1315 (13.03.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Campari pisze: troche mnie zszokowales, bo pojawi sie tam tez Jamelia i taki tam shit muzyczny, pewnie i moja ulubienica Gosia Andrzejewicz
Gosia to moja ulubienica. Od czasu jak na Sylwestra w Tv cudownie, wręcz bosko "ruszała ustami" spiewając. Oskar!!! Znaczy się Grammy. "Alboco" ;-)
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

ku3a pisze:ja Wdowczyka bardzo cenie. Uznaje go za wysokiej klasy fachowca, choc slyszalem juz rozne glosy. Naszych frajerow trzeba krotko trzymac i on to probowal robic. Nowi w zeszlym sezonie poddali sie rygorowi i wyniki bylo widac, a teraz chyba juz za bardzo wczuli sie w atmosfere i wyniki... widac. Obawiam sie, ze Jacek Zielinski nie bedzie ich umial trzymac krotko, bo dla niektorych to kolega. Tak bylo za poprzedniej jego "kadencji"[...]
przepraszam że się wcinam, tym bardziej że jesteśmy (przynajmniej z Kubą) po dwóch stronach barykady :) ale problem ze zmianą trenera nurtuje również mnie

odnoszę wrażenie, że bardzo często (choć to dla mnie niezrozumiałe) do zmiany trenera doprowadzają piłkarze - coś im nie pasuje, zagrają kilka słabszych spotkań - zarząd wywali trenera na pysk bo to przecież on źle przygotował zespół

dla mnie to bzdura - ci ludzi grają w piłkę wystarczająco długo, że i bez szkoleniowca powinni wiedzieć co się robi na boisku - a tymczasem ... Zabrze - Legia 1:0 (gdyby nie sędzia byłoby 2) ... Lech - Zagłębie 0:2, następnie 3:0 z Koroną, 0:3 z Cracovią ... w międzyczasie piękny i pełny emocji pucharowy mecz z Koroną kiedy podnieśli się z o:2 do 3:2 grając w 10 ... jak to jest ? raz wiedzą jak grać a po tygodniu zapomnieli ?? gdzie tu wina trenera ???

szlag mnie trafia jak słyszę że Smuda zarżnął naszych piłkarzy na zgrupowaniu przed obecną rundą - przecież oni nie mają nic innego do roboty niż trenować i grać w piłkę - nie zrywają się o 5:00 żeby zdążyć na 6:00 do roboty !

poza tym drażnią mnie komentarze na temat Michniewicza że poszedł do Zagłębia i wygrywa - owszem, ale Zagłębie przygotował i zestawił w polu właśnie Smuda, którego tak przeklina się w Poznaniu ...

moim zdaniem powinno się odsunąć od składu "gwiazdorów" a dać szansę młodym - oni zrobią wszystko żeby zadomowić się w składzie na dłużej

przepraszam za off-topa - poniosło mnie

pozdrawiam wszystkich Kibiców (ale nie kiboli)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Campari pisze:
kajman pisze:Emocje sięgają zenitu, a tu Alina :evil:
i bardzo dobrze to jedyny jasny punkt top10 dzis
A ja bym z chęcią słuchał list bez niej. Byłoby więcej muzyki.
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

jackal pisze:dużo jeżdżę tramwajami
Myślałem, że po naszemu to się "bimba" nazywa?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

GregF pisze:
zbyszu pisze:Rubby:

* Teraz Rock - zjechał
Fakt, to już nie ten dawny Tylko Rock, ale akurat ostatni numer trzyma poziom - m.in. dzięki pożegnalnej wkładce o Nalepie i 50 najważniejszym płytom polskiego rocka.
Przeglądałem sobie numery TR z lat 90-tych, przy okazji Opowieści z Krypty Beksinsiego. Raczywiście wówczas encyklopedia rocka. Ale wówczas nie było internetu, który zabija cały romantyzm w słuchaniu muzyki... :-/
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Szkoda, że Beirut w dół, ale i tak zadziwia mnie, że był tak wysoko.
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 9:45 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
GregF
Posty: 3572
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

5 (-1). Beirut to jeden z nielicznych mocnych punktów Top 10, ale znowu nie udał mu się szturm na pierwszą trójkę :(.
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

jackal pisze:Gosia też będzie, dużo jeżdżę tramwajami a plakat reklamujący chyba na każdym przystanku stąd info.
tez je widzialem, ale jakos Razorlight nie widzialem
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Tak jak mówi Niedźwiedź, dziś będzie pięćsetny nr 1?
Katie czy Red Hoci?
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Nelly wraca na top :) zartowalem.:)
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 9:41 pm przez jblaminsky, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

No i listę skończę z wynikiem 106 p. Fatalnie.
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

W sprawie pilki noznej ...to jest przeciez zawsze tak we wszystkich klubach i zachodnich tez ze najlatwiej zmienic trenera...zawodnikow nie wyleja bo kto bedzie gral...a decyzje najczesciej podejmuje zarzad czy managment czy jak im tam...gdyby Legia Warszawa grala w Bundeslidze zmiana by byla juz w styczniu.
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

emilencja pisze:
szlag mnie trafia jak słyszę że Smuda zarżnął naszych piłkarzy na zgrupowaniu przed obecną rundą - przecież oni nie mają nic innego do roboty niż trenować i grać w piłkę - nie zrywają się o 5:00 żeby zdążyć na 6:00 do roboty !

poza tym drażnią mnie komentarze na temat Michniewicza że poszedł do Zagłębia i wygrywa - owszem, ale Zagłębie przygotował i zestawił w polu właśnie Smuda, którego tak przeklina się w Poznaniu ...
Wydaje mi się, że Smuda to świetny trener, ale musi trafić na "swoją" drużynę a wtedy nawet robiąc jeden trening tygodniowo osiągnąłby wiele. Zwróć uwagę na sinusoidę - świetny w Widzewie i Zagłębie, gorzej w Legii, Wiśle i Odrze. Michniewicza rzeczywiście żal, to mój ulubiony polski trener, zrobił w Lechu naprawdę dużo dobrego. Legia chyba najładniejszy futbol grała za Janasa w 1995.

Wracając na Listę, niespodzianka bo obstawiałem długi topowy żywot Lidii. Piękny Beirut niestety dołuje.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Lidia...Maleo...Droga Krzyżowa u Barona...Pospieszalski..."Mysl dnia JPII"...Klocki się układają...
GregF
Posty: 3572
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

4 (-3). Dobrze, że Lidka liderowała tylko przez tydzień - inna sprawa, że pewnie zamienił stryjek siekierkę na kijek :D .
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

eee tam, wygadal, ze Nelly nie bedzie na pierwszym.
no to dzisiejsza porazka w Znawcy staje sie faktem. Gratulacje dla tych, ktorym poszlo znacznie lepiej.

aha, RHCP na trzecim to juz wszystko wiadomo :?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

zbyszu pisze::(:(:(:( Będzie Dramatico :(:(:(

;-)
A drzewniej napisałem coś takiego

;-)

Do...
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

zbyszu pisze:Przeglądałem sobie numery TR z lat 90-tych, przy okazji Opowieści z Krypty Beksinsiego. Raczywiście wówczas encyklopedia rocka. Ale wówczas nie było internetu, który zabija cały romantyzm w słuchaniu muzyki... :-/
gdyby nie internet nie poznalbym 90% muzyki jaka znam teraz, nie poznalbym tylu ludzi, ktorzy sluchaja dobrej muzyki. chwala temu medium za to :D
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Red Hot już w Trójce, a następny, znacznie lepszy, w zestawie do głosowania.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Wygląda na to, że w tym tygodniu też będzie jednotygodniowy lider :)
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

Wszystko jasne, Kajman w skowronkach :) Z top3 chyba jednak wolę miejsce numer 2
GregF
Posty: 3572
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

3 (+2). "Desecration Smile" wśród wielu znakomitych singli RHCP wypada trochę jak szara myszka, ale przy tak kiepsko obsadzonej czołówce ratuje jej honor.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:Wygląda na to, że w tym tygodniu też będzie jednotygodniowy lider :)
Niekoniecznie, bo nie za bardzo będzie miał, kto go wyprzedzać. Trebunie jednak na 1 nie wskoczą.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Czyli 3 najlepsza :-)
Dobranoc


dla zainteresowanych Moja Lista przed północą - chyba
GregF
Posty: 3572
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

Campari pisze:
zbyszu pisze:Przeglądałem sobie numery TR z lat 90-tych, przy okazji Opowieści z Krypty Beksinsiego. Raczywiście wówczas encyklopedia rocka. Ale wówczas nie było internetu, który zabija cały romantyzm w słuchaniu muzyki... :-/
gdyby nie internet nie poznalbym 90% muzyki jaka znam teraz, nie poznalbym tylu ludzi, ktorzy sluchaja dobrej muzyki. chwala temu medium za to :D
Bez tego medium nie moglibyśmy wspólnie dzielić się wrażeniami z LP3 ani teraz, ani wcześniej na forum Onetu :).
ODPOWIEDZ