1315 (13.03.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

kajman pisze:
Robinson pisze:
Gary pisze::shock: :shock: :shock: Bohema tak wysoko? :lol: :lol: :lol:
A które miejsce, bo nie dosłyszałem?
Chyba 38.

Ta zabawa sie chyba znudzila. Podejrzewam ze nawet jakby byl Hotel California to wyladowalby poza 20tka.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

88 punktow, 6 bramek strzelonych (wszystkie w ostatnich dziesieciu "minutach" meczu). Nastepnym razem musi byc lepiej, tym razem przeczucie mnie zawiodlo.
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 9:56 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Dzięki za miły wieczór komentowania lp3 :)
Pozdr :D
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Dzięki wszystkim za wspólne komentowanie, za tydzień pewnie będzie nas tu mniej.
Życzę wszystkim uczestnikom udanego zlotu :) szkoda, że nie mogę też tam być :(
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Cały happy dziękuję za wspólne słuchanie i komentowanie i... do za 2 tygodnie, bo za tydzień może mnie usłyszycie w Trójce.
heh, taki to ma fajnie ;-)
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

GregF pisze:
zbyszu pisze:Rubby:

* Teraz Rock - zjechał
Fakt, to już nie ten dawny Tylko Rock, ale akurat ostatni numer trzyma poziom - m.in. dzięki pożegnalnej wkładce o Nalepie i 50 najważniejszym płytom polskiego rocka.
Ha, dopiero teraz zrozumiałem, o co ci chodziło - najnowszej płycie Kaiser Chiefs faktycznie nieźle oberwało się w dziale Recenzji ;).
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Post autor: marsvolta »

Campari pisze:
marsvolta pisze:Teraz Rock zjaechał dwa i pół ale Maciek Tomaszewski to słaby recenzent tylko Bartek Koziczyński!!!!!!
Za to Allmusic.com dali tej płycie 3 gwiazdki od razu lepiej wyglada.

Kiedyś teraz rock dał poprzedniej płycie muse też 2i pół a i nowej nie ocenili dobrze a na allmusic 4i pół
2.5 to dla mnie max ocena dla tej plyty
nie można sie kłucić o pół gwiazdki jaka to różnica Ruby jest fajnym numerem a nie jak cytuje autora "jest przeciez róznica miedzy prostota a prostactwem"
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

Dziękuję za mile spędzony czas i do usłyszenia za tydzień!!
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Cały happy dziękuję za wspólne słuchanie i komentowanie i... do za 2 tygodnie, bo za tydzień może mnie usłyszycie w Trójce.
He he, też nie będę komentować z tego samego powodu :D :D :D
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

39 punktów w znawcy! Ciekawe ile będzie gdy policzę pozycje od 30 - 17? Pewnie setka puknie? Do Następnego...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Dziękuję za wspólne komentowanie.
Ja spróbuję teraz włączyć Radio Jard 1: http://www.jard.pl/
gdzie nasz kolega z forum prowadzi listę przebojów.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Campari pisze:[
2.5 to dla mnie max ocena dla tej plyty
Kiedy zas przesłuchales ( i jak) tych 114 albumów to nigdy nie pojme

Do nasłcuahnia
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

myślałem że te parę minutek po numerze jeden to Marek powie cos o 25 leciu czy coś w tym stylu a tu tylko? The Rolling Stones - dziwne
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Post autor: marsvolta »

Anna Gacek daje Muse za Absolution 2,5 to skandal. Zresztą ona się myli kiedyś dała Yeah Yeah Yeah 1 gwiazdke i mówiła ze z nich nic nie będzie a potem dała ostatnej ich łycie 5 gwiazdek. Wcześniej narzekała ze darła sukienki
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

jblaminsky pisze:
Ta zabawa sie chyba znudzila. Podejrzewam ze nawet jakby byl Hotel California to wyladowalby poza 20tka.
Ja podejrzewam, że nowsze przeboje mają mniejsze szanse zaistnienia w tej zabawie przede wszystkim dlatego, że wspomnienie o nich jest jeszcze ciągle świeże, zdążyliśmy się już z nimi nieźle osłuchać i musi minąć co najmniej 10 lat, abyśmy zaczęli je traktować jako kawałek muzycznej historii, a nie teraźniejszości.
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

dziękuję za wspólnie spędzony czas - wszystkim "zlotowiczom" życzę super zabawy i samych przyjemnych wrażeń - liczę na szybki fotoreportaż :)

jeśli wszystko uda się tak jak zaplanowałem, to niespodziankę ode mnie wręczy Wam Marek jak dojedziecie do studia

pozdrawiam
Emil
GregF
Posty: 3573
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

Mnie też za tydzień pewnie zabraknie, bo w najbliższy piątek wieczorem Offensywa będzie szturmować pobliską Stację Orunia - w tym szturmie mają wziąć udział The Car Is On Fire, Pawilon, Saluminesia i podobno także sam mistrz ceremonii, czyli Stelmi ;).
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Oj, tłuczą w "Szkle...". Panie Grzerzu - tak 3mać

Od (o dziwo) obejrzenia
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

emilencja pisze:przepraszam że się wcinam, tym bardziej że jesteśmy (przynajmniej z Kubą) po dwóch stronach barykady :)
e tam zaraz "barykady", po prostu nasza sympatia zwiazana jest z roznymi klubami i tyle. Ja kibicuje "naszym" i jestem z nimi na dobre i na zle. Natomiast, choc bylem w zyciu na kilkudziesieciu meczach, NIGDY w zyciu nie krzyczalem zadnych debilnych hasel ublizajacych innym druzynom. Ide na mecz przezyc cos fajnego, zobaczyc na zywo ulubiona druzyne, a nie wrzeszczec przeklenstwa. Niezmiennie doluje mnie podejscie niektorych idiotow, ktorzy na stadion przychodza po cos innego niz ja. Tak wiec tutaj nie widze zadnej barykady. Wydaje mi sie, ze kazdy z forumowiczow, ktory jest jednoczesnie kibicem ma podobny stosunek do pilki co ja.
emilencja pisze:odnoszę wrażenie, że bardzo często (choć to dla mnie niezrozumiałe) do zmiany trenera doprowadzają piłkarze - coś im nie pasuje, zagrają kilka słabszych spotkań - zarząd wywali trenera na pysk bo to przecież on źle przygotował zespół
tak, szczegolnie w Polsce takie przypadki czesto sie zdarzaja. Pilkarze, gwiazdorki, rządza. Niestety Legia chyba przoduje w tym procederze.
emilencja pisze:moim zdaniem powinno się odsunąć od składu "gwiazdorów" a dać szansę młodym - oni zrobią wszystko żeby zadomowić się w składzie na dłużej
to by bylo dobre i czasem to sie dzieje w indywidualnych przypadkach. Problem jest niestety taki, ze ci gwiazdorzy czesto stanowia trzon druzyny i rzeczywiscie decyduja o jej obliczu, nie ma na kogo ich zamienic.
Zreszta to nie jest tylko problem pilki. Czy Mateja od lat powinien byc w kadrze? Jak widze jego przerazenie w oczach przed waznym skokiem, a potem ulge, ze ma to juz za soba (i wszystko jedno ze spierniczyl dokumentnie), to naprawde sie dziwie, ze go trzymaja. Teraz chyba juz wresznie nie, i dobrze. A taki Kamil Stoch? To jest chlopak ktory mi sie podoba. Zajal 11 i 13 miejsce na Mistrzostwach Swiata i jest wkurzony na siebie, ze tak zle mu poszlo, bo liczyl na medal! Taki czlowiek cos osiagnie!
emilencja pisze:pozdrawiam wszystkich Kibiców (ale nie kiboli)
i ja rowniez. Wszystkich kibicow. Kibicow Legii, Wisly, Lecha, Widzewa, Belchatowa i innych (a co tam, nawet Polonii ;-) ).
emilencja pisze:przepraszam za off-topa - poniosło mnie
No wlasnie, to jest wazna kwestia - off-topic. Zycie kazdego z nas to nie tylko Lista i nie sposob pomijac inne tematy. Lekkie zbieganie z tematu dodaje moim zdaniem kolorytu cotygodniowym komentarzom Listy. Ale... No wlasnie. Pamietajmy jednak, ze jestesmy tu przede wszystkim po to, by pisac o LP3. Miejsce na serwerze rowniez jest ograniczone. Starajmy sie, prosze, minimalizowac liczbe postow pisanych na inne tematy i nie rozdmuchiwac tych tematow. A juz na pewno nie pisac postow w ktorych nie bedzie ani slowa dotyczacego LP3. Chcemy skomentowac w trakcie Listy jakis wynik sportowy - np. pilkarski, narciarski, tenisowy, siatkarski - napiszmy to raz, a nie zdawajmy co chwile relacji (nie chodzi mi tu o dzisiejsze komentarze). I dodajmy jakis komentarz o elpetrojce. Pamietajmy tez, ze nie kazdego forumowicza te tematy moga interesowac. Nie moga zdominowac podstawowego tematu.
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

w takim razie na koniec napiszę tylko, że dzisiejsze notowanie bardziej mnie roczarowało niż zachwyciło i dodam, że na temat kibicowania mamy bardzo podobne zdanie

szkoda że najbliższą okazję na poznanie się osobiście będziemy mieli prawdopodobnie dopiero na III zlocie

pozdrawiam
Emil
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

szkoda, ale miejmy nadzieje, ze to bedzie na III, a nie pozniej.
a ja bede komentowac notowanie za 3 tygodnie. Za tydzien - wiadomo, a za 2 bede na urlopie (blizej jotema3 niz Mysliwieckiej :-) ).
kajman
Posty: 64220
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

ku3a pisze:
kajman pisze:Cały happy dziękuję za wspólne słuchanie i komentowanie i... do za 2 tygodnie, bo za tydzień może mnie usłyszycie w Trójce.
heh, taki to ma fajnie ;-)
A Ciebie z nami nie będzie?
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kajman pisze:
ku3a pisze:
kajman pisze:Cały happy dziękuję za wspólne słuchanie i komentowanie i... do za 2 tygodnie, bo za tydzień może mnie usłyszycie w Trójce.
heh, taki to ma fajnie ;-)
A Ciebie z nami nie będzie?
przeciez zartowalem :-)
final countdown - do zlotu 7 dni :-)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

ku3a pisze:szkoda, ale miejmy nadzieje, ze to bedzie na III, a nie pozniej.
a ja bede komentowac notowanie za 3 tygodnie. Za tydzien - wiadomo, a za 2 bede na urlopie (blizej jotema3 niz Mysliwieckiej :-) ).
w takim razie półoficjalny zlot IIa musimy na szybcika tu zorganizować ;-) A co - w końcu teraz, w dobie netu Lista jest już nie tylko sprawą Polską ;-)
Zapraszam :-)
pozdrawiam
jacek
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

hehe, byloby niezle :-P
tym razem sie raczej nie uda, bo bede caly czas w L.Zdroju, ale moze kiedys :-)
ODPOWIEDZ