Trójkowa Foralista Przebojów #17

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: temik3 »

KISSINSKY - Nie ma szczęśliwej miłości - https://www.youtube.com/watch?v=Raa7qZi ... Rjllt1jcuU
Kuba1201
Posty: 2067
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Kuba1201 »

Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować :STOP:
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi ;)
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie? :know:
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: santosz »

4989341 pisze: sob wrz 26, 2020 6:12 pm kolejny kazik :STOP:
TStudent pisze: sob wrz 26, 2020 9:48 am Krzysztof Zalewski - GRZECZNY BĄDŹ
z tym też nie można było poczekać?
jedna piosenka dopiero co awansowała do top30. następna zadebiutuje za tydzień może w poczekalni.
mało Krzyśka?
:STOP: :STOP: :STOP:
Mimo wszystko jednak bez przesady, nabijamy się wszyscy z naszych zgłoszeń Kazika nabijając się w ten sposób z nas samych, ale ostatecznie każdy ma jednak prawo zgłaszać co chce
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: temik3 »

Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować :STOP:
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi ;)
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie? :know:
Co jeszcze kochani wymyślicie? Nie porównujmy Alanis (były4), BJ (3), PSB (3), do Kazika co ma chyba już 6, Daria 5?, Zalew 5?. Każdy może takie porównania przedstawiać, ale ja się pytam po co? Jak masz ochotę dodawać wszystko od Coldplaya czy kolejne Darii to masz prawo, dodawaj, wszystko i tak musi przejść przez sito eliminacji a jak przejdzie to zamrażarka przyjmie kolejne utwory. Nie rozumiem nabijania postów, dla zasady?
Seadra
Posty: 742
Rejestracja: sob lut 03, 2018 5:31 pm

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Seadra »

1. Matt Berninger - ONE MORE SECOND
2. Czesław Śpiewa - Z MIŁOŚCI
3. Biffy Clyro - SPACE
4. Joe Bonamassa - WHY DOES IT TAKE SO LONG TO SAY GOODBYE
5. Kaśka Sochacka – ŚNIE
6. Linkin Park - SHE'S COULDN'T
7. Cigarettes After Sex - YOU'RE ALL I WANT
8. Nik Kershaw - THE WIND WILL BLOW
9. Birdy - OPEN YOUR HEART
10. Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU

Propozycja:
Deftones – POMPEJI
https://youtu.be/tVEjZ0ifOoI
Soszi6
Posty: 199
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 8:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Soszi6 »

1. Bon Jovi - LIMITLESS
2. Bon Jovi - DO WHAT YOU CAN
3. Scorpions - SIGN OF HOPE
4. New Order - BE A REBEL
5. Bon Jovi - AMERICAN RECKONING
6. Pet Shop Boys - I DON'T WANNA
7. Pet Shop Boys - MONKEY BUSINESS
8. Pet Shop Boys - WILL O'THE WISP
9. The Smashing Pumpkins - CYR
10. Biffy Clyro - SPACE
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: miszony »

Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować :STOP:
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi ;)
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie? :know:
Jakiej nagonki? Przecież on tym forum "noszony" jest wręcz na rękach.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: TStudent »

4989341 pisze: sob wrz 26, 2020 6:12 pm z tym też nie można było poczekać?
jedna piosenka dopiero co awansowała do top30. następna zadebiutuje za tydzień może w poczekalni.
mało Krzyśka?
Niestety o Krzyśku już wspominałem, że Annuszka jest w mojej opinii tylko dobrym utworem, Zabawa nie podoba mi się, a zacytowany utwór pisałem, że jest jedynym świetnym dla mnie utworem z albumu. Albumu, który tak na chybił trafił wysłuchałem w zeszłą niedzielę wieczorem, po TOPnowościowej sesji przesłuchań. I albumu, którego właśnie zamykacz trafił dosłownie prosto na moją listę. Poza tym zawsze jest jakaś szansa, że ten utwór nie przejdzie, tym bardziej że widzę pewne minimum dwa zera (chociaż w przypadku jednego może być jakaś iluzoryczna szansa nawet i na jedynkę). ;)
temik3 pisze: sob wrz 26, 2020 8:00 pm Zalew 5?
Zabawa jest trzecim singlem na liście, a nic spoza singli nie było ;)
gioconda2 pisze: sob wrz 26, 2020 6:31 pm Właśnie doszłam do takich przemyśleń, że regulaminowym obowiązkiem każdego głosującego na TFP jest zgłoszenie min. 1 Kazika i 1 Krzysztofa Zalewskiego. A, że wcześniej zgłosiłam "Tylko nocą", to zgłaszając teraz Kazika obie powinności mam z głowy :wink: :lol: :mrgreen:
Ja nic z Kazika nie mam zamiaru zgłaszać. Z albumu nic mi się tak nie podoba, jak 25 lat (które swoją drogą wróciło do podstawowej dziesiątki suplementu do mojej listy). Jak będzie coś z ProFormą i mi się spodoba, pomyślę ;)
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: temik3 »

TStudent pisze: sob wrz 26, 2020 9:50 pm
Zabawa jest trzecim singlem na liście, a nic spoza singli nie było ;)
Ta? A co zgłosiłeś? Nie czwarty?
A napisałem 5 ze znakiem zapytania bo dokładnie nie byłem pewny. Czterech byłem pewny. Więc?
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Nicoletta »

Gioconda wg mnie napisała to ironicznie :)
Ironia - taka wyższa forma dowcipu.
Ja natomiast nie rozumiem co to znaczy "nabijanie postów". Już któryś raz to padło. Czy w regulaminie jest jakiś limit postów dziennie? Aż strach coś pisać.

A z tym Kazikiem to przecież wszystko pisane tak z przymróżeniem oka, po co się spinać? Więcej luzu i uśmiechu.
Kuba1201
Posty: 2067
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Kuba1201 »

temik3 pisze: sob wrz 26, 2020 8:00 pm
Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować :STOP:
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi ;)
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie? :know:
Co jeszcze kochani wymyślicie? Nie porównujmy Alanis (były4), BJ (3), PSB (3), do Kazika co ma chyba już 6, Daria 5?, Zalew 5?. Każdy może takie porównania przedstawiać, ale ja się pytam po co? Jak masz ochotę dodawać wszystko od Coldplaya czy kolejne Darii to masz prawo, dodawaj, wszystko i tak musi przejść przez sito eliminacji a jak przejdzie to zamrażarka przyjmie kolejne utwory. Nie rozumiem nabijania postów, dla zasady?
No z tym Coldplayem i Darią to tutaj akurat użyłem ironii ;)
A poza tym z zestawu od Darii obecnie jest tylko Nie mamy czasu.
A co do nagonki to fakt, źle dobrałem słowa. Raczej miałem na myśli nadmierne rzucanie się na danego wykonawcę.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: TStudent »

temik3 pisze: sob wrz 26, 2020 10:10 pm
TStudent pisze: sob wrz 26, 2020 9:50 pm
Zabawa jest trzecim singlem na liście, a nic spoza singli nie było ;)
Ta? A co zgłosiłeś? Nie czwarty?
Owszem czwarty utwór ale na pewno nie czwarty singiel. To co zgłosiłem, nigdy nie było singlem, tylko po prostu ogólnodostępnym utworem z albumu. Widać teraz możemy niemal za darmo słuchać całych albumów i to na YT. Takie czasy ;)
Nicoletta pisze: sob wrz 26, 2020 10:16 pm Ja natomiast nie rozumiem co to znaczy "nabijanie postów". Już któryś raz to padło. Czy w regulaminie jest jakiś limit postów dziennie? Aż strach coś pisać.
Nie limit, tylko jak jest w danym wątku jakiś mega offtop, albo na przykład jak pisze się post pod postem w dyskusji, to faktycznie są to przypadki przysłowiowego "nabijania postów". ;)
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8813
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: VILKI »

mi tam nie przeszkadza co kto zgłasza a jedynie po prostu ...dziwi. taki Kazik czy Zalef np co z tego że u nas liźnie ze dwa tygodnie na liście a może za jakiś czas utwór ten ukaże się na singlu i zrobi karierę a u nas już będzie po ptakach i będziemy sobie pluć w brodę że nie zrobił większej kariery :know: ja z reguły głosując w topie nowości (nie na foraliście) kieruje się tym czy utwór jest oficjalnym singlem czy nie. zwłaszcza jeśli chodzi o artystów zasłużonych (chociaż są wyjątki) :)
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: TStudent »

Utwór który zgłosiłem w mojej opinii świetnie nadaje się na singiel, ale wydaje mi się, że raczej nim nie będzie.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8813
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: VILKI »

pisze ogólnie teraz a nie o konkretnym utworze :wink:
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6628
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: 4989341 »

VILKI pisze: ndz wrz 27, 2020 2:53 pm mi tam nie przeszkadza co kto zgłasza a jedynie po prostu ...dziwi. taki Kazik czy Zalef np co z tego że u nas liźnie ze dwa tygodnie na liście a może za jakiś czas utwór ten ukaże się na singlu i zrobi karierę a u nas już będzie po ptakach i będziemy sobie pluć w brodę że nie zrobił większej kariery :know: ja z reguły głosując w topie nowości (nie na foraliście) kieruje się tym czy utwór jest oficjalnym singlem czy nie. zwłaszcza jeśli chodzi o artystów zasłużonych (chociaż są wyjątki) :)
Obrazek
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: santosz »

VILKI pisze: ndz wrz 27, 2020 2:53 pm ja z reguły głosując w topie nowości (nie na foraliście) kieruje się tym czy utwór jest oficjalnym singlem czy nie
Dla mnie akurat największym walorem foralisty jest to, że nie musimy się ograniczać do singli, tylko każdy może zgłosić co mu w duszy gra. O wytwórniach, które często wbrew woli twórcy decydują co ma iść do szerokiej dystrybucji, wiemy swoje. Zresztą dziś nie ma już singli (w sensie nośników) więc przyjęło się określenie utwór promocyjny. Już samo określenie utwór promocyjny wzbudza moją nieufność, bo wiem, że bez względu na jego walory artystyczne ma przede wszystkim trafić w uśrednione gusta jak największej rzeszy odbiorców. Ocyzwiście przy ocenianiu piosenek nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy utwór jest singlem (pomocyjnym), czy też nie. Liczy się tylko to czy mi się podoba.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: TStudent »

Zresztą: są przypadki, gdzie single czytaj utwory promocyjne są przysłowiowym crème de la crème całego albumu (jak u Kasi Lins czy nawet Alanis), a są gdzie lepiej jest szukać dobrych utworów poza singlami (bo u Krzyśka Zalewskiego dwa bardzo słabe single i jeden dobry, a w albumie można znaleźć kilka przyjemnych utworów). W sumie to zależy od artysty.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: santosz »

TStudent pisze: ndz wrz 27, 2020 4:33 pm Zresztą: są przypadki, gdzie single czytaj utwory promocyjne są przysłowiowym crème de la crème całego albumu (jak u Kasi Lins czy nawet Alanis)
oczywiście
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: kajman »

santosz pisze: ndz wrz 27, 2020 4:18 pm Już samo określenie utwór promocyjny wzbudza moją nieufność, bo wiem, że bez względu na jego walory artystyczne ma przede wszystkim trafić w uśrednione gusta jak największej rzeszy odbiorców.
To jest dokładnie to samo, co ja od dawna głoszę. Dlatego też cieszę się, że mogę zgłaszać co chcę. Bo raczej wielbicielem singli/u.p. nie jestem, w większości przypadków odbieram je jako słabsze utwory z płyty, nie wspominając już o tym, że są płyty, z których żadnych singli/u.p. nie ma.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: TStudent »

1. David Gilmour & Romany Gilmour - YES, I HAVE GHOSTS
2. Birdy - OPEN YOUR HEART
3. Pearl Jam - RIVER CROSS
4. Alanis Morissette - RECKONING
5. Michał Łangowski - SZKIC DO POTOPU
6. Nena - WANDERN
7. Kasia Lins - KONIEC ŚWIATA
8. Bruce Springsteen - LETTER TO YOU
9. Joe Bonamassa - WHY DOES IT TAKE SO LONG TO SAY GOODBYE
10. Kazik - 25 LAT NIEWINNOŚCI

Uff, dziesiątka mieści się w czterdziestce mojej listy.
Edytowałem, to co tutaj jest aktualne.

Pozdrawiam i dobrego tygodnia :)
Piotrek1979
Posty: 303
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 12:53 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Podsumowanie 1991r.

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: Piotrek1979 »

Cześć,

Moje głosy oddaje po raz trzeci (i na pewno nie ostatni) na podstawie prowadzonej od 23.10.1992 roku mojej prywatnej Listy - M40.

I tak na podstawie Notowania 1450 z 25.09.2020 wędrują one do:

1. Kazik - 25 LAT NIEWINNOŚCI (M1)
2. Kazik - NOŻE I PISTOLETY (M4)
3. Organek - POGO (M17)
4. Coldplay - TROUBLE IN TOWN (M22)
5. Krzysztof Zalewski - ANNUSZKA (M24)
6. Mela Koteluk & Kwadrofonik - ASTRONOMIA (M26)
7. Alanis Morissette - RECKONING (M28)
8. Fisz Emade Tworzywo - KURZ (M29)
9. Karaś/Rogucki - WITAMINY (M32)
10. IRA - ZA PÓŹNO JUŻ (M33)

Niestety poza głosami:

Edyta Bartosiewicz - KPT. L.J. (M34)
Bruce Springsteen - LETTER TO YOU (M35)
Fish - GARDEN OF REMEMBRANCE (M36)
David Gilmour & Romany Gilmour - YES, I HAVE GHOSTS (M37)
Scorpions - SIGN OF HOPE (M39)

Udanego tygodnia wszystkim :)

Aaa no i jeszcze propozycja przecież...

Reni Jusis - LAISSE TOMBER LES FILLES

https://www.youtube.com/watch?v=tTxz9tGxLbE
AlekOb
Posty: 2935
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: AlekOb »

^^^
Ten utwór już był proponowany dwukrotnie i dwukrotnie się nie dostał. W sumie nie wiem czy można trzeci raz... :roll:
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: gioconda2 »

AlekOb pisze: pn wrz 28, 2020 12:05 am ^^^
Ten utwór już był proponowany dwukrotnie i dwukrotnie się nie dostał. W sumie nie wiem czy można trzeci raz... :roll:
Alku - drugie oczy czuwają :D i pilnują zestawu nowości :!: a i moje trzecie zerknęły do Regulaminu i propozycja może być zgłoszona 2x - także nie ma możliwości zgłosić po raz 3. Oczywiście Sundrajta jako "spisywacz Regulaminu" powinien się tu wypowiedzieć ekspercko (o ile tu zajrzy).
AlekOb
Posty: 2935
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17

Post autor: AlekOb »

No właśnie tak mi się wydaję, że max dwa razy można i jak się po tych dwóch razach nie dostanie to już koniec. A w regulaminie nie jest to aż tak jasno powiedziane (w sensie można ten punkt różnie interpretować). Tutaj mamy pierwszy raz do czynienia z taką sytuacją ;)
ODPOWIEDZ