1278

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:Ojej, widze ze macie trzy ulubione piosenki do wykpiewania: "Buttons", "Pięknie jest" i "Konstytucje".
dodalbym "Sorry".
jesli chodzi o mnie to nie chodzi o samo "Buttons", ale raczej o zespol. Choc pamietam, ze Britney tez byla w Poczekalni :-).
Pussycat Dolls chociaz ladnie wygladaja ladnie spiewaja i jest swietnie ;) Sorry moze sie wynudzilo ale trzeba bronic, by Madonna miala drugi hit w historii listy. Pięknie jest nie jest zle, a Konstytucje... Ja uwazam ze to sukces - w publicznym radiu wygrywa utwor, ktory wykpiewa rząd.... CZYŻ TO NIE WSPANIAŁE :?: :!:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Greg27 pisze:
prz_rulez pisze:
Greg27 pisze:Ide się pokroić.
pomoc ci? i tak juz trafie do wiezienia za nielegalne mp3ki, to nic nie szkodzi ;)

Ok, wbiajaj do bialej.

BTW. Ja też trafie do więzienia za nielegalne mp3 ( mam ich ponad 1000 :D)


Nieeee!!!!!!!!!

DLaczego????

o....a co masz ciekawego? :P moze wyslesz playliste? :D
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 9:59 pm przez JaceK, łącznie zmieniany 1 raz.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Konstytucje mogą się wysoko zadomowić tak jak SOAD. Może dać im dożywotnio wspólnie dzielone miejsce pierwsze, skoro już mowa o więzieniu.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

JaceK pisze:Ło-boże... to kto na to głosował? Przyznać się? Nei żebym był mało tollerancyjny...
haha :D i wyszlo szydlo z worka, jak sie spodziewalem :D

w przyszlym tygodniu na liscie forum daje 10 glosow na konstytucje i 9 na buttons, o ! :D
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
z listy forumowiczow widac, ze nie my...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Hirek sie pewnie cieszy
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:haha, ale wam zagrali na nosie :lol: :lol: :lol: Troche to ukróci wasza pewnosc siebie :D
jaka pewnosc siebie?
no coz, zawsze byliscie zdania, ze co jak co, ale wasi antyfani na 1sze raczej nie beda wchodzic za czesto. a tu prosze, mlody streess ze specjalna dedykacja dla wszystkich mistrzow polityki ;)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
No właśnie, jakoś ta piosenka nie za bardzo zadomowiła się wśród forumowiczów
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

No to ja dziękuję za dzisiaj, zapraszam za tydzień! Prowadzić będzie — przypominam — Balonik...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
z listy forumowiczow widac, ze nie my...
zapomnialem dodac, ze na liscie trojki tez bede lgosowac na Konstytucje :D i na "Buttons" :D :D :D
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

trzpaw pisze:
JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
No właśnie, jakoś ta piosenka nie za bardzo zadomowiła się wśród forumowiczów
zobaczycie ze sie zadomowi ;) wlasnie zachecilem przyjaciolke na to forum, a ona ma podobny gust do mojego ....

jutro sie pewnie zaloguje :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

JaceK pisze:No to ja dziękuję za dzisiaj, zapraszam za tydzień! Prowadzić będzie — przypominam — Balonik...
oby niezle wypadl ;-)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

no to cyba czas powiedziec "dobranoc" i.... przeprosic za niezbyt dobry humorek ;) za tydzien na pewno bedzie lepiej :D
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
JaceK pisze:No to ja dziękuję za dzisiaj, zapraszam za tydzień! Prowadzić będzie — przypominam — Balonik...
oby niezle wypadl ;-)
na pewno, to nie, jak napisala mgr passent "osiemnastolatek z dżinglem"
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:no coz, zawsze byliscie zdania, ze co jak co, ale wasi antyfani na 1sze raczej nie beda wchodzic za czesto. a tu prosze, mlody streess ze specjalna dedykacja dla wszystkich mistrzow polityki ;)
z pewnoscia siebie to nie ma nic wspolnego, z niechecia do pewnych utworow - to co innego. Mi akurat Konstytucje sa obojetne.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:no coz, zawsze byliscie zdania, ze co jak co, ale wasi antyfani na 1sze raczej nie beda wchodzic za czesto. a tu prosze, mlody streess ze specjalna dedykacja dla wszystkich mistrzow polityki ;)
z pewnoscia siebie to nie ma nic wspolnego, z niechecia do pewnych utworow - to co innego. Mi akurat Konstytucje sa obojetne.
raczej z jednym i drugim

a co do konstytucji to przykro mi, ale tym razem Ci nie wierze ;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:a co do konstytucji to przykro mi, ale tym razem Ci nie wierze ;)
trudno, nie musisz.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

"Apropo" zasmiecania forum.

Warto też ograniczać treści, które są pod marginesem każdego postu. Od pewnych rzeczy (też ciągle powtarzajacych się cytowań) ejst zwyczajnie "niedobrze wzrokowo"

Do nasłuchania
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Bylabym" jest na trzecim miejscu w najwyzszych nowosciach roku, za "Suffer Well" (5 m.) i "One" (12 m.).
"Life Is Wonderful" ze swoim +10 nie zalapalo sie do dziesiatki najwiekszych skokow roku.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:ten Keane dopiero teraz zaczyna mi sie podobac. Szczegolnie ta lekko Edge'owa gitara na poczatku.
Chciałbym zakomunikować że grupa Keane nie ma gitarzysty! Jest to jeden z niewielu zespołów rockowych (jednak), który nie używa gitar. Orginalne prawda?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

prz_rulez pisze:czasem mam wrazenie, ze ludzie ktorzy krytykuja np. Mandaryne sa zazdrosni, ze jej sie udalo, a im nie.
[my opinion]
A wiesz że tu masz rację! Ja jestem zazdrosny, ale nie o to że jej się udało, a mnie nie, tylko że jej się udało, a nie innym lepszym! Mandaryna ani nie umie spiewać, ani grać na żadnym instrumencie, nie potrafi komponować muzyki, pisać tekstów. To o co tu chodzi. Prawdziwy artysta powinien umieć to wszystko, albo prawie wszystko!
Jedyne co umie, to tańczyć (chociaż ja nie przepadam za tzw tańcem nowoczesnym) i kręcić pupą (pewnie wyjęta z pod noża operacyjnego). No i zapomniałem... gdyby nie to że była w badziewnym reality show, ani nie miała męża Wiśniewskiego to by żadnej płyty nie sprzedała- bo by nikt jej nie wydał usłyszawszy jej wokal.
Dlatego jestem zazdrosny, bo innym PRAWDZIWYM zespołom bądź artystom sie nie udaje, a jej tak. Jestem tym zawiedziony. To sławetna Doda przynajmniej umie śpiewać i pisze teksty. Ale o niej to osobna sprawa.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
Ja tez nie wiem kto. Moze ci forumowicze, którzy w czasie głosowania na LP3 podają na forum piosenki z poza zestawu, rzeczywiście głosują np na Konstytucje. Bo ja podaję tylko te piosenki na które głosuję.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A mi jest Mandaryny szkoda. Czy ona nie moze spelniac swoich marzen o slawie? A wiekszosci muzykow undergroudnowych pewnie nie zalezy na slawie... Dodam, ze niektorzy po wyjsciu z cienia nagrywaja coraz gorsze plyty... Wiec moze dobrze, ze jest jak jest...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze:
JaceK pisze:Ło-boże... numer 1. — to kto na to głosował? Przyznać się? Nie żebym był mało tollerancyjny...
Ja tez nie wiem kto. Moze ci forumowicze, którzy w czasie głosowania na LP3 podają na forum piosenki z poza zestawu, rzeczywiście głosują np na Konstytucje. Bo ja podaję tylko te piosenki na które głosuję.
Jakaś aluzja?
Ja rzadko glosuje na oficjalne LP3, ale jak glosuje, to wybieram utwory, ktore w ogole sa poza lista albo ledwie w poczekalni, zeby troche je wzmocnic. Poza tym, Konstytucje to nie jest moj faworyt. Po prostu ciesze sie z malej odmiany, ale odmiana musi byc wieksza...
ODPOWIEDZ