Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

TStudent
Posty: 11596
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Tak więc tylko 3 trafienia dzisiaj, i notowanie należące do grona wyjątkowo nieprzewidywalnych. Ale przynajmniej wypadki udało się zgadnąć w całości, chociaż raz ;) Nie pozostaje mi zatem życzyć nic innego, jak dobrej nocy i do przeczytania na Forumowej - nie obiecuję, że jutro. ;)
Ostatnio zmieniony pt mar 23, 2018 10:55 pm przez TStudent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

Poz. 1 dzisiaj na TT: Pearl Jam z "Can't Deny Me" ;)

Dzięki za dzisiaj i do następnego razu ;)
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 8azyliszek »

No prawie, prawie. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim głosującym na Kazika, bo dziś prawie się udało. Tylko żeby się nie skończyło jak z Drogą, że niestety nie weszła na 1 miejsce. Choć raz się Kazikowi należy. No i Ledd Zeplin równie zacnie dziś.
TStudent
Posty: 11596
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Wydaje mi się, że kolejne notowanie, przynajmniej jedno, będzie należeć do Kazika. Polało trochę na pierwszym miejscu (szósty raz z rzędu). A tak abstrahując, to niech pomyślą o dodaniu jakiegoś utworu Lao, pomimo że obecnemu liderowi idzie naprawdę (nawet za) dobrze.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1886 - 23.03.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze: sob mar 24, 2018 1:43 am Choć raz się Kazikowi należy.
Był raz. Z mostem i całkowicie wystarczy. Ten kawałek jest słabiutki (chociaż od Drogi lepszy).
TStudent pisze: sob mar 24, 2018 7:28 amPolało trochę na pierwszym miejscu (szósty raz z rzędu).
Ale ogólnie tylko siedem. Do wyniku beznadziejnej Wojenki jeszcze daleko. Życzę im jeszcze 8 razy na szczycie.
TStudent pisze: sob mar 24, 2018 7:28 am A tak abstrahując, to niech pomyślą o dodaniu jakiegoś utworu Lao, pomimo że obecnemu liderowi idzie naprawdę (nawet za) dobrze.
To może za jakieś 10 tygodni, kiedy już ze szczytu spadnie.
PS
Posty: 903
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Znowu radio

Post autor: PS »

Ale namieszał PanMarek wczoraj z tą wersją "Znowu radio". :)

Studyjna wersja tej piosenki została nagrana dopiero w 1991 roku na płytę -> '81 - '91 Na Liście w 1983 roku musiała być grana wersja z płyty "Live", bo wskazują na to wszystkie dostępne dane i daty. Czy jest na forum ktoś, kto pamięta tamte notowania i może to potwierdzić?

A do tego jeszcze ta historia z pierwszym (o ile dobrze zrozumiałem) próbnym tłoczeniem płyty LP III 1983... :know: Jeżeli rzeczywiście było tak, że w ostatniej chwili zamieniono to nagranie, to była pewnie kwestia praw, a nie szukania właściwej wersji, bo z kolei na płycie LP III 1982 jest "Nasz ostatni taniec" i również w wersji z 1991 roku, zresztą dość kuriozalnej. Na marginesie, obie płyty kupiłem w dniu premiery na specjalnej pamiętnej imprezie Trójki : ) dokładnie 20 lat temu.

A "Znowu radio" broni się po latach znakomicie i od wczoraj gra mi w głowie. Partia gitary Piotra Zandera to majstersztyk a tekst Małgorzaty Ostrowskiej wpisał się w serię klasycznych piosenek o syndromie poranka dnia następnego ;) (Pepe wróć, Moje Kilimandżaro...) Była w tym jakaś perwersja, że młoda piosenkarka zaczęła pisanie własnych tekstów od takiej tematyki. :P

Piotr Niewiarowski był jednym z tych menadżerów, którzy byli nieformalnymi członkami zespołu (typu Ludew, Tolak, Galas) a w pracy zawodowej przez całe życie pozostał wierny jednej artystce.
ODPOWIEDZ