Notowanie 1276

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

oj awy tylko ciagle krytykujecie :D jak stare babcie lsuchajace radia maryja :P
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

czapelka pisze:Dla mnie skoki Johna (3 - 24 - 3) sa ewidentnym dowodem na to, ze w poprzedniej liscie nie wzieto pod uwage pewnych glosow... Nie mowie, ze specjalnie, ale tak jak mowie - byl komunikat, ze sa problemy z baza danych, niby glosy zaliczone a tu jednak nie... I niech Marek oczu nie mydli, ze fani wyjechali na wakacje... Marek po prostu DM nie lubi i wkurza go jak sa ich 3 utwory w TOP30. Zauwazcie jak malo mowi kiedy pojawiaja sie DM... Ok, koncze sie podniecac, ale mam nadzieje, ze JOHN doczeka na liscie momentu kiedy pojawi sie Martyr i zostanie przebojem roku... Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
Marek nie lubi DM? A skąd to wiesz?
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:
czapelka pisze:mam nadzieje, ze JOHN doczeka na liscie momentu kiedy pojawi sie Martyr i zostanie przebojem roku... Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
hehe, widze, ze sie pod tym wzgledem rozumiemy :-).
Też czekam z utęsknieniem. Przebój roku - Talk :?: Nieeeeeeeeeeeeee :!:
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:odbior tego bylby inny, gdyby to bylo tylko w wyniku czystej rywalizacji. Niestety gdyby nie denne notowanie 1275 to prawdopodobnie kto inny by wygral...
Święta racja. To trochę boli. Ale cóż takie niespodzianki też się zdarzają
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Campari pisze:
czapelka pisze:Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
heh no na szczęście Twoje błagania na nic się nie zdadzą 8)
Ja się bardzo z tego powodu cieszę, że Talk bedzie piosenką roku! Nom chyba że David Gilmour go wyprzedzi to tez nie będę zły.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze:
Campari pisze:
czapelka pisze:Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
heh no na szczęście Twoje błagania na nic się nie zdadzą 8)
Ja się bardzo z tego powodu cieszę, że Talk bedzie piosenką roku! Nom chyba że David Gilmour go wyprzedzi to tez nie będę zły.
no z drugiej strony depeche juz mieli jeden przeboj roku..
czapelka
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 23, 2006 4:26 pm

Post autor: czapelka »

prz_rulez pisze:
czapelka pisze:Dla mnie skoki Johna (3 - 24 - 3) sa ewidentnym dowodem na to, ze w poprzedniej liscie nie wzieto pod uwage pewnych glosow... Nie mowie, ze specjalnie, ale tak jak mowie - byl komunikat, ze sa problemy z baza danych, niby glosy zaliczone a tu jednak nie... I niech Marek oczu nie mydli, ze fani wyjechali na wakacje... Marek po prostu DM nie lubi i wkurza go jak sa ich 3 utwory w TOP30. Zauwazcie jak malo mowi kiedy pojawiaja sie DM... Ok, koncze sie podniecac, ale mam nadzieje, ze JOHN doczeka na liscie momentu kiedy pojawi sie Martyr i zostanie przebojem roku... Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
Marek nie lubi DM? A skąd to wiesz?
Bo gdyby lubial to cos by wiecej mowil przy ich piosenkach ;) A czasem uderza tak zlosliwymi komentarzami, ze az trudno uwierzyc, ze moglby ich lubic... Niby twierdzi, ze ich szanuje, ze z plyty na plyte podobaja mu sie coraz bardziej, ale wg mnie to takie chrzanienie... Do gustu trafil mu jedynie "Songs Of Faith And Devotion"
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Wszystko już zostało powiedziane na temat Depeche Mode. Trzeba już tylko czekać na nowe piosenki w zestawie do głosowania. Oby czas był krótki
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

czapelka pisze:
prz_rulez pisze:
czapelka pisze:Dla mnie skoki Johna (3 - 24 - 3) sa ewidentnym dowodem na to, ze w poprzedniej liscie nie wzieto pod uwage pewnych glosow... Nie mowie, ze specjalnie, ale tak jak mowie - byl komunikat, ze sa problemy z baza danych, niby glosy zaliczone a tu jednak nie... I niech Marek oczu nie mydli, ze fani wyjechali na wakacje... Marek po prostu DM nie lubi i wkurza go jak sa ich 3 utwory w TOP30. Zauwazcie jak malo mowi kiedy pojawiaja sie DM... Ok, koncze sie podniecac, ale mam nadzieje, ze JOHN doczeka na liscie momentu kiedy pojawi sie Martyr i zostanie przebojem roku... Bo "Talk" COLDPLAYA? No blagam Was...
Marek nie lubi DM? A skąd to wiesz?
Bo gdyby lubial to cos by wiecej mowil przy ich piosenkach ;) A czasem uderza tak zlosliwymi komentarzami, ze az trudno uwierzyc, ze moglby ich lubic... Niby twierdzi, ze ich szanuje, ze z plyty na plyte podobaja mu sie coraz bardziej, ale wg mnie to takie chrzanienie... Do gustu trafil mu jedynie "Songs Of Faith And Devotion"
skad Ty to wsyzstko wiesz? i gdzie uderza zlosliwymi komentarzami?
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

prz_rulez pisze:skad Ty to wsyzstko wiesz? i gdzie uderza zlosliwymi komentarzami?

to jest teoria spiskowa czapelka 8)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

;D
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

to są emocje związane z niesamowitymi spadkami trzech piosenek DM w 1275 notowaniu, w tym dwóch poza listę. Ale emocje opadną, gdy pojawią się nowe propozycje
czapelka
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 23, 2006 4:26 pm

Post autor: czapelka »

prz_rulez pisze: skad Ty to wsyzstko wiesz? i gdzie uderza zlosliwymi komentarzami?
Ano stad, ze sam Marek tak mowil. W 93 przy okazji wydania SOFADa mowil, ze albo jemu cos sie odmienilo, albo oni zaczeli inaczej grac, bo mu sie to w koncu podoba... A przy okazji koncertu w Warszawie w 2001 bodaj Stelmi prowadzil audycje, gdzie puscil 3 wybrane przez fanow plyty DM i wypowiedzi znanych na temat DM, w tym Marka, ktory wlasnie wtedy powiedzial (czym, przyznaje, zaskoczyl mnie), ze z albumu na album DM podoba mu sie coraz bardziej... Zlosliwe komentarze - dokladnie nie pamietam wszystkich, ale przypominam sobie na przyklad jakies notowanie z 1997 roku, kiedy Discoteque U2 bylo chyba na pierwszym, a Barrel Of A Gun DM paletal sie w okolicy 30 miejsca, ze powiedzial cos takiego, ze widac gdzie jest miejsce DM a gdzie U2 (bodaj to byla odpowiedz na pytanie jakiegos fana, czemu DM tak cienko...)... A emocje oczywiscie, ze sa - nie bylibyscie zli, gdyby 3 Wasze ulubione piosenki, ktore jako taka pozycje na liscie maja, nagle leca na leb na szyje? Ok, ucinamy wszelkie komentarze na temat DM - bylo, minelo, czasu sie cofnac nie da...
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

W rywalizacji o przebój roku Odpadl A pain DM, czyli otwarły się wrota dla Coldplayów. Ale niespodziewanie wyrasta także INXS
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

czapelka pisze:
prz_rulez pisze: skad Ty to wsyzstko wiesz? i gdzie uderza zlosliwymi komentarzami?
Ano stad, ze sam Marek tak mowil. W 93 przy okazji wydania SOFADa mowil, ze albo jemu cos sie odmienilo, albo oni zaczeli inaczej grac, bo mu sie to w koncu podoba... A przy okazji koncertu w Warszawie w 2001 bodaj Stelmi prowadzil audycje, gdzie puscil 3 wybrane przez fanow plyty DM i wypowiedzi znanych na temat DM, w tym Marka, ktory wlasnie wtedy powiedzial (czym, przyznaje, zaskoczyl mnie), ze z albumu na album DM podoba mu sie coraz bardziej... Zlosliwe komentarze - dokladnie nie pamietam wszystkich, ale przypominam sobie na przyklad jakies notowanie z 1997 roku, kiedy Discoteque U2 bylo chyba na pierwszym, a Barrel Of A Gun DM paletal sie w okolicy 30 miejsca, ze powiedzial cos takiego, ze widac gdzie jest miejsce DM a gdzie U2 (bodaj to byla odpowiedz na pytanie jakiegos fana, czemu DM tak cienko...)... A emocje oczywiscie, ze sa - nie bylibyscie zli, gdyby 3 Wasze ulubione piosenki, ktore jako taka pozycje na liscie maja, nagle leca na leb na szyje? Ok, ucinamy wszelkie komentarze na temat DM - bylo, minelo, czasu sie cofnac nie da...
mareczek uwielbia wszystko zlosliwie komentowac. no fakt, powiecie, ze britney, ich troje czy lordi zasluzylo, ale ja tak np. nie uwazam. radiowiec powinien byc bardziej obiektywny... a co do Dm, to moze bol, ale to z drugiej strony nie bylo jeszcze tak duzo tygodni, jakos to sie przezylo...ale jakby tak depeche mialy 70 tygodni to bym sie niezle wkurzyl. ale zawsze mozna depeszy zostawic na prywatnej liscie. takie pocieszenie.
ODPOWIEDZ