1308 (23.02.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Faktycznie...110 punktów w znawcy i dzięki za współ komentowanie :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Campari pisze:uff dobrze, że gówniane "Easy rider" nie weszło do top30. dla mnie faworyt koszmarlisty 2007
No bez przesady.
Taki utwór należy traktować trochę z przymróżeniem oka. Ten kawałek powstał całkiem przypadkowo. W programie "Mój pierwszy raz" kiedy gościem był Daukszewicz w swoim zyczeniu zechciał zaśpiewać swoją piosenkę właśnie z zespołem Hunter. Zdziwieni, ale zadowoleni członkowie grupy wspólnie z nim nagrali tę piosenkę.
Kawałek, który powstał całkiem przypadkowo, z żadnym zamysłem komercyjnym wyszedł im bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:to tylko jeden w plecy za nowosc.

z tymi Red Hotami to dziwnie jakos mam. "Tell Me Baby", "Snow..." i tak samo teraz "Desecration Smile" nieporownywalnie bardziej podobaja mi sie w oderwaniu od plyty. Tylko "Dani California" bez roznicy - tak czy tak, nie podoba sie. W tym tygodniu znowu dalem szanse calemu "Stadium Arcadium" i znowu szansa niewykorzystana. Nie przekonam sie juz chyba do tej plyty...
Heh, a ja mam dokładnie odwrotnie :wink: Z tym, ze w oderwaniu od płyty także mi sie podobają, jednak nie tak bardzo jak się spodziewałem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ogólnie mówąc czołówka listy jest dla mnie koszmarna! Cała dziesiatka jest przecietna i tylko kilka (najwyżej 3)utworów zasługuje na tak wysokie pozycje.
Nawet SNL, które bardzo lubię są trochę na wyrost wysoko. Nie dziwię sie jednak tego, skoro nie widzę nowych, fajnych piosenek. Ja coraz częścirej siegam do starszyzny.Jeszcze nie tak dawno miałem ogromny problem wyboru piosenek do głosowania z powodu nadmiaru świetnych piosenek, teraz jest zgoła inaczej. MOje propozycje są statyczne, gdyż za bardzo nie ma kto ich zastąpić.
Mam nadzieje, że to przejściowy (mój) kryzys braku świetnych kawałków w czołowce i ogólnie na liscie.
ODPOWIEDZ