1279

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Przed chwilą zakończył sie koncert w Sopocie Perfectu. Na prawdę świetny- brak słów.
Bo konkurs piosenek bardzo przeciętny, tak samo Melanie C, chyba tylko "First Day..." trzymał poziom.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Mam nadzięję, ze ryczysz dalej. Pozostań przy telewizji. Bo jak widać radio (a już szczególnie Trojka) Ciebie nudzi. Tutaj wieszaków do ubrań i bransoletel w stylu Blog 27 nie znajdziesz

Do nasłuchania - a Tobie do widzenia
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Kasia Pakosińska ze swym zaraźliwym śmiechem!
Kasia jest rewelacyjna, jak i cały kabaret moralnego niepokoju (ich MILordi mnie rozbroiło)
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 1:10 am przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

zbyszu pisze:Mam nadzięję, ze ryczysz dalej. Pozostań przy telewizji. Bo jak widać radio (a już szczególnie Trojka) Ciebie nudzi. Tutaj wieszaków do ubrań i bransoletel w stylu Blog 27 nie znajdziesz

Do nasłuchania - a Tobie do widzenia
zbyszu, dlaczego taki jesteś zawsze? nie mozesz normalnie pogadac bez rzucania miesem? co do radia no to sie nie dziw, jak wiekszosc piosenek juz znam 5 tygodni przynajmniej wczesniej zanim zjawia sie na liste lub nawet wejda do propozycji
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze:
Kasia Pakosińska ze swym zaraźliwym śmiechem!
Kasia jest rewelacyjna, jak i cały kabaret moralnego niepokoju.
TA......MILORDI....hehe :) szkoda ze w konkursie miedzynarodowym Lordiego nie będzie :P
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

JaceK pisze:
prz_rulez pisze:co to za wysmiewanie sie z prz_ruleza, co? wstyd, shame, Scham :!: :lol:
Nikt nie wyśmiewał — to a'propo mojej wypowiedzi. Look-nąłem kątem oka na Sopot, i przpuszczałem że Ty będziesz śledził występy na bieżąco. Jak dla mnie najlepszą była... Kasia Pakosińska ze swym zaraźliwym śmiechem!

(Ja odpuściłem sobie do czasu koncertu 25-lecia Perfectu.)
przecietny? niee..przecietne bylo Opole, a Sopot calkiem niezly no i powinniscie byc zadowoleni, bo i Why Not? i Button Hackers i Kuba Badach i Marysieńka Sadowska i Pin, czyli coś dla was ;) a nie dodzia :P
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Zdaje się, ze już dyskutowaliśmy na temat "rzucania mięsem" - poki co do dziś nie udzieliłeś mi odpowiedzi.

Nie bądz taką świętą krową. Jak tylko ktoś napisze cos krytycznego o Twojej "plastikowej" muzyce marudzisz, biadolisz, wypisujesz płaczliwe, puste posty. Aby tylko klikać, wypisywac, wrzucać pierdoły.

W Najważniejszej Ksędze Świata jest taki fragment:" Zamin wyrzucisz drzazgę z oka brata, najpeirw wyrzuć belkę ze swojego oka" (cytuję z pamięci)

Do nasłuchania - Tobie do widzenia

PS. Tylko zdążyłęm napisac ten post a już widzę and sobą trzy zasmiecajace jednozdaniowe posciki. Czy nie można tego ładnie wklikać w jednym? Masz 12 lat? Jeśli tak, to polecam Blozek 27. Są świetne dla nastolatków.
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 1:18 am przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Dobrze już, dobrze... Ale chciałbym tylko dodać, że nie zauważyłeś (chyba, nie wiem...) wyników mojego ostatniego notowania - było tam wiele twoich ulubionych utworów, a Placebo na szczycie.

p.s. nie, nie mam 12 lat, a blogu itd... uzywam do odstresowania się.

p.s. 2 niestety, nie mam pojęcia Jacku
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 1:23 am przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Od razu widać, że chłopaki wrócili sprzed TV i poczytali posty na forum! Tak 3-mać!

PS. Czy wiecie kto był autorem logo zespołu Perfect? choć to już off-topic do bieżącego wątku...
ODPOWIEDZ