1274

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

och niestety Katie na 2gim. ale ona i tak jest krolowa.
Ostatnio zmieniony pt cze 30, 2006 9:54 pm przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Pierwsze miejsce System Of A Down - Lonely Day i to by bylo na tyle dziekumy panstwu za goracy udzial na forum :?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

O BOŻE! KATIE W SOPOCIE!
!
!
!
!
!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ciekawie. Ku3a pewnie się ucieszy. Niesamowite, ze ten leciutki utworek dostał sie na szczyt, najpierw sądziłem, ze wejście do 30 będzie sukcesem. A takiemu Placebo nigdy nie było dane zająć 1 miejsca, chociaż miał naprawdę świetne kawałki.
Może numer jeden SOAD skłoni pana Marka do wstawiania na listę trochę śmielszych kawałków tej grupy np ze świetnej płyty 'Mesmerize" albo "Hypnotize"
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:ku3a nie ma to chyba można podać ile do góry ile w dół ile b.z.?
no chyba że ktoś nie chce ;)
hehe, no wlasnie :wink:
Liste mam juz odsluchana, a teraz czytam coscie tu naprodukowali przez 2 dni :-)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:no ale na 1. soad :/

Ku3a się ucieszy
i to jak! :D
YEAH :!: :D
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Ciekawie. Ku3a pewnie się ucieszy. Niesamowite, ze ten leciutki utworek dostał sie na szczyt, najpierw sądziłem, ze wejście do 30 będzie sukcesem.
dokladnie. Najpierw liczylem tylko na to, zeby sie dostalo do trzydziechy, co by bylo podtrzymaniem niezlych wynikow, po tym jak bardzo dobrze sobie radzilo "Lost In Hollywood". Potem jak juz weszli, to zamarzylem sobie, zeby weszli do dychy. I nie spodziwalem sie, ze moga cokolwiek wiecej zdzialac. Nie spodziewalem sie, ze to moze zajsc wyzej niz LIH, a juz absolutnie nie myslalem o tym, ze to moze byc nr 1! A tu takie zaskoczenie! I to tak ogromnie pozytywne. Choc, tak jak juz wczesniej pisalem, rowniez ja wolalbym, zeby to inne kawalki SOAD byly na szczycie LP3.
tadzio3 pisze: Może numer jeden SOAD skłoni pana Marka do wstawiania na listę trochę śmielszych kawałków tej grupy np ze świetnej płyty 'Mesmerize" albo "Hypnotize"
nie sadze... Mialem taka nadzieje po dobrych wynikach LIH, ale nic takiego sie nie stalo. Nie grali "Hypnotize" a niby dlaczego? Nie wydaje mi sie, zeby juz jakikolwiek inny ich kawalek grali.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

A teraz moja ogolna ocena notowania.
- SOAD - :D :D :D
- Jason Mraz :D . Debiut na 43. to bardzo dobry start. Mysle, ze za 2-3 tygodnie bedzie w 30-tce, a potem zobaczymy jak sie sytuacja bedzie rozwijac.
- "Infra-Red" - jak dla mnie porazka. Bylem pewien, ze bedzie z pominieciem Poczekalni. No ale teraz trzeba kibicowac jak najwyzszej nowosci za tydzien
- "Song To Say Goodbye" - ciesze sie, ze jeszcze przezylo
- "A Pain..." <-> "Talk" - jjjupi, Depesze juz liderami :-)
- "Tchu mi brak" - koniec przygody. Ale i tak dziekuje za kilka tygodni w czasie ktorych ta piosenka byla dla mnie bardzo wazna.
- Madonna - powtorze po Was - kto na to glosuje?! (oprocz 1981 ;-) ). Podobnie z AMJ... Dosc!
- "Steady, As She Goes" - nie rozumiem czemu to sie tak nisko obija. U mnie na trzecim. Chcialbym, zeby "Broken Boy Soldier" bylo drugim singlem.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
- Madonna - powtorze po Was - kto na to glosuje?! (oprocz 1981 ;-) ). Podobnie z AMJ... Dosc!
a wcale nie dosc. i jeszcze sie okaze ze bedzie Frozen 2. haha to bylby cyrk :P
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

- Madonna - powtorze po Was - kto na to glosuje?! (oprocz 1981 ;-) ). Podobnie z AMJ... Dosc!
- "Steady, As She Goes" - nie rozumiem czemu to sie tak nisko obija. U mnie na trzecim. Chcialbym, zeby "Broken Boy Soldier" bylo drugim singlem.
:D

na "Sorry" juz dawno nie glosowalem, jednak bardzo mnie cieszy awans.. no coz, takie zboczenie.

walkuje teraz "Song for a friend" Jasona Mraza - na "Mr. A-Z" jest kilka piosenek podobnych klimatem do "Life is wonderful"... jest tez kilka piosenek z gatunku "college rock" (np. "Wordplay")...
Na stronie oficjalnej Jasona mozna obejrzec kilka teledyskow.
Generalnie plytka trudno dostepna... mozna zamowic w Amazonie. Ja zassalem przez siec... ;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:
zbyszu pisze:1/8 finału w Londynie

Radwańska (nr 217) - Clijsters (nr 2)

Cudownie pani Agnieszko!!!! Już teraz dziękuję za walkę!!!
o matko, ale trafiła :/
No i przegrala :-(. 2:6, 2:6.
Ale wielkie, wielkie, wielkie brawa :!:
Czy ktos wie kiedy ostatnio (a moze czy w ogole kiedykolwiek) ktos z Polakow byl w 1/8 wielkoszlemowego turnieju? Oczywiscie chodzi o seniorow.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Jest to najwieksze osiagniecie w polskim zenskim tenisie ziemny w historii powojennej Polski, w ktoryms z dziennikow to uslyszalem
Gość

Post autor: Gość »

prz_rulez pisze:
ku3a pisze:
- Madonna - powtorze po Was - kto na to glosuje?! (oprocz 1981 ;-) ). Podobnie z AMJ... Dosc!
a wcale nie dosc. i jeszcze sie okaze ze bedzie Frozen 2. haha to bylby cyrk :P
No cóż Madonna walczy o pierwsze miejsce w ilości tygodni na liście (patrz statystyki), ale co za dużo to niezdrowo. Dajmy tej pani odetchnąć
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Anonymous pisze:
prz_rulez pisze:
ku3a pisze:
- Madonna - powtorze po Was - kto na to glosuje?! (oprocz 1981 ;-) ). Podobnie z AMJ... Dosc!
a wcale nie dosc. i jeszcze sie okaze ze bedzie Frozen 2. haha to bylby cyrk :P
No cóż Madonna walczy o pierwsze miejsce w ilości tygodni na liście (patrz statystyki), ale co za dużo to niezdrowo. Dajmy tej pani odetchnąć
Ona jest nie do zdarcia, ale też już i nie do słuchania.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:O BOŻE! KATIE W SOPOCIE!
!
!
!
!
!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:wink:
Czy to potwierdzona wiadomość? Nic o tym nie wiem
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

[quote="Campari"]no i d. gilmour spada z 1. na 4.

Przestawmy się już na Smile
Ostatnio zmieniony wt lip 04, 2006 9:03 pm przez trzpaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:Czy to potwierdzona wiadomość? Nic o tym nie wiem
Marek mowil w trakcie Listy
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

O.K. Dzięki.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

[quote="tadzio3"]zajrzyj na moją listę
Gilmour spada... a szkoda.


1275 - Smile obroniło 7 pozycję
ODPOWIEDZ