1262

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

gary

1262

Post autor: gary »

Za chwię kolejne notowanie. Ciekawe czy Jose obroni 1 miejsce. Czy wejdzie na listę nowy Coldplay i Pearl Jam. Ciekawe jak poradzi sobie nowy Myslovitz. Czy z pominięciem poczekalni?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Nowe Red Hot Chilii Peppers jakoś mi nie podchodzi.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Spoko, że w nowościach jest "Lonley Day" System Of A Down, o którego min. kilka razy prosiłem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Coś czuję, że Myslovitz dzisiaj już w 30
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Zbliża sie najprzyjemniejszy wieczór tygodnia - Lista. Jak cudownie tak zwyczajnie "uciec" od świata i posłuchać, co ma do powiedzenia i zagrania pan Marek.

Niespodziewanie wiele do powiedzenia ma Jose Gonzales. Zapewne dziś obroni nr 1, bo kto ma go wyprzedzić? Przecież nie Pustki, które debiutowały na 28. Ale i tak bedę ściskał kciuki za ten zespoł, "Tchu mi brak" to przecież taka sliczniutka piosenka.

Już we wtorek czy środę Niedzwiedz zdradził, ze Myslovitz wchodzi do zestawienia z ominięciem Poczekalni. Będziemy mieć zatem 3 nowości, bo przecież nie wypada nie zadebiutować nowym singlom rokowych gigantów: Coldplay i Pearl Jam.

Po cichu liczę na spory skok Anji G. w Poczekalni.

Zestawik glosujący: * tchu mi brak - pustki * the last trick - garbarek * this time - starsailor * when you wase't famous - the streets * the river - live * zbiera mi sie - voo voo * reverse the day - yang * mój wilku - miśkiewicz * music is power - ashcroft * world wide suicide - pearl jam
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

46 (-9) Riverside kropnął w dół o całe 9 oczek. Dramat chyba połowy forum staje się faktem. Mi też szkoda. Trudno.

Zasuwam zaparzyć sobie kawę. Mniam. I zasiadam w fotel, tam gdzie mam blizej głośniczka.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Spoko, że w nowościach jest "Lonley Day" System Of A Down, o którego min. kilka razy prosiłem.
Hej. Dzisiaj pozniej wrocilem do domu i slucham dopiero od 19.00. Serio beda grac "Lonely Day" :?: Jjjjjjuhuuuuuu :!: :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

zbyszu pisze:46 (-9) Riverside kropnął w dół o całe 9 oczek. Dramat chyba połowy forum staje się faktem. Mi też szkoda. Trudno.
Oj szkoda, szkoda. Ja wciąż głosuje. Tylko ciężko będzie o nowy singiel, bo na płycie są piękne kawałki jednak mało pasaujące na singielki.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Zbliża sie najprzyjemniejszy wieczór tygodnia - Lista. Jak cudownie tak zwyczajnie "uciec" od świata i posłuchać, co ma do powiedzenia i zagrania pan Marek.
Ja dzis bede troche w biegu, bo musze chate posprzatac, nie udalo mi sie przed Lista. Mam nadzieje, ze przynajmniej ostatnia dwudziestke bede juz mogl sluchac na spokojnie.
zbyszu pisze: Niespodziewanie wiele do powiedzenia ma Jose Gonzales. Zapewne dziś obroni nr 1, bo kto ma go wyprzedzić? Przecież nie Pustki, które debiutowały na 28. Ale i tak bedę ściskał kciuki za ten zespoł, "Tchu mi brak" to przecież taka sliczniutka piosenka.
Piekna. Tez nie wydaje mi sie, zeby dzisiaj ktos mogl te kulki wyprzedzic (btw - ja tez nie widzialem jeszcze tej reklamy :P )
zbyszu pisze: Już we wtorek czy środę Niedzwiedz zdradził, ze Myslovitz wchodzi do zestawienia z ominięciem Poczekalni. Będziemy mieć zatem 3 nowości, bo przecież nie wypada nie zadebiutować nowym singlom rokowych gigantów: Coldplay i Pearl Jam.
Tydzien temu byl falstart, ale teraz juz chyba nie bedzie niespodzianki.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

40(-3) Miecz'em też nie dało się zwojować top 30. Mieczu - czekamy na nową płytę...

ku3a - przestrzegam, że "niedzwiedziowy zestaw nowości" nie zawsze pokrywa się z playlistą Trójki. To dwie różne rzeczy.

Niedzwiedz gra "Szczęśliwą 7"+ Piosenka Tygodnia, tymczasem na playlistę Trojki trafiaja maksymalnie 4 nowości + piosenka tygodnia.

Nie sluchałem pierwszej godziny, tak więc nie wiem czy Niedzwiedz przy SOAD powiedziuał owe sakramentalne "bedzie się pojawiac częściej w Trójce...".
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

zbyszu pisze:Nie sluchałem pierwszej godziny, tak więc nie wiem czy Niedzwiedz przy SOAD powiedziuał owe sakramentalne "bedzie się pojawiac częściej w Trójce...".
Ja słuchałem i tego niestety nie powiedział. Ale raczej ja się nie łudzę, że będzie on na play liście w dziennym paśmie. Dobrze, że przynajmniej w zestawie do głosowania jest.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:ku3a - przestrzegam, że "niedzwiedziowy zestaw nowości" nie zawsze pokrywa się z playlistą Trójki. To dwie różne rzeczy.
We'll see. Wazne, zeby sie pojawilo na liscie do glosowania.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

36 (+6) De Mono - oj, jaki popkoszmarek. A pamiętam jeszcze, jak na festiwali w Węgorzewie dałbym się pociąć za zagranie ze sceny "Ostatniego pocalunku"
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Dobrze, że przynajmniej w zestawie do głosowania jest.
No to jedna nowosc u mnie w glosowaniu na 1263 juz jest :-). I to wysoko :-).
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

35 (+13) Wiedziałem, wiedziałe, wiedziałem, czyli yes, tes yes.

Zjawiskowa Ajna G. największą kangurzycą poczekalni.

Oj, jaka ona jest smaczniutka...muzycznie oczywiście!!!
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Po cichu liczę na spory skok Anji G. w Poczekalni.
Oj niedobrze, 13 do gory. Pechowa trzynastka, to nie wrozy zbyt dobrze :wink: .
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:Po cichu liczę na spory skok Anji G. w Poczekalni.
Oj niedobrze, 13 do gory. Pechowa trzynastka, to nie wrozy zbyt dobrze :wink: .
Masz rację. To nie wróży zbyt dobrze dla dyr. Laskowskiego!!! Bo jak wytłumaczyć, jakaś tam Anja Garbarek w czołowce Listy??? Co na to nasza rzesza targetowych słuchaczy???

34 (+4) Tak długi pobyt Blunta w poczelalni to i tak spota niespodzianka. Więcej - sensacja!!!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

zbyszu pisze:34 (+4) Tak długi pobyt Blunta w poczelalni to i tak spota niespodzianka. Więcej - sensacja!!!
I BARDZO DOBRZE!

A co do Anji to zaczyna mi się podobać... o i Pati też
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

32 (+3) Słucham x1, słucham x2, slucham x3 i...coraz bardziej nie mogę oderwać ucha.

ALL YOU WANT - The Globetrotters - czy to będzie piosenka z kategorii tych co do ktorych człek się dłuuuuugo przyzwyczaja, ale jak już chwyci to na wieki. Posłuchamy, zobaczymy. Jest ładne...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:I BARDZO DOBRZE!
A co do Anji to zaczyna mi się podobać... o i Pati też
"High" za bardzo mnie nie bierze. Na plycie jest kilka kawalkow, ktore bardziej mi sie podobaja. "Reverse The Day" podoba mi sie bardziej niz "All That...". O, i to "All You Want" tez zaczyna mi sie podobac.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

31 (+2) Jak będziemy mieli w Polsce tak śpiewające panie (Przemyk, Yang, Miśkiewicz [przecudowny Psalm 121 w Nieszporach], czy z odrobinką polskiej krwii Anją G. to aż dumnie być Polakiem.

<<"Reverse The Day" podoba mi sie bardziej niz "All That...". >> - z ust mi to wyjąłeś ku3a
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

!!! Dla zainteresowanych. AZS Olsztyn wygrał pierwszy mecz wyjazdowy o brązowy medal. Częstochowa pokonana 3:1.

Brawo Olsztyn! A ja i tak kibicuje naszym piłkarzom ręcznym - Warmia Traveland Społem Olsztyn w swoim pierwszym sezonie awansowała do 1/4 finałów Mistrzostw Polski. Brawo!!!

Warmia!!! Warmia!!! Warmia!!!
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Pearl Jam niestety cieniutko. Wchodzi do trzydziechy, ale co to za wejscie... Bardziej martwi mnie jednak to, ze nie dziwie sie, ze tak srednio sobie poczyna.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Nareszcie Pearl Jam w trzydziestce. Już nie mogę doczekać się plyty. Dawno nie bylo takie rocku w którym tyle fajnych zespolów wydalo/wydadzą plyty(Pearl Jam ,Tool,Radiohead,Red Hot Chilii Peppers)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Sarenka na mrozie nie może. Na cieple jeszcze gorzej.
ODPOWIEDZ