Trójkowa Foralista Przebojów #52

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: kajman »

temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 1Chyba w tym wypadku powinieneś wziąć lek na pamięć, bo już o tym było powiedziane wsześniej jak to wygląda.
Albo tego nie czytałem albo nie było to jasno powiedziane. I czy są jakieś inne przesłanki oprócz tego, że głosują tak, żeby przeforsować pewnych wykonawcow?
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 2. Najgorsze rozwiązanie z możliwych o tym dlaczego też było pisane, ale trzeba czytać.
Jeżeli to w sposób taki, że taki prostak jak ja tego nie rozumiał.
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm Zresztą w niecytowanej tutaj części sam sobie odpowiedziałeś.
A konkretnie w jakim miejscu?
temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 3. Jesli na forumowej byli fani innych wykonawców niż PSB, LP czy BJ
Ja piszę tylko o tym, jak to może być i przez niektórych jest odbierane. Nigdy nie było (ani FLP, ani początkowo na TFP ani na LP3) takiej dominacji jednego wykonawcy jaka jest teraz. I rozumiem, że może to wkurzać i sugerować podejrzenia o manipulację. I na forumowej głosowały też osoby, które nie są fanami konkretnych wykonawców, lecz głosowały na to, co w danym momencie najbardziej im się podobało.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 11:03 pm Ich głosowania przestaną być doliczane do ogólnych wyników.
Będzie to działanie bezprawne. Skoro nie udowodniono im oszustwa albo łamania regulaminu to wykluczanie ich byłoby kompletnie nieuzasadnione.
szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 1:47 am Nie napisałeś, że to popierasz, ale napisałeś, że nie widzisz w tym nic złego...
Pisząc, że nie widzisz w tym nic złego Ty tego nie popierasz?
Nie widzę niczego złego w bardzo wielu rzeczach, ale tego nie popieram. Co więcej jest wiele rzeczy, w których nie widzę nic złego, ale to mi się nie podoba. Nie chcę wchodzić w tematy polityczne czy społeczne, więc napiszę, że nie widzę nic złego w muzyce New Order, ale bardzo mi się ona nie podoba. Albo patrząc na to forum to wyniki TFP bardzo mi się nie podobają, ale nie widzę w nich nic złego.
szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 3:35 am Ty się kajman dajesz jawnie w bambuko ładować.
Ja piszę o stylu wypowiedzi, który bardzo mi się nie podoba. Uważam, że rozmawiać należy w sposób kulturalny, a nie obrażać rozmówców i obrzucać ich inwektywami.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: śr cze 09, 2021 6:37 am Ja piszę tylko o tym, jak to może być i przez niektórych jest odbierane. Nigdy nie było (ani FLP, ani początkowo na TFP ani na LP3) takiej dominacji jednego wykonawcy jaka jest teraz. I rozumiem, że może to wkurzać i sugerować podejrzenia o manipulację. I na forumowej głosowały też osoby, które nie są fanami konkretnych wykonawców, lecz głosowały na to, co w danym momencie najbardziej im się podobało.
jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 11:03 pm Ich głosowania przestaną być doliczane do ogólnych wyników.
kajman pisze: śr cze 09, 2021 6:37 amBędzie to działanie bezprawne. Skoro nie udowodniono im oszustwa albo łamania regulaminu to wykluczanie ich byłoby kompletnie nieuzasadnione.
szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 1:47 am Nie napisałeś, że to popierasz, ale napisałeś, że nie widzisz w tym nic złego...
Pisząc, że nie widzisz w tym nic złego Ty tego nie popierasz?
kajman pisze: śr cze 09, 2021 6:37 amNie widzę niczego złego w bardzo wielu rzeczach, ale tego nie popieram. Co więcej jest wiele rzeczy, w których nie widzę nic złego, ale to mi się nie podoba. Nie chcę wchodzić w tematy polityczne czy społeczne, więc napiszę, że nie widzę nic złego w muzyce New Order, ale bardzo mi się ona nie podoba. Albo patrząc na to forum to wyniki TFP bardzo mi się nie podobają, ale nie widzę w nich nic złego.
szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 3:35 am Ty się kajman dajesz jawnie w bambuko ładować.
kajman pisze: śr cze 09, 2021 6:37 amJa piszę o stylu wypowiedzi, który bardzo mi się nie podoba. Uważam, że rozmawiać należy w sposób kulturalny, a nie obrażać rozmówców i obrzucać ich inwektywami.
Lektura Czarnka.
A na Forumowej nawet z 1 miejsca spadały forowane utwory bo na liście matce wypadały a pewnie trwały by jeszcze wiele tygodni więc uderzasz kulą w płot. Faktem jest, że te wyniki wielu sie mogą nie podobać, mi też się nie podobały na Forumowej ale nie biadoliłem tylko raczej głosowałem i nikogo nie prowokowałem do niepotrzebnych odpowiedzi. Na Forliście swego czasu bardzo się gaja6 ucieszyła, że nagle po czyjeś ingerencji w wyniki wygrała Kasia Kowalska, którą chyba nawet Ona sama zgłosiła, a na bank na nią głosowala, ale gdy się okazało, że to oszustwo to raczej tego nie popierała a wręcz przeciwnie. Ale na całe też szczęście jak piszesz były dobre nagrania, podobnie jak i teraz, jedyne co, to tam głosowało i po 90 osób(też może trójkowcy Ronio, FOXD i spólka Magalomaniac i spółka itd.). Też to zostało udowodnione i ukrócone.
Nie będzie to działanie bez bezprawne a wręcz przeciwnie bardzo wskazane i już wielokrotnie udowodnione, dlatego jeśli ostrzeżenia nie działają to przepraszam, dalej proceder ma trwać? Każde działanie to ukracające choć częściowo to oszustwo popieram.
Tak ja też nie widzę nic złego w muzyce wielu wykonawców, po prostu szanuję, ale nie słucham. Tylko, że Ci wykonawcy mnie nie oszukują i robią to co uważają za dobre. Tak samo w polityce o której wspomniałeś.
Styl wypowiedzi wielu z Nas ma różny jedni piszą tysiące epopei jak Ty czy Ja czy jeszcze ktoś inny (no gdzie mi do Ciebie, ale nie widzę w tym nic złego), Akurat w tej wypowiedzi też nie widzę niczego złego bo użył gościu tu słów może nie za pięknych, ale napisał prostko, krótko i na temat jak jest. Nie obrzucił akurat tutaj nikogo żadnym inwektywem i przecież Cię nie obraził bo Ty nie wiidzisz w tym nic złego no tylko tego nie popierasz i tutaj się zgadzamy co do joty.
Nie ma jak zacząć dzień od kawy i forum.
Wstałem dość przypadkowo wcześnie o 6 i Bożena wychodząc przed 7 do pracy mi powiedziała, daj sobie już spokój z udowadnianiem kajmanowi swoich, racji bo On i tak tego nie przyjmie, gdyż uważa tylko swoją rację. Miała rację z jednym, a to pierwsze jej nie posłuchałem, głupi ja.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: gioconda2 »

szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 3:35 am Jakiś stary takiś głupi.
Szeptunie68 - wyniosłam Ciebie na 3 ołtarz, bo podobają mi się Twoje wypowiedzi, zgadzam się z nimi co do meritum, ale... proszę Cię - waż słowa. Cytat, który przytoczyłam atakuje człowieka, a nie problem.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: kajman »

temik3 pisze: śr cze 09, 2021 7:28 am Też to zostało udowodnione i ukrócone.
Nic nie zostało udowodnione w sprawie FOXDa, w sprawie Ceez bardziej.
temik3 pisze: śr cze 09, 2021 7:28 am już wielokrotnie udowodnione
Została w zasadzie udowodniona manipulacja i nic więcej.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: temik3 »

kajman pisze: śr cze 09, 2021 8:07 am Została w zasadzie udowodniona manipulacja i nic więcej.
Kajman proszę czytaj wszystko albo nic i nie odpowiadaj.
To jest mój ostatni post w tym temacie, bo nie będę kopał się z Tobą.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52

Post autor: kajman »

Czytałem wszystko i nie pojawiły się żadne argumenty poza tym, że to jest manipulacja. I nigdzie nie zostało wyjaśnione dlaczego tajny głos miałby zmienić coś na gorsze.
Zablokowany