Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

prz_rulez pisze: ndz mar 22, 2020 5:35 pm Po pierwsze, to chcialbym zwrocic uwage, ze to juz kolejny złośliwy komentarz Barb42 w moja strone na tym forum, a wciaz nikt nigdy nie zwrocil jej uwagi. Jak widac, sa rowni i rowniejsi.
Być może są równi i równiejsi, czasem też tak zauważam (być może niesłusznie), ale widocznie nie śledzisz dokładnie forum bo pewne rzeczy byś wiedział i nie pisał teraz. No ale nie każdy ma czas to robić. Zresztą nie musi. Po tym co napisał Bazyliszek to moim zdaniem był to strzał poniżej pasa i jeśli już przyczepiać się do tego kto jest równy czy równiejsi to chyba tylko dlatego, że są równiejsi nie wyleciał w piatkowy wieczór. Nie żebym miał coś do w/w kolegi bo lubię jego "poczucie humoru" ale to co napisał niestety w żadne ramy się nie mieściło. Ale zaznaczam to tylko moje subiektywne zdanie, mogę chyba je wyrazić.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Coz, co by tu nie mowic, to te drastyczne srodki sa tez podyktowane ochrona starszych, a wiadomo, ze starsi to gros wyborcow, a PiS-u w Polsce to w ogole. A wybory za pasem. I to zadna teoria spiskowa.
Dobra, do piatku postaram sie wstrzymac z komentarzami politycznymi, bo i bez tego jest ciulowo - od jutra w Grecji bede musial wysylac sms-y idac do sklepu, a do pracy miec paszport, dowod osobisty oraz dokument potwierdzajscy prawde...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

prz_rulez pisze: ndz mar 22, 2020 5:35 pm to juz kolejny złośliwy komentarz Barb42 w moja strone na tym forum
No sorry, ale Twoje komentarze mogą wkurzyć czytających. Faktycznie narzekasz bardzo mocno, jak mało kto tutaj.
prz_rulez pisze: ndz mar 22, 2020 5:35 pm wciaz nikt nigdy nie zwrocil jej uwagi
Widocznie się z nią, przynajmniej po części, zgadzają.
temik3 pisze: ndz mar 22, 2020 5:58 pm to co napisał niestety w żadne ramy się nie mieściło
Nie da się zaprzeczyć, że przesadził, nawet jeżeli to była ironia. Zabrakło wyczucia, zresztą w moim odczuciu nie pierwszy raz.
prz_rulez pisze: ndz mar 22, 2020 8:10 pm drastyczne srodki sa tez podyktowane ochrona starszych
Oczywiście, że też. Mają chronić tylko młodych? Chronią całe społeczeństwo, a to, że starsi są bardziej zagrożeni to inna sprawa.
prz_rulez pisze: ndz mar 22, 2020 8:10 pm starsi to gros wyborcow, a PiS-u w Polsce to w ogole
Względy polityczne mają znaczenie i miałyby znaczenie, gdyby ktoś inny rządził. Ale ogólnoludzkie także.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Aj, mialem juz sie nie wypowiadac do piatku :(
Wierze, ze tam "na dolach" sa elementy prawdziwej troski, ale na gorze to co najwyzej o bliskich politykow i nic wiecej. Propaganda wyliczona na zwyciestwo w nadchodzacych wyborach. Plus swietna okazja do wzbudzenia paniki w ludziach i testowania wytrzynalosci lamania swobod obywatelskich w imie "wyzszego celu".

A jecze bo mi zle, cholernie zle, po prostu. Mam powody. Tutaj czuje sie tak, jakby prawie kazdy dzien byl walka...
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Wybaczcie, ale postuluję o zamknięcie tego wątku.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Nicoletta »

prz_rulez pisze: pn mar 23, 2020 12:33 am Propaganda wyliczona na zwyciestwo w nadchodzacych wyborach. Plus swietna okazja do wzbudzenia paniki w ludziach i testowania wytrzynalosci lamania swobod obywatelskich w imie "wyzszego celu".

A jecze bo mi zle, cholernie zle, po prostu. Mam powody. Tutaj czuje sie tak, jakby prawie kazdy dzien byl walka...
wiesz co prz_rulez czytałam te Twoje posty tu i nie chciało mi się do tego odnosić, ale Ty chyba żyjesz w jakimś alternatywnym wszechświecie.
O jakiej panice mówisz? O jakim łamaniu swobód? Rozejrzyj się dookoła, na wszystkie kraje ... wszystkie kraje europejskie prowadzają zakazy i nawet ostrzejsze kary niż w Polsce. Stany również. Ale oczywiście możemy też wszystko mieć gdzieś, olać to "ograniczenie swobody", a potem mieć wesoło jak Włosi ... zastanów się trochę.
I nie mieszaj polityki do tego, bo w obecnej sytuacji ktokolwiek by nie rządził byłby w fatalnej sytuacji. A jeśli już to te wybory działają na korzyść obywateli,gdyby to było w środku kadencji, zapewne i sytuacja kształtowałaby się inaczej.
Oprócz Ciebie są tysiące ludzi, którzy mają kogoś z rodziny za granicą, ludzie się martwią. A Ty nie masz rodziny?
Jeśli masz problemy zwróć się o pomoc do nich. Są też ambasady, chyba jeszcze są akcje Lotu.
Na pewno nie zostałeś pozostawiony sam sobie.
TS student postuluję za Tobą, aby ten wątek zamknąć już. :)
ps. Na razie pan Niedźwiedzki jest, mój czarny scenariusz się nie sprawdza ...uffff.....
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Nicoletta pisze: pn mar 23, 2020 8:42 pm Ale oczywiście możemy też wszystko mieć gdzieś, olać to "ograniczenie swobody"
Tak jak to robią w Trójmieście, gdzie aż się roiło jeszcze w piątek i sobotę od spacerowiczów. :twisted: :STOP:
Nicoletta pisze: pn mar 23, 2020 8:42 pm TS student postuluję za Tobą, aby ten wątek zamknąć już. :)
Cieszę się, że podzielasz moje zdanie :)
Tak, wiem, ludzie się będą buntować po jakimś czasie.
Są wśród nas ludzie, którzy nie doznali takich ograniczeń.
Ale są konieczne.
Tak, naprawdę, szkoda przeciągać tej dyskusji. :arrow:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze: pn mar 23, 2020 8:42 pm ps. Na razie pan Niedźwiedzki jest, mój czarny scenariusz się nie sprawdza ...uffff.....
Niedźwiecki :wink:
TStudent pisze: pn mar 23, 2020 9:11 pm Tak, naprawdę, szkoda przeciągać tej dyskusji.
tę dyskusję, jak już...
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Nicoletta »

jollyroger72 pisze: pn mar 23, 2020 9:35 pm
Nicoletta pisze: pn mar 23, 2020 8:42 pm ps. Na razie pan Niedźwiedzki jest, mój czarny scenariusz się nie sprawdza ...uffff.....
Niedźwiecki :wink:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
co za siara ... to dlatego, że oglądałam film przyrodniczy o niedźwiedziach polarnych :)
spuśćmy kurtynę milczenia na to ;)
ODPOWIEDZ