1302 (12.01.2007)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
kajman pisze:U mnie byłby w czołówce, bo to fajny kawałek, ale dla mnie najlepsza jest Krew Boga (czy na pewno go zabiliście?).
Może lubię krew bo mój nr 1 Republiki to Moja krew no i bardzo lubię Blood Sweat & Tears.
Jeśli jeszcze powiesz, że kręci Cię lansowane przez Manna Hot Blood - Soul Dracula, to uznam, że jesteś naprawdę krwiożerczym kajmanem. :wink:
Nie znam tego i jakoś nie pragnę poznać.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

kajman pisze:
Robinson pisze:
kajman pisze:U mnie byłby w czołówce, bo to fajny kawałek, ale dla mnie najlepsza jest Krew Boga (czy na pewno go zabiliście?).
Może lubię krew bo mój nr 1 Republiki to Moja krew no i bardzo lubię Blood Sweat & Tears.
Jeśli jeszcze powiesz, że kręci Cię lansowane przez Manna Hot Blood - Soul Dracula, to uznam, że jesteś naprawdę krwiożerczym kajmanem. :wink:
Nie znam tego i jakoś nie pragnę poznać.
A jest bardzo fajne :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:
Robinson pisze:Jeśli jeszcze powiesz, że kręci Cię lansowane przez Manna Hot Blood - Soul Dracula, to uznam, że jesteś naprawdę krwiożerczym kajmanem. :wink:
Nie znam tego i jakoś nie pragnę poznać.
No to jeśli nie chcesz poznać to nie włączaj Trójki w piątek tuż po 6stej i przed 9tą, bo Wojciech Mann gra ją na rozpoczęcie i na zakończenie porannego "Zd3" :wink:
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

tadzio3 pisze:
Robinson pisze:Jeśli jeszcze powiesz, że kręci Cię lansowane przez Manna Hot Blood - Soul Dracula, to uznam, że jesteś naprawdę krwiożerczym kajmanem. :wink:
kajman pisze: Nie znam tego i jakoś nie pragnę poznać.
A jest bardzo fajne :)
1. To może się skuszę.
2. Nie doczytałem dokładnie i zrozumiałem, że zespół nazywa się Manna Hot Blood i dopiero komentarz Gary'ego spowodował, że się zorientowałem.
3. Wcale nie jestem krwiożerczy :lol: kajman to od inicjałów.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Ale może ostrzeżmy kajmana, że jest to utwór raczej w nurcie dyskotekowym - bodajże przełom lat 70-ych i 80-ych. :P
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Robinson pisze:Ale może ostrzeżmy kajmana, że jest to utwór raczej w nurcie dyskotekowym - bodajże przełom lat 70-ych i 80-ych. :P
Ale jak już to raczej bym to nazwał "ambitnym" disco :wink:
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:
Robinson pisze:Ale może ostrzeżmy kajmana, że jest to utwór raczej w nurcie dyskotekowym - bodajże przełom lat 70-ych i 80-ych. :P
Ale jak już to raczej bym to nazwał "ambitnym" disco :wink:
Dzięki za ostrzeżenie i informację.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:1. To może się skuszę.
2. Nie doczytałem dokładnie i zrozumiałem, że zespół nazywa się Manna Hot Blood i dopiero komentarz Gary'ego spowodował, że się zorientowałem.
3. Wcale nie jestem krwiożerczy :lol: kajman to od inicjałów.
Po co masz czekać do piątku. Możesz się zapoznać już teraz. :) http://rapidshare.com/files/11701311/Ho ... a.mp3.html
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Soul Dracula" jest rewelacyjne! Uwielbiam tego sluchac w piatek przed 9.00. To juz niemal sygnal rozpoczecia weekendu :-).
ODPOWIEDZ