1277

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

1277

Post autor: trzpaw »

Zaczynamy. Dziś na numer jeden obstawiam Johna, choć już raz typowałem i spadł na 24 pozycję. W gorszym scenariuszu SOAD pozostanie. w pierwszej trójce widzę Nelly Furtado z wakacyjnym przebojem Maneater. Ramona Rey tydzień temu na 9, to szczyt jej możliwości. System Archive powinien piąć się w górę i przynajmniej zrównać się z Fold. Life is wonderful Jasona Mraza może dziś wreszcie w górę. Trwa rywalizacja o piosenkę roku między INXS i Coldplay, Talk ma jeszcze trochę przewagi. Obstawiam dwie nowości wielkich hitów z poczekalni Riverside i Pati Yang
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

to moze nie bede pisac o tym, ze chcialbym, zeby "Bylabym" weszlo z pominieciem Poczekalni. Nie pisze o tym! W ogole! ;-) Jak pisalem przy okazji "Infra-Red" to nie dosc, ze nie weszlo, to jeszcze potem 2 marne tygodnie i teraz ledwie na 25. jest. Moze w koncu jakis sensowny skok?!
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Grupie Hey nie wróżę pierwszej trzydziestki, ale chętnie bym ją tam widział. Jak widać lista forumowiczów nie przenosi się zbytnio na LP3
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Bylabym" - myslalem, ze to bedzie taki "moj" przeboj. Wyszlo inaczej, jest kolejna piosenka promowana z "Echosystemu". Bardzo mocno trzymam kciuki za to cudo!
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Hey. Typuję pominięcie poczekalni.

Śliczniutkie nagranie, ściska za serce od pierwszego usłyszenia. Podobnie było z "Mimo wszystko". Tyle tylko, że wtedy trudno było mi uwierzyć, że to Hey. Tak było.

Prywatnie "Byłabym" zadebiutowała u mnie na 7. Wysoko...

Do nasłuchania
...urlopowany Zbyszu
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Nie wiem czy nie za późno... ale próbowac zawsze można — jeśli po raz kolejny ma być Lista ,,z plaży'' z pozdrowieniami podekscytowanej gawiedzi, to może podesłać dyżurnym Kaziom nasze emaile z pozdrowieniami, i reklamą tegoż Forum? Każde działanie poprawiające frekwencję na Forum jest wskazane, a jak na razie ,,Najwięcej użytkowników 79 było obecnych 21 Kwi 2006 19:31'' — czyli wtedy, kiedy oficjalnie na Liście podano adres Forum. Pomyślcie o tym! Kanał IRC jest raz na jakiś czas wspominany, dlaczego o nas ma być cicho?

Nie lubię tego rodzaju masowych akcji, ale widzę, że moje pojedyncze emaile w tamtym kierunku są chyba mało zauważalne... :cry:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Hey I Riverside może eM jako nowości. pierwsza trójka bez zmian. niestety...


z tego co wiem to dzisiaj lista normalnie ze studia. dopiero na koniec wakacji chyba z Sopotu. a dzisiaj tylko CZARNY PIĄTEK na żywo. ale z reklamą forum jak najbardziej popieram
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Yacy pisze:Hey I Riverside może eM jako nowości. pierwsza trójka bez zmian. niestety...

no cóż gdyby Hey i Riverside były nowościami to by mi na to notowanie wystarczyło. Według mnie będą dwie nowości
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

JaceK pisze:Najwięcej użytkowników 79 było obecnych 21 Kwi 2006 19:31'' — czyli wtedy, kiedy oficjalnie na Liście podano adres Forum.
A nie o 20:31?
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Yacy pisze:Hey I Riverside może eM jako nowości. pierwsza trójka bez zmian. niestety...


z tego co wiem to dzisiaj lista normalnie ze studia. dopiero na koniec wakacji chyba z Sopotu. a dzisiaj tylko CZARNY PIĄTEK na żywo. ale z reklamą forum jak najbardziej popieram
Lista ze studia bo p Marek był obecny na żywo w studiu Trójki 0 11:30
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Na żywo "biędzie" Hirek z czarną muzyką. I całe szczescie.

Lubie Listy "wyjazdowe" (nawet sam co jakiś czas sie pojawiam), ale te oblężenia dzieciorów kolnialnych, te chichy i dmuchanie do mikrofonu, te łkanie "Panie Marku, panie Marku...

Byłem, widziałem, i wiem, jak pa Marek ma dośc takich akcji. Ale cóż - tego wymaga promocja Trojki

Panie Marku...;-)

Do nasłuchania
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Moja trójka na dziś : 1. Depeche Mode, 2. SOAD, 3. Furtado
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

To i ja "typnę":

1. DM
2. S.O.A.D.
3. R.H.CH.P. ("Tell...")

Do nasłuchania
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:A nie o 20:31?
yhy, 20:31 :-)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

trzpaw pisze:
JaceK pisze:Najwięcej użytkowników 79 było obecnych 21 Kwi 2006 19:31'' — czyli wtedy, kiedy oficjalnie na Liście podano adres Forum.
A nie o 20:31?
Masz rację... moja pomyłka...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Mam dzisiaj dwie szklanki. Jedna pelna (stuk, stuk), a druga pusta, bo nigdy nie wiadomo czy bedzie mi sie chcialo pic podczac audycja czy nie, prawda?" :D Uwielbiam poczucie humoru Marka :D .
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

No cóż, lista zaczęła się od SOAD, mam nadzieję, że nie zakończy się tą samą piosenką
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4975
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

SOAD znakomicie oddaje atmosfere dzisiejszego upalnego dnia, słońce świeci mi prosto w okno i nie pomaga rozbieranie sie z resztek ubrania i otwieranie drzwi na korytarz
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Artur pisze:SOAD znakomicie oddaje atmosfere dzisiejszego upalnego dnia, słońce świeci mi prosto w okno i nie pomaga rozbieranie sie z resztek ubrania i otwieranie drzwi na korytarz
a ja jak wychodzilem z pracy to zbieralo sie na deszcz i padaly pierwsze pojedyncze krople. Do metra dojechalem suchy. Wsiadlem, dojechalem do siebie, wychodze, a tu wszedzie mokro, wielkie kaluze, ale... juz po deszczu :-). I powietrze od razu takie fajne.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4975
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

ku3a pisze:
Artur pisze:SOAD znakomicie oddaje atmosfere dzisiejszego upalnego dnia, słońce świeci mi prosto w okno i nie pomaga rozbieranie sie z resztek ubrania i otwieranie drzwi na korytarz
a ja jak wychodzilem z pracy to zbieralo sie na deszcz i padaly pierwsze pojedyncze krople. Do metra dojechalem suchy. Wsiadlem, dojechalem do siebie, wychodze, a tu wszedzie mokro, wielkie kaluze, ale... juz po deszczu :-). I powietrze od razu takie fajne.
ale Ci zazdroszcze, bede musiał skoczyć po piwo do sklepu w przerwie na reklamy bo uschne
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

przeslalbym Ci, bo mam w lodowce wiecej niz jedno, ale mailem chyba nie przejdzie, co nie? ;-) Ja sie zaopatrzylem wczesniej, bo wiedzialem, ze dzisiaj czasu na zakupy po pracy miec nie bede. Choc i tak wyszedlem bardzo wczesnie. Coz, szef na urlopie ;-).
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Mam nadzieję, że słuchając dzisiejszego notowania jedyną rozrywką nie będzie piwo
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

Ładne tempo dzisiaj narzuciliście, nie mogę nadążyć z czytaniem :wink:
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Niestety La isla Bonita sprzed 1000 notowań nie ochłodzi temperatury
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

zeta pisze:Ładne tempo dzisiaj narzuciliście, nie mogę nadążyć z czytaniem :wink:
Nie czytaj, lecz włącz się w dyskusję
ODPOWIEDZ