Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: lady »

kajman pisze: ndz paź 03, 2021 12:13 pm Najbardziej sensowne to namówienie kilku osób do powrotu i głosowania
W tym samego siebie :lol:
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: miszony »

lady pisze: ndz paź 03, 2021 12:22 pm
kajman pisze: ndz paź 03, 2021 12:13 pm Najbardziej sensowne to namówienie kilku osób do powrotu i głosowania
W tym samego siebie :lol:
:D Lady ( +1 za komentarz)
ps. pies z kulawą nogą tu nie zajrzy ( no poza Fanami LP) jak zobaczy co tu się dzieje...
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz paź 03, 2021 12:22 pm W tym samego siebie
Pomyślę jak jeszcze kilka osób się pojawi. U mnie przyczyny nieobecności są inne.
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: lady »

kajman pisze: ndz paź 03, 2021 12:59 pm Pomyślę jak jeszcze kilka osób się pojawi.
O to może być trudno. Niedługo wszak rusza zestaw 357.
Cóż, to zgłaszaj chociaż częściej utwory do oceniania, bo słucham teraz nowości i jak na razie jest kompletna załamka. Brakuje mi czegoś od Ciebie i np. kacpra94.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: santosz »

gioconda2 pisze: ndz paź 03, 2021 11:06 am
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 12:21 am maksymalnie 3 utwory tego samego wykonawcy.
Stopniowo następuje samoregulacja. Już nie wszyscy z obozu LP głosują na "komplet". Powoli kilka osób odpuszcza po 1 numerze.
Przepraszam, ale gdzie ta samoregulacja? Za kilka/naście tygodni będzie 9 LP w zestawie. Odpusczenie 1 lub 2 piosenek jest raczej aktem łaski wykonanym w stronę innych głosujących, niż jakąkolwiek regulacją czy wyrównywaniem szans
TStudent pisze: ndz paź 03, 2021 11:12 am
jollyroger72 pisze: ndz paź 03, 2021 9:44 amZa bardzo to polskie... Zaproponować coś to nie, ale narzekać to tak.
+1. ;)
nie róbcie se jaj, powyżej przedstawiłem propozycję, zresztą 3 tygodnie temu w innym miejscu starałem się też przedstawić jakieś argumenty
santosz pisze: pn wrz 13, 2021 7:52 am W maju ewidentnie przeoczyłem okienko do zgłaszania propozycji zmian regulaminowych, bo wtedy zapewne bym zgłosił, ale skoro byłbym jedyną osobą to faktycznie słabo. W sumie jednak nie rozumiem dlaczego nie można odpowiednich zapisów wprowadzić jako reakcję na stan aktualny. Przy dużej ilości fanów Lady Panka, systemie punktacji od 1 do 10 pkt (oczywiście jak najbardziej wskazanym) kompletnie nie klei się z tym zapis o nieograniczonej ilości utworów jednego wykonawcy w zestawie przy takiej a nie innej ilości głosujących - jakieś 40 osób W sytuacji gdy jeden głos oznaczałby jeden punkt (jak na normalnych listach przebojów) byłoby ok. Ale musiałoby wtedy głosować co najmniej kilkaset osób. Przy naszym systemie głosowania mamy cały czas zablokowaną czołówkę listy. I ciągle znowu i znowu. I nie wiem czemu to ma służyć, chyba tylko odstraszeniu resztki głosujących.
kajman pisze: ndz paź 03, 2021 12:13 pm Ograniczenie do trzech głosów nic nie da, bo pewnie część LP by wyleciała, ale trzy lub nawet cztery nadal by okupowały szczyty.
Niech i tak będzie skoro taka wola, jednak dlatego optuję za nieograniczoną ilością utworów jednego weykonawcy w zestawie, ale maksymalnie 3 utwory tego samego wykonawcy w top 10, bo na pewno wymiesza to głosy, lista będzie bardziej nieprzewidywalna, emocjonująca. Może nawet jakiś efekt psychologiczny to da, widząc że poszczególne dziesiątki głosujących nie są napchane po brzegi Lady Pankiem, jakoś bardziej się będzie chciało i będzie w tym większy sens. Poza tym, jeżeli ktoś nie może oddać 9 głosów na LP tylko na 3, to zapewne znajdzie 7 innych piosenek na które może oddać głos. Siłą rzeczy te piosenki przesuną się wyżej w zestawie.
kajman pisze: ndz paź 03, 2021 12:13 pm Najbardziej sensowne to namówienie kilku osób do powrotu i głosowania zarówno tutaj jak i na nowości
Tak, trochę ich było Sundrajta, kacper94, Aro, Neo01, Nicoletta, wwas, Carlit, LokiWawa i jeszcze kilku innych o których teraz zapomniałem. Szkoda, że ich nie ma, ale najlepszą metodą by przyciągnąć ich, jak i ewentualnych nowych głosujących, jest wprowadzenie normalnych, czytaj wyrównanych szans w głosowaniu.

Ale...
Ja się na nikogo nie obraziłem a muzyka i tak jest najważniejsza, więc i pewnie od czasu do czasu zgłoszę sobie jakąś propozycję, ale bardzo bym się ucieszył gdyby ta lista zyskała bardziej racjonalne ramy, bo potencjał miała.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1789
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: Kruklanki »

czyku pisze: ndz paź 03, 2021 9:06 am Sami jesteśmy ciekawi kto i co. Czekamy Krzysztof55 o napisanie czegoś.
Ten nowicjusz swój pierwszy post wstawił w formie cytatu, w którym powielone było głosowanie temika. Pod postem i na pw zadałem pytanie, co ten cytat ma oznaczać. Wówczas gość wstawił ten post, który pozostał. Na pw mi nie odpowiedział, bo nowicjusze nie mają możliwości odpisać.
Skoro kolejny post merytorycznie był w porządku, to pierwszy post z cytatem został przeze mnie usunięty.
Jak widać, gość zagłosował już na kolejne notowanie i (chyba) nikogo nie skopiował. Nie pisze z IP innego forowicza, więc przyczepić się nie można. Nie szukajcie więc sensacji i nie twórzcie burzy w szklance wody.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:19 pm nie róbcie se jaj, powyżej przedstawiłem propozycję
Nie rób sobie jaj. Zmiany były przeprowadzone w maju/czerwcu i nie zamierzam po 4 miesiącach znów grzebać w zasadach, bo ktoś jeden nagle wylał swoje żale. Jeśli będzie potrzeba jakichś kosmetycznych zmian (na pewno nie drastycznych), to nie wcześniej niż wiosną/latem kolejnego roku.
I z pewnością nie przejdzie żaden zakaz głosowania jednorazowo na więcej niż 3 propozycje jednego podmiotu wykonawczego. Kiedy tworzyła się ForaLista, a potem przy zmianach wystarczyło zaproponować, że w zestawie do głosowania mogą być np. maksymalnie 3 (lub inna liczba) utworów jednego wykonawcy. Dopóki jeden nie wypadnie, nie może wejść kolejny. Ale nikt się nie odezwał, wszystkim wszystko pasowało, a teraz nagle larum.
A gapiostwo, santoszu, nie jest argumentem. Tak samo jak nieznajomość prawa.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: santosz »

jollyroger72 pisze: ndz paź 03, 2021 1:30 pm
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:19 pm nie róbcie se jaj, powyżej przedstawiłem propozycję
Nie rób sobie jaj. Zmiany były przeprowadzone w maju/czerwcu i nie zamierzam po 4 miesiącach znów grzebać w zasadach, bo ktoś jeden nagle wylał swoje żale.
jeden? serio? jeden? nie będę Ci przypominał o tym, że dyskusja i uwagi na ten temat pojawiają się uż od mniej więcej 9 miesięcy, bo walisz teraz głupa
jollyroger72 pisze: ndz paź 03, 2021 1:30 pm I z pewnością nie przejdzie żaden zakaz głosowania jednorazowo na więcej niż 3 propozycje jednego podmiotu wykonawczego. Kiedy tworzyła się ForaLista, a potem przy zmianach wystarczyło zaproponować, że w zestawie do głosowania mogą być np. maksymalnie 3 (lub inna liczba) utworów jednego wykonawcy. Dopóki jeden nie wypadnie, nie może wejść kolejny. Ale nikt się nie odezwał, wszystkim wszystko pasowało, a teraz nagle larum.
kiedy tworzyła się Foralista? To ma być argument? A czy ktoś mógł wtedy przewidzieć, że pojawi się kilka LP troli, którzy w życiu nie napisali tu jednego słowa od siebie, tylko wrzucają co tydzień tą samą dziesiątkę? Nie ośmieszaj się takimi wypowiedzami, bo aż żal to czytać.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:40 pm że dyskusja i uwagi na ten temat pojawiają się uż od mniej więcej 9 miesięcy, bo walisz teraz głupa
Santoszu, czy czytasz ze zrozumieniem? Cztery miesiące temu weszły poprawione zasady, więc nie wyjeżdżaj tu teraz z tekstami sprzed 9 miesięcy.
I trochę kultury, bo kolegą Twoim nie jestem.
W moich oczach jesteś trollem. Nic nowego nie wnosisz do dyskusji, ale pomyje wylewać potrafisz.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: santosz »

jollyroger72 pisze: ndz paź 03, 2021 1:45 pm W moich oczach jesteś trollem. Nic nowego nie wnosisz do dyskusji, ale pomyje wylewać potrafisz.
Aha, czyli po siedniu latach obecności na forum dowiaduję się całej prawdy o sobie. Byłem aktywny w dyskusjach na długo przed uśmierceniem Listy Przebojów PR3, byłem aktywny na Foraliście i w innych wątkach, nigdy nie traktowałem nikogo z góry... muszę powiedzieć, że jestem w lekkim szoku po tym co napisałeś...
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: lady »

jollyroger72 pisze: ndz paź 03, 2021 1:45 pm W moich oczach jesteś trollem.
No sorry jolly, ale teraz przesadziłeś. Dla mnie santosz to jedna z bardziej lubianych tu postaci, z gustem muzycznym nieco zbliżonym czasami do mojego. Na pewno nie można nazwać tego co pisze trollowaniem, to po prostu jego zdanie na temat obecnego zestawu.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

lady pisze: ndz paź 03, 2021 2:02 pm No sorry jolly, ale teraz przesadziłeś.
To złośliwy odwet za zwrot "bo walisz teraz głupa". Proponuję, by kolega najpierw 3 razy się zastanowił, nim raz coś napisze.
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:59 pm Aha, czyli po siedniu latach obecności na forum dowiaduję się całej prawdy o sobie.
Zbytnio uogólniasz i walisz teraz... Wiesz dobrze, że mam na myśli obecne Twoje wywody.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: temik3 »

santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:59 pm Aha, czyli po siedniu latach obecności na forum dowiaduję się całej prawdy o sobie. Byłem aktywny w dyskusjach na długo przed uśmierceniem Listy Przebojów PR3, byłem aktywny na Foraliście i w innych wątkach, nigdy nie traktowałem nikogo z góry... muszę powiedzieć, że jestem w lekkim szoku po tym co napisałeś...
Wiesz ja na forum jestem aktywny od ponad dziesieciu lat, a jako pierwszy tutaj nazwałeś mnie trollem bo jestem fanem Lady Pank. Ja myślę, że czasem próbujesz traktować innych z góry narzucając im własny tok myślenia. Bardzo Cię szanuję bo z kilku Twych propozycji skorzystałem i nigdy bym nie pomyślał, że jak coś nie jest tak jakbym chciał to nazwę kogoś trollem. No, ale widać człowiek uczy się majac nawet ponad 50 lat. Przykre jest jednak bardziej to, że ktoś przedstawia argumenty, które w żaden sposób nie można podwazyć, to mimo wszystko próbujesz je podważać bo co tam inni wiedzą. Do zrobienia czegokolwiek nie ma wielu, ale do krytykowania całe multum. I jak napisał kolega wyżej, to takie polskie. Przepraszam za trolowanie, dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

Kruklanki pisze: ndz paź 03, 2021 9:06 am Sami jesteśmy ciekawi kto i co. Czekamy Krzysztof55 o napisanie czegoś.
Ten nowicjusz swój pierwszy post wstawił w formie cytatu, w którym powielone było głosowanie (chyba) temika3. Pod postem i na pw zadałem pytanie, co ten cytat ma oznaczać. Wówczas gość wstawił ten post, który pozostał. Na pw mi nie odpowiedział, bo nowicjusze nie mają możliwości odpisać.
Skoro kolejny post merytorycznie był w porządku, to pierwszy post z cytatem został przeze mnie usunięty.
Jak widać, gość zagłosował już na kolejne notowanie i (chyba) nikogo nie skopiował. Nie pisze z IP innego forowicza, więc przyczepić się nie można. Nie szukajcie więc sensacji i nie twórzcie burzy w szklance wody.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: temik3 »

Z tego co widziałem skopiował najpierw inny post, nie wiem czy nie szoszi, pamiętam tylko Twój dopisek. Potem już nie sprawdzałem kiedy dokładnie i w jaki sposób został poprawiony.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: TStudent »

santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:19 pmnie róbcie se jaj, powyżej przedstawiłem propozycję
Ja jaj bynajmniej nie robię.
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:19 pmTak, trochę ich było Sundrajta, kacper94, Aro, Neo01, Nicoletta, wwas, Carlit, LokiWawa i jeszcze kilku innych o których teraz zapomniałem.
Z całą pewnością te osoby wartoby spróbować przyciągnąć. O niektórych pewnie może być bardzo trudno, bo nie podoba im się na przykład, że ich klimaty przechodzą bardzo rzadko (czytaj LokiWawa). Ostatnio jest coraz częściej problem z konwickim1980. Z kolei kacper94 ostatnio powrócił. Być może wróci też Sundrajta, czego jednak nie obiecywał z góry, ale po ostatnich Jego postach tutaj - tym bardziej po tym, co przeżył wiosną - jest na to jakaś szansa. Ale są też osoby, które mają listy na sąsiednich forach i mam tu na myśli Aro, ale nawet dannara czy Tomkka, sądzę że urozmaiceniem dla TFP byliby też m.in. tadzio3 czy adameria. Tak że nas w sumie jest więcej, tylko mogliby znaleźć dla nas czas (chociaż te 1,5 h w tygodniu na TOPnowości, to nie jest dużo). :idea:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz paź 03, 2021 2:34 pm Ostatnio jest coraz częściej problem z konwickim1980.
Hmmm... Niefortunne to zdanie. Nie wiem, czy nie dostaniesz od Niego po łapkach :lol:
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: TStudent »

Nawet jeśli - tylko stwierdziłem suchy fakt. ;)
A jeśli jest gorzej niż sądziłem - najmocniej Go przepraszam.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: santosz »

temik3 pisze: ndz paź 03, 2021 2:10 pm
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:59 pm Aha, czyli po siedniu latach obecności na forum dowiaduję się całej prawdy o sobie. Byłem aktywny w dyskusjach na długo przed uśmierceniem Listy Przebojów PR3, byłem aktywny na Foraliście i w innych wątkach, nigdy nie traktowałem nikogo z góry... muszę powiedzieć, że jestem w lekkim szoku po tym co napisałeś...
Wiesz ja na forum jestem aktywny od ponad dziesieciu lat, a jako pierwszy tutaj nazwałeś mnie trollem bo jestem fanem Lady Pank.
Nie nienazwałem, bo w jednym zdaniu napsiałem pojawi się kilka LP troli, którzy w życiu nie napisali tu jednego słowa od siebie, tylko wrzucają co tydzień tą samą dziesiątkę? czyli miałem na myśli zupełnie innych użytkowników, tych nieaktywnych, nie komentujących na forum, wszyscy wiemy o kogo chodzi. Także jest to czarno na białym. Mimo że moje słowa padły w pewnym kontekście i emocjach, przepraszam za nie, tym bardziej, że inni mogli je wziąć do siebie.
W każdym razie to nauczka albo raczej przypomnienie również dla mnie, by nigdy nie udzielać się zbytnio w świecie wirtualnym czyli w internecie. Nawet najlepsze intencje i najbardziej racjonalne argumenty w moim przekonaniu, mogą być odczytane przez innych zupełnie inaczej, jeśli nie ma możliwości skonfrontowania ich face to face.
Napisałem w sprawie mojej wizji Foralisty wszystko.
Od tej pory na forum będę jednym z tych, których obraźliwie nazwałem. Teraz już tylko ewentulanie linki albo emotikony. Szkoda :( , ale trzeba wyciągać wnioski.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

santosz pisze: ndz paź 03, 2021 2:57 pm Napisałem w sprawie mojej wizji Foralisty wszystko.
To stwierdzenie skojarzyło mi się z tekstem Pawlaka: "ja tylko pociągnął" :lol:
O swoich pomysłach przypomnij się we właściwym czasie :wink:
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: gioconda2 »

lady pisze: ndz paź 03, 2021 2:02 pm No sorry jolly, ale teraz przesadziłeś.
+1
W pełni zgadzam się z lady. Nie wiem, co to troll, ale wiem (czuję), że santosz nim nie jest.
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 2:57 pm Teraz już tylko ewentulanie linki albo emotikony. Szkoda
Szkoda, choć z Twoim poczuciem humoru i błyskotliwą myślą i za pomocą mowy niewerbalnej wyrazisz wszystko, co chcesz powiedzieć 8) .
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: ndz paź 03, 2021 4:15 pm
lady pisze: ndz paź 03, 2021 2:02 pm No sorry jolly, ale teraz przesadziłeś.
+1
W pełni zgadzam się z lady.
Proponuję zapoznać się ze składnią zdania w języku polskim.
Nie napisałem "Ty trollu" a jedynie, że w moich oczach jest trollem. A to subtelna różnica.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: santosz »

lady pisze: ndz paź 03, 2021 2:02 pm
gioconda2 pisze: ndz paź 03, 2021 4:15 pm
:)
https://www.youtube.com/watch?v=r1-k0b7x00Y
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: gioconda2 »

Ze składnią czy bez na jedno wychodzi. Z późniejszego wpisu santosza wnioskuję, że poczuł się urażony, a jeżeli nawet nie, to ja czuję się dotknięta w Jego imieniu. I lady (mniemam, że) też. W moim odczuciu - zagalopowałeś się.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19626
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #69

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: ndz paź 03, 2021 5:18 pm W moim odczuciu - zagalopowałeś się.
A w moim odczuciu czepiasz się niewłaściwej osoby.
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Za zwrot:
santosz pisze: ndz paź 03, 2021 1:40 pm bo walisz teraz głupa
oberwał za swoje.
A nad językiem ojczystym radzę popracować :cwany:
ODPOWIEDZ