1277

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
Karol83 pisze:2. SYSTEM OF A DOWN - "Lonely Day"
Jeszcze większa radość, że spadają. Oby spadali bardziej i mocniej.
Gwoli wyjaśnienia co do mojej wielkiej niechęci do tego zespołu: pamiętam ich wcześniejsze dokonania. Dużo bardziej oryginalne, dużo bardziej przemyślane, dużo ostrzejsze (swego czasu odbyli trasę ze Slayerem), byli uznawani za zespół metalowy i niekomercyjny, a teraz pytam co oni wyprawiają? Takie ckliwe balladki są dobre dla grania w Esce (wiem, powtarzam się), a poza tym to bardzo dobre towarzystwo dla napalonych na pieniądze kolesi z HIM, czy Nickelback. Dla mnie zespół raz na zawsze przegrany. Przepraszam bardzo fanów (?) tego bandu za te słowa, ale zdania nie zmienię.
Czy poza "Lonely Day" jakis inny kawalek wplynal na Twoja opinie, czy tez tylko po jednym kawalku tak ich oceniles? Ten znak zapytania po "fanow" to co niby znaczy? Jesli porownujesz ich do HIMa czy Nickelback to gratuluje, niezle sie usmialem. "Byli uznawani za zespol metalowy" - no i co z tego? Przez kogo byli uznawani? Metalowy? Hehe, fajny joke, no ale jak juz ktos koniecznie musi szufladkowac to niech ma podniete. A Offspringa niektorzy uznawali za zespol punkowy. Hehe, to jeszcze wieksze jaja. Guzik mnie obchodzi za co jakis zespol jest uznawany.
Karol83 pisze:16. INXS - "Afterglow"
Jedna z niespodzianek roku. Powoli zaczynam się przekonywać do piosenki.
No refleks normalnie rewelacyjny! To juz wiem dlaczego wiekszosc piosenek Ci sie nie podoba - nie kazda jest pol roku na Liscie, a jak jest krocej to nie zdazy sie spodobac. Po co w ogole sluchasz, skoro wiekszosc piosenek Ci sie nie podoba?
ale talk tez nie lubi, swoja droga mam juz dosc jego zrzedzenia.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Karol83 pisze:2. SYSTEM OF A DOWN - "Lonely Day"
Jeszcze większa radość, że spadają. Oby spadali bardziej i mocniej.
Gwoli wyjaśnienia co do mojej wielkiej niechęci do tego zespołu: pamiętam ich wcześniejsze dokonania. Dużo bardziej oryginalne, dużo bardziej przemyślane, dużo ostrzejsze (swego czasu odbyli trasę ze Slayerem), byli uznawani za zespół metalowy i niekomercyjny, a teraz pytam co oni wyprawiają? Takie ckliwe balladki są dobre dla grania w Esce (wiem, powtarzam się), a poza tym to bardzo dobre towarzystwo dla napalonych na pieniądze kolesi z HIM, czy Nickelback. Dla mnie zespół raz na zawsze przegrany. Przepraszam bardzo fanów (?) tego bandu za te słowa, ale zdania nie zmienię.
Nie, no w tym tygodniu krytyka znacznie słabsza, wiec nie ma sie co przyczepiać. Ale porównainia z Nickelback i HIM nie są trafione. Nie z powodu, ze ich nie szanuję, bo zespoły bardzo fajne, ale SOAD grają zupełnie inną muzykę. Można jedynie przyznac w jakimś stopniu rację, kiedy bierzesz pod uwagę tylko i wyłącznie ten utwór, bo może przynosić takie skojarzenia. W każdym razie SOAD można nazwać zespołem metalowym jeżeli mamy szflatkować bardzo ogólnie.
Karol83 pisze:24. ROBERT KASPRZYCKI - "Światopodgląd"
Jak to, tylko +3? PRZECIEŻ TO FANTASTYCZNA PIOSENKA!!!
Mi tez podoba się coraz bardziej ten utwór, szczególnie że mam ją w wersji koncertowej :)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

tadzio3 pisze:
Karol83 pisze:24. ROBERT KASPRZYCKI - "Światopodgląd"
Jak to, tylko +3? PRZECIEŻ TO FANTASTYCZNA PIOSENKA!!!
Mi tez podoba się coraz bardziej ten utwór, szczególnie że mam ją w wersji koncertowej :)
To nie jest utwór, którym mozna się zachwycić od pierwszego usłyszenia. Ale powielokrotnym słuchaniu, to nawet całkiem całkiem
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Ale raczej zachwycic sie mozna tylko dziek itekstowi, wiec watpie, ze jakis obcokrajowiec polubi tę piosenkę. Ale moge sprobowac, wysle dzisiaj tę piosenke fance klimatow indie/rock etc. zobaczymy czy sie spodoba :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

swoja droga w ogole mozna by rozpromowac to forum i liste wsrod obcokrajowcow, od kiedy winamp odtwarza asx nie ma najmniejszych problemow by sie polaczyc z polskim radiem, wiec... mysle ze to bylby dobry pomysl, ale chyba trzeba by bylo uzupelnic forum o rubryke dla obcokrajowcow.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Nie, no w tym tygodniu krytyka znacznie słabsza, wiec nie ma sie co przyczepiać.
przynajmniej byla jakas proba wyjasnienia dlaczego sie nie lubi, a nie tylko rzucenie obrazliwego slowa. Ciekaw jestem tylko czy samym "Lonely Day" zasluzyli na taka jego opinie czy czyms jeszcze.
tadzio3 pisze:Ale porównainia z Nickelback i HIM nie są trafione.
no pewnie, ze nie, dlatego sie usmialem. HIM swego czasu bardzo lubilem. "Razorblade Romance" niezle namieszalo na mojej liscie plyt. Pozniejsze ich dokonania juz niestety mi sie niezbyt podobaly. Nickelbacka prawie nie znam, ale jesli mialbym oceniac tylko po "How You Remind Me" to niestety musialbym sie zgodzic, ze to zespol grajacy tylko dla kasy.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Nickelback mieli rozne okresy w swoim zyciu...Za najlepsza plyta uwaza sie plyte "Silver Side Up"..albo "slide"...nie pamietam. Za to tą następną za najgorsza, a ta najnowsza ze calkiem skladna. Ja akurat bardzo lubilem "How You Remind Me", to byl u mnie hit roku 2002-ego,ale pozniej to fakt, coraz mniej.

A HIM...heh...to co teraz tworzą w ogóle do mnie nie dociera, wybaczcie.....
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:swoja droga w ogole mozna by rozpromowac to forum i liste wsrod obcokrajowcow, od kiedy winamp odtwarza asx nie ma najmniejszych problemow by sie polaczyc z polskim radiem, wiec... mysle ze to bylby dobry pomysl, ale chyba trzeba by bylo uzupelnic forum o rubryke dla obcokrajowcow.
Wydaje mi się, że gdzieś na forum już się zetknąlem z anglojęzycznymi postami, co wcale nie znaczy, że musieli je pisać cudzoziemcy
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

taak, z reklamami ;) nie no byl czech ale cos umial po polsku.
moge z deka rozpromowac to forum wsrod obcokrajowcow, co wy na to? :)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:taak, z reklamami ;) nie no byl czech ale cos umial po polsku.
moge z deka rozpromowac to forum wsrod obcokrajowcow, co wy na to? :)
Ale tylko słuchających LP3 i mówiących po polsku
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

moge ich namowic na sluchanie Lp3, ale po polsku to raczej oni nie mówią...

chociaz 2 polakow jest juz chetnych by dolaczyc ;)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

a sluchaja Listy? Po co tu ktos kto nie slucha.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:moge ich namowic na sluchanie Lp3, ale po polsku to raczej oni nie mówią...

chociaz 2 polakow jest juz chetnych by dolaczyc ;)
Jeśli to ma być promocja LP3, to nie ma nic przeciwko. Forum służy komentarzom do LP3 i promocji piosenek, które potencjalnie mogą się znależć na liście. Jeśli to forum zmobilizuje kogoś do słuchanie LP3, to dobrze
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

moze nie tyle lp3, co np. wieczornych audycji, chociaz lp3 pewnie czasem tez.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

gdzies mi przemknal napis, ze to jest "Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego"...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

No miało być ,,archiwalnie'' — ale to użytkownicy Forum tak pokierowali jego tematyką, że zrobiło sie tak jak jest. W niczym to chyba nie przeszkadza, bo kolejne Notowanie LP3, już za tydzień będzie historycznym. Archiwalnym... czyli tak, jak było przy zakładaniu Forum ;)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jasne, mi tylko chodzilo o dalsza czesc tytulu, po slowie "archiwum"
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

ku3a pisze:gdzies mi przemknal napis, ze to jest "Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego"...
No ja sie staram jak tylko moge, zeby wszystko co zamieszczam (mam na mysli statystyki) jest archiwalne i pozostanie dla stalych, bylych i przyszlych sluchaczy LP3.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Piotr pisze:
ku3a pisze:gdzies mi przemknal napis, ze to jest "Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego"...
No ja sie staram jak tylko moge, zeby wszystko co zamieszczam (mam na mysli statystyki) jest archiwalne i pozostanie dla stalych, bylych i przyszlych sluchaczy LP3.
No cóż, każdy post po napisaniu staje się archiwalnym i można go czytać w archiwum komentarzy i statystyk LP3
ODPOWIEDZ