Trójkowa Foralista Przebojów #46

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

ku3a pisze: sob maja 01, 2021 12:58 pm proszę o wzięcie sobie na wstrzymanie i nie obrażanie innych użytkowników.
w przyszłości. w innych wątkach. bo ten do niczego nie zmierza, jest do zamknięcia.
To, że przegiąłem jest oczywiste. Mea Maxima Culpa. Pytanie tylko kto kogo obraził na samym początku? Tego to nikt nie widzi bo po co? Jak można dzielić forowiczów tych zarejestrowanych przed 15.05.2020 na tych po 15.05.2020? Komuś "ewidentnie" przeszkadzają moje głosy albo głosy innych "nowych"? Zjechałem Neo01 bez powodu? To tutaj są dopuszczalne jakiekolwiek podziały? Nerwy mi puściły ot tak sobie? Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2021 5:34 am przez szeptun68, łącznie zmieniany 3 razy.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: ndz kwie 25, 2021 10:07 am
szeptun68 pisze: ndz kwie 25, 2021 2:09 am Ja bym Mu jeszcze bardziej w nerwach przekręcił nick niż tylko na Neo1. :evil:
Ojojoj i co jeszcze, naskarżysz na mnie mamie? :lol:
Z całym szacunkiem:
Który z nas dwóch lata na skargi? :wink:
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2021 5:40 am przez szeptun68, łącznie zmieniany 2 razy.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: pt kwie 23, 2021 11:04 pm Wiesz, problem polega nie na tym, kto na co głosuje, ale raczej na tym, że niektórzy głosują blokowo na niektórych wykonawców i z tego co zauważyłem, są to w dużej mierze osoby zarejestrowane po maju 2020.
Choinka jest zielona, ale choinka nie jest zielona? Słowem bym się nie odezwał gdybyś zagłosował nawet na 10 piosenek swojego ulubionego wykonawcy/zespołu bo kapkę się różnimy.
Jak można mieć problem z głosowaniem kogokolwiek z nas na jakąś piosenkę? Wypomniał Ci ktoś kiedyś Twoje głosowanie? Zdarzyło się już tak, że komuś nie pasowały Twoje głosy? Czy ja, czy Ty, czy ktoś inny, każdy sobie głosuje na takie utwory jakie lubi. Najprościej polecieć do admina żeby uwalić szeptuna68 i dobra jest, ale to oczywiście nikt inny tylko ja latam na skargi. W życiu by mi nie przyszło do głowy żeby nawet wspomnieć(negatywnie)o Twoich głosach czy kilku innych osób.
Blokowo? Jest zespół, jest jakość, jest klasa, jest przebój, są głosy.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: kajman »

W temacie o topie gioconda2 napisała (jeżeli coś przekręciłem to przepraszam), że ustawiała utwory według tego, jak dla niej są ważne i ile wywołują wspomnień, a nie na podstawie ich odsłuchu i wartości. Być może u części głosujących tutaj przeważa też sentyment i głosują blokowo na swoich ulubionych wykonawców. Jest faktem, że pojawiło się w ciągu roku sporo osób, które głosują na LP, BJ i PSB i trudno stwierdzić czy stało się to przypadkowo czy zadziałały jakieś układy (rodzinne czy inne). Ale efekt tego budzi kontrowersje i wcale mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: Neo01 »

Czy ten wątek nie miał być zamknięty?
Bo mam wrażenie, że ktoś tu potrzebuje wsparcia psychologicznego, ale od tego chyba nie jest to forum, żeby wylewać swoje żale i przy okazji wyżywać się na innych?
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #46

Post autor: temik3 »

Tak, ten wątek powinien, być zamknięty po pierwszym niepotrzebnym wpisie, potem nie było by prowokacji i zarzucania jeden drugiemu śmiesznych rzeczy. Zawsze trzeba patrzeć na dwie strony sporu i tutaj ewidentnie jednemu czy drugiemu wydaje się, że ma rację. Dla mnie sprawa jest prosta ktoś się zagalopował z oskarżaniem drugich o głosowanie na coś czego On nie lubi a sam głosuje na to co inny nie lubi, ale ten drugi mu niczego nie zarzuca, a broni tylko swych głosów. Chyba mamy wolność (jeszcze) głosowania na to co się komuś podoba, a jeśli ktoś tego nie rozumie to przepraszam, ale potem nie może się obrażać na reakcję drugiej strony. Bo następuje efekt, który spowodował taki stan rzeczy. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Panowie trochę szacunku do siebie, mamy Top cieszmy się z tego a nie kolejny raz się okładamy.
Proszę admina o definitywne zamknięcie tego wątku.
Dziękuję.
Zablokowany