1279

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

1279

Post autor: trzpaw »

No cóż zbliżamy się do notowania 1279. Zapewne standardowo dwie nowości. Czyżby tym razem Sigur Ros w pierwszej trzydziestce? Byłby to sukces reklamy na forum. A kto drugi? Lista nieprzewidywalna po Konstytucjach z zeszłego tygodnia. Czy obroni miejsce pierwsze, czy spadnie z hukiem, wszystko możliwe. Może w ramach niespodzianek Maneater to nasz dzisiejszy number one? Bo nie wierzę, by grupa Hey wskoczyła na miejsce pierwsze z 13. Tak naprawdę brak wielkich nowości, które mogłyby być stuprocentowymi liderami listy. Może na miejsce pierwsze powróci John the revelator.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Z piosenek środka zwróciłbym uwagę na Jasona Mraz, może tym razem w pierwszej dziesiątce? Ładna i melodyjna piosenka zasługuje na wysokie miejsce wśród przeciętniaków. Coraz bardziej przekonuję się do Roberta Kasprzyckiego i Miecza Szczęsniaka, Życzę im dziś dużych skoków. Wśród wakacyjnych letnich piosenek swoje miejsca wysokie powinny zachować SOAD i Katie Melua.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jak zwykle ciekawi mnie Riverside, Coldplay, David G. i czy Kobranocce uda sie wejśc do 50.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Zapewne beda dwie nowosci. I tu teraz wszystkim sie naraze i poleca bluzgi w moja strone, ale co tam. Nalezy mi sie, wiec sobie pouzywajcie. Z listy dzis wylecialy:
  • MADONNA — Sorry
    MARY J. BLIGE FEAT. U2 — One
A juz w tej chwili wiadomo, ze do nastepnego notowania bedziemy mogli oddawac glosy na nastepujace nowe utwory:
  • 1. EL PRESIDENTE — Turn This Thing Around
    2. LUPE FIASCO — Daydreamin
    3. MUSE — Starlight
    4. NELLY FURTADO FEAT. TIMBALAND — Promiscuous
    5. RAY LAMONTAGNE — Trouble
Zobaczymy co jeszcze jutro zostanie dopisane
Ostatnio zmieniony pt sie 04, 2006 3:24 pm przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Piotr pisze:Zapewne beda dwie nowosci. I tu teraz wszystkim sie naraze i poleca bluzgi w moja strone, ale co tam. Nalezy mi sie, wiec sobie pouzywajcie. Z listy dzis wylecialy:
  • MADONNA — Sorry
    MARY J. BLIGE FEAT. U2 — One
Ale fajnie. Madonna Get Out!
Ja wcale nie będę bluzgał, bo sam czasem sprawdzam, które piosenki wypadały. A zestaw do głosowanai już zaktualizowany, tzn, dodane zostały nowości?
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

tadzio3 pisze: A zestaw do głosowanai już zaktualizowany, tzn, dodane zostały nowości?
Tak, dopisalem do mojego poprzedniego postu
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Piotr pisze:Zapewne beda dwie nowosci. I tu teraz wszystkim sie naraze i poleca bluzgi w moja strone, ale co tam. Nalezy mi sie, wiec sobie pouzywajcie. Z listy dzis wylecialy:
  • MADONNA — Sorry
    MARY J. BLIGE FEAT. U2 — One
Nie ma jeszcze Ku3y, nie ma komu poużywać. Szkoda trochę, że psujesz zabawę tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób można wcześniej sprawdzić ilość nowości na liście.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

tadzio3 pisze:
Piotr pisze:Zapewne beda dwie nowosci. I tu teraz wszystkim sie naraze i poleca bluzgi w moja strone, ale co tam. Nalezy mi sie, wiec sobie pouzywajcie. Z listy dzis wylecialy:
  • MADONNA — Sorry
    MARY J. BLIGE FEAT. U2 — One
Ale fajnie. Madonna Get Out!
Ja wcale nie będę bluzgał, bo sam czasem sprawdzam, które piosenki wypadały. A zestaw do głosowanai już zaktualizowany, tzn, dodane zostały nowości?
No jeszcze nie całkiem Get Out, bo jeszcze Get Together
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

trzpaw pisze:Nie ma jeszcze Ku3y, nie ma komu poużywać. Szkoda trochę, że psujesz zabawę tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób można wcześniej sprawdzić ilość nowości na liście.
Ja dzis tak tylko wyjatkowo, aby ozywic dyskusje na forum, aby sie cos dzialo. Oczywiscie, ze za tydzien juz nic nie podpowiem. Nawet modul (jak traficie oczywiscie) nie wyswietli az do 22:00 jakie utwory wypadly. Nowosci do glosowania oczywiscie pokaze.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Takie sobie nowości
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Może będzie niespodzianka w postaci Miry Kubasińskiej w top30?
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Jeszcze nie słyszałem Nelly Furtado w koprodukcji z Timbaland. Ciekawe, czy trzyma poziom Maneatera?
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Piotr pisze:
trzpaw pisze:Nie ma jeszcze Ku3y, nie ma komu poużywać. Szkoda trochę, że psujesz zabawę tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób można wcześniej sprawdzić ilość nowości na liście.
Ja dzis tak tylko wyjatkowo, aby ozywic dyskusje na forum, aby sie cos dzialo. Oczywiscie, ze za tydzien juz nic nie podpowiem. Nawet modul (jak traficie oczywiscie) nie wyswietli az do 22:00 jakie utwory wypadly. Nowosci do glosowania oczywiscie pokaze.
Niezbyt udało ci się wywołać dyskusję
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:Zapewne beda dwie nowosci. I tu teraz wszystkim sie naraze i poleca bluzgi w moja strone, ale co tam. Nalezy mi sie, wiec sobie pouzywajcie. Z listy dzis wylecialy:
nalezy sie :evil:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:Nie ma jeszcze Ku3y, nie ma komu poużywać. Szkoda trochę, że psujesz zabawę tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób można wcześniej sprawdzić ilość nowości na liście.
a moze nie nie wiedza tylko nie chca?!
czy ja nie wiem jak w trakcie Listy dowiedziec sie ile piosenek utrzymalo swoja pozycje? Wystarczy nie sciszac radia kiedy NieDzwiedz to mowi. Po prostu NIE CHCE tego wiedziec.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

ku3a pisze:nalezy sie :evil:
Ku3a wal smialo byle nie na oslep ;) Nie zaluj sobie. Dzis bez konsekwencji.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:
trzpaw pisze:Nie ma jeszcze Ku3y, nie ma komu poużywać. Szkoda trochę, że psujesz zabawę tym, którzy nie wiedzą w jaki sposób można wcześniej sprawdzić ilość nowości na liście.
a moze nie nie wiedza tylko nie chca?!
czy ja nie wiem jak w trakcie Listy dowiedziec sie ile piosenek utrzymalo swoja pozycje? Wystarczy nie sciszac radia kiedy NieDzwiedz to mowi. Po prostu NIE CHCE tego wiedziec.
No cóż, przy jednym z poprzednich notowań ktoś się pytał, jak to robicie, że wiecie wcześniej, które piosenki wypadły
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Piotr pisze:
ku3a pisze:nalezy sie :evil:
Ku3a wal smialo byle nie na oslep ;) Nie zaluj sobie. Dzis bez konsekwencji.
należy się :evil: za Mary i :twisted: za Madonnę
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Ciekawe, czy Mark Sholtez zjawi się w poczekalni, If you were a song. Ciekawa pioseneczka
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:Ku3a wal smialo byle nie na oslep ;) Nie zaluj sobie. Dzis bez konsekwencji.
wiesz, ze niektorzy tu nie lubia wiedziec takich rzeczy i ze to im psuje zabawe, a mimo wszystko napisales to. Jak juz nie mogles sie powstrzymac, to trzeba bylo chociaz napisac, ze jest spoiler i jakos ukryc informacje o tytulach, zeby tylko ci ktorzy chca wiedziec doczytali.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

trzpaw pisze:Jeszcze nie słyszałem Nelly Furtado w koprodukcji z Timbaland. Ciekawe, czy trzyma poziom Maneatera?

Nie zakrecilo mnie no i nie bylo w mojej 50-tce, podczas gdy Maneater byl na pierwszym. ale maneater juz ledwie 32-gi, wiec moze czas na pwrot d otamtej piosenki?

aha, mnie dzisiaj nie bedzie przy liscie, bo ogladam sopot ;) jestem ciekaw komu kibicujecie. ja chyba marii sadowskiej, to prawda, ze ona ma zlota plyte?! jestem w szoku, bo wczesniejsza plyta tak pieknie sie nie sprzedala. poza tym moze byc tez button hackers... a moze big stars czy jak te grubaski sie nazywaja? :lol: zreszta niewazne, oby wystepy byly dobre
ale jutro to juz bez dwoch zdan - MOJA KOCHANA KATE RYAN :!: az mi wstyd ze ja tak uwielbiam :P
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:
trzpaw pisze:Jeszcze nie słyszałem Nelly Furtado w koprodukcji z Timbaland. Ciekawe, czy trzyma poziom Maneatera?

Nie zakrecilo mnie no i nie bylo w mojej 50-tce, podczas gdy Maneater byl na pierwszym. ale maneater juz ledwie 32-gi, wiec moze czas na pwrot d otamtej piosenki?

aha, mnie dzisiaj nie bedzie przy liscie, bo ogladam sopot ;) jestem ciekaw komu kibicujecie. ja chyba marii sadowskiej, to prawda, ze ona ma zlota plyte?! jestem w szoku, bo wczesniejsza plyta tak pieknie sie nie sprzedala. poza tym moze byc tez button hackers... a moze big stars czy jak te grubaski sie nazywaja? :lol: zreszta niewazne, oby wystepy byly dobre
ale jutro to juz bez dwoch zdan - MOJA KOCHANA KATE RYAN :!: az mi wstyd ze ja tak uwielbiam :P
Mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami z Sopotu. Ja dzisiaj nie mogę oglądać
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

No pewnie, nie ma problemu.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Na pozycji 48 znajdowała się piosenka Buttons Pussikatów, która wywołała wiele emocji na forum. (Ostra wymiana zdań między przeciwnikami a jednym krwawym obrońcą). Niestety nie została uwzględniona w zestawie na stronie not. 1278 na obecnym forum. Czyżby admin archiwum listy przebojów Trójki ją tylko przeoczył?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Ponawiam apel — piszcie pozrowienia na Listę! Dzisiaj do Balonika... i zawsze podpisujcie się jako uczestnicy (dyskutanci) Forum. Bez tego nia mamy szans zaistnieć na antenie! Może się uda...

Jeśli ktoś ma dokładniejsze statystyki, ile razy Balonik prowadził Listę, niech się podzieli wiedzą. Z Archiwum wychodzi że dzisiaj po raz 34.
Ostatnio zmieniony pt sie 04, 2006 6:11 pm przez JaceK, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ