 5,0 Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
0,0 Sosnowski - PO PROSTU
0,0 Ministry - ALERT LEVEL
0,0 Kryptograf - CRIMSON HORIZON
0,0 Autentikos - KATEDRA W MEDIOLANIE
3. 7,0 Apocalyptica & Lzzy Hale - TALK TO ME :cwany:
0,0 Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES …
3,0 Rammstein - DEUTSCHLAND
0,0 Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
0,0 Katrina - DRIVE
0,0 Bombay Bicycle Club - EVERYTHING ELSE HAS GONE WRONG
0,0 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
0,0 Lau - STUNNING
0,0 Fantastic Negrito - HOW LONG?
2,0 Kylie Minogue - SAY SOMETHING
0,0 Georgia - ABOUT WORK THE DANCEFLOOR
0,0 Fiona Apple - THE WHOLE OF THE MOON (dramat ...)
0,5 Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J.
0,0 Bluszcz - LATA DWUDZIESTE
Seadra
Posty: 742
Rejestracja: sob lut 03, 2018 5:31 pm

Re: Nowości TFP #12

Post autor: Seadra »

1. 10,0 Biffy Clyro - SPACE
2. 9,5 IQ - IF ANYTHING
3. 9,0 Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
4. 8,5 the Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU?
5. 8,0 Georgia - ABOUT WORK THE DANCE FLOOR

7,5 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
7,0 Kylie Minogue - SAY SOMETHING
6,5 Ministry - ALERT LEVEL
6,0 Rammstein - DEUTSCHLAND
5,5 Apocalyptica feat. Lzzy Hale - TALK TO ME
5,0 Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
4,5 Scott Bradlee's Postmodern Jukebox feat. Rogelio Douglas Jr. - I STILL HAVEN'T FOUND WHAT I'M LOOKING FOR
4,0 Taylor Swift - cardigan
3,5 Sosnowski - PO PROSTU
3,0 Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
2,5 Katrina from Katrina And The Waves - DRIVE
2,0 Bluszcz - LATA DWUDZIESTE
1,5 Bombay Bicycle Club - EVERYTHING ELSE HAS GONE WRONG
1,0 Lau - STUNNING
0,5 Fantastic Negrito - HOW LONG
0,5 Fiona Apple - THE WHOLE OF THE MOON
0,5 Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J.
0,5 Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES
0,5 Autentikos - KATEDRA W MEDIOLANIE
0,5 Keith Richards - MY BABE
0,5 Kryptograf - CRIMSON HORIZON
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6555
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nowości TFP #12

Post autor: Sundrajta »

"Katrina from Katrina And The Waves" :mrgreen:
A to dla mnie najgłupszy podpis wykonawcy w krótkiej historii TFP!
Skoro artystka nie potrafi używać własnego nazwiska, to może lepiej już niech nie afiszuje żadnej piosenki? :twisted:
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

5

Post autor: djjack »

1/ Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES
2/ Michael Patrick Kelly - Beautiful Madness
3/ Katrina from Katrina And The Waves - DRIVE
4/ Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
5/ Fiona Apple - The Whole of the Moon
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #12

Post autor: kajman »

Seadra pisze: sob sie 29, 2020 5:29 pm 3. 9,0 Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
Widzę, że piosenki tego pana Ci się podobają. Może tym razem się uda.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #12

Post autor: lady »

1. 9,5 Keith Richards - MY BABE
2. 6,5 Scott Bradlee's Postmodern Jukebox feat. Rogelio Douglas Jr. - I STILL HAVEN'T FOUND WHAT I'M LOOKING FOR
3. 6,0 Kryptograf - CRIMSON HORIZON
4. 5,0 Fantastic Negrito - HOW LONG
5. 5,0 the Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU?

1,0 Biffy Clyro - SPACE
0,0 IQ - IF ANYTHING
4,0 Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
0,0 Georgia - ABOUT WORK THE DANCE FLOOR
0,0 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
0,0 Kylie Minogue - SAY SOMETHING
2,0 Ministry - ALERT LEVEL
0,5 Rammstein - DEUTSCHLAND
3,0 Apocalyptica feat. Lzzy Hale - TALK TO ME
4,0 Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
0,0 Taylor Swift - cardigan
3,5 Sosnowski - PO PROSTU
3,0 Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
0,5 Katrina from Katrina And The Waves - DRIVE
0,0 Bluszcz - LATA DWUDZIESTE
0,0 Bombay Bicycle Club - EVERYTHING ELSE HAS GONE WRONG
0,0 Lau - STUNNING
1,5 Fiona Apple - THE WHOLE OF THE MOON
0,0 Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J.
0,0 Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES
Autentikos - KATEDRA W MEDIOLANIE


Niestety muszę stwierdzić, że te nasze Nowości TFP i po części Foralista powoli obiera bardzo niebezpieczny kurs na marny pop. Prawie wszystkie moje dzisiejsze zera to taka popelina, że aż żal uszy ściska. No i prawie wszystko na jedno kopyto.
Rammstein tym razem odrobinkę lepiej niż w dwóch poprzednich odsłonach, Katrina odrobinkę lepiej niż te wszystkie plastiki, Ministry słabawo, Biffy Clyro dawniej fajnie rockowo grał, a teraz jakieś łzawe ballady ... Fiona nawet nie taka straszna, jak ją tu niektórzy malowali :wink:
Pozytywnie Bon Jovi, choć liczyłam na coś lepszego w ich wykonaniu, Sosnowski poniżej pewnego poziomu nie schodzi, Ozzy nieco powyżej średniej, Michał Ł. bardzo ładnie i lirycznie, Negrito tym razem zabrzmiał mi o wiele lepiej niż ostatnim razem, sama nie wiem dlaczego, może po prostu musiałam się przekonać do tego utworu ? Fajnie jeszcze zagrali Kryptograf (choć zaczyna się fatalnie) oraz Waterboys. Scott Bradlee i reszta to coś nowego dla mnie, choć sporo ich utworów widywałam na prywatnej liście kajmana na innym Forum i byłam ciekawa co to takiego :wink: Teraz miałam okazję by sprawdzić no i to jest bardzo dobre, choć nie wiem czy tego samego zdania są fani U2 :lol: No bo żeby przerobić taki rockowy utwór na coś na kształt jump bluesa to trzeba mieć wyobraźnię. W każdym razie świetnie mi to zabrzmiało choć lubię też oryginał i uważam że jest to jeden z najlepszych utworów U2.
Co do Keitha to pełną dziesiątkę przeszkodził mu zdobyć fakt, że ... znam oryginał :wink: , który jest jednak lepszy.
Autentikos na razie nie oceniam bo nie wiem, którą wersję mam wybrać :mrgreen:
TStudent
Posty: 11681
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #12

Post autor: TStudent »

lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pmNiestety muszę stwierdzić, że te nasze Nowości TFP i po części Foralista powoli obiera bardzo niebezpieczny kurs na marny pop. Prawie wszystkie moje dzisiejsze zera to taka popelina, że aż żal uszy ściska. No i prawie wszystko na jedno kopyto.
Nie zazdroszczę. Zawsze możesz pójść drogą temika3 i po prostu wyłaniać piątkę bez oceniania ;)
lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pmScott Bradlee i reszta to coś nowego dla mnie, choć sporo ich utworów widywałam na prywatnej liście kajmana na innym Forum i byłam ciekawa co to takiego :wink: Teraz miałam okazję by sprawdzić no i to jest bardzo dobre, choć nie wiem czy tego samego zdania są fani U2 :lol:
Nie w każdym utworze Scott Bradlee jest w stanie mnie przekonać. Dla przykładu dzięki pewnemu plebiscytowi na innym forum udało mi się przesłuchać całą płytę i generalnie te aranżacje przyjemnie się słucha, ale tylko dwa utwory przekonały mnie dostatecznie, o czym już pisałem. Z zaproponowanym przeze mnie utworem mają miano superkillera, tak jak pewien cover Bugglesów tyle że z poprzedniej płyty. :) a utwór U2 w oryginale brzmi dobrze (i nic więcej), ale niestety to nie jest mój ulubiony kawałek tej grupy, ze znanych wolę One czy With.
Natomiast mogę Tobie chętnie polecić całą ostatnią płytę z coverami w wykonaniu Scott Bradlee i spółki. Tyle że na YouTube nie jest ona wyraźnie oznaczona, możesz poszukać, które utwory są na tejże płycie ;)
Ostatnio zmieniony ndz sie 30, 2020 3:08 pm przez TStudent, łącznie zmieniany 1 raz.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #12

Post autor: lady »

Oceniać będę, bo to się liczy w podsumowaniach Sundrajty. To tak trochę na zasadzie zemsty - za to że mnie uszy bolą - a masz zero ty cholero :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #12

Post autor: Nicoletta »

lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm ... Fiona nawet nie taka straszna, jak ją tu niektórzy malowali :wink:
No nie wiem .... Jeśli wykonuje się czyjąś piosenkę, to ma sens tylko wtedy, gdy robi się to lepiej od pierwowzoru, a tu mamy ... To co mamy.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8823
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nowości TFP #12

Post autor: VILKI »

a ten Keith Richards to nie utwór z lat 80tych?? :know:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #12

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm Autentikos na razie nie oceniam bo nie wiem, którą wersję mam wybrać
A myślałem już, że nie chcesz posłuchać, bo z góry zakładasz, że to metal :roll:
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #12

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm Michał Ł. bardzo ładnie i lirycznie
Tylko zabrakło, żeby zapunktować. :(
lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm No bo żeby przerobić taki rockowy utwór na coś na kształt jump bluesa to trzeba mieć wyobraźnię.
Oni się specjalizują w przerabianiu przebojów (często komercyjnego popu, ale nie tylko) na jazz i okolice.
TStudent pisze: ndz sie 30, 2020 3:02 pm niestety to nie jest mój ulubiony kawałek tej grupy, ze znanych wolę One czy With
Akurat te dwa utwory należą do najbardziej nielubianych przeze mnie. One jest potwornie nudny a i tak wolę go z tej dwójki.
Nicoletta pisze: ndz sie 30, 2020 5:36 pm Jeśli wykonuje się czyjąś piosenkę, to ma sens tylko wtedy, gdy robi się to lepiej od pierwowzoru, a tu mamy ...
Nie wiem, czy lady zna pierwowzór. Ja gdybym nie znał to pewnie dałbym więcej, ale tak to nie jestem w stanie tego zdzierżyć.
jollyroger72 pisze: ndz sie 30, 2020 6:57 pm A myślałem już, że nie chcesz posłuchać, bo z góry zakładasz, że to metal
Początek brzmi jak podróbka Rammsteinu, ale potem jest lepiej.
A wersji włoskiej to nawet nie próbowałem słuchać, bo język polski brzmi mi znacznie lepiej.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #12

Post autor: lady »

VILKI pisze: ndz sie 30, 2020 5:55 pm a ten Keith Richards to nie utwór z lat 80tych?? :know:
Nie wiem, to niepublikowany wcześniej singiel z zeszłorocznej reedycji płyty 'Talk Is Cheap'. Czyli został wydany niedawno, a kiedy go nagrali to chyba tylko Richards wie, bo ja na pewno nie :wink:

Jolly - Ty nie tylko metal zgłaszasz ale i takie różne dziwadełka (np. parodię Kazika), które czasami nie wiem jak 'ugryźć'. Dlatego chyba wybiorę wersję włoską bo może zyska na tym, że nie będę wiedziała o czym tam śpiewają :lol:

kajman - oryginał Waterboysów obił mi się kiedyś o uszy, ale jakoś szczególnie nie utkwił w sercu i pamięci, dlatego ten cover uznaję za mało ciekawy i trochę nudny, ale jednak znośny.

No i sorki że nie wszystkich cytuję, ale piszę z telefonu.
gioconda2
Posty: 5752
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #12

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: ndz sie 30, 2020 7:18 pm
A wersji włoskiej to nawet nie próbowałem słuchać, bo język polski brzmi mi znacznie lepiej.
Mam podobnie. Polska nawet przyjemna, ale ta włoska brrrr....ten włoski to jakiś nie włoski, brakuje pazura mafi
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #12

Post autor: lady »

A właśnie VILKI, jeśli nawet ten Keith został nagrany w latach osiemdziesiątych to mamy przecież na Liście utwór jeszcze starszy - gdzieś przeczytałam że 'Scarlet' Stonesów i Page'a to numer sprzed pół wieku :lol:
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Nowości TFP #12

Post autor: Nicoletta »

kajman pisze: ndz sie 30, 2020 7:18 pm]Nie wiem, czy lady zna pierwowzór. Ja gdybym nie znał to pewnie dałbym więcej, ale tak to nie jestem w stanie tego zdzierżyć
No to akurat nie jest jakoś szczególnie znany zespół, może tylko wśród osób o określonym guście muzycznym, zresztą jak np. IQ, które było w propozycjach.
Ale Whole of the moon to swego rodzaju klasyk, robienie coveru z takiego utworu to porywanie się z motyką na słońce.
miszony
Posty: 4754
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Nowości TFP #12

Post autor: miszony »

Nicoletta pisze: ndz sie 30, 2020 8:22 pm
kajman pisze: ndz sie 30, 2020 7:18 pm]Nie wiem, czy lady zna pierwowzór. Ja gdybym nie znał to pewnie dałbym więcej, ale tak to nie jestem w stanie tego zdzierżyć
No to akurat nie jest jakoś szczególnie znany zespół, może tylko wśród osób o określonym guście muzycznym, zresztą jak np. IQ, które było w propozycjach.
Ale Whole of the moon to swego rodzaju klasyk, robienie coveru z takiego utworu to porywanie się z motyką na słońce.
Prawdę mówiąc też o tym pomyślałem słuchając pierwszy raz tego coveru. Moim zdaniem Fiona jednak nie sp... tego ale też nic nie dodała od siebie.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowości TFP #12

Post autor: konwicki1980 »

lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm Niestety muszę stwierdzić, że te nasze Nowości TFP i po części Foralista powoli obiera bardzo niebezpieczny kurs na marny pop. Prawie wszystkie moje dzisiejsze zera to taka popelina, że aż żal uszy ściska. No i prawie wszystko na jedno kopyto.
Ja już dwa razy zgłaszałem zespół metalowy i teraz w tym tygodniu rockowy, ale po tym komentarzu z przyjemnością w następnym tygodniu wrócę na kurs prawdziwie dyskotekowy, także szykuj się :lol:
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nowości TFP #12

Post autor: lady »

Ej no, będziesz kopał leżącego ? :lol:
TStudent
Posty: 11681
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #12

Post autor: TStudent »

Jeden straszny koszmar i parę lżejszych. Zestaw słabszy niż poprzednio. Rammstein z usłyszanych ewidentnie najsłabszy. Fiona to chyba nawet lepiej niż w Shameice jak dla mnie :STOP: Fakt że nie znam oryginału, kiedyś może posłucham. Kylie zaskoczyła, nawet w czasach Out of My Head nie była w tak dobrej formie. Negrito podwyższyłem, może się załapie a przy tym może też wytrzyma kilka tygodni na mojej liście. ;) A w top 2 równamy się z kajmanem. ;)

1. 10,0 Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
2. 10,0 Scott Bradlee's Postmodern Jukebox & Rogelio Douglas Jr. - I STILL HAVEN'T FOUND WHAT I'M LOOKING FOR

3. 10,0 Fantastic Negrito - HOW LONG?
4. 10,0 Kylie Minogue - SAY SOMETHING
5. 10,0 Keith Richards - MY BABE

10,0 Fiona Apple - THE WHOLE OF THE MOON

9,0 Biffy Clyro - SPACE
9,0 The Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU?
8,5 Kryptograf - CRIMSON HORIZON
7,0 IQ - IF ANYTHING
6,5 Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
6,0 Ministry - ALERT LEVEL
6,0 Autentikos - KATEDRA W MEDIOLANIE
5,5 Sosnowski - PO PROSTU
5,0 Apocalyptica & Lzzy Hale - TALK TO ME
4,5 Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
4,0 Katrina - DRIVE
3,5 Taylor Swift - CARDIGAN
3,0 Michael Patrick Kelly - BEAUTIFUL MADNESS
3,0 Lau - STUNNING
2,5 Bombay Bicycle Club - EVERYTHING ELSE HAS GONE WRONG
2,0 Rammstein - DEUTSCHLAND
2,0 Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J.
1,0 Bluszcz - LATA DWUDZIESTE
0,5 Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES …
0,0 Georgia - ABOUT WORK THE DANCEFLOOR
Awatar użytkownika
23091972
Posty: 258
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:11 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1988

Re: Nowości TFP #12

Post autor: 23091972 »

1. Kylie Minogue - SAY SOMETHING
2. Lau - STUNNING
3. Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
4. Taylor Swift - cardigan
5. Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Nowości TFP #12

Post autor: FOXD »

Nicoletta pisze: ndz sie 30, 2020 5:36 pm
lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm ... Fiona nawet nie taka straszna, jak ją tu niektórzy malowali :wink:
No nie wiem .... Jeśli wykonuje się czyjąś piosenkę, to ma sens tylko wtedy, gdy robi się to lepiej od pierwowzoru, a tu mamy ... To co mamy.
To jedno, ale równie istotnym jest w/g mnie interpretacja. Skopiowanie li tylko, to wyraz braku pomysłu wykonawcy na siebie.
antek
Posty: 1259
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 12:45 am
Lokalizacja: z Polski

Re: Nowości TFP #12

Post autor: antek »

1. Sosnowski - PO PROSTU
2. Kylie Minogue - SAY SOMETHING
3. the Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU?
4. Ministry - ALERT LEVEL
5. Rammstein - DEUTSCHLAND
czarny119
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Nowości TFP #12

Post autor: czarny119 »

1. Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
2. Apocalyptica & Lzzy Hale - TALK TO ME
3. Bombay Bicycle Club - EVERYTHING ELSE HAS GONE WRONG
4. The Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU?
5. Biffy Clyro - SPACE
6. Rammstein - DEUTSCHLAND
7. Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
miszony
Posty: 4754
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Nowości TFP #12

Post autor: miszony »

Nicoletta pisze: ndz sie 30, 2020 5:36 pm
lady pisze: ndz sie 30, 2020 2:46 pm ... Fiona nawet nie taka straszna, jak ją tu niektórzy malowali :wink:
No nie wiem .... Jeśli wykonuje się czyjąś piosenkę, to ma sens tylko wtedy, gdy robi się to lepiej od pierwowzoru, a tu mamy ... To co mamy.
Nie wiem czy wszyscy się zorientowali ale ten utwór Waterboys to też cover Kate Bush. To tylko taka dygresja odnośnie dyskusji wykonania Fiony Apple.
ODPOWIEDZ