Notowanie 1878 - 26.01.2018 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

gżegoż

Re: Notowanie 1878 - 26.01.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: gżegoż »

DarekM pisze: pt sty 26, 2018 10:55 pmTen jest 699., który dotarł do miejsca pierwszego.
I właśnie z okazji zbliżającego się jubileuszu siedmiuset numerów 1 od dawna chciałem zaproponować zorganizowanie forumowego plebiscytu, który w dużej mierze nawiązywałby do niegdysiejszej zabawy 1 z 33 nr 1 LP3.

Są tylko dwa zasadnicze pytania:
1) czy byliby chętni do wzięcia udziału w plebiscycie wyłonienia najlepszego spośród 700 numerów 1 na LP3?
2) czy ktoś (najlepiej Yacy, który tak świetnie sobie poradził z organizacją 1 z 33) miałby czas i chęci, aby podjąć się organizacji i podliczania? Ja niestety prawdopodobnie z powodu ograniczeń czasowych nie dałbym rady tego wszystkiego ogarnąć :( A fajnie byłoby trochę ożywić forumową codzienność :)
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1878 - 26.01.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

Dobry pomysł, nawet znakomity powiedziałbym.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1878 - 26.01.2018 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

No i jednak Lao Che. Przyznam, że ich nie doceniłem.
Chyba po raz pierwszy od dawna dwa utwory z długim stażem utrzymały się na liście będąc na tak niskich pozycjach.
W sumie ciekawa sytuacja się zrobiła. Sporo utworów, które wypaść by nie chciały i nawet udało im się utrzymać (Harry Styles, Icarus, Ed Sheeran, w sumie U2 też). A kolejne napierają z poczekalni. O ile będą tylko dwie nowości, to pewnie wylecą Depesze i Strachy, ale jeśli miałaby być trzecia, no to... Będzie bój, oj, będzie.
ODPOWIEDZ