1316 (20.04.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

zbyszu pisze:To jesteśmy równieśnikami w szrankach z lp3[...]
może będzie okazja poznać się na III zlocie ... :)

pozdrawiam
Emil
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Możliwości kreują przyszłość...

Marku - uciekaj! ;-) Zdrowie
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Witam. Słuchałem listy najpierw w samochodzie w drodze z Białegostoku, potem trochę w przenośnym radyjku, a potem siedziałem w pokoju i słuchałem. Byłem tak zasłuchany, ze nawet na forum nie wstapiłem.
Świetna lista! Nie mówię tutaj o miejscach, bo one troche na drugi plan zeszły. Cudowna pod tym względem, że TRÓJKA OBCHODZI 25-LECIE ISTNIENIA! I to jest najważniejsze. Wielość gości i to z najwyższej polskiej muzycznej półki pokazuje, jak wazna jest nasza lista i jak dużo znaczy dla ludzi muzyki i nie tylko.
100 LAT PANIE MARKU I TYLE SAMO LISTY!
No i jeszcze, aby nie zapomnieć- ZLOT FORUMOWICZÓW. Przedstawiciele naszego forum świetnie się spisali, chociaz nerwy czasem były wyczuwalne, ale kto w takiej sytuacji byłby spokojny. Toż to historyczne wydarzenie. Tylko namówcie Pana Marka, aby zerkał czasem na forum Listy (a moze i na Mycharsts :wink: )
Aż sie łezka w oku kręci... Tyle wspomnień, tyle osobistości, radości, cudownej muzyki, a to wszystko dzięki liscie i Panu Markowi Niedźwieckiemu!
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Niestety musze juz isc spac ale nie ide...:) Jesli moge pare slow do nowej szaty Archiwum.Wiadomo ze nowe zawsze robi wrazenie i tak jest w tym przypadku choc jak dla mnie troche za duzo tych roznych cyferek z boku -ale ja wcale nie mam zamiaru krytykowac czyjejs mosieznej roboty tylko chce podziekowac skromnie przy tej okzaji ze udalo mi sie wykorzystac to Archiwum do wlasnych celow i przekopiowac na works,bo dla mnie bylo wazne zeby utwory i wykonawcy byli osobno.Jak widac w nowej wersji juz tak nie jest,ale nie jest to wazne juz teraz bo jak powiedzialem ja zdazylem skopiowac to co potrzebowalem do wlasnych statystyk i uzupelnien wlasnej listy -( bo tez taka robie od 85 roku,obecnie mam notowanie 1134) i za to bardzo bardzo dziekuje.
End of the statement ;)
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

Campari pisze:(22) rycerze Kajdonii ;) Ania moglaby Anie zapowiedziec ;)
no tak Ania z tą zapowiedzia tylko pokazała ze nie słucha ani listy ani MUSE, ani ANI
oj ania kajd -ania
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nasze wystapienie odsluchane...
heh, znowu wspomnienia pozostana na dluuuuuuuuugo. Tym bardziej, ze bylo tylu innych gosci. Wspolny tort, zdjecia, podpisy, rozmowy...
marsvolta pisze:To ze moje głosy z 10:32 sie dzisiaj nie liczyły to niezły numer!!!!!!!!
dlaczego?
marsvolta pisze:Skad miałem wiedzie ze z powodu zlotu glosowanie zakonczy sie akurat o 10:12.
nie o 10.12, tylko o 12.12. Stad, ze pisalem o tym, ze tym razem wyjatkowo z powodu zlotu glosowanie skonczy sie wczesniej.
marsvolta pisze:A w sumie to nigdy nie wiadomo kiedy się kończy??
po raz kolejny pisze ze wiadomo - kto nie zaglosuje przed zamknieciem glosowania w Trojce ten ryzykuje, ze nie zdazy (choc w zdecydowanej wiekszosci przypadkow czekam jeszcze z godzine i zamykam glosowanie miedzy 14.00 i 15.00).
zbyszu pisze:No gdzieś tam kuba baknał, ale fakt- nie było oficjalnej informacji...
nie gdzies tam, tylko tam gdzie bylo to najbardziej odpowiednie - w watku z glosowaniem. Nie baknalem tylko wyraznie napisalem. Co rozumiesz przez oficjalna informacje? Ogloszenie w prasie ogolnokrajowej?
zbyszu pisze:A moze była? Zupełnie nieuwaznie śledzę ostatnio fora ;-)
ano moze byla
Gary pisze:żegnam się z nadzieją, że:
* udział w najbliższym zlocie nie uniemożliwią mi powody "audytowe" :)
:-)
rowniez mam taka nadzieje i licze ze na zlocie z trojka w numerze uda sie byc rowniez innym ktorzy z roznych powodow nie mogli byc teraz. Bylo fantastycznie! Zaraz zabiore sie za sciaganie zdjec i dokladnie ich ogladanie, aby jeszcze lepiej zapisac sobie wszystko w pamieci.
emilencja pisze:miło było usłyszeć "naszych" na antenie, cieszę się również że niespodzianka dotarła - dziękuję Bobby
to my dziekujemy, Emilu! Super sie tego sluchalo! Wielka robota! Na pewno bedzie to rowniez doskonaly material do sluchania na kolejnych zlotach.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:No gdzieś tam kuba baknał, ale fakt- nie było oficjalnej informacji...
nie gdzies tam, tylko tam gdzie bylo to najbardziej odpowiednie - w watku z glosowaniem. Nie baknalem tylko wyraznie napisalem. Co rozumiesz przez oficjalna informacje? Ogloszenie w prasie ogolnokrajowej?
.
Cytat: Campari napisał:
Wlasnie slucham na onecie i jest to chyba najgorsze co w tym roku slyszalem, autentycznie!

no niestety, takie same odczucia mam
Campari napisał:
faktycznie strach sie bac, jednak dzis chyba nic nie zakloci wielkiej radosci (a nie jeste fanem futbolu):

ORGANIZUJEMY razem z Ukraina MISTRZOSTWA EUROPY W 2012 ROKU!!!

yhy
radosc tym wieksza, ze od zawsze jestem kibicem

jeszcze jedna sprawa. W piatek nasze glosowanie zakonczy sie troche wczesniej niz zwykle, prawdopodobnie troche po 12.00. Wiecie, zlot . W zwiazku z tym prosze nie zostawiac glosowania na popoludnie.
- koniec cytatu

Informacja o zmianie (jak by nie było regulaminowej), podana bardzo późno, bo dopiero w srodę po południu i powtarzam raz jeszcze: bąknięta - po podana gdzieś jako kolejny post, nie zaś np. na początku głosowania, tak, aby każdy widział!!!!

Niektórzy wchodza zapewne na Forum raz w tygodniu - i nie sledzą nałogowo postów i poscików. Stad też niektórzy Forumowicze na starcie byli na straconej pozycji (np. marsvolta).

Zwazywszy z jaką pieczołowitością zwraca się 1000-kroć uwagę na to, w jakiej formie graficznej nalezy głosować (duuuuuze czy jeszcze większe literki) informacja o zmianie zakonczenia głosowania jest istotniejsza i należało ją ogłosić w formie bardziej oficjalnej (kubo -jeśli mozesz - nawet w Gazecie Wyborczej)

Skoro zaś takowego oficjalnego stanowiska nie było - uwazam, ze głos marsvolty należało (nalezy!!!) wliczyć.

Dziekuję za wypowiedz

Panie Marku - jednak Pan nie uciekł, ale są jeszcze okazje, np. za 2 dni ;-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Informacja o zmianie (jak by nie było regulaminowej), podana bardzo późno, bo dopiero w srodę po południu i powtarzam raz jeszcze: bąknięta - po podana gdzieś jako kolejny post, nie zaś np. na początku głosowania, tak, aby każdy widział!!!!
no niestety, ale posty wchodza na koniec, a nie w dowolne miejsce w watku, a w poprzedni piatek jeszcze nie wiedzialem jak bedzie wygladac ostatni piatek i jak bedziemy sie umawiali na zlot.
zbyszu pisze:informacja o zmianie zakonczenia głosowania jest istotniejsza i należało ją ogłosić w formie bardziej oficjalnej (kubo -jeśli mozesz - nawet w Gazecie Wyborczej)

Skoro zaś takowego oficjalnego stanowiska nie było - uwazam, ze głos marsvolty należało (nalezy!!!) wliczyć.
Niestety nie bedzie on wliczony. Oficjalna informacja byla. Przyznaje, ze moglem napisac to wieksza czcionka albo innym kolorem. Postaram sie o tym pamietac przy innych tego typu okazjach.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jakies zdjecia ze zlotu na pewno sie pojawia, ale pozniej.
poniewaz jednak teraz przez 1.5 tygodnia mnie nie bedzie, oto taki maly teaser ode mnie. Pisze w tym watku, bo w koncu to sie dzialo wlasnie tego dnia.

a teraz juz spadam, wracam 03.05.

na razie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Zawiesina pisze:Uwaga, a teraz - jeśli ktoś nie wie - to ja zdradzę niespodziankę, o której mówi Adam Nowak. Jak ktoś nie chce, niech nie czyta. Raz Dwa Trzy przygotowuje płytę z piosenkami artysty, który nazywa się iksranyłM hceicjoW. :D
wczoraj byłem na tym koncercie.
R E W E L A C Y J N Y ! ! !

TROSZKĘ WIĘCEJ
TU
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

uwaga- NOT 1316 BYLO 20 KWIETNIA A NIE 20.03 JAK PODNO W TYTULE
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

choroszcz pisze:uwaga- NOT 1316 BYLO 20 KWIETNIA A NIE 20.03 JAK PODNO W TYTULE
Autor tematu (trzpaw) może wyedytować tytuł.

[ku3a: ok, data zmieniona. Dzieki za czujnosc.]
ODPOWIEDZ