Notowanie 1782 - 28.03.2016 - Piotr Baron

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

adamDD
Posty: 230
Rejestracja: wt paź 09, 2007 12:11 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1782 - 28.03.2016 - Piotr Baron

Post autor: adamDD »

Faktycznie, ostatni kawałek Adele sobie słabiutko poradził, tylko chwilę w TOP 30...
Co do Marcell, Iggiego i Iggiego to nie śledzę listy tak dokładnie, wiec zapewne masz rację, że nie wszystkie piosenki tych wykonawców wchodzą do TOP 30...

Za to Errata jest dla mnie typowym przykładem głosowania na wykonawcę... Znam całą twórczość Lao Che - Gusła, Postanie Warszawskie, Prąd stały / Prąd zmienny - to moje 3 ulubione płytki.
Alle Errata to ich najgorszy singiel i w ogóle najgorszy kawałek z płyty "Dzieciom" (zresztą też najsłabszej jak dla mnie w całej twórczości)... No ale na bazie popularności zespołu i tak bez problemu trafiła na listę....
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1782 - 28.03.2016 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

Myślę, że co do Erraty po części masz rację, ale ja z tej płyty głosuję tylko na Erratę, która w moim odczuciu jest zdecydowanie najlepszym na niej utworem. Cała płyta faktycznie do najsłabszych w ich dorobku należy, ale zdecydowanie wolę ją niż Powstanie.
Tak w temacie Iggiego dodam, że żaden jego utwor nie radził sobie tak dobrze jak Gardenia, a w top 20 przedtem był tylko duet z Goranem.
adamDD
Posty: 230
Rejestracja: wt paź 09, 2007 12:11 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1782 - 28.03.2016 - Piotr Baron

Post autor: adamDD »

Apropo tej naszej rozmowy o liście, to tylko dodam jeszcze, że zdecydowanie bardziej mi się podoba TOP 30 na liście forumowej, niż oficjalne zestawienie.
Na 1 Bowie, a w 30 sporo kawałków z poczekalni listy, czyli np. Suede (aż na 6), Lady Pank, A-ha, Def Leppard, Pet Shop Boys, a moje DD na 15 z 27 (wow)…
Ach…gdyby tak lista była bardziej zbliżona do gustów forumowiczów….
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1782 - 28.03.2016 - Piotr Baron

Post autor: kajman »

No u mnie jest z tym rożnie. Bo na przyklad miejsce Santany podoba mi się bardziej na forumowej, Tarantino także, ale już kompletnie mi na niej przeszkadzają synthpopowcy: DD, PSB czy a-ha. Na szczęście chociaż Nowy Medal jest niżej (choć niewiele). Ni i razi niskie miejsce Voo Voo i Wodeckiego czy Zakopower, który ma tylko dwa głosy. I tak od skrajności do skrajności, ale jednak sumarycznie bardziej podoba mi się to co na antenie.
ODPOWIEDZ