Trójkowa Foralista Przebojów #26

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: szeptun68 »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 12:05 am Wstecz nie, ale jeżeli zostanie do regulaminu dodany punkt o singlach/teledyskach to będzie można zgłosić te pokrzywdzone wcześniej utwory.


To są chyba jakieś jaja
Wstecz nie, ale jednak wstecz tak?
Ja to tak rozumiem
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: szeptun68 »

Ja też mogę dodać punkt do regulaminu?
Może wszyscy kuźwa zacznijmy dodawać punkty do regulaminu i zróbmy sobie z porządnego forum muzycznego wolną amerykankę?...a coooo?
"PIOSENKA KAŚKI JEST ZA STARAAAAA!"
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: szeptun68 »

Ja się nie zgadzam i mówię stanowcze:
"NIE"
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: szeptun68 »

jollyroger72 pisze: sob gru 05, 2020 12:17 am
AlekOb pisze: pt gru 04, 2020 11:33 pm To rzeczywiście byłby dobry pomysł, szczególnie jak dotyczy utworów tylko nieznacznie przekraczających te 2 lata.
NIEZNACZNIE to znaczy ile? Miesiąc? Dwa? Trzy, a może pięć? Albo jest bariera, albo jej nie ma. Nad kimś innym to nikt by się nie pochylił, ale że to nOSOWSKA, to trwa szukanie "wyjścia awaryjnego" :evil:
Sundrajta pisze: pt gru 04, 2020 11:14 pm I rzeczywiście trzeba będzie zrobić dopisek w regulaminie, żeby dopuszczanie takich piosenek było legalne. :arrow:
Sprzeciw :STOP:

Stanowcze sprzeciw! :STOP: :STOP: :STOP:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

szeptun68 pisze: ndz gru 06, 2020 12:55 am Wstecz nie, ale jednak wstecz tak?
To źle rozumiesz, bo jeżeli zostanie wprowadzony do regulaminu punkt o dopuszczalności takich utworów to oznacza, że będzie można je zgłaszać ponieważ podchodzą pod ten punkt regulaminu.
Zmiana punktu w regulaminie musi zostać przegłosowana, a jeżeli będzie to nie widzę przeciwwskazań, żeby nie obowiązywała. Owszem, tak może być, a nie może być tak, że najpierw narusza się regulamin, a potem się go zmienia, żeby zalegalizować naruszenie. Proszę bardzo, przegłosujmy tą zmianę, a potem zgłaszajmy Nosowską. Teraz nie powinno jej być w zestawie, bo to oznacza złamanie regulaminu.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 12:31 pm To źle rozumiesz, bo jeżeli zostanie wprowadzony do regulaminu punkt o dopuszczalności takich utworów to oznacza, że będzie można je zgłaszać ponieważ podchodzą pod ten punkt regulaminu.
Zmiana punktu w regulaminie musi zostać przegłosowana, a jeżeli będzie to nie widzę przeciwwskazań, żeby nie obowiązywała. Owszem, tak może być, a nie może być tak, że najpierw narusza się regulamin, a potem się go zmienia, żeby zalegalizować naruszenie. Proszę bardzo, przegłosujmy tą zmianę, a potem zgłaszajmy Nosowską. Teraz nie powinno jej być w zestawie, bo to oznacza złamanie regulaminu.
Ale po co zmieniać regulamin dla takich przypadków? Płyta wydana ponad dwa lata temu to żaden teledysk do filmu czy piosenka do filmu tego faktu nie zmienia. Na cholerę takie bzdurne zapisy. Przecież jesli wyjdzie jakaś płyta to normalną rzeczą będzie to, że ktoś będzie zgłaszał utwory z tej nowej płyty i jeśli płyta nie jest powieleniem tego co było wydane X lat temu to w przeciągu dwóch lat można zgłosić wszystkie z niej utwory. A kolejną bzdurą jaką przeczytałem ciut wyżej jest :
Sundrajta pisze: sob gru 05, 2020 10:00 pm Tylko że prawo nie może działać wstecz.
I nie wiedziałem, że z Ciebie taki służbista, :lol: a no tak przecież pracujesz w oświacie. :wink:
Skoro prawo nie działa wstecz to co robi w zestawie piosenka, która nie spełnia regulaminowych zawiłości? Proszę o szanowanie regulaminu, skoro niedawno sprzeciwiano się dodaniu Planta, a moim zdaniem był on bardziej nadający się do zestawu niż ta Kasia.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz gru 06, 2020 12:46 pm Ale po co zmieniać regulamin dla takich przypadków?
Bo są osoby, które uważają, że to powinno być zmienione. Ale trzeba taką zmianę przegłosować i dopiero wtedy ją stosować.
Ja nie piszę o sensowności zmiany tylko o zasadach, na jakich mogłaby być przeprowadzona.
temik3 pisze: ndz gru 06, 2020 12:46 pm Skoro prawo nie działa wstecz to co robi w zestawie piosenka, która nie spełnia regulaminowych zawiłości?
I w tym się zgadzamy. Jeżeli zmiana regulaminu zostanie przegłosowana to proszę bardzo zgłaszajcie tą Nosowską, ale teraz nie powinno jej być w zestawie.
temik3 pisze: ndz gru 06, 2020 12:46 pm niedawno sprzeciwiano się dodaniu Planta
Chyba jeszcze była sprawa z Igo.
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: santosz »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 2:22 pm
Bo są osoby, które uważają, że to powinno być zmienione. Ale trzeba taką zmianę przegłosować i dopiero wtedy ją stosować.
[/quote]
Nie uważam, że trzeba nad wszystkim głosować. Przecież jeśli kto wykryje jawną lukę w systemie (jak w przypadku Nosowskiej), to powinna ta luka, bez zbędnych przedłużeń, być uzupełniona w zapisie regulaminu i po sprawie. Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli dyskryminować takie jawne przypadki jak Nosowskiej i wprowadzać sztuczne zakazy podyktowane dwuletnim okresem ważności, bo wtedy wyszło na płycie. Kto w ogóle dzisiaj odwołuje się jeszcze do płyt? Nie żyjemy w latach siedemdziesiątych 20. wieku gdzie wszystko w tym zakresie było poukładane i czytelne a wydawnictwa płytowe były faktycznie wyznacznikiem ówczesnego rynku muzycznego. Dzisiaj muzyka szaleje w przestrzeni publicznej i w internecie, pojawiają sią różne fuzje, remasteringi, epki, happeningi, filmy, spektakle, wydarzenia społeczne, które inspirują twórców itd. Nie wiem czy wiecie, ale są artyści, którzy wydają np. dwa utwory na epce, które trafiają do sieci a dopiero po kiku latach!!! te same utwory trafiają na regularną płytę. Są też tacy, którzy wydają płyty tylko w internecie i umieszczają płytę na spotify i dopiero znacznie później wydają nowy utwór, który dołączają do płyty wydanej jakiś czas temu.
Poza tym wzystko zależy od kontekstu. Jako przykład mogę podać piosenkę z tegotygodniowego zestawu nowości. Pewnie gdybym nie przeczetyłem opsiu pod teledyskiem Annie Lennox na youtubie, nie dowiedział bym się o czym była pierwotna wersja utworu, nie posłuchał bym oryginału, nie dowiedział się co zainsiporawało artystkę do przypomnienia utworu, jak ona interpretuje w obecnych czasach tekst itd. itd. Oczywiście to wszystko wpłynęło na moją subiektywną ocenę tego utworu, ale chyba mi wolno? Oczywiście nagranie Lennox pojawiło się teraz, nie dwa lata temu, ale rozumiecie o co mi chodzi, chodzi o ten kontekst, czas i przestrzeń, w której słuchamy jakiejś muzyki.
Jeżeli Nosowska promuje utwór, który z kolei promuje wydarzenie kulturalne, które obecnie ma miejsce, jeżeli tu i teraz powstaje stosowny teledysk do owego, to wyskakiwanie przed szereg i machanie regulaminem przed oczami, jest trochę nie poważne. I uważam, że powiedzenie, że regulaminy są po to, by je naginać wcale nie jest takie głupie, jeżeli jest to naginanie kreatywne.
I żeby nie dezinterpretować mojej wypowiedzi, uważam że zasada o tym, że nie zgłaszamy utworów starszych niż dwa lata jest oczywiście w porządku. Chodzi tylko o to, że w regulaminie powinny być zaznaczone stosowne wyjątki. Nie obawiam się, że rozbestwi to nas głosujących, bo przypadków takich jak casus Nosowskiej jest bardzo mało a poza tym nie jesteśmy debilami i nie będziemy hurtowo, na złość wszystkiemu i wszystkim, zgłaszać np. utwory z roku 1985, bo tak.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

santosz pisze: ndz gru 06, 2020 4:20 pm Przecież jeśli kto wykryje jawną lukę w systemie (jak w przypadku Nosowskiej)
Według Ciebie jest to ewidentna luka według innych nie. A jeżeli to miałaby być ewidentna luka to czemu wcześniej tego nie zmieniono tylko odrzucano utwory, które w tej luce się znalazły.
santosz pisze: ndz gru 06, 2020 4:20 pm jawne przypadki jak Nosowskiej
Co jak co, ale jawny przypadek to nie jest. Chyba że chodzi o to, że to Nosowska i jej żadne prawa nie obowiązują.
santosz pisze: ndz gru 06, 2020 4:20 pm Kto w ogóle dzisiaj odwołuje się jeszcze do płyt?
Pomijając inne rzeczy to robili to tutaj forumowicze w stosunku do innych utworów i robi to regulamin i jest to wystarczający argument (przynajmniej dla mnie).
santosz pisze: ndz gru 06, 2020 4:20 pm nie będziemy hurtowo, na złość wszystkiemu i wszystkim, zgłaszać np. utwory z roku 1985
A czemu nie? Jeżeli wyjdą teraz po raz pierwszy na singlu to czym to różni się od tej sytuacji? Że utwór jest wcześniejszy?
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: Sundrajta »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 4:48 pm Chyba że chodzi o to, że to Nosowska i jej żadne prawa nie obowiązują.
Akurat fanem tej płyty byłeś Ty, a nie ja, więc chyba widzisz dobitnie, że w tym przypadku nie chodzi o wykonawcę, który został dopuszczony do oceny. :idea:
santosz pisze: ndz gru 06, 2020 4:20 pm jeżeli jest to naginanie kreatywne
Podoba mi się ta myśl. 8)
kajman pisze: ndz gru 06, 2020 2:22 pm to proszę bardzo zgłaszajcie tą Nosowską, ale teraz nie powinno jej być w zestawie
Nikt jej nie dodał do zestawu, tylko poddaliśmy właśnie demokratycznemu przegłosowaniu tej propozycji. Gdyby właśnie była zasada, że od razu dodajemy piosenki przez nas proponowane do zestawu, byłbym zdecydowanie przeciw tej propozycji. :arrow:
A w tym przypadku i tak wszystko zależy od ponad trzydziestu forumowiczów, a nie (nie zawaham się użyć tego określenia) od "paru krzykaczy", którzy uwielbiają robić na forum przedświąteczny zamęt? :cwany:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm (...) a nie (nie zawaham się użyć tego określenia) od "paru krzykaczy", którzy uwielbiają robić na forum przedświąteczny zamęt?
Myślę, że tym stwierdzeniem przegiąłeś.
I definitywnie pożegnam się z tą listą. Bez żalu.
Wesołych Świąt.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm Akurat fanem tej płyty byłeś Ty, a nie ja
Nigdy nie byłem fanem tej płyty, ale tu nie o to chodzi. Chodzi o to, że dla jednego wykonawcy zasady są łamane, a dla drugiego nie. Bo ten jest bardziej znany? Bo jest kobietą? No sorry, ja nie widzę w tym żadnego sensu.
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm poddaliśmy właśnie demokratycznemu przegłosowaniu tej propozycji
Gdzie? Ja tego nie zauważyłem. Wypowiedziało się kilka osób i opinie były różne. Trzy osoby (licząc w tym VILKIego, który nie był mocno przekonany), trzy przeciw czyli wypowiedziało się razem sześć osób. Trochę przymało, żeby to mogło stanowić podstawę do łamanie regulaminu.
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm A w tym przypadku i tak wszystko zależy od ponad trzydziestu forumowiczów
Czyli wypowiedziało się niecałe 20%.
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm "paru krzykaczy", którzy uwielbiają robić na forum przedświąteczny zamęt?
Zamęt to zrobiły osoby, które dopuściły nieuprawniony utwór do zestawu propozycji do głosowania.

Przy okazji popatrz na późniejsze wypowiedzi. Tylko jedna poparła decyzję. Trzy inne uznały ją za niewłaściwą.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: gioconda2 »

jollyroger72 pisze: ndz gru 06, 2020 5:14 pm I definitywnie pożegnam się z tą listą. Bez żalu.
:cry: :cry: :cry: ale ja z żalem pożegnam Ciebie :( lubię Twoją ostrość wypowiedzi, wyrazistą osobowość ... i ten rocznik :)
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: santosz »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 5:25 pm Chodzi o to, że dla jednego wykonawcy zasady są łamane, a dla drugiego nie. Bo ten jest bardziej znany? Bo jest kobietą? No sorry, ja nie widzę w tym żadnego sensu.
My tu nie o tym, chcesz nam wsugerować coś, co nie jest sednem problemu
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 5:03 pm A w tym przypadku i tak wszystko zależy od ponad trzydziestu forumowiczów, a nie (nie zawaham się użyć tego określenia) od "paru krzykaczy", którzy uwielbiają robić na forum przedświąteczny zamęt? :cwany:
krzykacz był tylko jeden, wczoraj wieczorem, reszta przedstawiała argumenty
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

santosz pisze: ndz gru 06, 2020 5:40 pm My tu nie o tym, chcesz nam wsugerować coś, co nie jest sednem problemu
Nic nie chcę zasugerować tylko zastanawia mnie czemu w analogicznych sytuacjach podjęte były odmienne decyzje.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: Sundrajta »

kajman pisze: ndz gru 06, 2020 5:25 pm Gdzie? Ja tego nie zauważyłem. Wypowiedziało się kilka osób i opinie były różne.
Czy Ty jesteś ślepy? W wątku z ocenianiem nowości przecież.
jollyroger72 pisze: ndz gru 06, 2020 5:14 pm I definitywnie pożegnam się z tą listą. Bez żalu.
Ja też się z Wami pożegnam. :roll:
Bowiem widzę, że dla wielu najważniejsze jest przestrzeganie zasad (które przypominam są dla ludzi, a nie odwrotnie) niż dobra zabawa.
I teraz już nie dziwi (a gdy ją przeczytałem to i owszem) mnie zasłyszana opinia na MyCharts o naszym forum, że tutaj najważniejsze jest głosowanie nad głosowaniem! :roll:
Dla mnie próba reaktywowania czegoś co bezpowrotnie się skończyło (dzięki działaniom władzy, która właśnie gdzieś ma WSZELKIE ZASADY i REGUŁY), okazuje się niewypałem roku! :shock:
Żegnam Was z wielkim bólem (i nie będę mierzył, czyj jest większy)...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kajman »

Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 6:02 pm Czy Ty jesteś ślepy? W wątku z ocenianiem nowości przecież.
To chyba istnieją dwa wątki z ocenianiem nowości, bo w tym do którego zaglądałem, nic nie znalazłem.
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 6:02 pm Bowiem widzę, że dla wielu najważniejsze jest przestrzeganie zasad niż dobra zabawa.
Dobra zabawa to jest wtedy, kiedy przestrzega się zasad. Nie wiem czy dobrze by się bawili gracze w nożną jeżeli by ktoś rzucał piłkę ręką (i nie był bramkarzem).
Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 6:02 pm dzięki działaniom władzy, która właśnie gdzieś ma WSZELKIE ZASADY i REGUŁY
Więc my się powinniśmy na nich wzorować i też je łamać?
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 6:02 pm Ja też się z Wami pożegnam. :roll:
Bowiem widzę, że dla wielu najważniejsze jest przestrzeganie zasad (które przypominam są dla ludzi, a nie odwrotnie) niż dobra zabawa.
(...)
Żegnam Was z wielkim bólem (i nie będę mierzył, czyj jest większy)...
I Ciebie też pożegnam z bólem :cry: , bo uwielbiałam Twoje wszelkie wpisy związane z nowościami (barwne opisy propozycji i wykonawców) i prowadzonym podliczeniem punktowym. Byłam Twoją wierną fanką w tym zakresie. I była to dobra zabawa, ale zasady (jeżeli zostały ustalone i wprowadzone) są po to, aby ich przestrzegać. Może lepiej (i tu konwicki1980 się kłania) było nie tworzyć zasad, aby teraz nie być ich niewolnikiem?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: TStudent »

Sundrajta pisze: ndz gru 06, 2020 6:02 pm Bowiem widzę, że dla wielu najważniejsze jest przestrzeganie zasad (które przypominam są dla ludzi, a nie odwrotnie) niż dobra zabawa.
Dla mnie nie (bo bardzo dobrze się przy tej liście bawię i to pomimo regulaminu!) chociaż mało co sam bym nie wtrynił jakiegoś starego utworu Mavericksów! :shock: Na szczęście udało się temu zapobiec. ;)
Skoro Wy tak chcecie masowo odchodzić z Forum, to ja po Nowym Roku też chyba zwinę manatki i co więcej, zrezygnuję z własnej listy, bo niby dla kogo miałbym ją robić? :twisted: a tak było fajnie... :(
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: lady »

Sundrajto, Tobie też to powiem, zostań z nami :!:
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: lady »

TStudent pisze: ndz gru 06, 2020 6:20 pm Skoro Wy tak chcecie masowo odchodzić z Forum, to ja po Nowym Roku też chyba zwinę manatki i co więcej, zrezygnuję z własnej listy, bo niby dla kogo miałbym ją robić? :twisted: a tak było fajnie... :(
Nie no, nawet o tym nie myśl :STOP:
Co Wy wszyscy dzisiaj z tym odchodzeniem, za śniegiem tęsknicie ? :lol: (bo śnieg właśnie odszedł, choć mam nadzieję, że nie na długo :wink: )
Ok, ale tak na poważnie. LP3 poległa z przyczyn od nas niezależnych. Dlaczego zatem z własnej woli chcecie zniszczyć i tą Listę ? :(
santosz
Posty: 4799
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: santosz »

i się zaczęły szantaże emocjonalne, rodzieranie szat, Rejtany i inne, ile wy macie lat do cholery? zamiast dać się wypowiedzieć wszystkim co mają na ten temat coś do powiedzenia i przede wszystkim poczekać jak ułoży się głosowanie, myślę że ta dyskusja może dać wielu do myślenia i przynieść skutki w przyszłości, gdy każdy dwa razy zastanowi się nad doborem utworu do listy, dyskusja jest konstruktywna, także proszę tu nie uprawiać ekshibicjonizmu w postaci rozdzierania szat
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: gioconda2 »

lady pisze: ndz gru 06, 2020 6:24 pm Co Wy wszyscy dzisiaj z tym odchodzeniem
powiedzmy, że to wpływ "6"
06.12
Ja na razie nie odchodzę, bo tak jak Ty uważam, że ta Lista ma wartość. Wybrałam indywidualne formy protestu, by naświetlić problem.
Ostatnio zmieniony ndz gru 06, 2020 6:37 pm przez gioconda2, łącznie zmieniany 1 raz.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: lady »

gioconda2 pisze: ndz gru 06, 2020 6:33 pm powiedzmy, że to wpływ "6"
06.12
... i jeszcze halny wieje :mrgreen:
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #26

Post autor: kacper94 »

santosz pisze: ndz gru 06, 2020 6:29 pm przede wszystkim poczekać jak ułoży się głosowanie
Bardzo mądre słowa. Zamiast dywagowania, rzucania słów "Ja odchodzę" poczekajmy, jak rozwinie się głosowanie w nowościach i dopiero później będziemy się zastanawiać, co z tym fantem zrobić. Najsprawiedliwsze będzie - tak jak chyba pisał kajman - po prostu głosowanie nad tym punktem regulaminu, w szerszym gronie, i gdy zbierzemy głosy od uczestników naszej zabawy, to będziemy wiedzieć, czy wolą większości jest dopuszczenie takich piosenek, czy raczej nie bardzo...
ODPOWIEDZ