1309 (2.03.2007) - podobno lista o 9 rano !!

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja natomiast Cie pociesze, poniewaz naprawde bardzo na szybko liczylem, w dodatku biorac pozycje z LP3 z pamieci (bo wczesniej juz dla kilku osob sobie podliczylem ;-) ), wiec moze jednak masz racje :-). Zycze abys to Ty mial racje :-).
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

ku3a pisze:ja natomiast Cie pociesze, poniewaz naprawde bardzo na szybko liczylem, w dodatku biorac pozycje z LP3 z pamieci (bo wczesniej juz dla kilku osob sobie podliczylem ;-) ), wiec moze jednak masz racje :-). Zycze abys to Ty mial racje :-).
Liczyłeś szybko lecz liczyłeś dobrze! Zapomniałem jeszcze o U2. Dzięki za ściągnięcie mnie na ziemię. Score: 74!
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

A tak na marginesie to mamy wspólny numer 1 w trójce i na forum (na innym pewnie też :wink: ).
Ciekawi mnie czy już była taka sytuacja, bo jeżeli to bardzo rzadko...Hey tak mi się kojarzy. :)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:A tak na marginesie to mamy wspólny numer 1 w trójce i na forum (na innym pewnie też :wink: ).
A na tym forum oczywiście także na uwspólnionej.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Może złożymy się i zatrudnimy na pomoc wykwalifikowanego matematyka z jakiegoś uniwersyttetu, bo każdemu wychodzi co innego i strach się bać o prawdziwe wyniki...każdy może być w błędzie, nawet kajman :P
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

saferłel pisze:Może złożymy się i zatrudnimy na pomoc wykwalifikowanego matematyka z jakiegoś uniwersyttetu, bo każdemu wychodzi co innego i strach się bać o prawdziwe wyniki...każdy może być w błędzie, nawet kajman :P
Wprawdzie wykwalifikowany nie jestem, ale rok matematyki z dużym hakiem zaliczyłem :lol:
ODPOWIEDZ