1312 (23.03.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

ku3a pisze:
HERMMAN pisze:
kajman pisze:Widzę, że saferłel zrobił się 4-cyfrowy.
Oboje "rąbneliście" dziś okrągłego pościaka.
Ty chyba tez, z tego co widze ;-)
Też, też, ale ja takiego maluśkiego w porównaniu z kolegami :oops:
To może jednak wypiję dziś tylko malutkie piwko :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Wczoraj posłuchałem dopiero ostatniego notowania listy- czekałem na nagrania udostepnione na forum.
Kilka refleksji.
Cieszę sie z nowości w poczekalni Indios Bravos! W ogóle cieszę sie, ze zostaja dostrzezone takie zespoły jak właśnie Indios Bravos, Habakuk, Koniec Swiata czy Maleo Reggae Rockers. Wyniki na liście pokazują, ze ludzie lubią słuchac takiej muzyki, chociaz propozycje do listy są czasem mało trafione. Brakuje mi jedynie zespołu Akurat... Ale moż ekiedys
Goya wciąz siedzi w poczekalni. To jest jednak chyba jedyna jej piosenka, która nie przeszkadza mi w czasie słuchania. Inne mnie denerwowały, a ta nawet po tylu tygodniach jest całkiem znośna. Od razu wyznaję- nie oglądam Magdy M :wink: Niedawno dopiero dowiedziałem sie, ze ta piosenka jest z tego serialu, ale raczej nie bede tego oglądał.
Kolejana piosenka Nelly F na szczycie. Te kawałki nie sa złe, czasem mi sie podobają, ale żeby na pierwsze? Nie wiem...
Coś tam jeszcze mialem napisac, ale zapomniałem..
Acha. Nie mam nic przeciwko "znawcy" po czasem mam ochotę pobawić się w nią, ale jakoś brakuje czasu. Czytając jednak komentarze do notowania troche mnie denerwuje, że prawie wszyscy cały czas piszą o tym ile pkt "wtopili" ile udało się trafic itd zapominając całkiem o liście i odczuciach związanych z piosenkami.
Powtarzam zabawa w "znawce" podoba mi sie, ale kiedy czyta się komentarze do danego notowania wydaje się to byc mało interesujace.
To tylko taka mała sugestia- prosze nie brac tego do serca. :wink:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Bo znawca Tadzio to dodatkowe emocje przy tym komentowaniu, ale jeśli komuś to przeszkadza to ograniczę się do suchego podania wyniku na końcu listy, chociaż cholernie będzie mi tego brakowało. :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja nikomu nie zabraniam o tym pisac. Wyraziłem tylko swoja opinię i tyle. Nie obrażę sie za to
ODPOWIEDZ