Trójkowa Foralista Przebojów #22

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: santosz »

temik3 pisze: pt lis 06, 2020 10:33 pm
VILKI pisze: pt lis 06, 2020 10:31 pm temik. zdradź odpowiedź na swój konkurs :)
Na moją zagadkę pierwsza odpowiedziała lady. Gratuluję.
Santosz i zespół ze Skandynawii.
no prawie ze stołka spadłem z wrażenia, bo to oczywiście zawsze miłe kiedy komuś też się spodoba propozycja, tym bardziej że nie rozpieszczacie mnie tu w ocenach a dałbym sobie głowe uciąć, że zawsze zgłaszam fajne utwory :mrgreen: no ale żeby nie było tak miło, kajman też już wydał oświadczenie i dał Norwegom 1 punkcik :mrgreen: znając jego styl uzasadnień, pewnie uznał to za country, którego nie znosi i odpowiednio do sytuacji ocenił
kajman
Posty: 64226
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: kajman »

VILKI pisze: pt lis 06, 2020 11:08 pm ja nadal nie kumam tego konkursu dzisiejszego
lady pisze: pt lis 06, 2020 11:09 pm ja też nadal nie wiem o co chodzi
To może ostatni post djjacka z moimi objaśnieniami. Podaję litery dobrze trafione. Pozostałych w zgadywanym słowie nie ma.
djjack pisze: pt lis 06, 2020 10:46 pm A JA CO -
BOMAN - :D B na swoim miejscu.
KEITH - :mrgreen: I nie na swoim miejscu.
DYLAN - :mrgreen: x2 D i Y nie na swoim miejscu.
LICHT - :D I na swoim miejscu.
HURTS - :D R na swoim miejscu.
WRIDE - :D :mrgreen: x2 I i D nie na swoim miejscu.
KYLIE - :mrgreen: x2 I i Y nie na swoim miejscu.
COMET -
YOUNG - :mrgreen: Y nie na swoim miejscu.
Poza tym pierwsze słowo wyklucza litery A, C, J i O, a ostatnia dodatkowo E, M i T.
4989341 pisze: pt lis 06, 2020 11:31 pm podium? chyba top10
Dla mnie Michał, Katie i Wagle to rewelacja.
santosz pisze: sob lis 07, 2020 1:41 am znając jego styl uzasadnień, pewnie uznał to za country
Większość utworu to dla mnie klimaty wybitnie dyskotekowe, chociaż instrumentarium inne. I wykonawczo totalny prymityw. Trochę ratują utwór przeciętne spokojne fragmenty.
santosz pisze: sob lis 07, 2020 1:41 am country, którego nie znosi i odpowiednio do sytuacji ocenił
W tym zestawie z country kojarzy mi się tylko Corner, który dostał aż dwa.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6635
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: 4989341 »

AlekOb pisze: sob lis 07, 2020 12:27 am Ojoj, widzę, że podpadłem, bo to ja byłem tym zgłaszającym :oops:
Jakoś tak wyszło, że teraz mam mocną topkę, nic nie wypadło i mi się nie zmieścili. Myślałem, że jakoś się obronią. Zawsze staram się nie wystwiać propozycji na siłę, może rzeczywiście trochę się z nią pospieszyłem.
Wiem, że trochę źle to wyszło, będę musiał jeszcze bardziej przemyśleć zgłaszane propozycje.
luz :) nie podpadłeś. akurat Ty jesteś tutaj z nielicznych osób z którymi mam dobry kontakt
i często zbieżne gusta muzyczne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: akurat na PJ płakać nie będę

sam nie zawsze głosuję na swoje propozycje (ale tylko kiedy wiem, że mogę sobie na takie czekanie pozwolić)
po prostu to udowadnia, że ta wstępna weryfikacja nie daje wiele, nie przechodzą wcale piosenki, na które potem ludzie chętnie głosują...
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8817
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: VILKI »

bo ja np mam zupełnie inne kryteria zgłaszanych przeze mnie utworów :wink:
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: djjack »

kajman pisze: sob lis 07, 2020 11:01 am To może ostatni post djjacka z moimi objaśnieniami. Podaję litery dobrze trafione. Pozostałych w zgadywanym słowie nie ma.
djjack pisze: pt lis 06, 2020 10:46 pm A JA CO -
(...)
WRIDE - :D :mrgreen: x2 I i D nie na swoim miejscu.
(...)
Mała poprawka przy
WRIDE - :D :mrgreen: :mrgreen: - I i R nie na swoim miejscu (to te 2 zielone główki), D na swoim (to ta jedna żółta)

A reszta dokładnie objaśniona
Dzieki kajman!

P.S. I jeszcze wyjaśnienie dlaczego czasami zamiast dwóch zielonych główek była jedna zielona główka x2. Okazuje się, że w jednym poście może być maksymalnie 10 główek. Musiałem więc jakoś to obejść.
kajman
Posty: 64226
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: kajman »

No tak, jakoś mi ta pierwsza umknęła.
AlekOb
Posty: 2941
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: AlekOb »

4989341 pisze: sob lis 07, 2020 11:26 am
AlekOb pisze: sob lis 07, 2020 12:27 am Ojoj, widzę, że podpadłem, bo to ja byłem tym zgłaszającym :oops:
Jakoś tak wyszło, że teraz mam mocną topkę, nic nie wypadło i mi się nie zmieścili. Myślałem, że jakoś się obronią. Zawsze staram się nie wystwiać propozycji na siłę, może rzeczywiście trochę się z nią pospieszyłem.
Wiem, że trochę źle to wyszło, będę musiał jeszcze bardziej przemyśleć zgłaszane propozycje.
luz :) nie podpadłeś. akurat Ty jesteś tutaj z nielicznych osób z którymi mam dobry kontakt
i często zbieżne gusta muzyczne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: akurat na PJ płakać nie będę
No oczywiście, że luz, ale jak zacząłeś pisać o jakichś kpinach, to nie wiedziałem na ile poważnie piszesz ;)
Tak w ogóle zauważyłem też, że byłem jedynym głosujacym na Palomę (moja inna propozcyja sprzed klilku tygodni), coś moje propozycje nie mają szczęścia ostatnio ;)
VILKI pisze: pt lis 06, 2020 11:25 pm czyli "topowe" rmfy i zetki sięgnęły znaczy dna...
Tam akurat grają dość wybiórczo, że nigdy nie wiadomo co będzie grane, a co nie. Np. taką Darię Zawiałow zaczęli grać dopiero od Hej Hej! Pewnie są jeszcze kwestie wytwórni i promocji singli, a w tym się nie orientuję ;)
Jeśli chodzi o Roxette, to patrząc na liczbę wyświetleń na YT (względnie małą), w innych krajach chyba też to nie jest jakiś duży przebój.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6635
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #22

Post autor: 4989341 »

AlekOb pisze: sob lis 07, 2020 3:13 pm Tak w ogóle zauważyłem też, że byłem jedynym głosujacym na Palomę (moja inna propozcyja sprzed klilku tygodni), coś moje propozycje nie mają szczęścia ostatnio ;)
głosuj dalej :mrgreen:
Paloma od kilku tygodni u mnie blisko top10, może w tym tygodniu uda się, kiedy zwolniły się 2 miejsca
ODPOWIEDZ