1268

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

bobby pisze:Piotrze. U mnie Paul Carrack to 1264 nowość. Jeśli przyjmiemy, że w pierwszym notowaniu było 20 nowości, utwory nowości numerujemy od dołu do numeru jeden, siedem powrotów (do okolic 1265 nowości) SURRENDER, ANNA.., BLUE MONDAY, KIM JESTEM, MAMY CZAS, SEA OF LOVE, PROTEST SONG nie traktujemy jako osobne utwory, w notowaniu 90-tym mamy 19 nowości zamiast 3 odegranych, jesli PAPA DANCE I PAPA DOCK to 2 utwory, Jeśli POGO I / POGO II to dwa utwory, BAJM MĘSKI ŚWIAT oraz OPEN YOUR HEART to 2 utwory to będzie sie zgadzało że paul Carrack to 1265 nowość.
bobby
Tak zgadza sie spojrzalem do starej bazy, a tam niestety pewien bajm nie byl zaznaczony jako return tylko jako nowosc poraz drugi i to dlatego. Wlasnie wykasowalem kilka ladnych MB ze starymi danymi, ktore tak zawsze trzymam na wszelaki wypadek jakby cos sie stalo. Zawsze to latwiej pozniej odtworzyc, ale i latwo pomylic. Pozegnalem sie juz z nimi.
bobby

podwojne miejsca tego samego wykonawcy

Post autor: bobby »

Pytanie odnośnie podwójnych miejsc tego samego wykonawcy. Tutaj bym troszku polemizował. Czuję że Piotr pytanie chciał sformuować tak aby dwa utwory tego samego wykonawcy pojawiały się na tym samym ale nie były utworem połączonym (dodane głosy). Trzeba usunąć z odpowiedzi (podwójne utwory) które miały połączone głosy w jednym notowaniu: SUPERFLY / SPACEMAN; I'M TORE DOWN / MOTHERLESS CHILD; HISTORY / GHOST, a trzeba jeszcze dodać POGO I / POGO II . Wtedy odpowiedz na pytanie Piotra będzie poprawna. Jeśli mamy podać w odpowiedzi wszystkie utwory (też z głosami połączonymi) to trzeba dodać jeszcze 2 utwory wykonawców: PRINCE, RICHARD MARX, FLEETWOOD MAC x 2, ROBERT PLANT; SMASHING PUMPKINS, PLACEGO, COLDPLAY, LIONEL RICHIE, LIROY, FATBOY SLIM, WATERBOYS, MAROON5.
bobby
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: podwojne miejsca tego samego wykonawcy

Post autor: Piotr »

Pogo I i II o ile pamietam - a ta juz niestety szwankuje - to byly utwory sztucznie i w sposob zamierzony polaczone i wystepowaly na liscie jako jedna calosc. Do pozostalych to rzeczywiscie kwestia interpretacji:
Superfly / Spaceman tylko raz razem pozniej juz tylko Spaceman
Tore Down / Motherless Child - najpierw ten pierwszy egzystowal samotnie, dopiero pozniej do niego dolaczyl drugi
History / Ghost - ten drugi dolaczyl do pierwszego tylko na dwa notowania (813/814).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

W tym tygodnui jak niestety ostatnio często nie mogłem słuchać listy w całości i tylko pierwszą piątke zdążyłem przesłuchać. mam nadzieję, że np Grycek udostępni nagrania tego wydania.
Ale cieszę się i to bardzo z wyników listy- Coma w górę! Archive w górę- super aż ciary przechodzą jak słucham "Fold". Cieszę sie też z awansów Pustek i Kate Malui. A nie raduję się z powodu spadków Coldplaya "Talk", U2 i stagnacji Riverside, oraz... awansu "Maonny "Sorry"
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:Prosze podac wykonawcow i tytuly utworow, ktore 'zaliczyly' jak najwieksza ilosc miejsc w top20 czyli od 20 do 1. Tu nie chodzi o ilosc tygodni tylko o pobyt na jak najwiekszej ilosci miejsc.
Powodzenia.
Niepokonani i Again - 19
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Przyjmij moje gratulacje Ku3a
ODPOWIEDZ