1319 (11.05.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

bardzo przekonująca Groniec, chyba będzie z nami długo....
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

saferłel pisze:
Campari pisze:
nastoletni_duch pisze: No jak dla mnie ta płyta jest GENIALNA ! Z pewnością najlepsza płyta Bjorkowej, wałkuję ją cały czas. Koniecznie muszę nabyć oryginał (ale żadnej polskie ceny ;] )
uff czyli nie jestesmy w mniejszosci (ja i Kajman) ;)
Czyli narazie jeśli chodzi o Bjork grupa zachwyconych prowadzi z grupą niezadowolnych 3:2...do przerwy...ale kto wie czy jeden z zawodników grupy niezadowolonych nie założy na drugą połowę koszulki rywali...
Niedzwiedz napewno! tez niezadowolony jesli sluchal,a nawet jesli nie to napewno! powiedzialby nie nie nie nie nie,to nie dla mnie..wiec jest 3:3 ;)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:A to z okazji Juwenaliów?
Akurat grał u mnie w tamtym roku na Juwenaliach, a Happysad dwa lata temu, ale to chyba był Rockfest.
Dwa świetne zespoły, które chetnie bym posłuchał (i poskakał) jeden po drugim. Tylko czy kiedykolwiek bede miał ku temu okazję? :roll:
tak, Juwenalia. A jutro jeszcze lepiej - Strachy na Lachy i KUUUUUUUULT :!: :D Wreszcie Kult, bo przepuscilem kilka ich ostatnich koncertow, chyba ze 2 lata temu ostatnio bylem.
GregF
Posty: 3574
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

10 (+6). Kasia Groniec powoli wyrasta nam na "czarnego konia" LP3, no i dobrze, bo obok Ani Marii Jopek właściwie tylko ona ratuje honor polskiej wokalistyki żeńskiej w tym notowaniu :).
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

Gary pisze:Ja w tym tygodniu nadrobiłem straszną zaległość jeśli chodzi o płyty...posłuchałem płyty Sigur Rosa "Ágætis Byrjun" to dopiero jest szczyt genialności....a płyt Bjork też jestem ciekawy. :)
Ja polecam sigurowe 'nawiasy'. to jest dopiero płyta ;D
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Campari pisze:
Gary pisze:Ja w tym tygodniu nadrobiłem straszną zaległość jeśli chodzi o płyty...posłuchałem płyty Sigur Rosa "Ágætis Byrjun" to dopiero jest szczyt genialności
no to faktycznie pozycja obowiazkowa! Sigur Ros z '99 to klasyka i jeden z lepszych album wszechczasow, pozniej grali rownie dobrze i przejmujaco, ale jednak "Ágætis Byrjun" to jest to :D:D
a widziales moze teledysk do 1 singla??
Ja też nadrabiam zaległości ciągle....Marillion....kolejna płyta warta 5 po Brave, Hollidays In Eden, Misplaced Childhood do tego grona dołączyło Script For A Jester - wspaniały band.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Już na 9? Myślałem, że jeszcze pociągną w czołówce z 2, 3 tyg. :(
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Campari pisze:
Gary pisze:Ja w tym tygodniu nadrobiłem straszną zaległość jeśli chodzi o płyty...posłuchałem płyty Sigur Rosa "Ágætis Byrjun" to dopiero jest szczyt genialności
no to faktycznie pozycja obowiazkowa! Sigur Ros z '99 to klasyka i jeden z lepszych album wszechczasow, pozniej grali rownie dobrze i przejmujaco, ale jednak "Ágætis Byrjun" to jest to :D:D
a widziales moze teledysk do 1 singla??
dopiero co poznałem płytę a Ty mi tu o teledysk pytasz :lol: później sobie poszukam :)

co do "Będę z Tobą' zdecydowanie nie na mój nastrój.
Red Hoci w lepszej z 2-ch piosenek na liście, ale..... :)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

9 Red Hoci po raz drugi, zdecydowanie lepszy utwór, ale nie będę się powtarzał
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

drwycior pisze:
saferłel pisze:
Campari pisze:
Niedzwiedz napewno! tez niezadowolony jesli sluchal,a nawet jesli nie to napewno! powiedzialby nie nie nie nie nie,to nie dla mnie..wiec jest 3:3 ;)
pamietajmy o cieciu cytatow
GregF
Posty: 3574
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

9 (-5). O wiele lepszy od swego następcy singiel Papryczek spada dziś dosyć ostro. To przedostatni godny uwagi moment w Top 10, potem będzie jeszcze tylko Tori.
W porównaniu z poprzednim tygodniem jest o tyle lepiej, że w dziesiątce są 3, a nie 2 dobre piosenki.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:wyglada mi na to, ze sluchajac listy w autobusie zapamietalem dobrze wszystkie miejsca 30-15, bo teraz jak chcialem sobie odtworzyc to przy zadnym nie mialem watpliwosci :-).
Jeśli chcesz sobie też odtworzyć poczekalnię, to wrzuciłem tu w którymś poście, podobnie jak III i II dziesiątkę.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

" Słów cięcie - gięcie " kiedyś był taki program Majewskiego
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Tego też się jeszcze nie spodziewałem się na 8 muiejscu. Dobre piosenki suną w dół. :/
GregF
Posty: 3574
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

8 (-2). Zdecydowanie wolę Maleńczuka kolegującego się z Waglewskim (od przyszłego tyg. w głosowaniu), niż opłakującego utratę przyjaciół na smętną nutę a la K. Krawczyk :evil: .
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

A teraz czas na Maleńczuka, wybornie....
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Jeśli chcesz sobie też odtworzyć poczekalnię, to wrzuciłem tu w którymś poście, podobnie jak III i II dziesiątkę.
fajnie :-)
w Poczekalni opuscilem ze 2 piosenki.

"Desecration Smile" slabe jak na Red Hot, ale znakomite w porownaniu z beznadziejnym "Hump De Bump". No ale z czego tu single wybierac skoro sie slaba plyte nagralo, a z jedyna dobra piosenka czeka sie nie wiadomo na co.
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

Bardzo dobry Yugopolis z Maleńczukiem to jedna z najlepszych piosenek w Top 10, jeśli nie najlepsza... To jednocześnie jeden z najlepszych utworów tego Pana, jeśli nie najlepszy... :D
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Gary pisze:dopiero co poznałem płytę a Ty mi tu o teledysk pytasz :lol: później sobie poszukam :)
na youtubie jest. ale uprzedzam na swój sposób kontrowersyjny. i w sumie moge powiedziec ze jest piekny. wzruszyl mnie, jak zaden chyba inny
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Kasia Groniec z piosenką "Dzięki za miłość 2" :wink: Taki troche podobny klimat
RHCP z najlepszym singlem
Yugopolis średniutki
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:" Słów cięcie - gięcie " kiedyś był taki program Majewskiego
uwielbialem ten program :!:
kiedys spytalem Majewskiego o kasete z piosenkami z tego programu, powiedzial, zebym do niego napisal to postara sie mi wyslac. Napisalem. Nie wyslal...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

mrsap pisze:Bardzo dobry Yugopolis z Maleńczukiem to jedna z najlepszych piosenek w Top 10, jeśli nie najlepsza... To jednocześnie jeden z najlepszych utworów tego Pana, jeśli nie najlepszy... :D
no nie na prawdę tak nisko oceniasz dorobek Maleńczuka :P
GregF
Posty: 3574
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

7 (+2). "Everything" Buble'a po paru tygodniach słucha się nieco lepiej niż na początku, ale co on robi aż w Top 10 :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze: tak, Juwenalia. A jutro jeszcze lepiej - Strachy na Lachy i KUUUUUUUULT :!: :D Wreszcie Kult, bo przepuscilem kilka ich ostatnich koncertow, chyba ze 2 lata temu ostatnio bylem.
O kurcze ale gwiazdy! U mnie ze znanych tylko Piersi, Big Cyc oraz Stachursky i disco polo. Po prostu świetnie :?
A jak wrażeniea po dzisiejszym koncercie?
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Nie rozumiem fenomentu takiej muzyki. Nudne to jest po prostu, nawet nie mam ochoty słuchać, bo znam 3 kawałki z niej w tym nieudany cover Always On My Mind (po co on to robił, robiąc cover PSB wiedział, że u mnie ma wyrok śmierci pewnie :P)
ODPOWIEDZ