Zagłosujemy w sieci, bez cenzury na www.listawsieci.pl

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Listawsiecipl
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 18, 2020 6:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 rok

Zagłosujemy w sieci, bez cenzury na www.listawsieci.pl

Post autor: Listawsiecipl »

Nie dajmy sobie odebrać możliwości głosowania na Listę Trójki bez cenzury! Przygotowałem prostą stronkę www.listawsieci.pl z pełnym zestawem do głosowania i oczywiście wynikami ostatniego notowania :) Wiem, że pomysł nie jest na dłużej do obronienia, ale chociaż dwa notowania (do 2 000) moglibyśmy w tej sposób przejść. Dodatkowo zaraz po głosowaniu widać aktualne wyniki. Kto wie, może akcja dotrze Jakoś do Pana Marka Niedźwieckiego i przygotuje nam zestaw do głosowania na notowanie 2 000 :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Zagłosujemy w sieci, bez cenzury na www.listawsieci.pl

Post autor: prz_rulez »

Listawsiecipl pisze: pn maja 18, 2020 6:16 pm Nie dajmy sobie odebrać możliwości głosowania na Listę Trójki bez cenzury! Przygotowałem prostą stronkę www.listawsieci.pl z pełnym zestawem do głosowania i oczywiście wynikami ostatniego notowania :) Wiem, że pomysł nie jest na dłużej do obronienia, ale chociaż dwa notowania (do 2 000) moglibyśmy w tej sposób przejść. Dodatkowo zaraz po głosowaniu widać aktualne wyniki. Kto wie, może akcja dotrze Jakoś do Pana Marka Niedźwieckiego i przygotuje nam zestaw do głosowania na notowanie 2 000 :)
Ozzy'ego zgubiles ;)
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Zagłosujemy w sieci, bez cenzury na www.listawsieci.pl

Post autor: mikrobi »

Pomysł dobry, ale żeby było zgodnie z zasadami LP3 należałoby usunąć 5 piosenek, które spadły z TOP-30.
ODPOWIEDZ