Notowanie 1753 - 04.09.2015 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1753 - 04.09.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: bobby-x »

kajman pisze:Wojenka 88 w podsumowaniu, Gdybym na 20 (ale mam nadzieję, że top 10 będzie).
Gdybym jak tak dalej pójdzie zatrzyma się na 4 miejscu za Madonną, brakuje mu 70 punktów do Perfectu (71 aby go przeskoczyć), to już tylko wystarczy 7 tygodni średnio na 11 miejscu, będzie polskim numerem jeden podsumowania wszech czasów, brrrr, straszna perspektywa ale niestety się wydarzy.
adameria pisze:A mnie jest to obojętne, bo oba utwory lubię.
Choć z tego Taco uszło powietrze (w moim przypadku), bo ma lepsze utwory moim zdaniem.

Do przeczytania!
bardzo fajne jest "Awizo"
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1753 - 04.09.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

jollyroger72 pisze:
adameria pisze:Następnym utworem, który może zawalczyć z Taco jest kawałek Riverów...
Tak mi się zdaje.
Oby nie dał rady :mrgreen:
Kawałek Riverów na lp3 ma małe szanse by zawalczyć z czymkolwiek w 10 ;) Jeśli, to tylko przy jakiejś "ustawce", co jest z założenia sztuczne i nijak się ma do rzeczywistości ;)
lady pisze:A na stronie LP3 już wrzucają nowości, jak na razie jest m.in. Knopfler o dziwnie bluesowym tytule :wink: , Europe, Marek Jackowski i Piotr Nowak Band z utworem w hołdzie Tadeuszowi Nalepie. A Buddy Guya nadal niet :cry:
Z tych nowości jedynie Courtney Barnett warte jest uwagi (fajnie nawiązuje do klimatów angielskiego rocka z lat 70-tych). Może jeszcze Mark Knopfler, który tym razem znacznie przyjemniej brzmi, właśnie w klimacie rockabilly, z większą nutą bluesa (coś dla lady). Reszta to koszmarki, by nie użyć bardziej dosadniejszego (trafniejszego) określenia, które tutaj jest raczej na cenzurowanym ;)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1753 - 04.09.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:Gdybym jak tak dalej pójdzie zatrzyma się na 4 miejscu za Madonną
Ja mam nadzieję, że z Madonną sobie poradzi i będą dwa świetne utwory na podium (niestety lider nadal będzie fatalny).
ODPOWIEDZ