1278

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

prz_rulez pisze:A mi jest Mandaryny szkoda. Czy ona nie moze spelniac swoich marzen o slawie? A wiekszosci muzykow undergroudnowych pewnie nie zalezy na slawie... Dodam, ze niektorzy po wyjsciu z cienia nagrywaja coraz gorsze plyty... Wiec moze dobrze, ze jest jak jest...
Do marzen trzeba miec umiejętności. Ja też kiedys marzyłem o tym że zostane wirtuozem gitary, ale moje granie na gitarze ogranicza sie do prostych ogniskowych przygrywek.
Może się trochę źle wyraziłem. Bardziej chodziło mi o uznanie, a nie sławę pisząc o zespołach Undergroundowych. Nie zgadzam sie ze stawierdzeniem, ze zespoły, które wyszły z cienia nagrywają gorsze płyty. Owszem zdarza się to ale nie jest to regułą.
A co do Mandaryny. Chyba osiągnęła jakąś sławę, skoro nawet rozmawiamy o niej na forum, a jest rozpoznawalna niemal wszędzie. Moim zdaniem to już jest za dużo. Więc nie wiem czemu ci jej szkoda. Ja tylko podziwiam ją za to, że po tym jak zbłaźniła sie w Sopocie wciąz ma chęci występowac nadal.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

prz_rulez pisze:
tadzio3 pisze:
JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
Ja tez nie wiem kto. Moze ci forumowicze, którzy w czasie głosowania na LP3 podają na forum piosenki z poza zestawu, rzeczywiście głosują np na Konstytucje. Bo ja podaję tylko te piosenki na które głosuję.
Jakaś aluzja?
Ja rzadko glosuje na oficjalne LP3, ale jak glosuje, to wybieram utwory, ktore w ogole sa poza lista albo ledwie w poczekalni, zeby troche je wzmocnic. Poza tym, Konstytucje to nie jest moj faworyt. Po prostu ciesze sie z malej odmiany, ale odmiana musi byc wieksza...
Żadna aluzja. W końcu ty otwarcie przyznajesz że lubisz te a nie inne piosenki i cię za to szanuję. Bardziej chodziło mi o tych którzy chwalą sie ze słuchją takich kawąłków jakie są preferowane na forum, a rzeczywiście głosują na inne.
Przy tym nikogo nie podejrzewam, tylko spekuluję. Z resztą nie ważne.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:
ku3a pisze:ten Keane dopiero teraz zaczyna mi sie podobac. Szczegolnie ta lekko Edge'owa gitara na poczatku.
Chciałbym zakomunikować że grupa Keane nie ma gitarzysty! Jest to jeden z niewielu zespołów rockowych (jednak), który nie używa gitar. Orginalne prawda?
hehe, to niezly jestem :-). Ale co to w takim razie za instrument jest na poczatku?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze:
prz_rulez pisze:
tadzio3 pisze: Ja tez nie wiem kto. Moze ci forumowicze, którzy w czasie głosowania na LP3 podają na forum piosenki z poza zestawu, rzeczywiście głosują np na Konstytucje. Bo ja podaję tylko te piosenki na które głosuję.
Jakaś aluzja?
Ja rzadko glosuje na oficjalne LP3, ale jak glosuje, to wybieram utwory, ktore w ogole sa poza lista albo ledwie w poczekalni, zeby troche je wzmocnic. Poza tym, Konstytucje to nie jest moj faworyt. Po prostu ciesze sie z malej odmiany, ale odmiana musi byc wieksza...
Żadna aluzja. W końcu ty otwarcie przyznajesz że lubisz te a nie inne piosenki i cię za to szanuję. Bardziej chodziło mi o tych którzy chwalą sie ze słuchją takich kawąłków jakie są preferowane na forum, a rzeczywiście głosują na inne.
Przy tym nikogo nie podejrzewam, tylko spekuluję. Z resztą nie ważne.
Okej. Nie, no to raczej jakaś młoda fala, a niektórzy pewnie głosują, "bo Janerka". A poza tym myśle, ze ze 100 glosow pochodzi od sfrustrowanych Polakow, ktorym tekst o "Kaczorze Donaldzie i Myszce Miki" poprawił humor.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A co do Mandaryny...no coz... na jakiekolwiek forum nie wejde, wszedzie jest "jazda" po Mandarynie. To juz nie jest zalosne, ale tez nudne.

Ja uwazam ze wystep Mandaryny nie byl AZ TAK zły, moze mam wade sluchu.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:
tadzio3 pisze:
ku3a pisze:ten Keane dopiero teraz zaczyna mi sie podobac. Szczegolnie ta lekko Edge'owa gitara na poczatku.
Chciałbym zakomunikować że grupa Keane nie ma gitarzysty! Jest to jeden z niewielu zespołów rockowych (jednak), który nie używa gitar. Orginalne prawda?
hehe, to niezly jestem :-). Ale co to w takim razie za instrument jest na poczatku?
Prawdopodobnie klawisze imitujące takie dzwięki.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Komputery moga wszystko zrobic......
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:A co do Mandaryny...no coz... na jakiekolwiek forum nie wejde, wszedzie jest "jazda" po Mandarynie. To juz nie jest zalosne, ale tez nudne.

Ja uwazam ze wystep Mandaryny nie byl AZ TAK zły, moze mam wade sluchu.
slucham :?: :!: NIE BYL az tak zly?! :lol:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:A co do Mandaryny...no coz... na jakiekolwiek forum nie wejde, wszedzie jest "jazda" po Mandarynie. To juz nie jest zalosne, ale tez nudne.

Ja uwazam ze wystep Mandaryny nie byl AZ TAK zły, moze mam wade sluchu.
slucham :?: :!: NIE BYL az tak zly?! :lol:
Nie był :? Ludzie sobie wmawiaja, ze byl zly.

A co do Mandaryny... to mialem racje. Dzisiaj widzialem w Kropce (taki program telewizyjny dla Biedronki) pierwsza strone: Mandaryna "Nie chce rezygnowac z marzen"

No czyli mialem racje..
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:
ku3a pisze:slucham :?: :!: NIE BYL az tak zly?! :lol:
Nie był :? Ludzie sobie wmawiaja, ze byl zly.
Byl. To Ty sobie wmawiasz, ze nie byl.
No ale dobra, zakonczmy na tym, ze mamy po prostu inne gusta.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:
ku3a pisze:slucham :?: :!: NIE BYL az tak zly?! :lol:
Nie był :? Ludzie sobie wmawiaja, ze byl zly.
Byl. To Ty sobie wmawiasz, ze nie byl.
No ale dobra, zakonczmy na tym, ze mamy po prostu inne gusta.
Raczej inna tolerancje. Zeby nie bylo, Mandaryny slucham okazjonalnie. Po prostu nie lubie jak po kims sie tak "jedzie" :?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

prz_rulez pisze: A co do Mandaryny... to mialem racje. Dzisiaj widzialem w Kropce (taki program telewizyjny dla Biedronki) pierwsza strone: Mandaryna "Nie chce rezygnowac z marzen"
No czyli mialem racje..
A co to ma do rzeczy. Do marzen trzeba mieć jakies predyspozycje.
Ona naprawdę nie umie śpiewać.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

no dobra, dobra... moze nie umie. ale jakbys Ty dostawal gruba kase za takie wystepy... zrezygnowalbys? mozliwe ze teraz powiesz tak, ale... jakbys byl na jej miejscu watpie ze bys tak zrobil ;)
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

to niech nie pieprzy, ze "nie chce rezygnowac z marzen". No chyba, ze z marzen o kasie :twisted: .
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

To nie takie proste. To kwestia i jednego i drugiego.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Dyskusja zrobiłe się off-topic! Albo przenieście się na inny dział, albo zaprzestańcie pustych polemik. Każdy z Was ma rację! Ale nie o tym tutaj...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Jacek, jak milo, kazdy z nas ma rację :D
Dobra, konczymy temat :)
ODPOWIEDZ