1341 (13.10.2007) sobota

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

1341 (13.10.2007) sobota

Post autor: trzpaw »

Wracamy do źródeł. Lista znowu w sobotę. I zmiany, krótsza poczekalnia (czasowo, bo ilość utworów bez zmian)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Może dziś niespodzianka i James Blunt na pierwszym?
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

szkoda że to sobota... ale cóż może za tydzień mi się uda wysłuchać
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Juz podpisuje Liste obecnosci, bo wieczorem? Moze być roznie...

I proponuje zabawę!!! A włąściwie ankiete!!! Kto pamięta i słuchał jeszcze Listę w sobotę ???

Zbyszu raz 1)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

A wieczorem jak za starych dobrych lat, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz. Chyba będę mecz oglądał, a radio będę miał głośno, żebym w drugim pokoju słyszał. :wink:
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

trzpaw pisze:Może dziś niespodzianka i James Blunt na pierwszym?
Fajnie by było..... i jeszcze Rilo Kiley i New Model Army w poczekalni :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no wlasnie, pierwszy problem zwiazany z Lista w sobote - mecz w tym samym czasie. Jakbym byl w domu, to bym pewnie ogladal mecz, ale juz sie umowilem na Mysliwiecka... Mam nadzieje, ze beda miec wlaczony telewizor :-).
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jopkolog »

Witam i pozdrawiam z Italii! Ja też się już zgłaszam. Mam nadzieję, że wieczorem będzie dobrze działać internet i usłyszę Listę bez zakłóceń. Telewizji Polskiej tutaj nie mam więc wszelkie wątpliwości "co wybrać?" odpadają :P Ciekawy jestem nowej formuły LP3, no i oczywiście 3mam kciuki za AMJ :P
Do wieczora!
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

zbyszu pisze:I proponuje zabawę!!! A włąściwie ankiete!!! Kto pamięta i słuchał jeszcze Listę w sobotę ???

Zbyszu raz 1)
Witam w sobotę. Jeśli chodzi o sobotnie listy to od 67 do 440-któregoś słuchałem właśnie w soboty, oczywiście nie tydzień po tygodniiu, ale z 300-kilkadziesiąt sobót soędziłem przy radiu
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:no wlasnie, pierwszy problem zwiazany z Lista w sobote - mecz w tym samym czasie. Jakbym byl w domu, to bym pewnie ogladal mecz, ale juz sie umowilem na Mysliwiecka... Mam nadzieje, ze beda miec wlaczony telewizor :-).
Czyli jednak moje podejrzenia, że to Ku3a będzie pierwszym związanym z listą gościem, który pojawi się w trakcie poczekalni, były w pełni uzasadnione. ;)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Yacy pisze:
zbyszu pisze:I proponuje zabawę!!! A włąściwie ankiete!!! Kto pamięta i słuchał jeszcze Listę w sobotę ???
Zbyszu raz 1)
Witam w sobotę. Jeśli chodzi o sobotnie listy to od 67 do 440-któregoś słuchałem właśnie w soboty, oczywiście nie tydzień po tygodniiu, ale z 300-kilkadziesiąt sobót soędziłem przy radiu
Ja też zaliczam się do osób, które słuchały i notowały LP3 w tamtych czasach. Pewnie jeszcze kliku "starych" słuchaczy się znajdzie wśród obecnych tu komentatorów.
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Ja też jestem "stara" , ale nie komentuję. :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

No ja niestety nie będę słuchał, bo będę w pracy. Co prawda jak bym nie był, to bym pewnie oglądał mecz, ale pierwszą godzinę na pewno z ciekawością bym posłuchał.
Dlatego mam nadzieję, że ktoś nagra. Bo zapowiada się smakowicie, sądząc po tym, co opowiadał Balonik na Liście zlotowej. :)
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

Witam i przede wszystkim dziękuję za wszystkie gratulacje związane z moim świeżym magisterium. miło coś takiego czytać.
Lista w sobotę... Jakie to były piekne lata! Od września 1982 do października 1990, prawie cała podstawówka, od zerówki do początku ósmej klasy. A w tym pól roku pobytu w Lublinie wiosną 1989 (wokół działa się Historia, a na LP3 na pierwszym miejscu takie piosenki jak "Twist In My Sobriety" Tanity Tikaram, "Like A Prayer" Madonny, "Lullaby" The Cure...), i dziś pewnie poczuję się jak wtedy, w szóstej klasie, bo znów tutaj mieszkam, i będzie to samo miasto, to samo mieszkanie, ta sama audycja i ten sam dzień tygodnia! Tylko prowadzący Listę już inny, choć też wspaniały i z tygodnia na tydzień coraz lepiej sobie radzący. A mecz pewnie będę ogladał, tylko bez dźwięku. Przed 1990 rokiem takich problemów nie było, bo wtedy było mniej państw w Europie i nie trzeba było grać w soboty, wystarczały środy...
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

Będę na pewno słuchał listy, ale nie wiem czy w domu przed komputerem, wiec niczego nie obiecuje. Ale musicie wiedziec, ze bardzo chcialbym komentowac wspolnie z Wami po raz pierwszy... I jeszcze male pytanie. Od kiedy lista byla w piatki??
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Pierwsze lata słuchania listy to właśnie soboty od 20 do 22
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

O ile mnie pamięć nie myli zmiana nadawania listy przebojów z soboty na piątek miała miejsce w pierwszym tygodniu września 1990 roku. 1 września była jeszcze w sobotę, a potem już 7 września w piątek. Pamiętam, że było to dla mnie zaskoczenie bo gdzieś się zgapiłem i listy w piątek słuchałem wtedy przez przypadek. Dzisiaj już przypadku nie będzie, chociaż mecz piłki kopanej też kusi ....
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Pamietam sobotnie wieczory to była jeszcze podstawówka. Sądze że wybór jest OK. Bede na pewno , chyba że jednym okiem bede spoglądał na meczyk od 20.30 :lol:
grzes

Post autor: grzes »

Yacy napisał:
zbyszu napisał:
I proponuje zabawę!!! A włąściwie ankiete!!! Kto pamięta i słuchał jeszcze Listę w sobotę ???
Zbyszu raz 1)

Witam w sobotę. Jeśli chodzi o sobotnie listy to od 67 do 440-któregoś słuchałem właśnie w soboty, oczywiście nie tydzień po tygodniiu, ale z 300-kilkadziesiąt sobót soędziłem przy radiu

Ja też zaliczam się do osób, które słuchały i notowały LP3 w tamtych czasach. Pewnie jeszcze kliku "starych" słuchaczy się znajdzie wśród obecnych tu komentatorów.
Ja słuchałem a w tym wątku nie komentuje :D
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Conajmniej polowa ktora tu jest napewno pamieta soboty z Lista bo to przeciez az nie tak dawno temu..;) ;)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Czyli jednak moje podejrzenia, że to Ku3a będzie pierwszym związanym z listą gościem, który pojawi się w trakcie poczekalni, były w pełni uzasadnione. ;)
po pierwsze chcialbym zdementowac te plotki. To na pewno nie ja. Gosc mial byc, ale chyba nie bedzie, a przynajmniej nie ten, bo wczoraj na stronie goscia zobaczylem, ze dzis graja koncert i to nie w Warszawie... Wielka szkoda, bo juz obiecalem mlodej siostrze, ze ją zabiore dzis na Mysliwiecka. Miala sobie zrobic zdjecie, wziac autograf... Nie wiem czemu tak wyszlo.

i w ogole wszystko pod gorke. Z ogladania meczu dzisiaj pewnie bede musial zrezygnowac, za to nie zrezygnowalem z meczu w kosza w ktorym gralem i... mam teraz reke w gipsie :x . Niech chociaz wygraja z tym Kazachstanem...

milego sluchania pierwszej sobotniej Listy od 17 lat. Nie zapomnijcie napisac do Balonika, jesli zmiany ktore bedzie wprowadzac do Listy beda Wam sie podobac. To jest potrzebne. Kazdy glos sie liczy ;-).
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

Ależ mnie wczoraj nosilo wieczorem. Z tego wszystkiego poszedlem spać przed 22-gą. Dziś sobota i powrót do przeszlości. Oczywiście sluchalem w soboty listy od not. 33 do 445. Policzylem i wyszlo mi 378 wydań listy. Dziś po raz pierwszy od not. 445 lista w sobotę wieczorem. Po "drodze" byly dwa sobotnie notowania: 807 i 900, ale byly nadawane w godzinach porannych. Pierwsza sobota i od razu konflikt interesów: mecz a do tego spotkanie klasowe po 25 latach (za sprawą pewnego portalu, na którym się odszukaliśmy). Pozdrawiam wszystkich.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no niestety takich konfliktow teraz wiekszosc bedzie miala wiecej. Piatek to znacznie mniej "konfliktowy" dzien.
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

dzień dobry wieczór, ja niestety słuchać nie będę... może później odsłucham. Sobotniej listy nie pamiętam, ja jestem piątkowy.... co zresztą nie jest żadnym problemem.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

1981 pisze:dzień dobry wieczór, ja niestety słuchać nie będę... może później odsłucham. Sobotniej listy nie pamiętam, ja jestem piątkowy.... co zresztą nie jest żadnym problemem.
Pozdrowienia
Piątek 19, to w Chinach już chyba sobota jest :P
Więc teraz to będziesz słuchał listy w niedzielę :wink:
ODPOWIEDZ