1313 (30.03.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:tadzio3, zamknij oczy.
Jakoś przeczytałem :wink:
Ciekawy pomysł z tym białym. Nie wiedziałem, ze ktos moje uwagi weźmie do serca :)
W sumie nawet tego nieoczekiwałem. Nie jest tak, że chciałbym, żeby w ogóle nie pisać o "znawcy", bo przeciez jest wolnośc słowa na tym forum. Po prostu w ostatnim tygodniu miałe wrażenie, ze emocje związane z lista zanikły na rzecz "znawcy". W tym tygodniu było świetnie i ciekawie sie czytało, bo tematy czasem schodziły np na kultowy serial "Cudowne lata" :)
Co do listy. Ciesze sie z wysokiej pozycji Beirutu, ale Nelly znowu na 1 :?
Trochę dużo negatywnych opinii na temat Huntera. Taka przypadłość listy jest, że piosenek zespołu heavy metalowego wybierane są albo balladki, albo takie z "przymrużeniem oka". Dla słuchacza, który zna Hunter tylko z piosenek prezentowanych na LP3 myśli, ze to jakiś trochę tandetny zespół, który próbuje zdobyc popularnosc za pomocą komika i jego tekstów, a tak nie jest.
Podobnie Habakuk. "Mury" moim zdaniem nie są najlepszym wyborem na Lp3. Na najnowszej płycie są znacznie ciekawsze wersje z dorobku Kaczmarskiego. Przynajmniej mam takie odczucia po pierwszyum przesłuchaniu krążka.
ODPOWIEDZ