Trójkowa Foralista Przebojów #31

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pt sty 08, 2021 10:09 pm Kurcze, nastawiłem się na słuchanie nowości do połowy ostatniej godziny, a tu w zasadzie ostatnia godzina już była. No cóż, słucham dalej.
Słuchaj, słuchaj, może coś ciekawego napiszesz to przesłucham. Bo na dziś to nie mam ochoty po za kilkoma co znam, tych co nie znam słuchać.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: gioconda2 »

Ameryka stale w ogniu, może dlatego wygrywa nadal?
Trochę mnie smuci spadek Kaśki Sochackiej, ale po 16 tygodniach to już ma takie prawo grawitacji, żałuję wypadku CELU, lekko na pocieszenie EKOPLAN, a zaskakuje mnie debiutująca w Poczekalni Majestica, bo.... już po Świętach

Wypadek Manhattanu też jest zaskoczeniem...
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: kajman »

Wiesz, że nasze opinie często mocno się różnią. Ale jak będzie zestaw to jak tylko go zauważę to wrzucę utwory z komentarzami. Ale to pewnie jutrzejszym rankiem.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: temik3 »

No Ameryka i Kapitol w ogniu, czyli utwór na właściwym miejscu. Trump tonie.
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: lady »

No to miłego słuchania tym, którzy słuchają (i Listy i nowości :wink: ), a wszystkim dobrej nocki :)
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: gioconda2 »

temik3 pisze: pt sty 08, 2021 9:48 pm Gioconda2 bardzo podoba mi się Twoje podejście do forum, lubię czytać Twe bardzo ciekawie napisane posty. Zdecydowanie odświeżyłaś Naszą grupę. Ładuj dalej swoimi soczystymi wypowiedziami.
temiku3 - wybacz - dopiero zauważyłam Twój post
Dziękuję Ci za piękne słowa, zawsze to miło słyszeć, a wiesz "świeża krew" zawsze ożywia i jest potrzebna, ja się również cieszę z tych forumowiczów, którzy przyszli po mnie, a ożywiają również forum - AlekOb, Kuba 1201, szeptun68.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pt sty 08, 2021 10:18 pm Wiesz, że nasze opinie często mocno się różnią. Ale jak będzie zestaw to jak tylko go zauważę to wrzucę utwory z komentarzami. Ale to pewnie jutrzejszym rankiem.
Czasem się zgadzają, rzadko bo rzadko ale. Ostatnio była zgodność co do czołówki nawet sporoprocentowa. Mówię o górze, bo z dołem to często się zgadzamy.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: szeptun68 »

gioconda2 pisze: pt sty 08, 2021 10:19 pm ja się również cieszę z tych forumowiczów, którzy przyszli po mnie, a ożywiają również forum - AlekOb, Kuba 1201, szeptun68.


Dziękuję
Życzę dużo zdrówka i jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony pt sty 08, 2021 11:11 pm przez szeptun68, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: Sundrajta »

Witam Was na zakończeniu listy i równocześnie się od razu pożegnam. :D
A przyszedłem tylko dlatego że zobaczyłem info o urodzinach giocondy2, a że to jest prawdziwie ożywcza Iskierka naszego forum, to nie mogę pozostać obojętnym i nie złożyć jej życzeń.
A zatem bądź z nami jak najdłużej, z tą samą werwą jak w minionym roku i oby zdrowie i dobry humor nigdy Cię nie opuszczały. 😍

Zaś same wyniki przejrzę sobie później, choć już niektóre dostrzegłem w komentarzach...
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: TStudent »

Sundrajta pisze: pt sty 08, 2021 10:57 pmZaś same wyniki przejrzę sobie później, choć już niektóre dostrzegłem w komentarzach...
No tak, wiadomo że są nie teges. ;)
AlekOb
Posty: 2924
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #31

Post autor: AlekOb »

Trochę nie miałem czasu komentować na bieżąco wyników, ale widzę, że za wiele nie straciłem, bo lista chyba była "bez emisji? :roll: Szkoda, mam nadzieję, że za tydzień już normalnie.
Nawet parę ładnych awanasów było i żaden mój głos nie wypadł, chociaż trochę szkoda, że niektórzy autują już po tygodniu.
gioconda2 pisze: pt sty 08, 2021 10:19 pm Dziękuję Ci za piękne słowa, zawsze to miło słyszeć, a wiesz "świeża krew" zawsze ożywia i jest potrzebna, ja się również cieszę z tych forumowiczów, którzy przyszli po mnie, a ożywiają również forum - AlekOb, Kuba 1201, szeptun68.
No nie wiem, czy aż tak ożywiam, ale dzięki za miłe słowa ;)
ODPOWIEDZ