1322 (01.06.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

3. miejsce Travis - CLOSER ogólnie pierwsza trójka dzisiejszego notowania spoko


ja nie wiem jak wam dogodzić chyba same alternatywy na szczycie :lol:
przecież Summer Wine , Closer i ewentualnie Everything może nie są arcydziełami muzyki, ale na Top3 zasługją


zaznaczma, że to moje zdanie :wink:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Wyniki znawcy są już w odpowiednim temacie.
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Post autor: marsvolta »

moze z tydzien bedzie lepiej

era retuszera

na razie
kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:No to wszystko jasne. Najlepsza piosenka z tych, które pozostały na miejscu 3. Za tydzień numer 1. :) Travis.
Za tydzień to będzie Buble przed Nosowską. A słabiutki Travis poleci wreszcie w dół.
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

Tomekk pisze:3. miejsce Travis - CLOSER ogólnie pierwsza trójka dzisiejszego notowania spoko


ja nie wiem jak wam dogodzić chyba same alternatywy na szczycie :lol:
przecież Summer Wine , Closer i ewentualnie Everything może nie są arcydziełami muzyki, ale na Top3 zasługją


zaznaczma, że to moje zdanie :wink:
2 (b/z). Wolne żarty. Letnie Wino ciągle nie na czasie, chociaż wymienione w tekście truskawki już się pokazały ;) - w tym tygodniu na szczęście nie na topie, za tydzień oby za Rojkiem i Nosowską.
kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

GregF pisze:3 (+3). Moje ulubione piosenki Travisa najczęściej nie docierały nawet na Listę, nie mówiąc o Top 10, a gorszy sort typu "Re-Offender" czy teraz "Closer" robi furorę na LP3 - i bądź tu człowieku mądry :(.
Sing Ci się nie podobał?
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

kajman pisze:
GregF pisze:3 (+3). Moje ulubione piosenki Travisa najczęściej nie docierały nawet na Listę, nie mówiąc o Top 10, a gorszy sort typu "Re-Offender" czy teraz "Closer" robi furorę na LP3 - i bądź tu człowieku mądry :(.
Sing Ci się nie podobał?
"Sing" to akurat wyjątek, chociaż z tamtej płyty najmocniej kibicowałem "Flowers In The Window".
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ahoj!

Dziś miałem niesamowitą Listę. W aucie, pod szpitalem...kolega złamał kosteczkę duzego palca prawej stopy ;-)

PS. Pielegniarki na dyżurce słuchały Programu III. jak "białe dziewczyny" wyjdą na ulice, to ja będę mi się kłaniał w pas. Cudowne istoty.

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:
Gary pisze:No to wszystko jasne. Najlepsza piosenka z tych, które pozostały na miejscu 3. Za tydzień numer 1. :) Travis.
Za tydzień to będzie Buble przed Nosowską. A słabiutki Travis poleci wreszcie w dół.
nie w obecnych czasach. :)

Dzięki wszystkim za wspólne komentowanie. Do następnej listy! :D
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

1 (b/z). Niektórzy na forum utyskują nie bez racji, że za dużo tu biadolenia, no ale co zrobić, skoro np. Michael Buble okupuje po raz drugi nr 1 z taką, a nie inną piosenką ;). "Feelin' Good" przebywało na LP3 bardzo długo, ale niestety nie zaszło aż tak wysoko jak "Everything" czy wcześniej "Home".
kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Dziękuję wszystkim za wspólne słuchanie i komentowanie. Może w następnym tygodniu będą lepsze wyniki.
kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

GregF pisze:1 (b/z). Niektórzy na forum utyskują nie bez racji, że za dużo tu biadolenia, no ale co zrobić, skoro np. Michael Buble okupuje po raz drugi nr 1 z taką, a nie inną piosenką ;). "Feelin' Good" przebywało na LP3 bardzo długo, ale niestety nie zaszło aż tak wysoko jak "Everything" czy wcześniej "Home".
Feeling good to było arcydzieło.
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Hmm .. a co Ty tam Miles wogole robisz w tej Warszawie co? O co to chodzi z Toba no pochwal sie...a pieleg-niarki to wiadomo nie od dzissssssss.... ;)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Również dzięki za komentowanie.
Na koniec czołówka:

10. MIASTO DOZNAN - Muchy
9. TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
8. ERA RETUSZERA - Nosowska
7. CISZA I WIATR - Artur Rojek
6. SHY BOY - Katie Melua
5. RUBY - Kaiser Chiefs
4. EASY RIDER - Hunter & Krzysztof Daukszewicz
3. CLOSER - Travis
2. SUMMER WINE - Ville Vallo & Natalia Avelon
1. EVERYTHING - Michael Buble
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

Dziękuję wszystkim i do sklikania za tydzień. Teraz pora na Offensywę - tym razem zastępczo z Metzem, bo Stelmi może być teraz obecny tylko w jednym miejscu, inna sprawa że nie tak znowu odległym od Myśliwieckiej.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

saferłel pisze:
kajman pisze:Zauważyłem, że w poczekalni nie ma White Stripes. A do tego świetna piosenka nie weszła na listę, a dwa cieniutkie Kaziki tam się dostanę.
Icky Thump to kolejny utwór na który Polacy nie są gotowi...ok przesadzam może...tyle tej muzyki jest, że czasem nawet pewniacy przepadają. :(
Może "Icky thump" będzie piosenką dnia to wtedy byłaby lepsza promocja :)
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

pózniej poczytam dokladnie co tu napisaliscie, bo wlasnie wrócilem z Torwaru z koncertu Placków. Bylo zajebiscie, ale to tak baaardzo w skrócie, bo duzo sie dzialo ;-)

widzialem Stelke w wozie transmisyjnym Programu 3, zaraz bedzie z nim polaczenie, poslucham jak mu sie podobalo 8)
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

GregF pisze:9 (+1). A.M. Jopek nieco umocniła swoją pozycję w Top 10. Kasia już teraz jest najwyżej z naszych wokalistek, a jeśli przeskoczyła z rozpędu także swoją imienniczkę z zagranicy, to zostanie dziś pierwszą damą notowania :).
Najwyżej z naszych polskich wokalistek była dziś Natalia Avalon - podobno pochodzi z Wrocławia :wink:
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

JC pisze:Najwyżej z naszych polskich wokalistek była dziś Natalia Avalon - podobno pochodzi z Wrocławia :wink:
Natalia Siwek - 27 lat. W 1988 roku wyjechala z Polski. Ma obywatelstwo niemieckie.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze: :( :( :( :( i jeszcze za Martyra, bo chyba jej nie ma :( :( :( :( :( :( :( :(
Rozumiem, kajman, że smutno Ci było z powodu mojej nieobecnosci na forum podczas trwania lp3? Czy może dlatego że dałam plamę w znawcy?
To dla wyjaśnienia podaję, że w piątkowy wieczór świetnie bawiłam się kawałek od Myśliwieckiej, a mianowicie na Torwarze, na koncercie Placebo :D
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Martyr pisze:To dla wyjaśnienia podaję, że w piątkowy wieczór świetnie bawiłam się kawałek od Myśliwieckiej, a mianowicie na Torwarze, na koncercie Placebo :D
Coś mi się wydaje, że spotkałaś się tam z jednym zlotowiczem. ;)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Masz dobre przeczucie, Robinsonie :wink:
ODPOWIEDZ