Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

TStudent
Posty: 11641
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Post autor: TStudent »

mateusz15 pisze: pt wrz 06, 2019 9:59 pm
TStudent pisze: pt wrz 06, 2019 9:56 pm Czyli ten drogi 2020 rok zdominuje ta znana nam trójca: Kortez, Podsiadło, Zalewski. Tylko najpewniej w innej kolejności. :D
Jeszcze Rojek wydaje nową płytę.
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby dał im radę, ale... będzie ciężko. ;)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Post autor: prz_rulez »

Może niech da muzycznie radę. No i mam wrażenie, że Artur niestety nie jest tak dobry wokalnie... Przynajmniej już nie jest. Trochę bardziej stał się już osobistością niż muzykiem.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Post autor: mateusz15 »

prz_rulez pisze: pt wrz 06, 2019 10:08 pm Może niech da muzycznie radę. No i mam wrażenie, że Artur niestety nie jest tak dobry wokalnie... Przynajmniej już nie jest. Trochę bardziej stał się już osobistością niż muzykiem.
Wokal nigdy nie był jego największym atutem. Ale w muzyce liczą się jeszcze inne elementy. Niech wygra Najlepszy ;)
Zalewski już podczas Męskiego Grania zaprezentował nowy utwór, Rojek też na jesień ma wydać pierwszy singiel. Także nie będziemy musieli czekać do następnego roku.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Post autor: Nicoletta »

konwicki1980 pisze: pt wrz 06, 2019 8:44 pm
TStudent pisze: pt wrz 06, 2019 8:36 pm Nie powiedziałem nic o 10 tysiącach. Mnie - powiedzmy w wieku około 40 lat satysfakcjonowałoby przy obecnych poziomach cen około 5-6 tysięcy netto.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Komedia normalnie
jako, że wczoraj poszłam już i dziś doczytałam forum to muszę się odnieść do niemuzycznej części tej dyskusji. Jako,że szkolnictwo wyższe znam od podszewki to niestety stwierdzam,że wymagania finansowe absolwentów studiów w porównaniu z ich wiedzą i umiejętnościami można skwitować co najwyżej tym --> :lol: :lol: :know:
I dodam, że posługiwanie się argumentem " jestem magister inżynier żądam 5 tysięcy" jest objawem smutnej ignorancji i braku refleksji. I drogi TS studencie - gdy ja kończyłam studia to co najwyżej czekała na nas umowa o dzieło w pracy poniżej kwalifikacji. Tak więc miej trochę pokory :)

ps. co do informatyków - ich zarobki nie dziwią mnie. Bądź co bądź osób ogarniających matematykę w takim stopniu, by móc zostać informatykiem wciąż jest niewiele i będzie mniej.

pozdrawiam :)
TStudent
Posty: 11641
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1962 - 06.09.2019 - Marek Niedźwiecki (Chorzów)

Post autor: TStudent »

Nie nie, ja nie mówię, że magister inżynier ma żądać na dzień dobry 5 tysięcy netto (to chyba tylko wielkie korporacje są w stanie zapewnić aż tak dobry start i to co najwyżej tym naprawdę najlepszym), ale gdyby dało się zacząć chociaż od tych 2200-2600 netto przy obecnych poziomach cen? No przecież nie po to się mordują, niektórzy to jeszcze studia godzą z pracą (tak jak prawie wszystkie moje... koleżanki z roku) i co oni/one mają powiedzieć, skoro mają doświadczenie (co prawda nie wszystkie w konkretnej branży, ale...) i oni/one też mają zaczynać od płacy minimalnej? Chyba że idą do budżetówki albo do szkoły, bo tam od dłuższego czasu, jeszcze od poprzednich rządów, są problemy z zarobkami.
Zablokowany