Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

TVN 24 podał właśnie, że PanMarku odszedł z "rządowego" Radia :-(
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

Będzie 2000 notowanie LPRNŚ? Niezły początek...
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4586
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

kajman pisze: sob maja 16, 2020 11:33 pm Ja mam taki pomysł, żeby zasypać Trójkę kartkami pocztowymi (mogą być pocztówki) z głosami na Kazika. Tylko żeby miało to sens należałoby to rozpropagować na mordoksiążce. Ja nie mam tam konta, więc tego nie zrobię.
Gdyby tak w tygodniu przyszło kilka tysięcy kartek to... pewnie pan dyrektor miałby czym palić w piecu. Ale pokazalibyśmy, co sądzimy.
Dobry pomysł. Na Żoliborz też mogą wysyłać takie kartki. Na płocie pojawiła się tam nowa skrzynka pocztowa, trzeba ją przetestować.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: DarekM »

Tymczasem na TT eurodeputowanego:
Szlag człowieka trafia, że jakiś pacan kosztem PJK zagrał w teatrzyku Marka Niedźwieckiego. Niedźwiecki chciał odejścia z trójki jego prawo. Jak trzeba było złożyć oświadczenie lustracyjne teź odszedł. Dziś podprowadził nadgorliwców jak leszczy a odium ich głupoty spada na JK.
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: airborn »

Nie jakiegoś zwykłego eurodeputowanego, tylko człowieka nr 2 w PiS (Brudzińskiego). Grubo.

A chodzi o człowieka, który chciałby tylko grać piosenki w radiu i naprawdę jest daleki od wszelkich politycznych jazd. Ale nie dano mu wyboru.
Ostatnio zmieniony sob maja 16, 2020 11:56 pm przez airborn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: tadzio3 »

DarekM pisze: sob maja 16, 2020 11:53 pm Tymczasem na TT eurodeputowanego:
Szlag człowieka trafia, że jakiś pacan kosztem PJK zagrał w teatrzyku Marka Niedźwieckiego. Niedźwiecki chciał odejścia z trójki jego prawo. Jak trzeba było złożyć oświadczenie lustracyjne teź odszedł. Dziś podprowadził nadgorliwców jak leszczy a odium ich głupoty spada na JK.
Kto takie bzdury napisał???
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

obserw99 pisze: sob maja 16, 2020 11:28 pm Nie ma Manna, Chojnackiego, Gacek a teraz i Marka, ojca LP3. O jakim słońcu piszesz? Nadzieja umiera niestety coraz szybciej....
W zasadzie mógłbym wiele podobnych wpisów przytoczyć, także sorry, ze akurat Twój. Chodzi o ten lament nad jakością lp3 i Trojki i że "bida Panie" bez niej. Tylko, że proces "upadku" Trojki i lp3 trwa od lat (jeszcze przed rządami "dobrej zmiany"). Za obecnej władzy ów proces jedynie przyspieszył. Trójka to nie jest już żadne wyjątkowe medium, a przez lata ukształtowały się inne konkurencyjne, równie dobre moim zdaniem. Kiedyś podobne obawy targały mną, i uwierz że jak mi proponowano Anty, czy RockRadio to także się wzdragałem. Od kilku lat muzycznie słucham naprzemiennie tylko tych stacji. Do Trójki zaglądam sporadycznie by rzucić okiem na lp3, tj. co w notowaniu i jak poziom się kształtuje. Nawet tutaj mi się odechciało pisywać, bo ludzie podczas notowań jakby klapki mieli na uszach, prezentując nieadekwatną ekscytację zarówno lp3, jak i Trojką.
Naprawdę jest życie radiowe poza Trójką i lp3, bo każde medium tworzą ludzie a nie marka, ludzie pracują na markę. Także nie ma co lamentować.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

Lawina !!!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: bobby-x »

zbyszu pisze: sob maja 16, 2020 11:37 pm TVN 24 podał właśnie, że PanMarku odszedł z "rządowego" Radia :-(
Nie przeklamuj i formacji , tvn24 podaje z wielu źródeł że Marek odejdzie .
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: airborn »

Brudziński, człowiek nr 2 w PiS. Dzisiaj o Kaziku i Liście wypowiadał się również wicepremier Gliński. To jest naprawde pożar w burdelu.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze: sob maja 16, 2020 11:57 pm
zbyszu pisze: sob maja 16, 2020 11:37 pm TVN 24 podał właśnie, że PanMarku odszedł z "rządowego" Radia :-(
Nie przeklamuj i formacji , tvn24 podaje z wielu źródeł że Marek odejdzie .
Oglądałem. Wypada chyba bobby-x przeprosić?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: JaceK »

Ktoś zwrócił uwagę kiedy utwór wszedł na listę do głosowania? był od piątku 8. maja -- czy przez tydzień nie mógł zebrać takiej puli głosów? W takim Kraju, w tych okolicznościach przyrody... doszukiwanie się manipulacji przy wynikach jest raczej grubymi nićmi szyte.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6555
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Sundrajta »

temik3 pisze: sob maja 16, 2020 11:22 pm Pewnie naiwny jestem, nadzieja umiera ostatnia. Chciałbym się w poniedziałek obudzić i usłyszeć, że pseudo dyrektór trójki został wyrzucony dyscyplinarnie, a wyniki listy uznane za słuszne oraz, że prowadzący pozostają przy liście. Oj głupi ja.
obserw99 pisze: sob maja 16, 2020 11:46 pm
kajman pisze: sob maja 16, 2020 11:33 pm Ja mam taki pomysł, żeby zasypać Trójkę kartkami pocztowymi (mogą być pocztówki) z głosami na Kazika. Tylko żeby miało to sens należałoby to rozpropagować na mordoksiążce. Ja nie mam tam konta, więc tego nie zrobię.
Gdyby tak w tygodniu przyszło kilka tysięcy kartek to... pewnie pan dyrektor miałby czym palić w piecu. Ale pokazalibyśmy, co sądzimy.
Dobry pomysł. Na Żoliborz też mogą wysyłać takie kartki. Na płocie pojawiła się tam nowa skrzynka pocztowa, trzeba ją przetestować.
Właśnie oczekuję od nas takiej lub podobnej akcji! :idea:
Tylko musiałby zorganizować to ktoś, kto ma jakieś pojęcie o protestowaniu.
Bo zasypanie Derekcji :evil: mailami wiele nie wniesie i nie będzie zauważalne, a chciałbym żeby powstało coś na kształt petycji w imieniu forum LP3 żądającej natychmiastowego odwołania redaktora naczelnego pana (tfu) Tomasza Kowalczewskiego :arrow: i zdementowania wszystkich BZDUR, które ogłosił na stronie Polskiego Radia!
Myślę, że spokojnie setka podpisów od nas by się zebrała>???
Ostatnio zmieniony ndz maja 17, 2020 12:05 am przez Sundrajta, łącznie zmieniany 1 raz.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: JaceK »

zbyszu pisze: sob maja 16, 2020 11:58 pmOglądałem. Wypada chyba bobby-x przeprosić?
Słusznie...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: bobby-x »

Proszę, proszę: Brudziński, Gliński, Kosiniak-Kamysz , Bosacki, Myrcha, Siemoniak piszą o Trójce i Kaziku.

Aaaaaa, dobrej nocki.
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

A może Marek wraca do Złote Przeboje?
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

obserw99 pisze: sob maja 16, 2020 11:46 pm Ja mam taki pomysł, żeby zasypać Trójkę kartkami pocztowymi (mogą być pocztówki) z głosami na Kazika. Tylko żeby miało to sens należałoby to rozpropagować na mordoksiążce. Ja nie mam tam konta, więc tego nie zrobię.
Gdyby tak w tygodniu przyszło kilka tysięcy kartek to... pewnie pan dyrektor miałby czym palić w piecu. Ale pokazalibyśmy, co sądzimy.
Pomysł może i dobry, tylko pachnie sporą naiwnością z Twojej strony. Skoro dopuścili się takiego zabiegu z ostatnim notowaniem (czego nawet za komuny nie było), to kartki pocztowe z protestami nie będą żadnym problemem ;) Niszczarka zaraz na wejściu się z nimi rozprawi ;) Taka jest brutalna prawda o ludziach służących "dobrej zmianie". Otwórz oczy, Trójka i lp3 od lat jest już tylko na kroplówce.
Ostatnio zmieniony ndz maja 17, 2020 12:38 am przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Yacy »

JaceK pisze: ndz maja 17, 2020 12:01 am Ktoś zwrócił uwagę kiedy utwór wszedł na listę do głosowania?
było od 22:00 w piątek i już wtedy było wiadomo, że będzie wysoko.
tylko nie było wiadomo, że zrobi aż takie zamieszanie...
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

T. Kowalczewski przejdzie do historii jak niejaki Sobala, choć w gruncie rzeczy ten drugi na taki myk z anulowaniem nie wpadł ;)

W mediach jednak podają, że Niedźwiedź złożył wymówienie:
Z III Programem Polskiego Radia żegna się prezenter Marek Niedźwiecki. Jak wynika z informacji polsatnews.pl, dziennikarz muzyczny złożył w sobotę wypowiedzenie. Nie zostało ono jeszcze przyjęte przez władze Trójki
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... -z-trojki/
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: EVENo »

Polsat, TVN i Onet puściły tę informację. Wprawdzie każdy z tych portali zachował jakiś tam margines błędu, ale nagłówki wyglądają jak pewniak.
John1994
Posty: 1336
Rejestracja: pt sie 17, 2018 7:09 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1684

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: John1994 »

Szok...
To koniec LP3. 38 lat, trzy pokolenia słuchaczy.

24.04.1982 - 15.05.2020...

To co się stało to jest już numer za gruby, totalne przegięcie. Czyste s (dokończcie sobie sami Szanowni Użytkownicy).
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

To, co przeczytałem, jawi się jako niewiarygodne... Ale de facto zniszczenie Schengen jeszcze w lutym też wydawało się być niemożliwe...
Ktoś tu miał pretensje, że w ogóle ten utwór powstał, inny, że został wrzucony do zestawu... Czyli uważacie, że powinno się milczeć? Jeśli mam być szczery, to tchórzy nie cierpię bardziej niż prawdziwych "sług szatana".
Właśnie powinniśmy głośno krzyczeć! Najgłośniej jak się tylko da!
Dodajmy jeszcze, że ten kawałek wcale nie jest taki kontrowersyjny. Widocznie ktoś całkowicie nie znosi krytyki. Albo - co już jest smutne i wymagałoby troski lekarskiej, no ale taki ktoś nami rządzić nie może - po śmieci brata bliźniaka Jarosław K. tak się załamał, że wpadł w ciężkie stany psychiczne. Ale zwróćcie jeszcze uwagę na jedną rzecz, jak WYSOKO POSTAWIENI politycy PiS-u mówią o Kaczyńskim: "PAN PREZES" (też mnie swoją drogą zastanawia, że ludzie mogą tak ślepo za kimś podążać... Liczą na to, że w końcu zdechnie i obejmą po nim stołek? No bo chyba w tak perfidny sposób właśnie działają).
Niestety, choćbym bardzo chciał, to nawet nie miałbym jak tego zrobić, ale uważam, że pod budynkiem Trójki powinien być protest wszystkich fanów Trójki. Ludzie powinni czekać na Niedźwiedzia i mówić mu, że nie może się tak łatwo poddać! I motyw z głosowaniem na kartki jest bardzo dobry - ale pod warunkiem, że te kartki wrzucane byłyby do sieci jako dowód i byłyby podpisane imieniem i nazwiskiem.

Czuję, że wszystko, co było w moim życiu w jakiś sposób ważne, nawet, jeśli ze względów sentymentalnych, legło w tym roku w gruzach. Najpierw trafiłem do firmy, która jest bliższa piekłu niż niebu i całkowicie straciłem wiarę w pozytywne aspekty korporacji. Potem zabroniono mi podróży (jednego z głównych powodów, dla których w ogóle jestem w tym miejscu, gdzie jestem!), a idea Schengen, swobodnego przepływu osób oraz pozytywnej globalizacji niemalże w jednej chwili runęły niczym kostki domina. Wczoraj dowiedziałem się, że doszczętnie skończył się Couchsurfing w swej pierwotnej idei (ergo - dla mnie skończył się całkowicie), a teraz, że kończy się Lista Trójki, której słuchałem jeszcze mając na koncie jedynie jedną cyfrę...
Niestety, zacytuję tutaj Jackowskiego (nawet, jeśli niektórzy będą oburzeni, że oglądam faceta od przepowiedni): rok 2020 obedrze nas ze złudzeń...

Biorąc pod uwagę combo wydarzeń + falę upałów w Grecji (dziś ma być kulminacja i do 36 stopni w dzień), to ja nie wiem, jak ja zasnę tej nocy...
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mateusz15 »

Brak słów. Bezsilność. Beznadzieja. Szkoda mi wszystkich porządnych w Trójce. Bartosz Gil zawieszony..
kbc
Posty: 377
Rejestracja: śr lip 04, 2007 12:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983 r.
Lokalizacja: Kalifornia, USA

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kbc »

A są i tacy co jadą po Niedźwiedziu:

"Niedźwiedzki odchodzi z Trójki. Kazik roawalił tych trzech waginosceptyków od prowadzenia LP3. Od kilku lat sami sobie ustalają kto na którym miejscu jest. Notowania o d dawna są sterowane przez redaktorów. Za każdym razem wydania płyty promowanej na antenie PR3 jakoś bardzo szybko znajduje się w topie LP3. Dziwi mnie protest Podsiadło bo akurat on tam jest pompowany non stop. Zaraz dołączy Zawiałow, Kortez, Koteluk i inni sztucznie pompowani w tej liście nic nie mającej z głosowaniem słuchaczy. Niedżwiecki wróć do listy jaką prowadziłeś rzetelnie przed laty, a nie jak wydawcy płyt zapłacą. wtedy wszyscy wygramy. To że wrzuciłeś Kazika ból bez poczekalni to świadczy o politycznej gierce. Nie takiej LP3 oczekuję. Kazik jak zwykle mistrz."

Post z https://www.facebook.com/Lista.Przebojow.Trojki/
:know:
Zablokowany