Trójkowa Foralista Przebojów #9

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Kuba1201
Posty: 2072
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Kuba1201 »

No i są Killersi jednak już teraz w pierwszej trzydziestce :)
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: TStudent »

Wolałbym mieć na 31. :lol: żeby mieć tydzień dłużej w głosowaniu ;) ale teraz już po ptakach ;)
Kuba1201
Posty: 2072
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Kuba1201 »

TStudent pisze: pt sie 07, 2020 10:15 pm Wolałbym mieć na 31. :lol: żeby mieć tydzień dłużej w głosowaniu ;) ale teraz już po ptakach ;)
Jakby nie patrzeć to w sumie racja. Zresztą to samo dotyczy innego świetnego zespołu :wink:
gioconda2
Posty: 5749
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: gioconda2 »

Czyli doszedł Weeknd na weekend :wink: a nr 1 mocno zaskakuje, choć i cieszy :D
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: lady »

No i fajnie, Joe 'podskoczył' o jedno oczko i już jest dalej od wypadku :wink:
Dziękuję TStudentowi za wysiłek jaki podjąłeś, aby policzyć a potem poprawić to notowanie :)
Dobranoc :)
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6635
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: 4989341 »

kolejne notowanie z emocjami
kolejne przed nami
dobrze, że nowe osoby mają wpływ na naszą listę
mamy nowy numer #01 :mrgreen:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Aro »

lady pisze: pt sie 07, 2020 9:04 pm
Aro pisze: pt sie 07, 2020 9:00 pm Przesłanki pozamuzyczne mnie nie przekonują. I tyle w tym temacie.
Jednak po coś muzyce czasem towarzyszy tekst :wink:
czyli jednak wciąż krąży od stuleci upowszechniony stereotyp. :)
TStudent pisze: pt sie 07, 2020 9:07 pmMoże po prostu koleżanka jest bardzo uczulona na Kata. Chyba ma do tego prawo. Jeszcze na dodatek ta mega-ciężka muzyka.
Gdyby stał nade mną kat to pewnie tez byłbym niespokojny. A muza nie wydaje mi się mega ciężka w ich przypadku. Bez przesady. :)
gioconda2
Posty: 5749
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: gioconda2 »

Posty nowych osób początkowo muszą przechodzić przez moderatora, dla ogółu są dopiero widoczne po zaakceptowaniu przez moderatora. TStudencie - ja też nie widziałam tych głosów na TFP i nowości wcześniej. W momencie, kiedy ogłosiłeś koniec głosowania nie było to chyba jeszcze widoczne, zatem miałeś prawo nie widzieć. Dziękuję, że wybrnąłeś z sytuacji i byłeś dzielnym druhem zastępowym :D
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: kacper94 »

Dzięki TStudent za policzone i opublikowane najnowsze notowanie TFP. Dziękuję za wspólną zabawę i komentowanie tutaj wszystkihm osobom i do przeczytania w tym miejscu za tydzień ;)
Kuba1201
Posty: 2072
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Kuba1201 »

Teraz zauważyłem, że polskie utwory są albo w top 10, albo w poczekalni, albo... poniżej jej :shock:
Kuba1201
Posty: 2072
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Kuba1201 »

gioconda2 pisze: pt sie 07, 2020 10:29 pm Posty nowych osób początkowo muszą przechodzić przez moderatora, dla ogółu są dopiero widoczne po zaakceptowaniu przez moderatora. TStudencie - ja też nie widziałam tych głosów na TFP i nowości wcześniej. W momencie, kiedy ogłosiłeś koniec głosowania nie było to chyba jeszcze widoczne, zatem miałeś prawo nie widzieć. Dziękuję, że wybrnąłeś z sytuacji i byłeś dzielnym druhem zastępowym :D
Kiedy się zarejestrowałem to też tak miałem i się dziwiłem, że moje posty nie są publikowane na forum :P
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: TStudent »

lady pisze: pt sie 07, 2020 10:21 pm Dziękuję TStudentowi za wysiłek jaki podjąłeś, aby policzyć a potem poprawić to notowanie :)
miło mi :)
Aro pisze: pt sie 07, 2020 10:29 pm Gdyby stał nade mną kat to pewnie tez byłbym niespokojny. A muza nie wydaje mi się mega ciężka w ich przypadku. Bez przesady. :)
Nie znam wprawdzie całej twórczości Kata, ale jeśli jest zachowana odpowiednia linia melodyjna i dobrze dobrany jest układ nut perkusji, to z założenia daję co najmniej 9. Na przykład Łza, którą pierwszy raz słyszałem przy ostatnim PTWC, ma u mnie całą dychę i nawet nie wiem, czy nie z wykrzyknikiem. Zaś Modłości oceniałem poprzednio w TOPnowościach i dałem chyba 7, ale to dlatego że coś tam mi nie pasowało. Nie wykluczam, że się skuszę na mały mix Kata (niekoniecznie na Jego top, bo trochę bardziej musiałbym się przy tym wysilić, widziałeś pewnie, jak siermiężnie szedł mi top Pain of Salvation ;) a to jednak łagodniejszy kaliber metalu niż Kat).
Kuba1201 pisze: pt sie 07, 2020 10:34 pm Kiedy się zarejestrowałem to też tak miałem i się dziwiłem, że moje posty nie są publikowane na forum :P
Każdy przez to przechodził. Ja też. Od określonej jednak ilości postów można już pisać bez uszczerbku. Zawsze tak było chyba.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19629
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: pt sie 07, 2020 8:11 pm 30. 23. 05. Sepultura - AGONY OF DEFEAT 33
https://www.youtube.com/watch?v=MHIknOxF57A
Co jest grane??? :evil:
Prezentujecie Sepulturę w Top 30 i usuwacie z zestawu?
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: pt sie 07, 2020 10:55 pm Co jest grane??? :evil:
Prezentujecie Sepulturę w Top 30 i usuwacie z zestawu?
Przepraszam Cię najmocniej, jolly, wiem, nie dopatrzyłem się głosu nowego kolegi przed 19 (chociaż sam nie wiem, kiedy takowy się pojawił), właściwa wersja notowania jest TU.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: pt sie 07, 2020 10:55 pm
TStudent pisze: pt sie 07, 2020 8:11 pm 30. 23. 05. Sepultura - AGONY OF DEFEAT 33
https://www.youtube.com/watch?v=MHIknOxF57A
Co jest grane??? :evil:
Prezentujecie Sepulturę w Top 30 i usuwacie z zestawu?
Nie miej do nikogo pretensji skoro nie znasz sprawy jak to się stało. TStudent policzył prawidłowo a potem okazało się, że kto zagłosował pierwszy raz na listę ale poprzez weryfikację głos ten został dodany późno i Student go nie policzył. Naprawdę trzeba od razu tak ostro? Miał pecha, że takie wydarzenie miało miejsce, pewnie też gdybym ja czy Ty liczył było by to samo.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19629
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: jollyroger72 »

temik3 pisze: pt sie 07, 2020 11:03 pm Nie miej do nikogo pretensji skoro nie znasz sprawy jak to się stało. TStudent policzył prawidłowo a potem okazało się, że kto zagłosował pierwszy raz na listę ale poprzez weryfikację głos ten został dodany późno i Student go nie policzył. Naprawdę trzeba od razu tak ostro?
Nie interesuje mnie, jak to się stało. Zaprezentowano na miejscu 30, więc jakakolwiek korekta jest po fakcie.
To jest ostro? Wiązanka by się przydała.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: pt sie 07, 2020 11:06 pm Wiązanka by się przydała.
Szkoda, że w taki sposób do tego podchodzisz. Ktoś się stara i moim zdaniem zrobił wszystko by było dobrze a forum spłatało mu figla.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8817
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: VILKI »

TStudent wszystko zrobił ok. głosy pojawiły się "fizycznie" dopiero po 16tej. mimo że zostały wysłane po 12ej. tak czy siak .. ja osobiście bym ich już nie zaliczył (w radio jak wyniki już "poszły" też by nikt tego nie zmieniał).. i taak wiem. to nie radio ....
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Carlit »

jollyroger72 pisze: pt sie 07, 2020 11:06 pm Nie interesuje mnie, jak to się stało. Zaprezentowano na miejscu 30, więc jakakolwiek korekta jest po fakcie.
To jest ostro? Wiązanka by się przydała.
Reakcja typowego fana zespołów pokroju Sepultury :P
Mniej agresji kolego, więcej łagodności. Niech pokój będzie z Tobą ;)
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: santosz »

Carlit pisze: sob sie 08, 2020 12:40 pm
Reakcja typowego fana zespołów pokroju Sepultury :P
Ty za to jestes na razie najwiekszym dzbanem tego watku po takim wpisie
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: Carlit »

santosz pisze: sob sie 08, 2020 1:14 pm
Carlit pisze: sob sie 08, 2020 12:40 pm
Reakcja typowego fana zespołów pokroju Sepultury :P
Ty za to jestes na razie najwiekszym dzbanem tego watku po takim wpisie
Dziękuję za wyróżnienie.
Ludzie trzeba mieć trochę dystansu.

PS. zamiast docenić TStudent, że zliczył głosy i podziękować za włożoną pracę w bieżące notowanie, krytyka bo komuś Sepultura wypadła. No straszne to jest...
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: kajman »

Ja popieram TStudenta, ale to nie zmienia, że Twój komentarz był przegięciem.
PriapMusic
Posty: 1084
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:24 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: PriapMusic »

Śmieszy mnie ta cała sytuacja. Należało podjąć jedną męską decyzję i jej się trzymać.
Skoro mój głos nie został zaliczony, to proszę o uzasadnienie dlaczego. Który punkt regulaminu złamałem. Jeśli post nie został opublikowany na czas to pretensje do moderatorów. Post został zaakceptowany. Moja osoba nie zawiniła a została pominięta i potraktowana z buta na powitanie. Bardzo miłe powitanie. Przecież korekty notowań i podsumowań to normalna sprawa i nic nowego na tym forum.
Przeglądałem się forum już jakiś czas i po raz kolejny okazuje się, że na tym forum co niektórzy są uprzywilejowani. Czy osoba świeżo zarejestrowana jest mniej licząca się od starych wyjadaczy? Są głosy od forumowiczów równe i równiejsze? Można by rzec: "twój głos jest lepszy niż mój". Kółko wzajemnej adoracji kolejny raz się ujawniło.
A tyle było głosów radości i szczęścia, gdy pojawiają się nowi uczestnicy. Niestety takimi poczynieniami raczej nie przyciągniecie kolejnych.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8817
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: VILKI »

no przecież nikt nie napisał że zawiniłeś. po prostu NIGDY takiej sytuacji nie było (nikt jej nie przewidział) że czyjś post trafi do "zamrażarki" akurat w TAKIM momencie. prowadzący nie miał fizycznej możliwości go doliczyć. a co do korekt nie przypominam sobie żadnej odkąd mamy tą nową listę. wcześniej owszem bywały ale wyniki tamtej były jednak podawane później i nie w taki sposób jak obecnie online
gioconda2
Posty: 5749
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #9

Post autor: gioconda2 »

Nowy Kolego!
Każdy głos jest ważny, też niedawno szlag mnie trafiał, że musiałam czekać na widoczność moich postów do zaakceptowania przez moderatora i że to trwa. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, tyle, że nadałeś swoje głosy w piątek o 12:14. Późno! W LP3 głosy należało nadsyłać do piątku do 12 i ja jestem za tym by tego się trzymać. I uważam, że jeżeli Twój głos fizycznie trafił do ogółu o 20, to Twoje głosy powinny być doliczone do kolejnego notowania listy. Nie zginą, a podbijasz nimi pozycje swoich ulubionych piosenek :D .
ODPOWIEDZ