Trójkowa Foralista Przebojów #46

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: TStudent »

Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pmjakże się cieszę, że już mnie tu nie ma
Ja zdecydowanie się nie zgadzam. Uważam że wnosiłeś duży wkład w to Forum. Zapraszam Cię do zagłosowania na Forumowy Polski Top ;) Jeśli masz na to ochotę oczywiście, wszakże zostały dwa dni.
Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pmgdzie oni byli przed 15 maja 2020 roku
Natomiast tu +1. ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19572
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pm tylko zapytam się - gdzie oni byli przed 15 maja 2020 roku>?
A gdzie Ty byłeś przed 3 stycznia 2011 roku?
Bezsensownie zapytałeś, więc udzielam Ci bezsensownej odpowiedzi :evil:
AlekOb
Posty: 2923
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: AlekOb »

Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pm I nie powiem nic złego (a nawet nie napiszę) o nowych forumowiczach, bo wielu z nich wnosi fantastyczny koloryt do wspólnej zabawy, tylko zapytam się - gdzie oni byli przed 15 maja 2020 roku>? :roll:
Jako osoba zarejestrowana po tej dacie mam się tłumaczyć? :P
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Sundrajta »

Jak chcesz? :lol:
Bo moja odpowiedź na pytanie jollyrogera72 jest prozaiczna - przed moim debiutem na forum nie miałem dostępu do internetu!

A moje pytanie dotyczyło raczej faktu, że ich aktywność rozpoczęła się po rozwaleniu Trójki! Jak było fajnie to mieli ją delikatnie pisząc gdzieś, a udzielać zaczęli się i to w sporej jak na warunki forum grupie, dopiero gdy ta została rozwalona przez "dobrą zmianę"... :know:
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: kajman »

Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 11:46 pm udzielać zaczęli się i to w sporej jak na warunki forum grupie, dopiero gdy ta została rozwalona przez "dobrą zmianę"...
Po prostu przynajmniej część z nich mogła wcześniej o tym forum nie wiedzieć. I w sumie nie jest ich aż tak dużo jeżeli brać ich jako komplexy, bo jeżeli jedna osoba się dowiedziała to mogła poinformować rodzinę lub przyjaciół.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pm "jakże się cieszę, że już mnie tu nie ma".
To Ciebie nazwałam kiedyś "Mistrzem Motywacji". Ja takich umiejętności nie posiadam, nie potrafię przekonać nieprzekonanego, ale wiesz, że mam do Ciebie "słabość". Lubię czytać Twoje wypowiedzi, a wycofując się dostarczasz mi coraz mniej materiału do czytania :( nad czym ubolewam :(
Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pm tylko zapytam się - gdzie oni byli przed 15 maja 2020 roku>?
Wypowiem się w swoim imieniu, bo rejestrując się zrobiłam to z własnej woli, nie znając nikogo z forowiczów, mój krok nie był wykonany za czyjąś namową. Może napiszę brutalnie, ale prawdziwie. Otóż Forum przed 15 maja 2020 nie było mi potrzebne. Nie przeglądałam go, nie śledziłam. Wiedziałam tylko, że jest. Z radością człowiek sobie radzi. Przygnał mnie tu smutek, żałoba, a w swoim otoczeniu nie miałam nikogo, kto czułby i myślał tak samo. Przyszłam tu, bo wiedziałam i czułam, że jest to jedyne miejsce, gdzie mogę zyskać grupę wsparcia. I tak się stało. Forum pozwoliło mi się wypłakać, wyżalić i przejść przez traumę.
A na LP głosuję również z własnej i nieprzymuszonej woli, bo:
... jest to kolonijna miłość... pierwsza kolonia, pierwszy wyjazd z domu, pierwsze dyskoteki, a tam codziennie TAŃCZ GŁUPIA TAŃCZ i KRYZYSOWA NARZECZONA i inne. Sentyment i uwielbienie zostało na lata. Puszczano tam i inne zespoły, ale tylko ten "wbił się we mnie" tak mocno. To moje powody. Być może niezrozumiałe dla innych.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: temik3 »

AlekOb pisze: ndz kwie 25, 2021 10:51 pm
Sundrajta pisze: ndz kwie 25, 2021 9:22 pm I nie powiem nic złego (a nawet nie napiszę) o nowych forumowiczach, bo wielu z nich wnosi fantastyczny koloryt do wspólnej zabawy, tylko zapytam się - gdzie oni byli przed 15 maja 2020 roku>? :roll:
Jako osoba zarejestrowana po tej dacie mam się tłumaczyć? :P
Z czego masz się tłumaczyć? Ja się cieszę, że jesteś i Twoja praca jest tu widoczna, dlatego nie rozumiem bzdurnych pytań o takie rzeczy. Gdyby nie było Ciebie, kilku innych to kto by tu był? A to, że będzie kilku niezadowolonych to rzecz normalna. Ja przylazłem tu na forum 10 lat temu (ponad) i na początku od wielu dostałem po łbie bo podobało mi się muzycznie nie to co im. I się nie tłumaczyłem, bo z czego? Poznałem tu wiele osób jednych tylko z forum innych ze spotkania mini zlotowego i cieszę się z tego. Z jednymi wymieniam swe stanowiska i się nie zgadzam, z drugimi się zgadzam, ale chyba o to chodzi, ale nikomu nie będę się tłumaczył i nikt mi się nie musi tłumaczyć z tego, że tu jest przed czy po 15 maja. Kolego fajnie, że jesteś.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: temik3 »

gioconda2 pisze: pn kwie 26, 2021 8:29 am Wypowiem się w swoim imieniu...

Forum pozwoliło mi się wypłakać, wyżalić i przejść przez traumę.
A na LP głosuję również z własnej i nieprzymuszonej woli, bo:
... jest to kolonijna miłość... pierwsza kolonia, pierwszy wyjazd z domu, pierwsze dyskoteki, a tam codziennie TAŃCZ GŁUPIA TAŃCZ i KRYZYSOWA NARZECZONA i inne. Sentyment i uwielbienie zostało na lata. Puszczano tam i inne zespoły, ale tylko ten "wbił się we mnie" tak mocno. To moje powody. Być może niezrozumiałe dla innych.
Gioconda2, pisz częściej please. Miód na uszy i fantastyczne wspomnienia, które dotyczą także Nas.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Sundrajta »

gioconda2 pisze: pn kwie 26, 2021 8:29 am Lubię czytać Twoje wypowiedzi, a wycofując się dostarczasz mi coraz mniej materiału do czytania nad czym ubolewam
I dlatego topu nowości nie opuściłem, bo to jest "źródło listy" jedyny jej czysty format. Także z powodu takich ludzi jak Ty, od których aż bije żar muzycznych uniesień! Od razu wiem (czytając Twoje wpisy droga giocondo2), że kochasz muzykę całą sobą. 8)
A że nie zgadzam się z pozostałymi regulacjami przyjętymi na TFP, do jednej nawet o zgrozo sam przyłożyłem rękę, będąc na początku jej zwolennikiem, ale każdy ma prawo do błędu! Tylko nie każdy potrafi się do tego przyznać...
I też mam prawo obecnie nie brać udziału w liście, z której formatem nie jestem w stanie się pogodzić i to podejrzewam nie prędko się zmieni? :know:

I oczywiście nikt nie musi się tłumaczyć dlaczego pojawił się tutaj w tym czy innym terminie, ale przynajmniej są tacy, którzy mają odwagę to zrobić. :arrow:
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: ndz kwie 25, 2021 10:07 am
szeptun68 pisze: ndz kwie 25, 2021 2:09 am Ja bym Mu jeszcze bardziej w nerwach przekręcił nick niż tylko na Neo1. :evil:
Ojojoj i co jeszcze, naskarżysz na mnie mamie? :lol:
A co do meritum to za niedługo być może więcej osób się wycofa z tej zabawy jak Sundrajta i będziecie mieć całą dziesiątkę dla swoich ulubionych wykonawców. Ale będzie fajnie :)
Mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej luzu.
No i co ojojojczysz? I proszę nie używać imienia mojej Mamy nadaremno(bo sobie tego nie życzę)bo jak Cię piorun trzaśnie to Ci neon zgaśnie, a zapowiadają burze na majówkę.
Do czego to było? Możesz jaśniej? Wiesz jakie zdania zacytowałeś? Ty mi życzysz więcej luzu? Ty? Spoko oko. Mnie wyniki TFP cieszą przez co jestem wyluzuzowany na maxa bez Twoich życzeń.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: pt kwie 23, 2021 11:04 pm Wiesz, problem polega nie na tym, kto na co głosuje, ale raczej na tym, że niektórzy głosują blokowo na niektórych wykonawców i z tego co zauważyłem, są to w dużej mierze osoby zarejestrowane po maju 2020.
Na wykonawców? Nigdy w życiu. Głosuję na najlepsze piosenki TFP a nie na wykonawców. Zaczynasz pisać głupoty. Albo jeszcze gorzej. Pisałeś je od dawna, z tym że, mnie tu nie było.
Zdrówka.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Nie ma starych, teraźniejszych, nowych i przyszłych forowiczów. Dopuszczasz się słownego podziału. Podżegasz. Dzielisz ludzi. Pisior. To forum jest dla nas a nie my dla forum.
Zdrowia.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Neo01 »

Informuję, że zgłosiłem post do moderatorów.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: sob maja 01, 2021 9:29 am Informuję, że zgłosiłem post do moderatorów.
Ale to mój post zgłosiłeś?
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: kajman »

Wcale mu się nie dziwię. Określenie Pisior jest ewidentnie obraźliwe.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Neo01 »

szeptun68 pisze: sob maja 01, 2021 10:35 am Ale to mój post zgłosiłeś?
A jak myślisz?
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Geniusz
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

kajman pisze: sob maja 01, 2021 10:52 am Wcale mu się nie dziwię. Określenie Pisior jest ewidentnie obraźliwe.
PIS. Rzut beretem mam do Neo01
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Neo01 »

Ręce opadają. Jak jestem z Rzeszowa to muszę głosować na pis tak? Gratuluję geniuszu. Jeśli wszystkich tak oceniasz to ludzie muszą mieć nieźle przerąbane z tobą (dla twojej wiadomości zresztą w Rz. zazwyczaj ta partia nie wygrywa akurat, ale to tak na marginesie).
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: ku3a »

proszę o wzięcie sobie na wstrzymanie i nie obrażanie innych użytkowników.
w przyszłości. w innych wątkach. bo ten do niczego nie zmierza, jest do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Neo01 »

Bardzo się cieszę.
I gratuluję: zostałem już skutecznie odstraszony od tego forum, szkoda, że tak to teraz wygląda tu...
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Dziękuję i życzę wszystkim wszystkiego dobrego :?
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2021 1:03 am przez szeptun68, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19572
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: jollyroger72 »

Ludzie! Idźcie stąd. Na majówkę :wink:
Bo tak to tylko foch goni focha... W wielu wątkach.
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: santosz »

PiS on you!
Piss on you too!
Peace on earth for everyone!
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: kajman »

santosz pisze: sob maja 01, 2021 4:01 pmPiss
Prawo i Sprawiedliwość Społeczna?
Zablokowany